Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, eF. napisał:

mów co chcesz, ale to nic nie zmienia...bo talent mam elegancko ogarnięty (DPOY obrona, McHale, Mutombo, Payton, Jordan, Ariza)

mam się rozpisać już teraz? :D 

myślę, że Kirk w All-Time to totalny leszcz 

Tylko team z tym leszczem jest lepszy od Twojego. Przynajmniej wszystko współgra a Tobie udało rzadka sztuka mając Jordana zrobić nie pasujący do siebie team w ataku który mocno ogranicza siebie nawzajem. Zresztą zobaczymy w głosowaniu. Bo twoje wybory to magia nazwisk i kompilacji top zagrań z kariery. 

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

Mutombo Jordan Payton McHale, zajebiście, nic tylko zamurować pomalowane i czekac na morze cegieł i tak będzie multum iso grane

widzę że nie tylko ja mam takie zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

Mutombo Jordan Payton McHale, zajebiście, nic tylko zamurować pomalowane i czekac na morze cegieł i tak będzie multum iso grane

na 5-7 ma fajne skille, które nie szkodzą a zdecydowanie mogą pomóc 

nie dogadamy się, jeśli uważasz, że Kirk Hinrich to fajny pick (dawaj na prive!)

kwestia dwa - po co wziąłem Korvera i TA? po to by se znikali? LOL,  to goście co robia robotę bez piłki, a MJ91 lubił rozgrywać, dlatego mam na ten czas tylko Paytona, który w defensywie rozpierdala mocno,a przy okazji potrafi zaskoczyć i trafić (41% w PO96)... mam jeszcze Mutombo w prime, który był mobilny i szybki na na swoje gabaryty... co ja tam mam? Aha, McHale -  to ten starowiecki PF, a beka jest taka, że często się ustawiał na boku parkietu, bo stwarzał zagrożenie rzutem z dystansu w czasach, kiedy nikt nie szanował DYSTANSU... i nagle dochodzimy do puenty... wy się mnie boicie, boicie się mojego składu, przyznajcie to :D 

@polishllama69

(sorry, popijam wino i wyjebando!) :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiąże wasz problem - obaj macie rację

Istotnie Hinrich to niezbyt dobry pick na ATF.

Istotnie mogłeś dobrać lepiej support do Jordana.

3-cio rundowy Embiid, zrobiłby u Ciebie mega robotę zamiast Paytona i Mutombo razem wziętych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eF. napisał:

kwestia dwa - po co wziąłem Korvera i TA? po to by se znikali? LOL,  to goście co robia robotę bez piłki, a MJ91 lubił rozgrywać, dlatego mam na ten czas tylko Paytona, który w defensywie rozpierdala mocno,a przy okazji potrafi zaskoczyć i trafić (41% w PO96)... mam jeszcze Mutombo w prime, który był mobilny i szybki na na swoje gabaryty... co ja tam mam? Aha, McHale -  to ten starowiecki PF, a beka jest taka, że często się ustawiał na boku parkietu, bo stwarzał zagrożenie rzutem z dystansu w czasach, kiedy nikt nie szanował DYSTANSU... i nagle dochodzimy do puenty... wy się mnie boicie, boicie się mojego składu, przyznajcie to :D 

Korver jest piękny, ale ma pewną wadę - mianowicie pomimo świetnego ruchu bez piłki tak średnio atakuje close-outy i można go na granicy ryzyka atakować, passem też nie grozi z takie sytuacji a tutaj będzie masa broken plays. Mutombo Payton Jordan na co Ci dwóch slasherów, którzy będą napierdalać tylko midrange, bo nie ma miejsca na wjazd, fajna obrona, ale na samych iso tutaj może być problem zajechać gdzieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

3-cio rundowy Embiid, zrobiłby u Ciebie mega robotę zamiast Paytona i Mutombo razem wziętych.

ten wielki Embiid z Raptors? Nie, nie zgadzam się.

