Skocz do zawartości

Alltime fantasy last 30 - dyskusja


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, julekstep napisał:

najdziwniejsze że to PO elimination game a wcale nie jedzą gwoździ!

jeden mocniejszy faul (ale bez przesady) i od razu flagrant

jedno szturchnięcie i od razu technik (dla Colemana)

 

ale cipki grały w tych 90's! xDD

Problem ze starymi graczami jest taki że często bazujemy na naszych wspomnieniach(sentyment) i kompilacjach, a nie całych meczach. W zależności co chcesz pokazać tak możesz zmontować 1-20 akcji z każdych czasów. Zasadniczo w zdecydowanej większości meczy które ostatnio oglądałem obrona była fatalna. A np Mj dostawał gwizdki przy delikatnym kontakcie lub za wskoczenie na obrońce który skakał pionowo w gore z rekami podniesionymi do góry

P.S: Szacun za oglądniecie całego meczu żeby wyrobić sobie opinie. Paradoksalnie wybrałeś jeden z jego gorszych meczy w ataku. W obronie może ja wybrałem ten lepszy albo tak surowo go nie oceniałem bo po prostu lubię Petrovica za to co dokonał w europie.  Zaraz będę oglądał jakiś jego inny mecz to napisze więcej. 

P.S 2: Pisałem że Price w swoich czasach umiał bronic ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Gregorius napisał:

Problem ze starymi graczami jest taki że często bazujemy na naszych wspomnieniach(sentyment) i kompilacjach, a nie całych meczach. W zależności co chcesz pokazać tak możesz zmontować 1-20 akcji z każdych czasów. Zasadniczo w zdecydowanej większości meczy które ostatnio oglądałem obrona była fatalna. A np Mj dostawał gwizdki przy delikatnym kontakcie lub za wskoczenie na obrońce który skakał pionowo w gore z rekami podniesionymi do góry

P.S: Szacun za oglądniecie całego meczu żeby wyrobić sobie opinie. Paradoksalnie wybrałeś jeden z jego gorszych meczy w ataku. W obronie może ja wybrałem ten lepszy albo tak surowo go nie oceniałem bo po prostu lubię Petrovica za to co dokonał w europie.  Zaraz będę oglądał jakiś jego inny mecz to napisze więcej. 

P.S 2: Pisałem że Price w swoich czasach umiał bronic ;)

 

PS1 - dlatego pisałem, że nie zwracam specjalnej uwagi na atak obu (szczególnie, że komentatorzy mówili w trakcie meczu, że Price miał coś z palcem tutaj -> a i tak zagrał z 2 klasy lepiej niż Drażen)

PS2 - no Price jak na gnoma broni całkiem spoko, ale są 2 ale -> 1 ostro jedzie na hand-checkingu, 2 -> jednak jest gnomem, więc jak jest minięty to jest minięty na dobre (bez szans na jakieś recovery itp), więc vs dynamiczni guardzi będzie problem

ale i tak największe wrażenie w oglądaniu tych meczów z 90's robi reality check mitu 'o dzisiejszych mięczakach' -> w tamtym meczu do 3 kwarty był flagrant (meh) i 3 techniki (2x spory meh i raz mega meh dla Daugherty'ego bodajże za zawiśnięcie na obręczy dosłownie przez sekundę po wsadzie xD)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał:

PS1 - dlatego pisałem, że nie zwracam specjalnej uwagi na atak obu (szczególnie, że komentatorzy mówili w trakcie meczu, że Price miał coś z palcem tutaj -> a i tak zagrał z 2 klasy lepiej niż Drażen)

PS2 - no Price jak na gnoma broni całkiem spoko, ale są 2 ale -> 1 ostro jedzie na hand-checkingu, 2 -> jednak jest gnomem, więc jak jest minięty to jest minięty na dobre (bez szans na jakieś recovery itp), więc vs dynamiczni guardzi będzie problem

ale i tak największe wrażenie w oglądaniu tych meczów z 90's robi reality check mitu 'o dzisiejszych mięczakach' -> w tamtym meczu do 3 kwarty był flagrant (meh) i 3 techniki (2x spory meh i raz mega meh dla Daugherty'ego bodajże za zawiśnięcie na obręczy dosłownie przez sekundę po wsadzie xD)

Oglądnąłem NBA 1992 Playoffs 1R G3 (April 28, 1992) Cleveland Cavaliers @ New Jersey Nets .

Price spoko zarówno w ataku jak i obronie .  Czapa przy rjego zucie za 3 tuz przed końcem zadecydowała o wyniku.

