Skocz do zawartości

Końcowe wyniki po RS 2020/21 - dyskusja.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Alonzo napisał:

Ozzy,

Jak byś prześledził bilanse ode mnie, to ja Pistons doceniałem cały sezon - najsłabiej chyba w 1T przez te kontuzje m.in Moranta stawka playoffowa Tobie uciekła, ale już w 2T dałem 12-12

Do ciebie nie mam pretensji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Regis napisał:

Za brak opisów kary opisane są w regulaminie i raczej nie ma tam obniżenia bilansu (to do Ciebie, @Eld

To jest moja niepisana zasada.

Ale w sumie dzięki Tobie przyjrzałem się na spokojnie swoim bilansom i dokonałem małych zmian.

2 godziny temu, karpik napisał:

No być może Mavs i Rockets mają identyczny bilans, więc wydaje mi się, że jest sens. Ma to znaczenie choćby przy rozstawieniu w PO czy też kolejności w drafcie.

Jak Ci przy liczeniu T2 będzie wychodziło, że prowadzisz to nie masz co dalej liczyć bo zostajesz na 5. No chyba, że Ci więcej będzie wychodziło, to przelicz też T1 i T3. Może akurat Lakers HCA wyrwiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Alonzo napisał:

U mnie właśnie za to, że wiem że Twój team walczyłby do upadłego jesteś zdecydowanie wyżej od Spurs, ale w 3T faktycznie dobrze to nie wyglądało. :) 

Gdybym z jakiegoś powodu zapomniał, to przypomnij mi, ze taką postawę jak Twoja, @fluber czy @Braveheart22 moja 1/30 gracza mającego propozycję na FA od waszych klubów ma bardziej doceniać ;) 

Pod tym względem bardzo niedoceniany jest też @shevcu, który kiedy miał skład na tank to uczciwie pisał opisy i walczył o wynik. Ogólnie szkoda, że Kings są regularnie niedoceniani jako organizacja. Fajnie, że chociaż dostali to extension Goberta. Mam nadzieję, że ich GM dał Gobertowi też bardzo ważną obietnicę.

Natomiast Ignazz zakpił sobie jawnie. Przecież Dejounte Murray miał impact all-stara większość sezonu. Niewiele mniejszy/porównywalny do DeRozana, a dostawał bilanse jak hard tankerzy. Sam Murray, Gay, Collins to był solidny trzon, a tam wcześnie był także Drummond.

Hańba Spurs i ich GMa powinna zostać mocno zapamiętana.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Pod tym względem bardzo niedoceniany jest też @shevcu, który kiedy miał skład na tank to uczciwie pisał opisy i walczył o wynik. Ogólnie szkoda, że Kings są regularnie niedoceniani jako organizacja. Fajnie, że chociaż dostali to extension Goberta. Mam nadzieję, że ich GM dał Gobertowi też bardzo ważną obietnicę.

Shevcu jest trochę za cichy mając DPOTY, a do tego coś musi w offseason ze scoringiem zrobić to na pewno. Niestety jest trochę złymi kontraktami przysypany ( Rubio? ) i go to blokuje. Na pewno mi się podoba, że jawnie się przedstawia jako jedna z najgorzej atakujących drużyn w lidze. A co do obietnicy daną Gobertowi to jestem spokojny. Na pewno ją spełni. 

 

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Natomiast Ignazz zakpił sobie jawnie. Przecież Dejounte Murray miał impact all-stara większość sezonu. Niewiele mniejszy/porównywalny do DeRozana, a dostawał bilanse jak hard tankerzy. Sam Murray, Gay, Collins to był solidny trzon, a tam wcześnie był także Drummond.

Hańba Spurs i ich GMa powinna zostać mocno zapamiętana.

Zwracam honor tym wszystkim z którymi się wykłócałem aby nie dawać czasu na zmianę głosów po ogłoszeniu bilansów. Dzięki temu Ignazz mógł dostać ode mnie +2W ekstra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kultura organizacji Pels jest na prawdę potężna.

Niektórzy dawali mi nawet po 10W

Ze zdrowym Wallem, Bagleyem i Burksem chyba zakręciłbym się w okolicach 18.

