Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2023/2024


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.11.2023 o 12:14, josephnba napisał(a):

Może w innych ekipach, wzorem portisa, Gafowda czy Laurowego zaczną spełniać pokładane w nich nadzieje

Według doniesień odliczanie do "rozbioru" rozpoczęte. Teraz pytanie, gdzie kogo i za kogo?

Vucia próbowałbym upchnąć do Warriors, im chyba potrzebny wielki chłop pod kosz. W zamian chociażby Kuminga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Thomas napisał(a):

Według doniesień odliczanie do "rozbioru" rozpoczęte. Teraz pytanie, gdzie kogo i za kogo?

Vucia próbowałbym upchnąć do Warriors, im chyba potrzebny wielki chłop pod kosz. W zamian chociażby Kuminga.

Podobno bliżej Warriors jest LaVine niż Vuc 

Nic dziwnego, chłopak jest z Kalifornii

Wszędzie byle nie do Lakers 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

A ja sie nie zgadzam, Lavine do Lakers

Skonczy sie na Heat/Sixers.

Na tej swojej umowie to Lavine może być trochę zgniłym jabłkiem na rynku. Ale akurat Lakers są chyba zdolni spróbować. 

Heat raczej jakiś ciekawych alternatyw teraz nie mają, w dodatku może zeszliby przy okazji z kontraktu Duncana i pozyskali kogoś jeszcze w takiej wymianie, więc również niewykluczone. Pytanie czy połączenie Lavine+Herro na obwodzie to przepis na sukces? 

Sixers nie wydaje mi się, by szli w niego i jego kontrakt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mignęło mi na tt jak wczoraj lavine w wywiadach wypowiadał się o chicago w czasie przeszłym, także chyba jest coś na rzeczy.

myślę, że Bulls nie mają powodu do płaczu, lubię go, ale to nie jest zawodnik, który doprowadzi ich do jakichkolwiek sensownych zwycięstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Sachs napisał(a):

mignęło mi na tt jak wczoraj lavine w wywiadach wypowiadał się o chicago w czasie przeszłym, także chyba jest coś na rzeczy.

myślę, że Bulls nie mają powodu do płaczu, lubię go, ale to nie jest zawodnik, który doprowadzi ich do jakichkolwiek sensownych zwycięstw.

To akurat wiemy wszyscy

To będzie idealna druga opcja

Byle nie w Lakers 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, nie ma na co patrzeć. 

Od kontuzji Lonzo, trzon zespołu wygląda tak samo. Przez tyle czasu dalej nie widać po nich zgrania, wypracowanych zagrywek czy czegokolwiek. Nie wiem co jeszcze muszą zrobić żeby udowodnić że to nie działa? Lubię Zacha, lecz szkoda czasu na dalsze trzymanie go w Chicago. Caruso jest kapitalny! Szkoda że trzeba będzie go gdzieś wysłać ponieważ ma największe trade value razem z Lavine. 

Lavine,DDR,Vucevic,Caruso - trzeba szukać dobrych wymian.

Zostawiłbym obecnie Williamsa, tylko i wyłącznie z tego względu że jego wartość rynkowa jest obecnie tragiczna. Po wymianie 'gwiazd', będzie miał więcej minut/rzutów i zobaczymy jak to wtedy będzie wyglądało. 

Oczywiście Billy out, pora na nowego trenera z pomysłem który potrafi wdrożyć. 

Co do FO, przyszli, zaryzykowali, był moment że wyglądało to bardzo dobrze - kontuzja Lonzo i od tej pory ich nie ma. FO czekało, czekało a zespół się stacza. W międzyczasie zdążyli zrazić do siebie kibiców poprzez swoje wybory w drafcie. Chętnie zobaczyłbym nowe twarze w FO, ale zapewne do tego nie dojdzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

k**** jak zrobić żeby nie oglądać tego syfu? 

Każdej jebanej nocy się łudzę i dziś nawet było zajebiście... W pierwszej kwarcie 

Bulls stali się pierwszym od 24 lat zespołem, który mając 20 PTS przewagi w 1st qtr po drugiej tracił 10 PTS 

Rekord za rekordem 

 

350 zł psu w dupę  

 

Pierwszą rzeczą którą sprawdzam rano nie są wyniki tylko informacje o transferach w Bulls 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

k**** jak zrobić żeby nie oglądać tego syfu? 

Każdej jebanej nocy się łudzę i dziś nawet było zajebiście... W pierwszej kwarcie 

Bulls stali się pierwszym od 24 lat zespołem, który mając 20 PTS przewagi w 1st qtr po drugiej tracił 10 PTS 

Rekord za rekordem 

 

350 zł psu w dupę  

 

Pierwszą rzeczą którą sprawdzam rano nie są wyniki tylko informacje o transferach w Bulls 

350 za LP czy postawiłeś u Buka? ;) 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2023 o 14:26, Hrabia21 napisał(a):

Lavine,DDR,Vucevic,Caruso - trzeba szukać dobrych wymian.

Lavine --> Detroit/PTB
Vuc --> Dallas/Memphis
DDR --> 76ers
Caruso --> oby trafił gdzie chce, bo zwyczajnie zasłużył
 

W dniu 18.11.2023 o 14:26, Hrabia21 napisał(a):

Oczywiście Billy out...

RAJON RONDO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.