Skocz do zawartości

Końcowe wyniki po RS 2020/21 - dyskusja.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem Wschód za dzisiejszy dzień.

Są cztery takie bomby, że podziękujcie @mac, iż będziecie musieli czekać na nie do jutra.

Mimo, że większość obecnych lub obojętnych i większość Radnych opowiedziała się aby dzisiaj publikować.

I na serio. To są bomby. Kto przewidzi wszystkie 4 wysyłam czteropaka w poniedziałek. A piszę tylko o Wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Skończyłem Wschód za dzisiejszy dzień.

Są cztery takie bomby, że podziękujcie @mac, iż będziecie musieli czekać na nie do jutra.

Mimo, że większość obecnych lub obojętnych i większość Radnych opowiedziała się aby dzisiaj publikować.

I na serio. To są bomby. Kto przewidzi wszystkie 4 wysyłam czteropaka w poniedziałek. A piszę tylko o Wschodzie.

Ja zaraz ci wyślę moje poprawki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Są tak minimalne różnice, że znów możesz namieszać ale to są Panowie jaja. Pierwotną tabelę ze Wschodu poza Miami i tankerami można wywalić do śmieci.

Jeśli Cavs wypadli z top6 to czas brać łopatę i się zakopać. To był mega sezon mojej ekipy więc jeśli nie wyłapałem top 6 to czas się zwijać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

To jakiś nowy skład rady jest? 

Oni zagłosowali na "NIE" jako jedyni aby nie przyśpieszać pokazania finalnej tabeli dzisiaj, a nie jutro. 9 jest na tak, 2 obojętne, w tym 3 Radnych ( ja, Alonzo, Cvbe ) jesteśmy za tym aby pokazać to dziś i od jutra play-in zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

Jeśli Cavs wypadli z top6 to czas brać łopatę i się zakopać. To był mega sezon mojej ekipy więc jeśli nie wyłapałem top 6 to czas się zwijać :D

Cavs dotyczy jedna z bomb.

3 minuty temu, mac napisał:

Coz, stworzylem wiec do tego celu ten oto post.

Jal chcecie dziekowac, to po prostu kliknijcie lajka.

Złośliwiec. A tak to byś miał całą noc ustawioną jak byś zmienił zdanie i byś michę cieszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I @mac który i tak nie zagra w play in wstrzymuje?

Dawanie za dużo czasu na zmiany może mocno wypaczyć te wyniki bo mogą niektórzy zaczynać grać w szachy i dokładnie liczyć swoje interesy a nie uczciwe bilanse. 

Od następnych lat chyba lepiej by było aby czas na główkowanie nowych bilansów był minimalny. Kto chciał to się wypowiedział. 
a kosmiczne zmiany sprawiają ze ten nasz live robi się nieistotny gdy tabela się potem wywraca 

Coraz słabiej to wyglada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Cavs dotyczy jedna z bomb.

Oho to pozdro :D szczerze to skończyliśmy sezon kilka godzin temu i wracamy z Koszalina do Lublina, więc wiadomo co się dzieje i że jutro o bilans nie powalczę, ale jak będzie play in to czas się zwijać serio bo lepiej już nie będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.