Skocz do zawartości

Końcowe wyniki po RS 2020/21 - dyskusja.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@Regis wybacz za taki bilans - może faktycznie trochę mało ale nie miałem jak się oprzeć na czymś bez opisu - każdy z zespołów który nie dał opisu prawdopodobnie dostał ode mnie gorszy bilans - i to nie jest złośliwość tylko tym co opisali dostawali mniej więcej to co było w oczekiwaniach, bo było to dobrze zargumentowane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Teraz to raczej spleśniały ;)

próbowałem szukać, ale miałem zbyt małe motywacje, gdzieś ktoś kiedyś zrobił combo zdjęć Butlera i Brokuła Bartka ze Swiezakow, było to przezabawne. 

+ pytanie za 3 punkty (dla Ignazza minusowe w razie gdyby odpowiedział poprawnie, zgodnie z kultura Organizacji!) ile serii PO (z pominięciem tego dziwnego poprzedniego roku) wygrał Jimmy Butler w swoim 32 letnim życiu + można porównać do 22letniego Tatuma przy okazji 

2 minuty temu, Lucas napisał:

A Bogdanovic ma np więcej, Big W Suns

zaraz wpadnie @evitacre z ABC 

3 minuty temu, fluber napisał:

Jak George, Conley i Booker:) 

G.Eorge

O.Mer

A.Yton

T.ate

GOAT

//

To nie przypadek! #illuminati 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

próbowałem szukać, ale miałem zbyt małe motywacje, gdzieś ktoś kiedyś zrobił combo zdjęć Butlera i Brokuła Bartka ze Swiezakow, było to przezabawne. 

Ja na tt zrobiłem Butlera z dwiema postaciami z seriali, ale niedoceniony żart bez reakcji chyba nawet :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Odpowiedz. O Butlerze @Qcin_69
 

w realu wygrał przeraźliwie mało 

w beGM przeraźliwie dużo. 

oho, zwęszył szanse na top5 draftu xd 

no dokładnie tak jak piszesz, Butler rok temu w PO wygrał tyle samo serii co przez cała swoją karierę :) a tutaj panuje przekonanie o jego wyjątkowości i Lebronowatosci w tej kwestii, wrzucam tylko dla autorefleksji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no rozumiem, że dostaje mi się za brak opisu, ale stawianie mnie na równi z nets, którzy też nie dali opisu i praktycznie nie mają kim grać? Coś tu nie halo...

Szczególnie @Ashigaru, któremu bardzo leży moje niskie miejsce w tabeli

@shevcu @Szulim @Ashigaru @Qcin_69 @mac powiedzcie mi w czym Nets byli ode mnie lepsi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ozzy110 napisał:

Nie no rozumiem, że dostaje mi się za brak opisu, ale stawianie mnie na równi z nets, którzy też nie dali opisu i praktycznie nie mają kim grać? Coś tu nie halo...

Szczególnie @Ashigaru, któremu bardzo leży moje niskie miejsce w tabeli

@shevcu @Szulim @Ashigaru @Qcin_69 @mac powiedzcie mi w czym Nets byli ode mnie lepsi?

ja się odcinam, nie głosowałem i nie anal izo wałem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ozzy110 napisał:

Nie no rozumiem, że dostaje mi się za brak opisu, ale stawianie mnie na równi z nets, którzy też nie dali opisu i praktycznie nie mają kim grać? Coś tu nie halo...

Szczególnie @Ashigaru, któremu bardzo leży moje niskie miejsce w tabeli

@shevcu @Szulim @Ashigaru @Qcin_69 @mac powiedzcie mi w czym Nets byli ode mnie lepsi?

Ja układałem bilanse, więc qcin nic do tego nie ma.

I rzeczywiście Ciebie chyba skrzywdziłem, niestety jak pewnie każdy nie byłem w stanie się wyrobić, jakby co chętnie zmienię, zwłaszcza że mam gotowe narzędzie do szczegółowego porównania każdego meczu kto grał kto nie.

Chociaż wada taka, że część grajków zmienia klub w trakcie trymestru jak np KCP, i nie wiem jak ich liczyć, jakby ktoś podesłał taką listę grajków z informacją jakie mecz w jakim klubie grał byłoby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Qcin_69 napisał:

no dokładnie tak jak piszesz, Butler rok temu w PO wygrał tyle samo serii co przez cała swoją karierę :) a tutaj panuje przekonanie o jego wyjątkowości i Lebronowatosci w tej kwestii, wrzucam tylko dla autorefleksji

.. ale mnie Butler zawiódł w tych playoffs :( 

Dobrze, że buk dawał niski kurs i nie kalkulowało się obstawiać, g3 bo nieźle bym wtopił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ozzy110 napisał:

Nie no rozumiem, że dostaje mi się za brak opisu, ale stawianie mnie na równi z nets, którzy też nie dali opisu i praktycznie nie mają kim grać? Coś tu nie halo...

Szczególnie @Ashigaru, któremu bardzo leży moje niskie miejsce w tabeli

@shevcu @Szulim @Ashigaru @Qcin_69 @mac powiedzcie mi w czym Nets byli ode mnie lepsi?

Ozzy,

Jak byś prześledził bilanse ode mnie, to ja Pistons doceniałem cały sezon - najsłabiej chyba w 1T przez te kontuzje m.in Moranta stawka playoffowa Tobie uciekła, ale już w 2T dałem 12-12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szulim napisał:

@Regis wybacz za taki bilans - może faktycznie trochę mało ale nie miałem jak się oprzeć na czymś bez opisu - każdy z zespołów który nie dał opisu prawdopodobnie dostał ode mnie gorszy bilans - i to nie jest złośliwość tylko tym co opisali dostawali mniej więcej to co było w oczekiwaniach, bo było to dobrze zargumentowane 

Rozumiem, dlatego napisałem że sam jestem sobie winien. Tym bardziej, że po sobie wiem że łatwiej oceniać tych, którzy opis wrzucą i sam klnę na złamasów, którzy tego nie robią:) Niemniej staram się chociaż zapoznać się z rosterem i absencjami, żeby kogoś za bardzo złym bilansem nie krzywdzić. 

Za brak opisów kary opisane są w regulaminie i raczej nie ma tam obniżenia bilansu (to do Ciebie, @Eld

A Ciebie @Szulim zachęcam do przyglądnięcia się raz jeszcze potędze z Teksasu bo jesteś jedynym który dał mi ujemny bilans:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.