Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2023/2024


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładałem, że tego meczu z rezerwami Memphis nie przegrają i nie przegrali. 21 wygranych 23 przegrane, bilans na ten moment  jest naprawdę niezły, na bezpośredni awans do play off szans nie ma, ale play in bardzo realne.

Jeśli chodzi o Zacha, uważam, że nie znajdą na niego chętnego. Coś czuję, że będą się z nim "bujać" jak Washington z Wall'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Thomas napisał(a):

Zakładałem, że tego meczu z rezerwami Memphis nie przegrają i nie przegrali. 21 wygranych 23 przegrane, bilans na ten moment  jest naprawdę niezły, na bezpośredni awans do play off szans nie ma, ale play in bardzo realne.

Jeśli chodzi o Zacha, uważam, że nie znajdą na niego chętnego. Coś czuję, że będą się z nim "bujać" jak Washington z Wall'em.

Znajdą ale nie teraz i raczej za cenę poniżej wartości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, josephnba napisał(a):

Znajdą ale nie teraz i raczej za cenę poniżej wartości 

Wiadomo kiedyś go wymienią, ale będzie to ktoś z podobnym impactem na wyniki i podobnie wujowym kontraktem ( Jordan Poole ), lub banda zadaniowców z których ostanie się jeden grajek, a resztę zwolnią lub przekażą dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Thomas napisał(a):

Wiadomo kiedyś go wymienią, ale będzie to ktoś z podobnym impactem na wyniki i podobnie wujowym kontraktem ( Jordan Poole ), lub banda zadaniowców z których ostanie się jeden grajek, a resztę zwolnią lub przekażą dalej.

Sami sobie strzelili w kolano tym kontraktem 

LaVine ma teraz złą prasę ale to świetny gracz. 

Postaw go choćby obok Tatum zamiast Browna i nasz wybitnego 2/3 gracza w mistrzowskiej ekipie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, josephnba napisał(a):

Nie, za bardzo lubię Murray'a

Ale chodzi o pozbycie sie Lavina :). Atlanta może się skusić w sytuacji braku swoich pickow przez najbliższe 3 lat. Jako kibic SA lepeij zeby Atlanta zdołowała teraz ale obiektywnie patrząc dla nich Levine mógłby być bardzo dużym upgradem a deal moglby nawet bez pików byc zrobiony. Np Hunter Murray za Lavina

 

 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, josephnba napisał(a):

O najgorszych graczach ligi obecnie 

Jest Cam Reddish, Wisemann, Killian, Scoot i nasz Patryk "200mln" Rozgwiazda 

Wygląda raczej na listę graczy wobec których były wysokie oczekiwania, a zawodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to ja zawsze kochałem White'a i wierzyłem w niego 

Tak poważnie to cieszy mnie Ayo, bo po ostatnim słabym sezonie, gdzie kazali mu robić wszystko to czego on nie umiał bałem się że straci minuty, a dla mnie to taki Duhon z większym skillem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, josephnba napisał(a):

Jakby co to ja zawsze kochałem White'a i wierzyłem w niego

Jeśli chodzi o punkty, asysty, zbiórki, to podwoił osiągnięcia z poprzedniego sezonu. Jak tak dalej pójdzie, to może dostanie nagrodę MIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry mecz! 

Jeden z lepszych w tym sezonie, pierwsza połowa tego nie zapowiadał. Drugą część zacząłem oglądać dla popisów Edwardsa, a tu nagle White zaczął naperdalac trójki niczym Curry, DeRozan dobry jak wino w końcówce i OT.

Wiem że czas się z nim pożegnać, ale w sumie to trochę szkoda. Oby trafił do realnego contendera a nie do Lakers czy Sixers, bo tam pierścienia raczej nie zobaczy 

Fajnie byłoby np w Bucks, chodzą słuchy że Portos może być dostępny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, josephnba napisał(a):

Bardzo dobry mecz! 

Jeśli nikogo nie oddadzą, to info o tym, że odpuszczają walkę o play off, można włożyć między bajki. Przecież dzięki kontuzji LaVine'a, White wskoczył na wyższy poziom, a zespół zaczął wyglądać lepiej jako całość. Teraz mają odpuścić bo Zach już nie zagra w tym sezonie? Bez sensu.

Drummond z Vuceviciem w wyjściowej piątce spisali się bardzo dobrze, być może warto częściej stosować to ustawienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Thomas napisał(a):

Jeśli nikogo nie oddadzą, to info o tym, że odpuszczają walkę o play off, można włożyć między bajki. Przecież dzięki kontuzji LaVine'a, White wskoczył na wyższy poziom, a zespół zaczął wyglądać lepiej jako całość. Teraz mają odpuścić bo Zach już nie zagra w tym sezonie? Bez sensu.

Drummond z Vuceviciem w wyjściowej piątce spisali się bardzo dobrze, być może warto częściej stosować to ustawienie?

A gdzie ja napisałem że mają odpuścić PO? 

Andre z Bucem było ok ale tylko przeciwko takim tesmom jak Wolves, gdzie masz dwóch C w S5 

Inne teamy by to bezczelnie wykorzystały w ataku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.