Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, julekstep napisał:

+/- kopiuj wklej pierwszy post z tematu draftowego

Ale zdajesz sobie sprawę, że Dan nie będzie bronił S5 wymiataczy?  Tylko korverow i battierów?  Z resztą, traktujesz Dana jak jakiegoś Nasha, a to quality defensor jest, może nie jakiś turbo top, ale solidny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał:

Ale zdajesz sobie sprawę, że Dan nie będzie bronił S5 wymiataczy?  Tylko korverow i battierów?  Z resztą, traktujesz Dana jak jakiegoś Nasha, a to quality defensor jest, może nie jakiś turbo top, ale solidny. 

Ja go nie traktuje jako jakiegoś Nasha po prostu odnoszę się do absurdalnej tezy, że w atfie będzie miał łatwiej niż miał w rilu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polishllama69 napisał:

gość robi z siebie prawie boga w zwykłym clutch jest słaby, miał swój mocny team w PO i w sumie nasrał na miękko z Toronto, oczywiście czasem chokerem jest zdrowie, ale ogólnie jeden z najbardziej przyjebanych koszykarzy jakich śledziłem

Ja tam Butlera lubię. Charakterny grajek, który do wszystkiego doszedł ciężką pracą. W życiu bym go nie nazwał pizdą. A z Toronto to się osrał Embiid, który w ofensywie nic nie dawał. Jednakże rozumiem, że można go nie lubić, nie ma z tym żadnego problemu. Też jest paru grajków, których po prostu nie trawię i c***. Nawet jeden jest jeszcze w puli, hehe. Ten taki obsraniec, co to niby w ofensywie jest zajebisty, ale tylko w RS, a liderem jest marnym. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, julekstep napisał:

Ja go nie traktuje jako jakiegoś Nasha po prostu odnoszę się do absurdalnej tezy, że w atfie będzie miał łatwiej niż miał w rilu :) 

no ale jak spojrzysz na to z tej perspektywy, że nie będzie bronił Jordanów, tylko Korverów to chyba jednak będzie miał łatwiej, right?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadniczo Philly z Joelem była +89 z Butlerem tylko +15 w serii, z Joelem Philly miała bardzo dobrą defensywę (w końcu główne zadanie centra) a ofensywa chodziła też na poziomie pomimo pewnych problemów ze spacingiem i byciem słabym tu <borek_pose>.  Z ciekawości wrzuciłem sobie jeszcze z telefonu (nk poprawi jeżeli błąd), że Butler bez Joela na boisku rzucał 17pts per 100 poss na 31TS%. Wielki Jimmy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

najbardziej szanuję to jak sobie wypracował 2 metry wzrostu i odpowiednią genetykę ❤️ 

wiadomo, że warunki do gry w kosza zajebiste, ale mi raczej chodziło o to, że od początku miał w życiu pod górkę :D 

i tak mógł skończyć jak mój kumpel (201cm, 130kg - Zion, który siedzi za biurkiem, hehe), ale gość się wziął za siebie i teraz jest gwiazdą NBA #AmericanDream 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

wiadomo, że warunki do gry w kosza zajebiste, ale mi raczej chodziło o to, że od początku miał w życiu pod górkę :D 

i tak mógł skończyć jak mój kumpel (201cm, 130kg - Zion, który siedzi za biurkiem, hehe), ale gość się wziął za siebie i teraz jest gwiazdą NBA #AmericanDream 

no bo wiadomo ze dwumetrowiec z odpowiednimi genami z USA ma duzo ciezej jesli chodzi o granie w kosza niz dwumetrowiec z PL z cholera wie jakimi genami

3 minuty temu, Koelner napisał:

i spychał na lewą rękę 💪🏼

na prawe ucho!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

no bo wiadomo ze dwumetrowiec z odpowiednimi genami z USA ma duzo ciezej jesli chodzi o granie w kosza niz dwumetrowiec z PL z cholera wie jakimi genami

no tak, ale zamiast ciężko trenować mógł wjebać się w dragi itd, w końcu nie często własna matka Cię z domu wyrzuca

troszkę słabo jak na start, a że Butler ma charakter to teraz jest czołowym SG w NBA, a nie dwumetrowym ziomeczkiem z bloku :D 

on miał wtedy ze 12 lat, jak go matka wyjebała z domu... swoją drogą, sporo jest takich charakternych graczy, co to mieli w życiu ciężko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eF. napisał:

swoją drogą, sporo jest takich charakternych graczy, co to mieli w życiu ciężko 

raczej dobrze się sprzedaje narracja o biednych murzyniakach w USA

gdzie im do takiego Joka, który dorastał w byłej Jugosławii?

ten to dopiero musi być twardy skurwiel!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep

...jedna z najmocniejszych historii to nasz Kuba Błaszczykowski, który w wieku 11 lat widział jak ojciec zabija mu matkę... 

Gdy Kuba Błaszczykowski miał 11 lat, na jego oczach zdarzyła się nieprawdopodobna tragedia. W rodzinnym domu w Truskolasach pod Częstochową, jego ojciec Zygmunt zadźgał nożem matkę.

(dobra, dosyć ponurych historii) 

Teraz, julekstep napisał:

gdzie im do takiego Joka, który dorastał w byłej Jugosławii?

ten to dopiero musi być twardy skurwiel!

Serbowie to ogólnie mega charakterny naród, fakt :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

@eF. kiedy wracasz do szkoły?

szkołę już dawno skończyłem, a co Cię gryzie? :) 

dyskutowaliśmy o charakternych graczach i tak mi się przypomniała historia Kuby, proste 😘 

btw, pewnie nie każdy o tym wiedział, więc wrzuciłem jako smutną ciekawostkę... dobra, skupmy się na koszykówce 

ciekawi mnie czy pójdzie w tym drafcie ta obsrana zbroja z Minnesoty hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BiałaCzekolada2.0 napisał:

beka, że największe dyskusje są na temat gości wybranych w 7 rundzie, podczas gdy gramy tu jeden mecz i najważniejsi zawodnicy będą piłowali po 40-44 minuty, bo każdy mecz jest jak g7, a nie listopadowy wyjazd do Atlanty we wtorek.

Znaczy każdy ocenia wedle własnych kryteriów ciężko to oceniać, ja traktuję to pod katem ligi :P Więc minimum te 8 meczy w grupie, nie jeden, nie gramy żadnych drabinek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, eF. napisał:

no tak, ale zamiast ciężko trenować mógł wjebać się w dragi itd, w końcu nie często własna matka Cię z domu wyrzuca

troszkę słabo jak na start, a że Butler ma charakter to teraz jest czołowym SG w NBA, a nie dwumetrowym ziomeczkiem z bloku :D 

on miał wtedy ze 12 lat, jak go matka wyjebała z domu... swoją drogą, sporo jest takich charakternych graczy, co to mieli w życiu ciężko 

statystycznie Lebron nie miał prawa się zdarzyć, Jimmy raczej też i dlatego te historie tak przykuwają ucho, bo kogo obchodzi, że największe szanse masz zagrać w NBA jeśli pochodzisz z wyższej klasy średniej i z ustatkowanej rodziny ? a to, że matka go z domu wyrzuciła oznacza jakim debilem był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.