AL HORFORD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, eF. napisał:

nie dogadamy się, jeśli uważasz, że Kirk Hinrich to fajny pick (dawaj na prive!)

no dzisiaj to ja już done, wypiłem jedno znieczulenie i kuśtykając zagipsowany poruszam się w stronę łóżeczka a Kirk ma fajny skillset i tyle, to ten przypadek, gdzie gość nie zaszkodzi a może łatwo pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał:

Rozwiąże wasz problem - obaj macie rację

Istotnie Hinrich to niezbyt dobry pick na ATF.

Istotnie mogłeś dobrać lepiej support do Jordana.

3-cio rundowy Embiid, zrobiłby u Ciebie mega robotę zamiast Paytona i Mutombo razem wziętych.

Co takiego złego w Hinrichu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

ten wielki Embiid z Raptors? Nie, nie zgadzam się.

AL HORFORD. 

nom, zespół z Embiidem był w chuuuuuuuuuuuuuuuuuj do przodu i to nawet jak Gasol grał a że box miał średni, shit happen, kto miał tam łądny ? a z Horfordem to ciekawa sprawa, bo sadzanie Alfreda na C jest swoistą pułapką, bo Joel fajnie gra jakieś handoffy czy shortrolle etc, nie trzeba wszystkiego pchać w post a jego defense to jest gamechangerw zespole a wtedy mają drugiego biga Al może mieć kłopoty a pchanie go na PF wymusza, że jak ustawisz go na Joela wysoki musi kryć na obwodzie

3 minuty temu, eF. napisał:

yo! u mnie Korver to rezerwowy! (Ariza to SF)

jeszcze lepiej, zero ruchu bez piłki w ataku, wincyj iso

1 minutę temu, airmax napisał:

Dlaczego? Co z nim nie tak jako rezerwowy na kilka minut?

wszystko gra, miej wyjebane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Co takiego złego w Hinrichu?

Taki januszowy pick, nie za dobry, nie za zły - talent-wise jest sporo graczy przed nim na tej pozycji, a zważywszy na fakt, że to ATF to jako secondary ballhandler na 4-8 minut (bo pewnie starterzy bedą grać ok 40 minut) można śmiało użyć gościa, którego się wybrało w pierwszych pięciu rundach draftu, żeby zagrał chwilę z rezerwami i robił za kreatora na o wiele wyższym poziomie niż zrobi to Hinrich. Z resztą nadal mamy wolnych legit all-starów na tej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Taki januszowy pick, nie za dobry, nie za zły - talent-wise jest sporo graczy przed nim na tej pozycji, a zważywszy na fakt, że to ATF to jako secondary ballhandler na 4-8 minut (bo pewnie starterzy bedą grać ok 40 minut) można śmiało użyć gościa, którego się wybrało w pierwszych pięciu rundach draftu, żeby zagrał chwilę z rezerwami i robił za kreatora na o wiele wyższym poziomie niż zrobi to Hinrich. Z resztą nadal mamy wolnych legit all-starów na tej pozycji.

Hinrich dobra trójka, dobra D, ciężko coś takiego znaleźć. Może są jakieś Francisy i Marbury wolne, ale bez jaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gregorius napisał:

Yo, 2008 RAPM 212 miejsce wsród zawodników  NBA Ariza, Trevor   Off  -3  def  1.8    Sum -1.2.  masz racje gwiazda w porównania do Kirka

Yo! ...  i tyle, nie wiem co napisać na takie obsceniczne pi****lenie gry w koszykówkę, a szukanie statsów z dupy, byle potwierdzić swój pick

Hinrich był nawet fajny, ale w All_time... tego nie da się obronić, sorry (a są w puli mega PG/SG)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eF. napisał:

Hinrich był nawet fajny, ale w All_time... tego nie da się obronić, sorry (a są w puli mega PG/SG)

stary McHale był nawet fajny, ale w All-time ... tego nie da się obronić, sorry (a są w puli mega PF)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.