Skocz do zawartości

Końcowe wyniki po RS 2020/21 - dyskusja.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ja na razie jestem daleko od posiadania gracza +20 PPG. 

Teraz, mac napisał:

no tylko brakuje młodego Davida Robinsona

O tym pisze. 

Cierpliwości Panowie

Jednym spadają gwiazdy jak cukierki z nieba gdy GM z big market napisze chcem go a on poszedł w tym kierunku w realu inni ordynarnie od lat tankują jeszcze inni wymieniają składy i znikają z stanowiska GM zakopując organizacja ja tymczasem zawsze staram się z optymizmem patrzeć w przyszłość i budować koncept cierpliwie.  Przypominam ze rozsadzilo mnie w kwestii Leonarda ale mało kto by się pozbierał jakby teraz w Bucks ABC poszedł za frytki bo by odwalił numer lub nagle Jokic wyskoczył z Denver obrażony. 
 

tak nagle to trudno pozbierać się każdemu. 
 

wiec proszę już o mniej krytyki bo dziś moim zdaniem trochę za dużo mi się dostaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Alonzo napisał:

Ignazz sobie może pisać, że tankuje, ale gracze grają to co potrafią - szczególnie młodzież - chyba to sobie wyjaśniliśmy w temacie Soty - zatem zarzut bezpodstawny. Ignorujesz terminarz, a krytykujesz bilanse - zacznij patrzeć na terminarz, to moje głosowania będą dla Ciebie bardziej zrozumiałe. :) 

Masz 2 dni na korektę w swoich głosach - głosowanie jawne było dlatego, że część GMów po prostu wzorowała się na juz oddanych głosach kilku wybranych GMów. 

a ja moge dac korekte swojego glosu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Eld napisał:

Wczoraj na live była nawet dyskusja na temat Twojego bilansu bo prawie Ci się udało pobić legendarnych Charlotte Bobcats z 2011/2012 no ale cóż - w przyszłym roku znów masz szansę.

Wszystko dzięki duetowi Love - Olynyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, january napisał:

 

Play-in na zachodzie ciekawy, bo wyszło, że się mocno  opłaca przegrać w pojedynku OKC Kings ;).

 

No ja muszę wygrać raz, @shevcu dwa razy. Łatwo nie będzie...

 

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Szczerze powiedziawszy to ja też nie wiem. Przecież z kontuzjowanym Wallem, Bagleyem i Burksem to ja powinienem wykręcić obok Jazz najgorszy bilans tego trymestru.

Spurs mieli spokojnie lepszy zespół od mnie na przestrzeni sezonu, ale "wujek" znowu propagandą zrobił robotę.

Za mało skomlałeś ;).

 

21 minut temu, człowiek...morza napisał:

a ja moge dac korekte swojego glosu?

Chyba kpisz.

@Alonzo i reszta dziwiąca się dlaczego tak 76ers skoczyli. 

Kilka razy pisałem, że między 2 a 10 miejscem było jakieś 2,7W różnicy. Między 2 a 8 jeszcze mniej. Mieliście tak ciasny Wschód, że jakaś niespodzianka miała prawo się zdarzyć. Padło na @Tecu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

Nie, przecież w tym roku tylko jeden mecz między Wami się odbędzie i tylko przegrany zagra drugi mecz a wygrany ma już #7 ;)

Nie jest tak, że ten wyżej ma 1 mecz do przodu tak jak by startował z 1:0, gdzie gramy do dwóch wygranych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

No ja muszę wygrać raz, @shevcu dwa razy. Łatwo nie będzie...

 

Za mało skomlałeś ;).

 

Chyba kpisz.

@Alonzo i reszta dziwiąca się dlaczego tak 76ers skoczyli. 

Kilka razy pisałem, że między 2 a 10 miejscem było jakieś 2,7W różnicy. Między 2 a 8 jeszcze mniej. Mieliście tak ciasny Wschód, że jakaś niespodzianka miała prawo się zdarzyć. Padło na @Tecu.

Eld gracz nieczysto. Zawyzasz mi porażki, każesz wygrywać dwa mecze zamiast jednego, totalny brak kultury Silvera ...:D

@kolader doceniam Twoja slownosc, szacunek i dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Nie jest tak, że ten wyżej ma 1 mecz do przodu tak jak by startował z 1:0, gdzie gramy do dwóch wygranych?

Nie, macie mecze:

7 vs 8
9 vs 10

Przegrany z pierwszego gra z wygranym z drugiego o 8 miejsce i tyle.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cvbe napisał:

Nie, macie mecze:

7 vs 8
9 vs 10

Przegrany z pierwszego gra z wygranym z drugiego o 8 miejsce i tyle.

A ok dzięki.

Kolejny dowód jak wyebany byłem. Przecież sam grafikę pod drabinkę robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld dlaczego po zsumowaniu wyników z arkusza, gdzie są wyniki po T2 i tego Twojego po T3 (swoją drogą można to było dać w jednym arkuszu) wyniki nie pokrywają się z tymi z pierwszego posta tutaj? Jak dodaję wyniki z arkuszy, to wychodzi mi, że Rockets są przed Mavs, a w tabeli jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

@Eld dlaczego po zsumowaniu wyników z arkusza, gdzie są wyniki po T2 i tego Twojego po T3 (swoją drogą można to było dać w jednym arkuszu) wyniki nie pokrywają się z tymi z pierwszego posta tutaj? Jak dodaję wyniki z arkuszy, to wychodzi mi, że Rockets są przed Mavs, a w tabeli jest inaczej.

Może już są uwzględnione poprawki. Moja jedna jest już uwzględniona np, choć ja nie ruszałem bilansów Mavs i Rockets akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

@Tecu w swoim stylu w białych rękawiczkach - sobie dał 17-7 ,a mi 13-11 spryciarz - 4 W różnicy 😂😂😂 

a ja mu dałem 15-9 a sobie 16-8 czyli tylko 1W różnicy 

Dobre! Dobre! 🤣🤣🤣

 

 

No ja najgorsze bilanse dostałem od Atlanty i Indiany:) Na pewno były obiektywne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.