Skocz do zawartości

Końcowe wyniki po RS 2020/21 - dyskusja.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie macie dwa dni na przekonanie reszty do zmiany głosu lub poglądu. Każda zmiana głosu MUSI być zgłoszona do mnie.

 

Dyskutujcie tutaj swobodnie.

=========================================================================================================

Wyniki nieoficjalne po live i przed zmianami :

WSCHÓD:

 

1. HEAT: 54-18 ( 53,86 )

2. 76ers: 45-27 ( 45,07 )

3. ORLANO: 44-28 ( 44,21 )

4. RAPTORS: 44-28 ( 44,10 )

5. CAVALIERS: 44-28 ( 43,75 )

6. KNICKS: 44-28 ( 43,64 )

7. BUCKS: 44-28 ( 43,54 )

8. PACERS: 42-30 ( 42,18 )

9. HORNETS: 42-30 ( 41,90 )

10. HAWKS: 38-34 ( 38,35 )

11.WIZARDS: 38-34 ( 37,56 )

12. PISTONS: 28-44 ( 27,94 )

13. CELTIC: 21-51 ( 20,60 )

14. NETS: 20-52 ( 20,47 )

15. BULLS: 20-52 ( 19,99 )

 

=========================================================================================================

ZACHÓD:

 

1. WOLVES: 54-18 ( 53,80 )

2.. DENVER: 54-18 ( 53,71 )

3. WARRIORS: 47-25 ( 46,51 )

4. LAKERS: 46-26 ( 45,99 )

5. MAVERICKS: 45-27 ( 44,963 )

6. ROCKETS: 45-27 ( 44,961 )

7. OKLAHOMA: 42-30 ( 42,13 )

8. KINGS: 41-31 ( 40,59 )

9. SUNS: 28-44 ( 28,07 )

10. PELICANS: 25-47 ( 24,83 )

11. SPURS: 24-48 ( 23,63 )

12.. GRIZZLIES: 19-53 ( 18,90 )

13. JAZZ: 19-53 ( 18,80 )

14. CLIPPERS: 16-56 ( 16,15 )

15. BLAZERS: 12-60 ( 12,10 )

 

=========================================================================================================

1 punkt karny za brak udziału w głosowaniu na nowy system otrzymuje człowiek moża.

 

=========================================================================================================

Link do końcowych i ostatecznych wyników:

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VJavnvgJHSfyuhHY1K__K1KNX1SF1Xz9VhggEklKZ-I/edit#gid=0

 

=========================================================================================================

Poniżej oficjalne i ostateczne wynik Regular Season 2020/21:

EAST:

heuyz9i.jpg

 

WEST:

HN22OiZ.png

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld promował(a) i podpiął/eła ten temat

Widzę że średnio dostałem 15 W - ciężko mi z tym dyskutować bo sam bym sobie dał 16 a zmniejszyłem do 15 ze względu na (po przemyśleniu) lekkie zawyżenie sobie bilansu w 1 trymestrze. Żałuję jednak, że nie udało się zrobić HCA, bo w przeciągu całego sezonu wydaje mi się, że Cavs jednak na nie zasłużyli, nawet nie jakąś niesamowitą grą (choć tu sam jestem pozytywnie zaskoczony bardzo formą niektórych graczy), co zdrowiem, bo w porównaniu z rywalami, w Cleveland była sielanka. Ciężko jednak narzekać, bo zdrowy wschód jest piekielnie silny i gdyby nie kontuzje przeciwników to by tego 5 miejsca oczywiście nie było.

Tak więc - podsumowując - dziękuję wszystkim za bardzo rzetelne ocenienie mojej drużyny :)

Ogólnie przed sezonem brałbym to 5 miejsce w ciemno, teraz minimalne rozczarowanie jest, zwłaszcza że nieszczególnie chciałem trafić akurat na Raptors (liczyłem na Magic albo Sixers bardziej), ale powalczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

różnica miedzy Cavs na 5 a Bucks na 7 jest niewielka.

A ile 1W zmienia w ostatecznym bilansie? Bo trochę mi ciężko w głowie liczyć :D Raczej patrzę pod kątem, czy udałoby się wyprzedzić Raptors bo Bucks i Knicks raczej powinni być pode mną jednak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ale to @Eld musiałby udostępnić taśmy prawdy.

Nie mam z tym najmniejszych problemów ale to już nie dzisiaj. Mieni mi się w oczach od cyferek. Poza tym muszę znaleźć sposób jak przenieść z excela swój plik do tego pliku google aby się to nie rozsypało.

Źle obliczyłem czas na przygotowanie arkusza, brakło mi czasu i transmisja nie wyszła do końca tak jak założyłem za co przepraszam. Z lekkimi błędami ale gdzie nie gdzie napięcie udało się zbudować, atmosfera fajna, udało się trochę grosza zebrać na cel charytatywny. 

Następnym razem jak będziecie chcieli lepiej się przygotuję i już będę widział i wiedział na co idzie najwięcej czasu i gdzie można się najczęściej wysypać wiec może być tylko sprawnie.

Jak na pierwszy raz chyba nie wyszło źle? Proszę o obiektywne opinie.

5 minut temu, BMF napisał:

Bulls mają 20-52?

Mam tiebreakera z Jazz?

0,1 różnicy macie.

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

WTF?

Zaraz pójdzie do poprawy. Nie ta pora dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

0,1 różnicy macie.

W NBA jest losowanie przy tym samym bilansie + powinienem mieć te same szanse na nr 1, skoro mamy ten sam bilans bez względu na wynik tiebreakera. Nie widzę nic w regulaminie na ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MarcusCamby napisał:

WTF?

Poprawione

 

21 minut temu, fluber napisał:

Nie przeszkadzales nam za bardzo w dyskusji:) 

Heh

 

18 minut temu, BMF napisał:

W NBA jest losowanie przy tym samym bilansie + powinienem mieć te same szanse na nr 1, skoro mamy ten sam bilans bez względu na wynik tiebreakera. Nie widzę nic w regulaminie na ten temat. 

Masz rację. Ciekawe będzie najpierw coin flip, a później sam draft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Idź się prześpij :P

A BMF ma rację. Tu trzeba by powołać się na casus Karpika i Ziona Williamsona.

Tyle, że nie wiem jak to rozwiązać i jak to wtedy robiliście.

Dryga rzecz to bilans Rockets i Dallas - tam dopiero przy trzecim miejscu po przecinku wyszli Mavericks minimalnie lepsi, ale w RL NBA też liczą do trzeciego miejsca po przecinku więc chyba dyskusji nie ma.

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Spurs są na ósmym i na dziesiątym :P

Pistons brakło, a to dlatego, że ich pick siedzi w Portland unprotected.

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Chyba julekstep losował.

Nie wiem. To było dziwne losowanie, do dziś mam wątpliwości czy wszystko było tam uczciwe :P

To ja mogę zrobić losowanie live na żywo. Już wiem jak i za darmo więc problem solved.

Przy okazji znów będzie można pogawędzić. 

=========================================================================================================

 

Od 28 Maja do 30 Maja do godziny 23:59, czyli dwa dni będzie pozostanie otwarty ten temat w którym zainteresowani GMowie, tudzież pokrzywdzeni bilansem będą mieć szansę na przekonanie innych do zmiany bilansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.