Skocz do zawartości

Końcowe wyniki po RS 2020/21 - dyskusja.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@Sylvinho. @Szulim - szacunek Panowie za docenienie moich Magic bilansem 17-7 :) 

Dziękuje również innym GMom, gdyż widzę sporo głosów 16-8, i solidne 15-9 również jest bardzo dobre. 

 

Ogólnie widzę bardzo dużo bilansów 17-7 dla 76ers i bardzo mnie ciekawi skąd taka optymistyczna ocena drużyny Tecu? Przypuszczam, że nie braliście pod uwage kalendarza, gdyż żeby osiągnąć taki bilans 76ers musieliby wygrać właściwie wszystko u siebie - a więc z Minnesotą, Golden St., rozpędzonymi Phoenix i Oklahomą, oba mecze z walczącą o play in Atlantą, oba mecze ze mną na samym końcu bezpośrednio decydujące o 2 seedzie, b2b z Detroit ze świetnym Morantem oraz pozostałe mecze ze słabszymi teamami u siebie i wszystko na wyjeździe - nie moga tu sobie pozwolić na żadną wpadkę, gdyż te 7 porażek to zapewne wyjazdy do - Oklahomy, Dallas, dwukrotnie do Milwaukee (w tym 1 b2b), Houston, Indiany i Miami. Co ciekawe - muszą poradzić sobie bez Simmonsa u siebie z Golden St i Phoenix (oba mecze wyjazdowe z Milwaukee bez Simmonsa to L teoretycznie), ponadto muszą też wygrać w b2b u siebie z Memphis bez Embiida, bo z Milwaukee i tak porażka (bez rowncześnie Simmonsa i Embiida). Zakładamy tu naturalnie, że w wyjeździe do Indiany i w ostatnim decydującym meczu ze mną Embiid gra - tych meczy nie opuszcza. Embiid ogólnie musi grać cały czas i to na sporych minutach, a wiemy jak jest z jego zdrowiem - kolejny sielankowy scenariusz, bo w BeGM to tradycyjnie nie działa.. 🙃

Widzę, że Cole Anthony i reszta młodzieży wymiata w naszch 76ers bardziej niż w rl 🤣🤣🤣 - a ja głupi chciałem, żeby mi liczyć w 1T jeden rzut więcej dla Bircha czy Granta Williamsa 😆

Sorki @fluber, ale u nas Westbrook to kasztan w porównaniu z tym co tu musiał wyprawiać Embiid, żeby 76ers wykręcili taki bilans. Postawa godna Klaya z tym co dokonywał w poprzednich playoffs z urwaną jedną nogą i rekordzisty Zacha Nie grałem juz ponad 400 meczy w playoffs LaVinea  :P 

Jes moc Panowie! Ubawiłem się przednio 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Alonzo napisał:

@Tecu w swoim stylu w białych rękawiczkach - sobie dał 17-7 ,a mi 13-11 spryciarz - 4 W różnicy 😂😂😂 

a ja mu dałem 15-9 a sobie 16-8 czyli tylko 1W różnicy 

Dobre! Dobre! 🤣🤣🤣

 

 

Jeżeli myślisz, że to było specjalnie z myślą o Tobie to cóż, mylisz się. Wyceniłem to tak jak myślałem. Po prostu. Nie doszukuj się czegoś czego nie ma. Odwróć to i też można się pośmiać, tylko po co. 

@Sylvinho. @tangiers@Eld tam była korekta jeszcze w czasie, chyba przed komunikatem, żeby Cię @Eld oznaczać,w czasie dyskusji z @Sylvinho. dodałem mu jeden win a zabrałem, nie starającemu się już o wynik @tangiers. Masz to w moim linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

O co chodzi z głosami typu 5,6,7W dla Pistons? Sorki za wyrażenie, ale to jest jakiś k**** żart! 

To samo z 5W u mnie :P Ja Pistons mialem 12-12 i obcialem na 11-13, bo mi brakowalo do bilansu, ale moze wroce do 0.500, bo hmm nie wiem czy sobie za bardzo autocenzury przy Pacers nie daje przez to, ze ich pick mam w kolejnym sezonie i te 15-9 moze za duzo dalem, zeby nie byc posadzonym o glosowanie pod wlasny interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

zabrałem, nie starającemu się już o wynik @tangie

Też miałem taki pomysł, ale Miami by chyba walczyło o max wygranych, żeby w razie czego w Finałach mieć przewagę parkietu?

