Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2023/2024


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Wirakocza napisał(a):

Własciwy kierunek dla tego Cepa.

podpisać ogromny kontrakt. i przy pierwszej lepszej okazji się ewakuować. cóż za lider.

drużyna z gorszym bilansem to własciwy kierunek.

To Zach zrobił trade requesta, czy klub chce go pogonić?

Trochę nie rozumiem o co masz w tym przypadku do niego pretensje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tankathon napisał(a):

 

Nie wierzę w coś takiego 

Pistons są na etapie, gdzie potrzebują dużego i długiego kontraktu?

Nie po się pozbywali Granta 

Plotka na poziomie tych wymyślanych przez fanów Lakers 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, josephnba napisał(a):

Nie wierzę w coś takiego 

Pistons są na etapie, gdzie potrzebują dużego i długiego kontraktu?

Nie po się pozbywali Granta 

Plotka na poziomie tych wymyślanych przez fanów Lakers 

Moze Tłoki zaczynają iść drogą Houston. Ten tank nic nie da jak nie potrafia wybrac lub/i wychowac dobrze młodzieży. Wanbanyama im uciekł i wszystko to co dostana teraz w loterii  nie ma do niego podejścia.

 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marceli73 napisał(a):

Moze Tłoki zaczynają iść drogą Houston. Ten tank nic nie da jak nie potrafia wybrac lub/i wychowac dobrze młodzieży. Wanbanyama im uciekł i wszystko to co dostana teraz w loterii  nie ma do niego podejścia.

 

Ok ale im bardziej potrzeba wysokiego obok Cadea 

Pójście w Zacha niż im nie daje bo ani Cade ani LaVine nie nadają się raczej na lidera liczącego się zespołu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, josephnba napisał(a):

Nie wierzę w coś takiego 

Pistons są na etapie, gdzie potrzebują dużego i długiego kontraktu?

Nie po się pozbywali Granta 

Plotka na poziomie tych wymyślanych przez fanów Lakers 

Lavine w cenie powiedzmy Ivey+Joe+Wiseman/Bagley+1rnd+2x2rnd nie jest chyba aż tak wygórowaną. Z końcem sezonu spada im kontrakt Joe, Jamesa i Burksa, czyli praktycznie zarobki Zacha, a z rynku FA raczej nikogo sensownego nie wyciągnął, więc za ochłapy mogą wyrwać solidnego strzelca przed 30. 

Jeśli AK dogadałby interes z Detroit, pytanie czy nie powinien próbować wypchnąć Vuca do Memphis za Adamsa?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tankathon napisał(a):

Lavine w cenie powiedzmy Ivey+Joe+Wiseman/Bagley+1rnd+2x2rnd nie jest chyba aż tak wygórowaną. Z końcem sezonu spada im kontrakt Joe, Jamesa i Burksa, czyli praktycznie zarobki Zacha, a z rynku FA raczej nikogo sensownego nie wyciągnął, więc za ochłapy mogą wyrwać solidnego strzelca przed 30. 

Jeśli AK dogadałby interes z Detroit, pytanie czy nie powinien próbować wypchnąć Vuca do Memphis za Adamsa?

 

 

Pistons nie szukają długiej umowy. Przynajmniej nic na to nie wskazuje

Gdyby mieli okazję wziąć top10 gracza ligi pewnie by się zastanawiali ale Zach? Chłopak, przy całej mojej sympatii do niego, raz wszedł do PO przez 6 lat i tylko dlatego że bilans zrobił mu Ball 

 

 

 

Do Celtics za Jalena i to byłaby przejebana paka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten dzisiejszy mecz, w końcu druga wygrana z rzędu. Reakcje Zacha na udane akcje mnie zaskoczyły, niby ma dosyć gry w bykach i ogólnie już mu nie zależy, a reagował bardzo emocjonalnie i był bardzo zaangażowany w mecz. Także już sam nie wiem co o tym myśleć.

White dziś niesamowicie dysponowany z za łuku, dawno nie widziałem go w takiej formie. Williams też całkim, całkiem, to posadzenie na ławce dobrze mu zrobiło, bo od kilku spotkań nie schodzi poniżej 10 punktów.

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością i satysfakcją patrzę na grę White'a i Pata, szczególnie że wielu ich skreślało, niezmiennie byłem zdania, że warto w nich wierzyć. Mam nadzieję, że Litwin nie prześpi kolejnej okazji jak z Zachiem i pogoni AC wraz z DDR. 

Nadchodzący kalendarz, będzie się działo...

QXYKMJz.png

Edytowane przez tankathon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Reikai napisał(a):

@josephnba jakby co ta flaszke o wartosci 100 zl przelej na cos charytatywnego i uchron mnie od pijanstwa :P

Jaki był zakład? Serio nie pamiętam 

8 godzin temu, Wirakocza napisał(a):

Olać Zacha.

Coby White jawi się obecnie jako nowa wersja Bena Gordona. 

Obejrzałem parę całych meczy. to co wyprawia White jest naprawdę ciekawe. wali trójki bez opamiętania wymusza ofensy kreuje. cudeńko gra już jesienią.

Jakby jeszcze niscy potrafili dogrywać piłki do Vuca.

No właśnie tego się boję

Kim był Ben Gordon? 

Ciekawostką którą miała śmieszną karierę 

 

Sprzedać White'a póki ma jakąś wartość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tankathon napisał(a):

Z przyjemnością i satysfakcją patrzę na grę White'a i Pata, szczególnie że wielu ich skreślało,

Czekam na potwierdzenie ich formy w najbliższych sześciu meczach, to będzie prawdziwy test.  Zacha nie będzie, więc nie będzie im przeszkadzał.

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.