Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2023/2024


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, tankathon napisał(a):

trzeci mecz w ciągu 3 dni

 

4 godziny temu, josephnba napisał(a):

Co to za pojebane akcje z tymi trzema meczami pod rząd?

Według naszego czasu wychodzi, że grają trzy dni pod rząd, ale w rzeczywistości dzisiaj mają wolne, a grają jutro w południe.

Kolejny świetny mecz. Trio, Vuć, DeRozan, White, funkcjonuje lepiej jak Vuć, DeRozan, LaVine, z tym się już nie da dyskutować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na terminarz, jest duża szansa, że dobiją do 50% zwycięstw.

DeRozan jest niesamowity w tych końcówkach. Czuję, że będzie rozchwytywany na rynku i pójdzie tam gdzie będzie miał widoki na mistrzostwo, nawet kosztem mniejszego kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.03.2024 o 20:04, Thomas napisał(a):

Patrząc na terminarz, jest duża szansa, że dobiją do 50% zwycięstw.

Ale byłem naiwny, nie sądziłem, że będą w stanie przegrać nawet z Washingtonem.

Zostało dziesięć spotkań i walka z Hawks o przewagę parkietu w pierwszej rundzie play in, w tym starciu mają szansę, ale w drugiej rundzie, obojętnie na kogo trafią, będzie mega ciężko.

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Thomas napisał(a):

Ale byłem naiwny, nie sądziłem, że będą w stanie przegrać nawet z Washingtonem.

Zostało dziesięć spotkań i walka z Hawks o przewagę parkietu w pierwszej rundzie play in, w tym starciu mają szansę, ale w drugiej rundzie, obojętnie na kogo trafią, będzie mega ciężko.

Detroit i Washington unikają kompromitującego bilansu 

Dobre chłopaki z tych Bulls 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2024 o 18:21, josephnba napisał(a):

Detroit i Washington unikają kompromitującego bilansu 

Dobre chłopaki z tych Bulls

Pomoc humanitarna dla Washingtonu dostarczona, więc dzisiaj mogli z czystym sumieniem skopać tyłek Indianie.

Z braku laku postanowili odkopać Green'a, byłem mocno zaskoczony gdy go zobaczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Thomas napisał(a):

Pomoc humanitarna dla Washingtonu dostarczona, więc dzisiaj mogli z czystym sumieniem skopać tyłek Indianie.

Z braku laku postanowili odkopać Green'a, byłem mocno zaskoczony gdy go zobaczyłem.

Bulls już raczej zostaną na tym 9tym miejscu 

Odprawili Pacers, ale aktualnie to zespół bez ikry 

PostASW Indiana to tottom 10 ligi 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, josephnba napisał(a):

Odprawili Pacers, ale aktualnie to zespół bez ikry 

PostASW Indiana to tottom 10 ligi 

Ale Ty bredzisz. 
Pacers mają 10-8 post ASW, zrobili 2:0 z Mavs, 1:1 z pels, wygrali z Magic, clippers czy Thunder. Minimalnie przegrali z lakers czy wolves. Raczej trafiło sie Bulls fartownie, że najpierw graliście z Pacers w b2b 13 marca, a teraz Indiana była po roadtripie na zachodzie i mieli trzeci mecz w cztery dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ale Ty bredzisz. 
Pacers mają 10-8 post ASW, zrobili 2:0 z Mavs, 1:1 z pels, wygrali z Magic, clippers czy Thunder. Minimalnie przegrali z lakers czy wolves. Raczej trafiło sie Bulls fartownie, że najpierw graliście z Pacers w b2b 13 marca, a teraz Indiana była po roadtripie na zachodzie i mieli trzeci mecz w cztery dni. 

Hmm nie zdawałem sobie sprawy że taki bilans wykręcili bo co ich oglądam, a oglądam relatywnie często to wpierdol obskakują 

Choć w tabeli są jednak dość nisko jak na to co prezentowali na początku rs 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2024 o 07:35, RonnieArtestics napisał(a):

Raczej trafiło sie Bulls fartownie, że najpierw graliście z Pacers w b2b 13 marca, a teraz Indiana była po roadtripie na zachodzie i mieli trzeci mecz w cztery dni.

Chciałbym, żeby spotkali się w play in, wtedy okazałoby się czy te wygrane to był fart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Thomas napisał(a):

Przegrana z Washingtonem, wygrana z Indianą, przegrana z Brooklynem, wygrana z Minnesotą, może to wygląda dziwnie, ale tu wszystko się zgadza.

Już dawno mogli być powyżej .500 ale oczywiście to jest Chicago Bulls 

Kutasy przegrywają z wizards czym odbierają mi chęć do oglądania kolejnego meczu więc wygrywaja z pacers. Oglądam Nets gdzie dają się zgwałcić więc oczywiście odpuszczam Wolves... 

 

Mam 43 lata i wciąż nie wiem wg jakiego klucza mam w nocy wstawać 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2024 o 14:00, josephnba napisał(a):

Mam 43 lata i wciąż nie wiem wg jakiego klucza mam w nocy wstawać 

Zakładam, że po dobrym meczu z Timberwolves wstałeś żeby obejrzeć, a tu kuźwa znowu zonk.

Moja teoria jest taka. Wiedzą, że zagrają z nimi w pierwszej rundzie play in, więc się podłożyli, żeby wziąć ich z zaskoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Thomas napisał(a):

Zakładam, że po dobrym meczu z Timberwolves wstałeś żeby obejrzeć, a tu kuźwa znowu zonk.

Moja teoria jest taka. Wiedzą, że zagrają z nimi w pierwszej rundzie play in, więc się podłożyli, żeby wziąć ich z zaskoczenia.

Na szczęście wczoraj zakropiłem organizm i spałem jak dziecko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2024 o 23:11, Thomas napisał(a):

Z braku laku postanowili odkopać Green'a, byłem mocno zaskoczony gdy go zobaczyłem.

Pięknie się odpłacił za daną mu szansę, oby więcej takich spotkań.

Pierwszy raz od 2003 r. czterech graczy kończy mecz z double double.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Thomas napisał(a):

Chodzi o byki. Wydawałoby się, że to niezbyt trudne do osiągnięcia, a jednak.

Sam się zdziwiłem że aż od 2003 

Rose, Noah, deng, Boozer czy Miller i żadnego takiego meczu 

 

Bulls już wyżej niż 9te nie wskoczą. Pytanie tylko czy utrzymają przewagę nad Hawks. To jest 1.5 meczu przewagi ale przed nimi magic 2x Knicks no i Pistons plus wizards a jakoś o te dwa mecze martwię się najbardziej 

Na szczęście Hawks mają trudny terminarz 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał(a):

Bulls już wyżej niż 9te nie wskoczą. Pytanie tylko czy utrzymają przewagę nad Hawks.

Rano przeglądałem terminarz i stwierdziłem, że tylko jakiś kataklizm może odebrać im dziewiąte miejsce. Także  pierwsza runda z Hawks i spora szansa na wygraną, a w drugiej  liczę na heroiczny mecz DeRozana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.