Skocz do zawartości

Końcowe wyniki po RS 2020/21 - dyskusja.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, january napisał:

Nie wiem, przed chwilą sprawdzałem to moje głosy na siebie były w formule liczącej bilans Lakers^

Np wedle moich sources Magic z 2 seedem, Cavs z HCA, a Dallas spadają na #6 seed :) 

Janie Z.

Może akurat wprowadzałem Twoją formułę, a dokładnie usuwałem komórkę w której dajesz sobie wynik. Możesz mnie łatwo sprawdzić. Skopiuj sobie swoją linijkę, wklej do zwykłego excela, czy do innego arkuszu google i sprawdź czy po skasowaniu w/w komórki wynik Ci się zmieni ( zwiększy ). 

I Twoje sources są póki co g warte, bo wzrosła aktywność próśb o zmiany bilansów i co nie co się zmieni. 

A skoro tak bardzo pragniesz sources to masz z pierwszej ręki - Lakers są dość blisko stracenia HCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Pierwsze tajne głosowanie na bilanse to czas na najbardziej odchylone od średnichgłosy :D  (pomijam "wyrównanie" koladera za zeszły trymestr dla Kings)

 

Bulls 10-14 (+3,36) - Principe
Pistons 5-19 (-4,96) - shevcu, Ashigaru
Pistons 13-11 (+3,04) Brave, january, Camby, tangiers
Hawks 14-10 (+3,32) - shevcu
Wizards 9-15 (-3,5) - Lucas
Pelicans 10-14 (+3,17) Pablo, Lucas
 Pelicans 3-21 (-3,93) january
Thunder 20-4 (+4,75) evitacre
Suns 8-16 (-3,07) ignazz, shevcu
Suns 5-19 (-6,07) LBS
Kings 10-14 (-3,52) LBS

Suns najbardziej poszkodowani!

Widzę ze dwa razy byłem też wsrod osób z odbiegającym od normy głosem i podtrzymuje że to ciekawa zabawa, choć potem zmieniłem Wizards na 10-14 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpik prośba o sprawdzenie. Są już formuły dodane. 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VJavnvgJHSfyuhHY1K__K1KNX1SF1Xz9VhggEklKZ-I/edit#gid=0

Za T3 między Tobą a Regisem jest rzeczywiście różnica ponad 1W, ale tak czy siak różnica między Wami za cały RS jest wyjątkowo symboliczna i uwzględnia już zmianę głosów przez ostatnie dwa dni. Jeden ma 45,03, drugi 44.96.

0,07...

Dzięki za pomoc w sprawdzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

@karpik prośba o sprawdzenie. Są już formuły dodane. 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VJavnvgJHSfyuhHY1K__K1KNX1SF1Xz9VhggEklKZ-I/edit#gid=0

Za T3 między Tobą a Regisem jest rzeczywiście różnica ponad 1W, ale tak czy siak różnica między Wami za cały RS jest wyjątkowo symboliczna i uwzględnia już zmianę głosów przez ostatnie dwa dni. Jeden ma 45,03, drugi 44.96.

0,07...

Dzięki za pomoc w sprawdzeniu.

Meczyk oglądam. To nie czas na excele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czym sobie knicks zasluzyli na te 12:12 czy 13:11, no ale trudno

wydawalo mi sie, ze dwoch all-starow (superstarow) + jakas tam grupa sredniej jakosci rolesow w tej llidze to gwarant dodatniego bilansu, a nie wokol 0:500. 

nie przypominam sobie historii zeby taki team rkecil 0.500

dlaczego tacy pacers maja lepszy bilans?

dlaczego bucks bez kemby i haywarda, ale ze sporymi w skladzie zmianami lepszy bilans ?

cos tu nie gra niestety, knicks tradycyjnie niedocenieni. w skali sezonu to powinno byc hca.

raptors ktorych pdostawa pod koszem ejst powell i harrel, czyli totalny brak obrony (gdzie na obwodzie lillard mccollum). do tego matthews pdostsawowyw sf.

i tacy raptors sa wyzej po RS?

slaba sobie laurke niestety wielu tutejszych uzytkownikow wystawia

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sixers tez z pizdy bilans gdzie to sporo gorszy team niz w realu.

harris gral all-star sezon (nie ma gracza ktory by u nas to wypelnial), a tu mielismy wypady simmonsa i embiida

bilans podobny wykrecony u nas heh

nie ma w tej grze bardziej faworyzowanego gm'a od @Tecu

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być te doświadczenie weterana?

 

 

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

harris gral all-star sezon (nie ma gracza ktory by u nas to wypelnial)

k**** jakoś zawsze ta świetna gra Harrisa jest doceniana jako przewartościowanie naszych 76ers, a nie jako zajebistosc mojej drużyny xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

Bez jaj zeby zmieniac cos w trakcie.

Ja chce zmienic swoje glosy. Na pewno zle oceniłem pistons.

Podobnie z tym tuerem co longer wrzucił.

Mozna pytac na przyszłość o zmiane regulaminu a nie w trakcie.

Masz rację.

Słowo się rzekło. Play-in od Poniedziałku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.