Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2023/2024


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Litwin zapowiedział kontynuację, więc po zmarnowaniu szans wyciągnięcia solidnego pakietu za Zacha w poprzednich okienkach, poprawi to kolejnymi dobrymi ruchami. 

Coby White chyba nie jest taki zły jak niektórzy twierdzili? Podpowiem, że Paw ma znacznie lepsze papiery.

I gdzieś tak na koniec... 

Zach-Lauri-Wendell-Coby.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłop jest po prostu z tych, co nie lubią pochopnych zmian. Powiedział przecież, że oferty które wpłynęły nie uczyniłyby zespołu lepszym. Zostajemy więc z tym co mamy, zaczynamy grać Vuciem i Drummond'em  jednocześnie ( dziś znowu to zrobili ), liczymy na szaleństwo White'a i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ławka zrobiła się strasznie krótka, tak na prawdę tylko Carter i Drummond nadają się do grania w meczach o stawkę. Mam nadzieję, że Craig w końcu zacznie regularnie grać i ta ośmioosobowa rotacja wystarczy żeby przebrnąć przez play in.

Dzisiaj wartościowa wygrana, a tercet obwodowych, White, Dosunmu, Caruso, podoba mi się coraz bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lonzo dalej w lesie z rehabilitacja. 

Przestaję się powoli łudzić się że on jeszcze kiedyś wróci do gry 

Priorytetem dla Bulls powinno bić znalezienie kogoś w typie first pass PG bo widać było jak wszystko gra kiedy jest playmaker 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, josephnba napisał(a):

Przestaję się powoli łudzić się że on jeszcze kiedyś wróci do gry

Nawet jak wróci to będzie cień,cienia dawnego Lonzo. Myślę, że tam będzie straszna blokada  psychiczna po trzech latach walki o zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Thomas napisał(a):

Nawet jak wróci to będzie cień,cienia dawnego Lonzo. Myślę, że tam będzie straszna blokada  psychiczna po trzech latach walki o zdrowie.

Niestety masz pewnie rację

Szkoda chłopaka, świetnie się rozwinął, miał impact na allD plus może nawet kiedyś jakieś ASG selection 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, tankathon napisał(a):

To jest delikatnie pokręcone, wygrana z PELS, kolejna porażka w sezonie z Detroit, by dziś w nocy ograć bardzo niewygodnych CAVS zgarniając przy tym 74 zbiórki!

Szkoda gadać, po wtopie z Pistons dzis nie wstałem i mam nauczkę 

 

Jak tu ich nie kochać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeRozan jak James, na razie zjazdu do bazy nie widać. W sumie to chciałbym, żeby podpisali z nim nowy kontrakt, oczywiście w miarę rozsądny. Myślę, że 3x30 milionów, byłoby uczciwe dla obu stron.

Dla Coby'ego też trzeba szykować większą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden mecz do magicznej granicy .500 i trzeci mecz w ciągu 3 dni, chyba nie przebiją tego sufitu w tym sezonie....chociaż dobre i tyle, że od 1 grudnia notują bilans 25-18. 😎
 

 

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.