Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2023/2024


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, josephnba napisał(a):

Zach chce do Lakers 

I ok

Tylko co mają Lakers czego Bulls potrzebują? 

Assetów żadnych, picków żadnych 

Jaki interes jest dla Bulls tradować go do LAL?

Maja zarowno picki jak I 2 mlodych ciekawych z ostatniego, bardzo mocnego draftu

Choc mam nadzieje, ze mi nie rusza Lewisa I nie zmarnuja w Chicago.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, josephnba napisał(a):

Tylko co mają Lakers czego Bulls potrzebują? 

Jeżeli Bulls chcą iść w przebudowę, a Lakers będą chcieli LaVine'a, to samo w sobie będzie tym czego Bulls potrzebują, bo znalezienie rynku dla LaVine'a (startera, w porywach borderline allstara, za 180/4) to potężne wyzwanie. 

Oczywiście Bulls mogą czekać na to aż znajdzie się ktoś kto będzie miał do zrzucenia śmieciowe kontrakty i za to zapłaci, ale też Bulls są w najgorszej możliwej pozycji (7-10. pick na horyzoncie) dopóki nie wcisną resetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał(a):

Jeżeli Bulls chcą iść w przebudowę, a Lakers będą chcieli LaVine'a, to samo w sobie będzie tym czego Bulls potrzebują, bo znalezienie rynku dla LaVine'a (startera, w porywach borderline allstara, za 180/4) to potężne wyzwanie. 

Oczywiście Bulls mogą czekać na to aż znajdzie się ktoś kto będzie miał do zrzucenia śmieciowe kontrakty i za to zapłaci, ale też Bulls są w najgorszej możliwej pozycji (7-10. pick na horyzoncie) dopóki nie wcisną resetu.

Tyle że wzięcie DLO nie daje gwarancji resetu 

Już Sixers są ciekawszą opcją z punktu widzenia Bulls 

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Maja zarowno picki jak I 2 mlodych ciekawych z ostatniego, bardzo mocnego draftu

Choc mam nadzieje, ze mi nie rusza Lewisa I nie zmarnuja w Chicago.

Jakie picki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, josephnba napisał(a):

Tyle że wzięcie DLO nie daje gwarancji resetu 

Już Sixers są ciekawszą opcją z punktu widzenia Bulls 

Jakie picki?

Pewnie kiepskie po tym 3 peacie trio Lavine Davis Lebron :]

Zapomnialem odpisac co do zakladu - zakladalismy sie o to kto bedzie lepszy w Bulls do swiat, kto bedzie przed kim w rotacji. Ja mowilem Coby, Ty Ayo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał(a):

Tyle że wzięcie DLO nie daje gwarancji resetu 

Russell i Hachimura to kontrakty, które pojedynczo dużo łatwiej pchnąć dalej. Problem dla Bulls jest taki, że to ogranicza assety jakie mogliby dać Lakers. W idealnym scenariuszu Bulls oddaliby LaVine'a za jakiś nowy ekwiwalent kontraktu Westbrooka, ale nie ma nikogo takiego na horyzoncie. Oczywiście jest opcja, gdzie ktoś się ordynarnie na LaVine'a napali: realnie ma słabą umowę, na poziomie ~contendera to trzecia opcja, a żeby taki ~contender miał go pozyskać, to musiałby oddawać głębię, co powoduje, że nie rzuci paczki picków.

Sixers mają miejsce na maxa w lecie i nie sądzę żeby z niego tak łatwo rezygnowali. Może Warriors mogliby kontraktowo coś wykombinować z CP3, ale to na razie chyba teoria. Anyway, mam nadzieję, że do Lakers nie trafi, tak że powodzenia. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Reikai napisał(a):

Pewnie kiepskie po tym 3 peacie trio Lavine Davis Lebron :]

Zapomnialem odpisac co do zakladu - zakladalismy sie o to kto bedzie lepszy w Bulls do swiat, kto bedzie przed kim w rotacji. Ja mowilem Coby, Ty Ayo.

Ty wygrałeś, ty wybierasz cel

5 minut temu, Tomek napisał(a):

Beal za Zacha plus fillery i jedziemy 😆👍

Brak jest idealny na radzie

Były przypuszczenia że będzie zabierał grę KD i Bookerowi. Tymczasem chłopak nie przeszkadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, josephnba napisał(a):

Sprzedać White'a póki ma taką wartość

A jeśli właśnie wskoczył na poziom który utrzyma przez wiele sezonów? Ma dopiero 23 lata, niski kontrakt na  najbliższe trzy sezony, wymienić go dla samej wymiany dostając w zamian jakiś szrot? Historia Markkanena pokazuje, jak łatwo można się pomylić.

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Thomas napisał(a):

A jeśli właśnie wskoczył na poziom który utrzyma przez wiele sezonów? Ma dopiero 23 lata, niski kontrakt na  najbliższe trzy sezony, wymienić go dla samej wymiany dostając w zamian jakiś szrot? Historia Markkanena pokazuje, jak łatwo można się pomylić.

A co jeśli to kolejny mini streak White'a, których było już chyba pięć? 

A nawet jeśli utrzyma w jakimś stopniu formę. To nie jest franchise player 

 

Oczywiście zdaję sobie sprawę że jestem nieobiektywny, bo CW nie trawię już od dwóch lat ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2023 o 20:00, josephnba napisał(a):

A co jeśli to kolejny mini streak White'a, których było już chyba pięć? 

Streak trwa dalej, 26 pkt. 11 as. bez straty i +20 z nim na parkiecie. Widać poza tym, że chłopak myśli, jak trójki przestały wpadać przestał rzucać i zaczął z powodzeniem wbijać pod kosz.  

White.JPG

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogonić Zacha i szukać głębi składu plus picków.

Podoba mi się, nie wiedzieć czemu, ich pomysł, aby zobaczyć, jak co działa z nowymi assetami, zamiast rozpieprzać wszystko wpizdu.

Nadal jednak nie wiemy, co dostaniemy, więc czekamy, sramy w gacie i błagamy: nie spierdolcie tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Thomas napisał(a):

Nie no, za dzisiejszy występ trzeba go pochwalić.

W ostatnich meczach grają naprawdę dobrze, nawet jak przegrywaj to po walce. Zaczynam się zastanawiać, czy nie warto utrzymać tego składu wymieniając tylko Zacha. Na przykład taki Siakam z Toronto?

 Tu się nie zgodzę, jeśli PW ma dostać szansę na rozwój to zaraz za Zachiem powinien polecieć DDR. Williams musi być 2-3 opcją w ataku i oddawać powiedzmy te 15 rzutów na mecz, więc jeśli transfer to bardziej kogoś pokroju Vanderbilt czy MCD, a nie Siakam.

MQUZDQr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, tankathon napisał(a):

Tu się nie zgodzę, jeśli PW ma dostać szansę na rozwój to zaraz za Zachiem powinien polecieć DDR.

Jeśli stawiamy na rozwój i przebudowę to się zgadzam, jeśli chcemy w tym sezonie jeszcze zawalczyć, to za LaVina potrzebny jest ktoś konkretny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.