Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2023/2024


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Thomas napisał(a):

Szczerze, nie myślałem, że Zach może być aż tak beznadziejny.

Poziom katastrofa, ale jakimś cudem wyrwali to zwycięstwo, teraz może być już tylko lepiej.

 

Ja I tak jestem zdziwiony, ze na koniec wykreowal Caruso.

Jeszcze 2 lata temu oddalby c***owy rzut z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ja tylko zacytuje jednego kolegę z naszej rozmowy z Facebooka
 

” jakim trzeba byc pawianem by po takim meczu carusa grac w next nim 20min?„ 

Do tego w te 20min zrobił znowu 4stl, ale nie, lepiej grac coby white. 

Donovanem gardze juz od czasow OKC. Do tego Vucevic I Derozan wygladali zwyczajnie staro wczoraj. Tu jest przepis na piekna katastrofe, kalendarz Bulls to jest dramat teraz.

Lavine do Lakers za DLO i Ruiego ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

W ogole strasznie zle Vucevic wczoraj wygladal, 20 zbiorek mniej nie wzielo sie z niczego, jakiekolwiek rim protection Bulls nie istnieje.

Pewnie, że nie wynika z niczego, fakt gry btb po dogrywce z Raptors miał tutaj też spory udział. Dokładając do tego, że grali po nim akurat naprzeciw młodej i atletycznej ekipie w niezłej formie dało taki wynik na deskach i w dużym stopniu przyczyniło się do zebrania oklepu. A Vucevic jeszcze taki jest, że potrafi czasami wyskoczyć z 20/15 ale regularnie zalicza też bezbarwne występy w stylu Davisa i wczoraj akurat tak było, co gorący na starcie sezonu Duren wykorzystał. Nie wiem jakie tam są też konflikty w szatni Bulls na linii trener/zawodnicy ale patrząc jak dobierana jest rotacja wcale się nie dziwię, że są w grupie różne spiny. No i napewno jesteśmy też zgodni, że czas Donovana jako HC skończył się tutaj(albo i całej NBA) już dawno i teraz to tylko niepotrzebnie tą zmianę w Chicago przeciągają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych czterech spotkaniach uważam, że najlepszy lineap na ten moment, który powinien zamykać spotkania to: Vuć, Craig, DeRozan, Lavine, Caruso.

Craig jak na razie bardzo mi się podoba, w sumie nie mam do niego zastrzeżeń, typowy zadaniowiec który świetnie wywiązuje się ze swojej roli, coś rzuci, coś zbierze, coś zablokuje.

Caruso jak jest na parkiecie w końcówce wyrównanego meczu, przeważnie wznosi się na wyżyny swoich możliwości, sprawia, że jestem spokojniejszy o wynik.

 

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Thomas napisał(a):

Po tych czterech spotkaniach uważam, że najlepszy lineap na ten moment, który powinien zamykać spotkania to: Vuć, Craig, DeRozan, Lavine, Caruso.

Craig jak na razie bardzo mi się podoba, w sumie nie mam do niego zastrzeżeń, typowy zadaniowiec który świetnie wywiązuje się ze swojej roli, coś rzuci, coś zbierze, coś zablokuje.

Caruso jak jest na parkiecie w końcówce wyrównanego meczu, przeważnie wznosi się na wyżyny swoich możliwości, sprawia, że jestem spokojniejszy o wynik.

 

Coby I Williams na lawke, niech kalecza 2nd unit

Dac vetow starterow do s5, Carter Caruso Craig, obojetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coby to ma jakieś papiery na drużynę i trenera, że gra tyle minut? Nic nie wnoszące 32 minuty. Jest sympatycznym gościem, ale po kiego grzyba ściągali Cartera i nadal trzymają dwójkę Caruso, Ayo skoro twardo grają człowiekiem mopem spore minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ozzy110 napisał(a):

Coby to ma jakieś papiery na drużynę i trenera, że gra tyle minut? Nic nie wnoszące 32 minuty. Jest sympatycznym gościem, ale po kiego grzyba ściągali Cartera i nadal trzymają dwójkę Caruso, Ayo skoro twardo grają człowiekiem mopem spore minuty.

Od trzech lat zadaję sobie to pytanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.