U mnie Pistons 10-14 ale spokojnie by dostali więcej gdyby byli w grze o play-in. Jakby nie pierwszy trymestr to na bank by się bili teraz w play-in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

 

Sorki @fluber, ale u nas Westbrook to kasztan w porównaniu z tym co tu musiał wyprawiać Embiid, żeby 76ers wykręcili taki bilans. Postawa godna Klaya z tym co dokonywał w poprzednich playoffs z urwaną jedną nogą i rekordzisty Zacha Nie grałem juz ponad 400 meczy w playoffs LaVinea  :P 

Jes moc Panowie! Ubawiłem się przednio 🤣🤣🤣

No ja jednak po zastanowieniu i przejrzeniu głosów @karpik oraz @BMF przyznaję, że chyba przeszarżowałem z tymi 18 wygranymi, bo jednak te opuszczone mecze Sabonisa to większa strata niż te bodaj 4 mecze bez Beala Wizards. 

Cieszy mnie to, że właściwie wszyscy widzą mnie wyżej od Pacers, nawet w tym składzie z 3 trymestru. Na play-offs full zdrowi są Ibaka, House, Augustin, Graham i Sabonis, którzy jakieś tam mecze opuszczali, więc szczęśliwie się złożyło, że na play-in mogę wystawić najmocniejszy skład w tym sezonie. Szkoda, że Pacers nie mogą wystawić przeciwko mnie najmocniejszego składu, bo mogła być ciekawa walka.

Mam dwie wygrane do oddania, więc jeżeli jakiś team uważa, że go nie doszacowałem w porównaniu do innych głosujących, to dajcie znać tutaj w wątku i mnie oznaczcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cvbe napisał:

U mnie Pistons 10-14 ale spokojnie by dostali więcej gdyby byli w grze o play-in. Jakby nie pierwszy trymestr to na bank by się bili teraz w play-in.

Ale oni nie mają swojego picki i tak by grali o wygrane do końca. Masakra, jakbyśmy inne ligi oglądali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Mam dwie wygrane do oddania, więc jeżeli jakiś team uważa, że go nie doszacowałem w porównaniu do innych głosujących, to dajcie znać tutaj w wątku i mnie oznaczcie

Daję znać :D

1 minutę temu, karpik napisał:

Ale oni nie mają swojego picki i tak by grali o wygrane do końca. Masakra, jakbyśmy inne ligi oglądali.

No tak ale inaczej się gra bo wypruwa się żyły żeby awansować do PO a inaczej tylko, żeby wygrać sobie kolejny mecz. 10-14 uważam za sprawiedliwy bilans, zwłaszcza że w T2 nie wiem czy nie dałem Pistons najwyższego bilansu ze wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Jes moc Panowie! Ubawiłem się przednio

Tak, tak. Ty wiesz wszystko a inni się nie znają. Właśnie obraziłeś sporo osób. 

Głosowanie było tajne, nawet słowem z nikim nie rozmawiałem o moim bilansie, nie wpływałem na głosy, ludzie na nikim się nie wzorowali a i tak źle zagłosowali, bo nie tak jak Ty. Oprócz Ciebie tylko dwie osoby dały Orlando wyżej i to zawsze o 1 win niż mnie a oprócz mnie dwadzieścia osób dało mnie wyżej niż Ciebie i w większości przypadków o więcej niż 1 win. Wnioski? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cvbe napisał:

No tak ale inaczej się gra bo wypruwa się żyły żeby awansować do PO a inaczej tylko, żeby wygrać sobie kolejny mecz. 10-14 uważam za sprawiedliwy bilans, zwłaszcza że w T2 nie wiem czy nie dałem Pistons najwyższego bilansu ze wszystkich.

Sprawdziłem, tak, dałem jako jedyny im dodatni bilans w 2T, doceniam ich ale biorę też pod uwagę inne elementy rozgrywki. Nie trzeba mieć picku, żeby trochę zwolnić nie mając już na nic szans.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tecu napisał:

żeby Cię @Eld oznaczać,w czasie dyskusji z @Sylvinho. dodałem mu jeden win a zabrałem, nie starającemu się już o wynik @tangiers. Masz to w moim linku.

W temacie który ja Ci przesłałem z linkiem do głosowania nic nie ma, a tam prosiłem o informacje o zmianach. Nasz temat który ma +250 wiadomości, no sorry, odszedł na boczny tor. Chyba, że gdzieś tu dyskusja była i przeoczyłem, więc przepraszam i wklej raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Piszesz Eldowi w tej prywatnej konwersacji gdzie wysłał arkusz i sam zmieni ;)

A to przemysle, zeby to za jednym razem ogarnac :P

Na razie Pacers -1, Wizards +1, mysle o Pistons +1 na 0.500, ale nie wiem komu odjac + w sumie fakt z tym opisem tez to moze nie ma co przesadzac, ale czekam na jeszcze inne @ z uwagami ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.