Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2023/2024


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, josephnba napisał(a):

k**** jak zrobić żeby nie oglądać tego syfu?

Ja już odpuściłem i nie oglądam. Świadomość tego, że za chwilę z tego składu niewiele zostanie skutecznie mnie zniechęciła.

Czekam na młodych zdolnych którzy dadzą nadzieję na lepszą przyszłość.

Tapeta którą mam na kompie od momentu pozyskania Lonzo i Demara jeszcze jest, ale w momencie oddania kogoś z " Wielkiej trójki " :D zostanie usunięta w trybie natychmiastowym.

 

tapeta.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał(a):

Chłopak zwyczajnie odpuścił. Mowa ciała mówi wszystko. On nie chce tu być i będąc zupełnie szczerym, nie dziwię mu się 

Sorry Joe ale co to są za chore tłumaczenia, że Zach odpuścił albo, że nie chce tu być? Podpisał niemały kontrakt na dłuższą grę w Bulls to niech teraz zapieprza, by nadać ton reszcie i spróbować wyjść z tego marazmu. Jednak zamiast tego on woli równać w dół do reszty, co z niego w takim razie za lider? 

Dlatego dziwię sie, że są na tym forum osoby, którym marzy się ten pseudo all-star, w ich ulubionej ekipie. Lavine ma przebłyski w RS ale też dużo czasu spędza u lekarzy i potem do siebie dochodzi a jego lidership to żart. Nawet na tą 2-3 opcję w contenderze wolałbym kogoś bardziej wszechstronnego, pewniejszego i oczywiście tańszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, vero1897 napisał(a):

Sorry Joe ale co to są za chore tłumaczenia, że Zach odpuścił albo, że nie chce tu być? Podpisał niemały kontrakt na dłuższą grę w Bulls to niech teraz zapieprza, by nadać ton reszcie i spróbować wyjść z tego marazmu. Jednak zamiast tego on woli równać w dół do reszty, co z niego w takim razie za lider? 

Dlatego dziwię sie, że są na tym forum osoby, którym marzy się ten pseudo all-star, w ich ulubionej ekipie. Lavine ma przebłyski w RS ale też dużo czasu spędza u lekarzy i potem do siebie dochodzi a jego lidership to żart. Nawet na tą 2-3 opcję w contenderze wolałbym kogoś bardziej wszechstronnego, pewniejszego i oczywiście tańszego.

Ja go nie usprawiedliwiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, tankathon napisał(a):

Zaraz się okaże, że największym osiągnięciem Litwina będzie wypchnięcie Lavine'a. Pytanie tylko, czy jest jakikolwiek zespół, który oddałby młodego grajka w rozliczeniu by miało to sens?

@Reikai

 

Ten tweet znaczy mniej wiecej tyle, ze Vucevic I Lavine grali w slabych zespolach, majac slaby impact.

Bulls do zaorania ofc I ten zespol mentalnie wypisal sie z jakiejkolwiek walki po kilku meczach. Tylko trzeba bylo to zrobić podczas trade deadline, a nie teraz przy kiepskim drafcie

 

Byla szansa na Victora, bedzie gowno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Reikai napisał(a):

Ten tweet znaczy mniej wiecej tyle, ze Vucevic I Lavine grali w slabych zespolach, majac slaby impact.

Bulls do zaorania ofc I ten zespol mentalnie wypisal sie z jakiejkolwiek walki po kilku meczach. Tylko trzeba bylo to zrobić podczas trade deadline, a nie teraz przy kiepskim drafcie

 

Byla szansa na Victora, bedzie gowno.

Ten tweet oznacza, że trzeba będzie cudu, by Chicago dostało wartościowy pakiet za farbowanego lidera/allstara. Najgorszy możliwy scenariusz to pakiet z LAL....

5 godzin temu, josephnba napisał(a):

LaVine do Nuggets  

Oglądał bym 

 

 To Denver ma kogo oddać? 🙄

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

Droga ta posiadówka. 60 czy 70 mln?

Chyba jednak droższe jest tracenie minut i posiadań na rzecz tej dwójki kosztem młodych graczy jak White, PAW czy nawet Julek. Niech siedzą, przynajmniej zespół na tym skorzysta, szczególnie, że pierwszy raz w tym sezonie na parkiecie faktycznie był zespół, wszyscy starterzy +10 punktów, a na deser VUC ver Orlando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna jaskółka wiosny nie czyni 

 

Bulls są skończeni i nawet skrótu nie zamierzam oglądać bo Patrick i white działają na mnie jak płachta na byka :(

 

Najważniejsze co się w Bulls dzieje to akcja kibiców Chicago którzy próbują wymusić sprzedaż klubu 

Choć pewnie bez większych szans na sukces 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tego Zacha 

To fajny grajek, z wzorową etyka pracy, super skillem ale bez pierwiastka lidera/zwycięscy 

Nie zasługuje żeby na niego wylewało się tyle szamba. 

Gdyby nie tan przajebany kontrakt o zacha walczyliby praktycznie wszyscy znaczący gracze w lidze 

I słusznie, bo to elitarna druga opcja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.