Skocz do zawartości
  1. Koszykówka

    1. NBA

      Tu porozmawiasz o wydarzeniach i innych sprawach ligi koszykarskiej NBA

      485,8 tys.
      odpowiedzi
    2. PLK / FIBA

      Tauron Basket Liga, czyli Polska Liga Koszykówki PLK i koszykówka europejska FIBA

      5,7 tys.
      odpowiedzi
    3. 17,9 tys.
      odpowiedzi
    4. Kupię / Sprzedam

      Giełda koszykarska, miejsce gdzie sprzedaż niepotrzebne produkty lub kupisz nowe

      1,2 tys.
      odpowiedzi
  2. Ligi Wirtualne

    1. SimBasket

      Liga Fast Break Basketball

      105,3 tys.
      odpowiedzi
    2. FBL East

      Fantasy Basketball na E-NBA.PL

      7,7 tys.
      odpowiedzi
    3. FBL West

      Fantasy Basketball na E-NBA.PL

      8,9 tys.
      odpowiedzi
    4. FBL Keeper

      Fantasy Basketball na E-NBA.PL

      39,4 tys.
      odpowiedzi
    5. beGM

      All-Time Fantasy na E-NBA.PL

      119,1 tys.
      odpowiedzi
    6. Roto-League

      Liga wirtualna Roto-League

      29,1 tys.
      odpowiedzi
    7. Inne ligi wirtualne

      Liga wirtualna Roto-League, Fantasy i inne

      56,9 tys.
      odpowiedzi
  3. Inne

    1. Inne

      Rozmowy forumowiczów nie związane z NBA, pogadasz o wszystkim o czym chcesz...

      290,8 tys.
      odpowiedzi
    2. Hokej NHL

      Forum miłośników i pasjonatów hokeja NHL. 

      4,1 tys.
      odpowiedzi
    3. NBA Live / 2KSports

      Wszystko o grach NBA Live i 2K Sports, czyli NBA 2k14 na konsole Xbox, PS3 i PC

      3,3 tys.
      odpowiedzi
    4. E-NBA.PL

      Wszelkie sprawy ogólne i techniczne związane z serwisem koszykarski E-NBA.PL

      2,9 tys.
      odpowiedzi
    5. 2 tys.
      odpowiedzi
  • Odpowiedzi

    • dwie frakcje sie scieraja:  dla jednych  lamelo to lol syn balla a drudzy troche go poogladali w drugiej polowie tamtego sezonu, naleze do tych co ogladali  i nawet doceniam gre balla i jego wplyw na wygrane hornets ale nadal mam duzy problem z decyzyjnoscia lamelo, typowi regularnie zdarzaja sie dziwne decyzje na parkiecie. takie z serii WTF?. Na rs to calkiem fajny klepacz ale czy w contenderze chcialbym miec lamelo? , no chyba nie.  W wilkach na szczescie bedzie tym drugim i to edwards bedzie czesto podejmowal najwazniejsze decyzje na parkiecie. 
    • Z dwójki - Kessler, Duren ja wolę tego pierwszego, ale w obu przypadkach wywalanie maxa średnio mi się podoba. 
    • które forum zalewam kaskadą wpisów? wątek Finałowy w beGM? gdzieś indziej jeszcze? napisałem w pierwszy poście, że nie mam już empatii do ludzi, którzy sieją farmazon, więc o ile mójstyl jest konfrontacyjny, to powiedz, gdzie nie mam racji? gdzie w tym jest propganda? kolejny raz proszę przecież to wynikało z tego, że z akapitu na akapit najpierw mnie cisnął a potem chwalił, to jedynie dosadnijsza retoryka, myślę, że znacznie gorsze jest sugerowanie, że od lat wpływam na głosujących jak jakaś wyrocznia i jestem świętą krową bez instynktu samozachowawczego nie odbieraj wszystkiego tak dosłowwnie i nie musisz mnie przepraszać
    • @LeweBiodroSmoka od kilku dni zalewasz to forum kasakadą wpisów. Cytujesz, odpowiadasz, prowokujesz do reakcji. Twoja sprawa, ja nie zamierzam w to wchodzić, moje zycie jest gdzie indzieǰ. Określiłem twoje pisanie jako propagandowe i grafomańskie, tak po prostu czuję, to moje subiektywne prawo czytelnika względem piszącego. Jesli poczułes się urażony, przepraszam.  ps w jednym z komenatrzy zasugerowales  @Alonzo dwubiegunówkę. Nawet jak na standardy tego forum uwazam to za malo eleganckie
    • Nie no bez jaj, Neuer jest topowym bramkarzem a które miejsce ma w tym rankingu to już personalne preferencje, ja np lubię Ikera a pewnie do top5 się nie złapie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.