Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2023/2024


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża się draft, więc warto założyć nowy temat.

Jak wiadomo byki w tym roku własnego wyboru nie mają, lecz pierwsze zmiany w składzie mogą nastąpić właśnie w noc draftu.

Jeśli zdecydują się na przebudowę poświęcając weteranów i stawiając na młodzież, to wyrwanie trzeciego wyboru od Portland, którzy prawie na pewno będą nim handlować, lub drugiego od Charlotte, może okazać się dobrym posunięciem. Bardziej prawdopodobne jest jednak to, że zostaną przy weteranach. Z plotek wynika, że chcą podpisać nowy kontrakt z Vuceviciem i zaoferować trzyletnią umowę Whiteowi na poziomie 45/50 milionów. White i 50 milionów w jednym zdaniu brzmi dość absurdalnie, ale niestety takie są realia. Ostatnio pojawiły się także doniesienia, że testują wartość LaVinea, kontaktując się z innym klubami w jego sprawie, ale pewnie na testowaniu się skończy.

Nie wiadomo w jakim kierunku to pójdzie, ale zawsze staram się być optymistą i liczę, że następny sezon będzie lepszy. Także co by się nie wydarzyło, GO BULLS.

 

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zdecydują się w końcu na trade LaVine i ile ktoś za niego ew wyłoży. 

Co do Vucevicia, w przypadku transferowania LaVine lub DDR, PPG Vucevicia powinno pójść w górę a co za tym idzie przy trade deadline z tym 3 letnim kontraktem powinien mieć większą wartość (zazwyczaj znajdzie się jakiś zespół podczas trade deadline który próbuje iść w górę i są w stanie przepłacić). Więc ruch wydaje się ok, zawsze pozostaje S&T ale to się okaże niedługo. 

Jeśli chodzi o draft, wydaje mi się że paczka którą mogą zaoferować PTB za #3 jest warta uwagi, zobaczymy czy PTB się skuszą. Choć wydaje mi się że bardziej prawdopodobny jest trade LaVine do Knicks. 

 

Jestem za tym żeby nie brali ochłapów, fajnie jakby udało się pozyskać jakiś pick w tym drafcie ale niedługo zobaczymy co z tego wyjdzie.

Natomiast czy w Chicago można się ekscytować draftem? Zważywszy na to że od lat nie potrafią wybrać/wyszkolić graczy których wybierają w drafcie? 

 

Mam nadzieje że FO zaskoczy pozytywnie kibiców Byków i zobaczymy coś ciekawszego niż te 40W w RS. (Mówiąc ciekawszego mam na myśli albo wzmocnienie składu który pozwoli walczyć o coś więcej, albo przebudowa która da nadzieje na coś konkretnego w ciągu kilku sezonów) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Hrabia21 napisał:

Ciekawe czy zdecydują się w końcu na trade LaVine i ile ktoś za niego ew wyłoży. 

 

18 godzin temu, Hrabia21 napisał:

Jestem za tym żeby nie brali ochłapów,

Jeśli mieliby dostać za niego pakiet jak Washington za Beala, to ja dziękuję. Wolę się na niego czasem wku....ć, ale przynajmniej wiem, że zobaczę też kilka, kilkanaście meczów na mega poziomie. Poza tym ma dopiero 28 lat, więc teoretycznie najlepsze granie dopiero przed nim. Jeśli oddadzą go za ochłapy, a w nowym zespole stanie się "turbo kozakiem" to im tego nie wybaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Reikai napisał:

Jakieś ploteczki w Stanach o tym, że Kings napaleni na Lavina.

Oby coś faktycznie było na rzeczy. Wygląda na to, że Zach może w to lato faktycznie gdzieś polecieć bo trochę już tych plotek było o jego odejściu a im dalej od Nowego Jorku tym lepiej dla przyszłości Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Kings pewnie Murray + uzupełnienie salary + #24 2023 + jakiś future 1. 

Podobno FO dostało zielone światło od właściciela by zrobić z zespołem co zechcą. W tym przypadku nie zrobienie niczego będzie na prawdę dziwne. 

