Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, RappaR napisał:

Znaczy każdy ocenia wedle własnych kryteriów ciężko to oceniać, ja traktuję to pod katem ligi :P Więc minimum te 8 meczy w grupie, nie jeden, nie gramy żadnych drabinek. 

uuuu, to ciekawsza opcja :D / u mnie MJ i tak ma pewne 40 minut na mecz

5 minut temu, polishllama69 napisał:

statystycznie Lebron nie miał prawa się zdarzyć, Jimmy raczej też i dlatego te historie tak przykuwają ucho, bo kogo obchodzi, że największe szanse masz zagrać w NBA jeśli pochodzisz z wyższej klasy średniej i z ustatkowanej rodziny ? a to, że matka go z domu wyrzuciła oznacza jakim debilem był

Nie wiem czy był debilem, czy może miał wyrodną matkę, ale graczem jest dobrym...

dziwne, że go tak nie cierpisz, a jarasz się Embiidem, który w serii z Sixers RAPTORS rzucał na 37% z gry. :P 

(zobacz ile dobrego wniósł do Heat, którzy mogą się w tym momencie bić z każdym na Wschodzie)

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Korver poszedł szybciej niż stoperan po zapiciu ogórków mlekiem, to zastanawiam się czemu nadal nikt nie wziął Jasona Kapono, Matra Bularda, czy Steve'a Novaka?

 

A tak w ogóle przypominam, że:

1/ darliście swego czasu łacha z RaJu (ja też), który jak się okazało nie był tak ułomny, jak się wydawało i teraz patrząc na dyskusje o ATF rechocząc ze śmiechu podpala studolarówką duże kubańskie cygaro, skręcane na udach ponętnej nastoletniej Kubanki, 

2/ mistrzostwo NBA jako starterzy i 3,4 opcja zdobyli Antoine Walker i Jason Williams, 

więc, jak czytam o Covingtonach, Tuckerach i Korverach w kontekście ATF, to ciśnie się na usta klasyczne "z całym szacunkiem, ale c***a znacie się na koszykówce". 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eF. napisał:

Nie wiem czy był debilem, czy może miał wyrodną matkę, ale graczem jest dobrym...

dziwne, że go tak nie cierpisz, a jarasz się Embiidem, który w serii z Sixers RAPTORS rzucał na 37% z gry. :P 

słyszałeś kiedyś powiedzenie, że czasami opinia o graczu w środowisku potrafi zrazić ? jak nie to już znasz ;) 

zdecydowanie biorę średni boxscore i bardzo dobry effort ponad napakowany nie wiadomo czym boxscore ze średnim effortem ;) 

Godzinę temu, eF. napisał:

Nie wiem czy był debilem, czy może miał wyrodną matkę, ale graczem jest dobrym...

nie mówiłem, ze jest słaby, mówiłem tylko, że jest pizdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, polishllama69 napisał:

słyszałeś kiedyś powiedzenie, że czasami opinia o graczu w środowisku potrafi zrazić ? jak nie to już znasz ;) 

zdecydowanie biorę średni boxscore i bardzo dobry effort ponad napakowany nie wiadomo czym boxscore ze średnim effortem ;) 

nie mówiłem, ze jest słaby, mówiłem tylko, że jest pizdą

masz takie prawo, spoko, doskonale rozumiem, że kogoś można nie lubić i tyle

jednakże fakty są takie, że gdzie się Butler nie pojawił, tam zaczęły być wyniki

najlepszy przykład - wziął te pizdy z Minnesoty za mordę i zrobili PO po raz pierwszy od 14 lat... to chyba o nim dobrze świadczy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Lu- napisał:

Skoro Korver poszedł szybciej niż stoperan po zapiciu ogórków mlekiem, to zastanawiam się czemu nadal nikt nie wziął Jasona Kapono, Matra Bularda, czy Steve'a Novaka?

 

A tak w ogóle przypominam, że:

1/ darliście swego czasu łacha z RaJu (ja też), który jak się okazało nie był tak ułomny, jak się wydawało i teraz patrząc na dyskusje o ATF rechocząc ze śmiechu podpala studolarówką duże kubańskie cygaro, skręcane na udach ponętnej nastoletniej Kubanki, 

2/ mistrzostwo NBA jako starterzy i 3,4 opcja zdobyli Antoine Walker i Jason Williams, 

więc, jak czytam o Covingtonach, Tuckerach i Korverach w kontekście ATF, to ciśnie się na usta klasyczne "z całym szacunkiem, ale c***a znacie się na koszykówce". 