Swoją drogą zamieszanie z wynikami RS to żywy dowód na to, że dalej powinien się tym zajmować CambyGOAT i mieć na to wyłączność

@Eld

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

Swoją drogą zamieszanie z wynikami RS to żywy dowód na to, że dalej powinien się tym zajmować CambyGOAT i mieć na to wyłączność

@Eld

Lud domagał się utajnienia wyników. Na pewno T1 i T2 w następnym sezonie jest Twoje,

Co do T3 to ludzie zadecydują czy wolą o wiele lepiej dopieszczoną taką formułę czy CambyKozę.

A zamieszanie jak się coś robi pierwszy raz zawsze musi być.

@karpik jak policzysz Waszą dwójkę za T2 daj mi znać bo klepię ostateczną tabelkę pod końcowe seedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się szczerze dziwie się drużynom ze Wschodu, że nie próbują agitować, przekonywać z miejsc od 3 do 7. Wszyscy macie 44-24, a różnica między Magic, Raptors, Cavs, Knicks i Bucks wynosi tylko 0,7W. W niektórych przypadkach wystarczy przekonać jednego, góra dwóch GMów aby zwiększyli o 1W bilans i od razu idzie się pozycję do góry.

Przykład: Bucks i @evitacre zyskując od dwóch GMów poprawę bilansu tylko po 1W spychają  @człowiek...morza i New York Knicks z Davisem, Leonardem, i Irvingiem wprost na 7 seed do play-in. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Ja to się szczerze dziwie się drużynom ze Wschodu, że nie próbują agitować, przekonywać z miejsc od 3 do 7. Wszyscy macie 44-24, a różnica między Magic, Raptors, Cavs, Knicks i Bucks wynosi tylko 0,7W. W niektórych przypadkach wystarczy przekonać jednego, góra dwóch GMów aby zwiększyli o 1W bilans i od razu idzie się pozycję do góry.

Przykład: Bucks i @evitacre zyskując od dwóch GMów poprawę bilansu tylko po 1W spychają  @człowiek...morza i New York Knicks z Davisem, Leonardem, i Irvingiem wprost na 7 seed do play-in. 

To ja zmieniam, tyle ile trzeba na Bux i NYK zeby sie wydarzylo co napisales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

nie wolisz zobaczyć serii Knicks-Magic w 1 rundzie? 

Alonzo już rzucił rękawice, zresztą chyba Cavs mają 3 seed ?

W sumie i tak nie ma czego już odjąć imo z mojego bilansu NYK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

To ja zmieniam, tyle ile trzeba na Bux i NYK zeby sie wydarzylo co napisales

No ale nie o to chodzi abym ja wynajdywał takie rzeczy. Wystarczy usiąść z kalkulatorem i policzyć. To był przykład. Kolejny: @cvbe musiał by aż 9 GMów przekonać aby dali mu +1W aby wpaść do grupy HCA spychając Raptors.

4 minuty temu, mac napisał:

Alonzo już rzucił rękawice, zresztą chyba Cavs mają 3 seed ?

Jakim sposobem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Poproszę link z RL NBA, że tak jest.

Tiebreaker Basis–Three or More Teams Tied

(-) Tie breaker not needed (better overall winning percentage)

(1) Division leader wins tie from team not leading a division (this criterion is applied regardless of whether the tied teams are in the same division)

(2) Better winning percentage in all games among the tied teams

(3) Division won-lost percentage(only if all teams are in same division)

(4) Conference won-lost percentage

(5) Better winning percentage against teams eligible for the playoffs in own conference (including teams that finished the regular season tied for a playoff position)

(6) Better net result of total points scored less total points allowed against all opponents (“point differential”)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

Tiebreaker Basis–Three or More Teams Tied

(-) Tie breaker not needed (better overall winning percentage)

(1) Division leader wins tie from team not leading a division (this criterion is applied regardless of whether the tied teams are in the same division)

(2) Better winning percentage in all games among the tied teams

(3) Division won-lost percentage(only if all teams are in same division)

(4) Conference won-lost percentage

(5) Better winning percentage against teams eligible for the playoffs in own conference (including teams that finished the regular season tied for a playoff position)

(6) Better net result of total points scored less total points allowed against all opponents (“point differential”)

Czyli mimo, ze Cvbe ma gorszy wynik wliczając ten po przecinku ma być wyżej od Raps i Magic? Przecież oni grają w innych dywizjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.