53 minuty temu, Thomas napisał:

 

Jeśli mieliby dostać za niego pakiet jak Washington za Beala, to ja dziękuję. Wolę się na niego czasem wku....ć, ale przynajmniej wiem, że zobaczę też kilka, kilkanaście meczów na mega poziomie. Poza tym ma dopiero 28 lat, więc teoretycznie najlepsze granie dopiero przed nim. Jeśli oddadzą go za ochłapy, a w nowym zespole stanie się "turbo kozakiem" to im tego nie wybaczę.

 

Ta paczka za Beala to skandal, ale tak to jest jak ma się klauzule. Dlatego nie ma się co sugerować tą wymianą. 

7 godzin temu, zbytek napisał:

dodaj do tego każdego młodego , bo szkolenie leży

Szkolenie leży, game-plan leży. A wszyscy po cichu dostają extension...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Reikai napisał:

"Dobrze wyszliśmy na dealu z Vuceviciem"

"Rehabilitacja Lonzo idzie dobrze, nie zagra w przyszłym sezonie"

Gdyby nie sprowadził Vucia, to pewnie nie udało by się ściągnąć DeRozana i nie wygraliby 40 spotkań w sezonie. Jak widać dla niego 40 win to sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na Rose'a. W sumie chciałbym go znowu zobaczyć w barwach Chicago, nawet jeśli okazałby się niewypałem. Historia zatoczyłaby koło i skończyłby karierę tam gdzie wszystko się zaczęło, a gdyby okazało się, że nadal jest wartościowym zawodnikiem który potrafi zrobić różnicę, to już w ogóle byłby sztos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co w Chicago ma zostać wszystko po staremu? Zawsze myślałem, że jak coś się nie udaje to trzeba poszukać innych rozwiązań. Z drugiej strony zostali trochę zakładnikami tej wymiany po niego i będą szli do końca byle nie przyznać się do błędu a z tym FO trudno też oczekiwać jakiś niesamowitych ruchów.

Kluczowe i tak jest pytanie co dalej z Lonzo bo jego kontrakt to już do końca będą utopione pieniądze i kwestia czy i kiedy będą mogli go formalnie zrzucić. Z taką ilością zamrożonej gotówki i tak nie dadzą radę nic sensownego ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, vero1897 napisał:

Czyli co w Chicago ma zostać wszystko po staremu? Zawsze myślałem, że jak coś się nie udaje to trzeba poszukać innych rozwiązań. Z drugiej strony zostali trochę zakładnikami tej wymiany po niego i będą szli do końca byle nie przyznać się do błędu a z tym FO trudno też oczekiwać jakiś niesamowitych ruchów.

Kluczowe i tak jest pytanie co dalej z Lonzo bo jego kontrakt to już do końca będą utopione pieniądze i kwestia czy i kiedy będą mogli go formalnie zrzucić. Z taką ilością zamrożonej gotówki i tak nie dadzą radę nic sensownego ugrać.

Ciężko powiedzieć, ale przedłużyć go musieli bo ktoś na centrze musi grać, do tego muszą iść w zaparte z tą wymianą.

Umowa jest ok, do tego krótka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Reikai napisał:

Umowa jest ok, do tego krótka.

20 baniek za gracza który ma średnie w okolicach 20/10,  to cena jak z promocji w biedronce. Rocznikowo ma 33 lata, ale zjazdu formy na razie nie widać, do tego końskie zdrowie, także myślę, że jeszcze będziemy mieli z niego pożytek, a jak coś, to taki kontrakt łatwo będzie przehandlować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne i krótkie umowy Bulls. Carter zastapi pewnie Bwverleya, da więcej w obronie i nie będzie uprawiał joggingu w ataku.

Coby pod koniec sezonu wyglądał legitnie, jak utrzyma poziom/rozwinie się to ta umowa będzie promocją. Dużo zależy od Williamsa na ile się rozwinie, ale na ten moment Bulls są mocniejsi niż rok temu, ważne że zaczną sezon bez operacji Zacha, Ayo jako starter, o rok starsi mlodzi itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.