Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

stary McHale był nawet fajny, ale w All-time ... tego nie da się obronić, sorry (a są w puli mega PF)

da się obronić spokojnie wybór McHale'a tutaj

tylko tutaj wychodzi stara prawda atf'ów -> wybory oceniane są w dużej mierze przez pryzmat wybierającego

jakby go wybrał przysłowiowy lorak czy BMF i pomachał wybranymi cyferkami to by tu większość cmokała nad nim tbh :) 

1 minutę temu, airmax napisał:

a ja dałem statsy arizy z 2008? XXXXd

a Ciebie cytowałem? xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Hinrich dobra trójka, dobra D, ciężko coś takiego znaleźć. Może są jakieś Francisy i Marbury wolne, ale bez jaj

Kompletnie nie o nich myślałem w tym kontekście :) ale podejrzewam, że dla wielu byłyby to lepsze wybory niż Kirk Hinrich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

stary McHale był nawet fajny, ale w All-time ... tego nie da się obronić, sorry (a są w puli mega PF)

chamie!

cho na wódkę  w końcu, bo tu przeginasz... gdzie jest k**** Hinrich, a gdzie McHale? (czy dzisiejsza młodzież jest pierdolnięta?!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał:

I dlatego Marzec nie głosuje :)

pls ja czekam na publiczne głosy marca z komentarzami!

mam nadzieję na ciąg dalszy opowieści z MSG!

1 minutę temu, airmax napisał:

ale obsrywałeś mojego grajka to nie wypada siedzieć cicho xD

obsrywałem arugment z dupy :) (wyciąganie RAPMu z sezonu gdzie kolo zagrał 35 meczów po 15 minut i do tego 6 lat przed rokiem w jakim został wybrany)....a że się trochę Kirkowi oberwało przy okazji...ma okulary nic mu nie będzie :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

a ef wybrał Arizę z 2008? xDDD

Pojebało mi się z tym 2008 rokiem roku.  nie mniej przywalanie się do Hinrich wybierając rolsa jak Ariza to dalej lol.  Jakbyśmy mieli wybrać najlepszych 100 zawodnikow ostatnich lat do Wybór Kirka byłby nie na miejscu. Ale wybierajac zespoł nie rozumiem co złego w Kirku. Jeden z nielicznych PG (o ile nie jeden z dwóch -trzech) których mogł wybrac z size,obroną i dobra trójka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał:

Pojebało mi się z tym 2008 rokiem roku.  nie mniej przywalanie się do Hinrich wybierając rolsa jak Ariza to dalej lol.  Jakbyśmy mieli wybrać najlepszych 100 zawodnikow ostatnich lat do Wybór Kirka byłby nie na miejscu. Ale wybierajac zespoł nie rozumiem co złego w Kirku. Jeden z nielicznych PG (o ile nie jeden z dwóch -trzech) których mogł wybrac z size,obroną i dobra trójka.

nic złego pewnie (z tego co kojarzę zazwyczaj idzie pod koniec różnych atfów -> więc o ile mnie osobiście nie kręci o tyle pewnie jakiś tam sens ma), ale co tu się efowi dziwić skoro mu jadą po all-timerze McHale'u

szuka gdzie się odgryźć :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, polishllama69 napisał:

nom, zespół z Embiidem był w chuuuuuuuuuuuuuuuuuj do przodu i to nawet jak Gasol grał a że box miał średni, shit happen, kto miał tam łądny ? a z Horfordem to ciekawa sprawa, bo sadzanie Alfreda na C jest swoistą pułapką, bo Joel fajnie gra jakieś handoffy czy shortrolle etc, nie trzeba wszystkiego pchać w post a jego defense to jest gamechangerw zespole a wtedy mają drugiego biga Al może mieć kłopoty a pchanie go na PF wymusza, że jak ustawisz go na Joela wysoki musi kryć na obwodzie

ale ja nie jestem Sixers, i ja nie potrzebuję pizdy Embiida by robić atak czy ulepszać obronę... WTF? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

nic złego pewnie (z tego co kojarzę zazwyczaj idzie pod koniec różnych atfów -> więc o ile mnie osobiście nie kręci o tyle pewnie jakiś tam sens ma), ale co tu się efowi dziwić skoro mu jadą po all-timerze McHale'u

szuka gdzie się odgryźć :P 

Jakby wybrał go młodszego i dobrze obudował to nikt by się nie czepiał ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eF. napisał:

ale ja nie jestem Sixers, i ja nie potrzebuję pizdy Embiida by robić atak czy ulepszać obronę... WTF? :D 

Tylko u Ciebie Embiid miałby za kreatora Jordana, a nie Simmonsa czy Butlera ;)
Embiid u Ciebie zrobiłby kosmiczną przewagę, robiłby przewagę dla wjazdów Jordana, grożąc swoim rzutem - coś czego nie robi ani Payton ani Mutombo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

nic złego pewnie (z tego co kojarzę zazwyczaj idzie pod koniec różnych atfów -> więc o ile mnie osobiście nie kręci o tyle pewnie jakiś tam sens ma), ale co tu się efowi dziwić skoro mu jadą po all-timerze McHale'u

szuka gdzie się odgryźć :P 

Jak robi z niego stretch4 i pomija że to nie była jego gra (i to, ze był już past prime) to jak mają nie jechać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gregorius napisał:

Jakby wybrał go młodszego i dobrze obudował to nikt by się nie czepiał ;) 

 

Teraz, airmax napisał:

Jak robi z niego stretch4 i pomija że to nie była jego gra (i to, ze był już past prime) to jak mają nie jechać?

89-90 to już po peaku, ale imho ciągle się luźno łapie pod 'prime' Kevina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

Tylko u Ciebie Embiid miałby za kreatora Jordana, a nie Simmonsa czy Butlera ;)
Embiid u Ciebie zrobiłby kosmiczną przewagę, robiłby przewagę dla wjazdów Jordana, grożąc swoim rzutem - coś czego nie robi ani Payton ani Mutombo.

Yo! Ale ja mam GOAT'a w składzie w prime.. i mobilnego Mutombo z prime... i McHale, który lubi się ustawić na boku... i k****, Gary Paytona!

i mam na ławce Ala Horforda!... jebać Embiida, przecież ten typ w poważnym graniu to ŻART! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

tak, ale jego fit z Jordanem, fujka

akurat obaj to ofensywny top topów - tacy się zawsze 'dofitują'

jeśli już się czegoś tu czepiać to tego Mutombo, który będzie przeszkadzał (taki Brook Lopez byłby tutaj mega moim zdaniem)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

akurat obaj to ofensywny top topów - tacy się zawsze 'dofitują'

jeśli już się czegoś tu czepiać to tego Mutombo, który będzie przeszkadzał (taki Brook Lopez tutaj byłby tutaj mega moim zdaniem)

zawsze może wziąc tureckiego zdobywcę XD a z Mutombo to się zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eF. napisał:

Yo! Ale ja mam GOAT'a w składzie w prime.. i

No i właśnie dzięki temu Embiid dostałby +100 do swojej normalnej zajebistości :) Center grożący rzutem z pojebanym atletyzmem jaki posiada Joel, to coś czego Jordan nigdy nie miał, a mogłeś to stworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.