Panie, ale gdzie jest Jason Kapono, a gdzie jest Kyle Korver? WTF :D 

BTW - kto by chciał Antoine Walkera w teamie? Zdecydowanie lepiej mieć w składzie takiego Tuckera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Lu- napisał:

1/ darliście swego czasu łacha z RaJu (ja też), który jak się okazało nie był tak ułomny, jak się wydawało i teraz patrząc na dyskusje o ATF rechocząc ze śmiechu podpala studolarówką duże kubańskie cygaro, skręcane na udach ponętnej nastoletniej Kubanki, 

2/ mistrzostwo NBA jako starterzy i 3,4 opcja zdobyli Antoine Walker i Jason Williams, 

więc, jak czytam o Covingtonach, Tuckerach i Korverach w kontekście ATF, to ciśnie się na usta klasyczne "z całym szacunkiem, ale c***a znacie się na koszykówce". 

Zaraz zaraz, przyznajesz, ze cisnales po Juciu i nie miales racji, bo wtedy byl jakims randomem z forum, a potem zostal skautem w NBA, wiec zamiast zmienic podejscie, teraz cisniesz po kolejnych randomach z forum?

Zreszta o ile dobrze pamietam, Juc udzielal sie glownie w tematach europejskiego kosza czy tam PLK i to tamtejsi userzy mieli z nim problem, chyba prawie nikt tutaj sie nie pokrywa z tamta ekipa stulejarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Chytruz napisał:

Zreszta o ile dobrze pamietam, Juc udzielal sie glownie w tematach europejskiego kosza czy tam PLK i to tamtejsi userzy mieli z nim problem, chyba prawie nikt tutaj sie nie pokrywa z tamta ekipa stulejarzy.

tak było , ale dlatego bo był nowym userem i starszyzna go szkoliła , nihil novi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisał o NBA, inaczej bym go nie pamiętał.

Teraz już jestem stary, z nikogo nie cisnę, tylko spokojnie pykam fajeczkę jak Kareem w wielkim bujanym fotelu. I czasem tylko, dumając nad sensem życia i rozważając jak to możliwe żeby @ai3 ruchał 18 razy w miesiącu, a @Jendras 8 razy w życiu, zastanawiam, jak to jest, że:

-PJ Tucker wchodzi do AllTime Great, a inny ogórek jak np. Chuck Hayes, Keith Askins (wiem, że nie wiecie kto to 😋), Cliff Levingston, Raef LaFrentz, Keith Van Horn, czy Calbert Cheaney nie,

- ktoś bierze Korvera nad np. Petrovicem 92/93 (nie wiem czy spoiluję, bo nie wiem, czy już poszedł), albo Derricka Colemana nad Amare, mimo, że obaj o grze w obronie mają pojęcie takie jak @marzec o tym, żeby białych skarpet nie zakładać do garnituru, ani do Kubotów. 

- Luol Deng drażni mnie nawet, gdy już nie gra. 

Nie cisnę zatem, tylko się zastanawiam. Wy debatujecie, rozstrząsacie, analizujecie, wrzucacie cyferki z adv stats, a:

-konsensusu nie będzie albo GOATem zostanie i tu Paul Pierce, 

-ten, kto wybierze Kwame Browna będzie udowadniał, że to lepszy pick niż Hakeem,a reszta kłamie, nie zna się lub jest znanipulowana przez innych, czyli coś jak w polskiej polityce... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lu- napisał:

Pisał o NBA, inaczej bym go nie pamiętał.

Gdzies tam sie przewijal przy NBA czasem, ale glownie dzialal w sekcji Koszykowka Swiatowa, skad rozlala sie gownoburza.

Pamietam nawet jak w szatni sie pojawil temat nawolujacy do linczu na Norgaardzie/RaJu (chyba zalozony przez Stingera) i jak to czytalem, to do konca nie wiedzialem o co chodzi, bo w dziale Koszykowka Swiatowia wialo c***em i zaden szanujacy sie user sie tam nie zapuszczal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo już ludzie nie wytrzymują to spoiluja. Zabawa jedno ale pomijanie pewnych legend kosztem ogorow czy chłopców z dworu jak pisalem wczesniej to drugie. Bo fit rols bo idealnie pasuje. Bleeeee

 

Wallacea chytry nie pojadę bo nie ma za co peak miał mega wiec na ostatnią rundę można rozważyć. To nie Steve nash zeby go jebac jak bura suke:]

Edytowane przez marzec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.