Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

tak wychodzi

Myślałem, że już do końca gry zaczynają pierwsze picki żeby zrekompensować wzięcie Jordanów i LeBronów, weird. ;]

Ostatni pick, muszę pomyśleć o jakimś dobrym nazwisku dla boomerów, żeby go w miarę kojarzyli. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, BMF napisał:

Ostatni pick, muszę pomyśleć o jakimś dobrym nazwisku dla boomerów, żeby go w miarę kojarzyli. ;]

W piłkarskim ATFie chyba były sytuacje, gdzie szedł gracz, a inny uczestnik/obserwator go kompletnie nie kojarzył.

 

W koszykarskim chyba się takie coś nie wydarzyło? Userzy mają różną opinię o wyborach, ale raczej kojarzą 'dość dobrze' danego grajka.

 

*'dość dobrze' kwestia interpretacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, BMF napisał:

Myślałem, że już do końca gry zaczynają pierwsze picki żeby zrekompensować wzięcie Jordanów i LeBronów, weird. ;]

Ostatni pick, muszę pomyśleć o jakimś dobrym nazwisku dla boomerów, żeby go w miarę kojarzyli. ;]

Manute Bol

Shawn Bradley

Muggsy Bogues

Gheorge Muresan

 

dawaj coś charakterystycznego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mac napisał:

Ja pewnemu userowi go doradzałem w 4 rundzie nawet :)

Dziwne, że nikt go chyba nie wział jeszcze, bo nie dość że kompletny grajek to i sentymentalny.

 

Godzinę temu, Lu- napisał:

ktoś bierze Korvera nad np. Petrovicem 92/93 (nie wiem czy spoiluję, bo nie wiem, czy już poszedł

Dzizas opanujcie się, niektórzy chcieli tu przystealować w ostatniej rundzie 😁😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lu- napisał:

Pisał o NBA, inaczej bym go nie pamiętał.

Teraz już jestem stary, z nikogo nie cisnę, tylko spokojnie pykam fajeczkę jak Kareem w wielkim bujanym fotelu. I czasem tylko, dumając nad sensem życia i rozważając jak to możliwe żeby @ai3 ruchał 18 razy w miesiącu, a @Jendras 8 razy w życiu, zastanawiam, jak to jest, że:

-PJ Tucker wchodzi do AllTime Great, a inny ogórek jak np. Chuck Hayes, Keith Askins (wiem, że nie wiecie kto to 😋), Cliff Levingston, Raef LaFrentz, Keith Van Horn, czy Calbert Cheaney nie,

- ktoś bierze Korvera nad np. Petrovicem 92/93 (nie wiem czy spoiluję, bo nie wiem, czy już poszedł), albo Derricka Colemana nad Amare, mimo, że obaj o grze w obronie mają pojęcie takie jak @marzec o tym, żeby białych skarpet nie zakładać do garnituru, ani do Kubotów. 

- Luol Deng drażni mnie nawet, gdy już nie gra. 

Nie cisnę zatem, tylko się zastanawiam. Wy debatujecie, rozstrząsacie, analizujecie, wrzucacie cyferki z adv stats, a:

-konsensusu nie będzie albo GOATem zostanie i tu Paul Pierce, 

-ten, kto wybierze Kwame Browna będzie udowadniał, że to lepszy pick niż Hakeem,a reszta kłamie, nie zna się lub jest znanipulowana przez innych, czyli coś jak w polskiej polityce... 

 

Petrovic? Kup sobie lepsza fajkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

Price + Petrovic....

atakowałbym ❤️ 

wiem że byś atakował gdybyś miał kim. Ale cóż . Dokonałeś wielkiej sztuki wybierając Wade i mając słaby team w ataku(jak na ATF)

1 minutę temu, BMF napisał:

W czym w sumie Drażen Petrović jest lepszy od Devina Bookera? 

Może w niczym. Choć moim zdaniem rzut za 3 ma zdecydowanie pewniejszy Petrovic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał:

Przecież Jokowi wystarczy rzucić gdzieś burgery za parkiet. 

sęk w tym że te Twoje chuchra nie dorzucą za parkiet xD 

ale tak poważnie - to rozumiem że tu powstała na ostatnich dwóch stronach jakaś dziwna presja na tego overrated Petrovica -> ale na cholerę ci on?!?

Masz Price'a, masz Millera - przecież on tu jest totalnie zbędny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

sęk w tym że te Twoje chuchra nie dorzucą za parkiet xD 

ale tak poważnie - to rozumiem że tu powstała na ostatnich dwóch stronach jakaś dziwna presja na tego overrated Petrovica -> ale na cholerę ci on?!?

Masz Price'a, masz Millera - przecież on tu jest totalnie zbędny

Tak poważnie to Price nie jest problemem bo jak na rozgrywającego bronił ok. Za to chciałem mieć kogoś w ataku jak jeden z nich będzie musiał zejść z parkietu. Akurat w moim zespole obrona Drazena nie powinna boleć ale nie ukrywam że to był powód dlaczego nie byłem pewien i zastanawiałem się nad nim od jakiegoś czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gregorius napisał:

Tak poważnie to Price nie jest problemem bo jak na rozgrywającego bronił ok. Za to chciałem mieć kogoś w ataku jak jeden z nich będzie musiał zejść z parkietu. Akurat w moim zespole obrona Drazena nie powinna boleć ale nie ukrywam że to był powód dlaczego nie byłem pewien i zastanawiałem się nad nim od jakiegoś czasu.

No jesli Drazen bedzie razem z Pricem na parkiecie to bedzie to bolec w cholere

+ nie wiem czy ktos kupi razem na parkiecie Millera i Petrovica (nawet przy Pippenie). Sam zreszta piszesz ze teraz nad rezerwowym PG myslisz -> wiec 2/3 sloty rezerwowe zmarnowales tylko na pozycje guardow. Kenyon ma latac cala reszte?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

w tym że jest z 90's i umarł

Tutaj dochodzi cała kombinacja: pierwsza eurogwiazda (?) - Barcelona '92 - bardzo dobry gracz w NBA - sukcesy w turniejach międzynarodowych - tragiczna śmierć - fajne dokumenty. Co najwyżej można się zastanawiać czy nie byłby lepszy gdyby nie fakt, że późno trafił do US.

Tutaj pick pod publikę level Larry Bird/mój następny wybór. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.