Petrovic obrona 1 na 1 całkiem dobra o ile nie przesadzał z agresja (parę niepotrzebnych fauli przy próbie obrony na całym boisku lub od połowy). Parę razy zgubił się na zasłonie lub przechodził pod nią co otwierało pozycje do rzutu. Niepotrzebne podwajania chyba wynikały ze strategi obrony. robił to nie tylko on ale i pozostali gracze. Ogólnie zarówno atak jak i obrona pod katem organizacji wyglądała bardzo słabo. Coraz częściej myślę że istnieje przepaść miedzy obecnymi a tamtymi graczami w obronie na korzyść obecnych. W ataku Petrovic wygladał dobrze szczególnie jako gracz off-ball. Z piłka miał problem jak dostawał piłkę bliżej kosza i próbował kozłować. Ogólnie gra w ataku mocno na plus . Dalej mam wrażenie że przy obecnej koszykówce sprawdził by sie dużo lepiej

Mookie Blaylock słabo zarówno w ataku jak obronie. Mocno się zdziwiłem jak sprawdziłem że miał 12 asyst. 
D Coleman. na zero w obronie. Niczym się nie wyróznił. Za to w ataku z jednej strony niezła skuteczność i gra 1 na 1 . Z drugiej strony jego gra ograniczała bardzo pozostałych graczy. 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gregorius napisał:

Petrovic obrona 1 na 1 całkiem dobra o ile nie przesadzał z agresja (parę niepotrzebnych fauli przy próbie obrony na całym boisku lub od połowy). 

to musiał szybko wylecieć z boiska :P

nie róbmy z niego solidnego obrońcy, bo nim po prostu nie był / fajny strzelec, no i tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kubbas napisał:

@Gregorius czemu nie brogdon z tego sezonu?

bo gramy do 18/19... choć lubię Brogdona, to się zgadzam z jednym - dziwny pick... (zresztą Hinrich to też dziwny pick... i parę innych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eF. napisał:

bo gramy do 18/19... choć lubię Brogdona, to się zgadzam z jednym - dziwny pick... (zresztą Hinrich to też dziwny pick... i parę innych)

Akurat Brogdon w ostatniej rundzie jest spoko -> ot taki zawdonik, który nie robi wow, ale też nie ma się za bardzo do czego przyczepić (czyli nic nie popsuje), tutaj mógłby być fajnym backupem na 1 i 2. Tylko znów nie wiem po co tu ten Drażen (zamiast jakiegoś fajnego winga np).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał:

Akurat Brogdon w ostatniej rundzie jest spoko -> ot taki zawdonik, który nie robi wow, ale też nie ma się za bardzo do czego przyczepić (czyli nic nie popsuje), tutaj mógłby być fajnym backupem na 1 i 2. Tylko znów nie wiem po co tu ten Drażen (zamiast jakiegoś fajnego winga np).

ej, ale wiesz, że są lepsi w puli? :D 

no i zgodzę się z Petro... tutaj by koledze siadł idealnie porządny wing, a nie sg ze słabą obroną... moje duo zaciera ręce :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, airmax napisał:

Yeaa bo gość który dobrze broni, ma trójkę i coś rozegra pod krótką nieobecność CP3 (albo zagra na SG jakieś drobne minuty) to dziwny pick :)

Nie, bo gość c***a znaczy w koszykówce, kiedy na to spojrzysz trochę szerzej niż MJ. Taka prawda. Kim jest Kirk Hinrich? :) 

przecież mój rezerwowy go zabije, oficjalnie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, airmax napisał:

chyba nie rozumiesz w jakim formacie gramy tego ATFa

rozumiem, i dla mnie pick na kogoś takiego jak Hinrich to pick zmarnowany

zobacz jak buduje team (u mnie jest GOAT... i pomocnicy, ale mocni pomocnicy, a nie k**** Kirk Hinrich) 

co ten Twój Kirk zrobi z Paytonem przy zadzie? daj spokój z takimi graczami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eF. napisał:

rozumiem, i dla mnie pick na kogoś takiego jak Hinrich to pick zmarnowany

zobacz jak buduje team (u mnie jest GOAT... i pomocnicy, ale mocni pomocnicy, a nie k**** Kirk Hinrich) 

niby jest u Ciebie talent, ale ten fit overall jest ohydny, więc nie maksymalizujesz Jordana, szkoda ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

niby jest u Ciebie talent, ale ten fit overall jest ohydny, więc nie maksymalizujesz Jordana, szkoda ;) 

mów co chcesz, ale to nic nie zmienia...bo talent mam elegancko ogarnięty (DPOY obrona, McHale, Mutombo, Payton, Jordan, Ariza)

mam się rozpisać już teraz? :D 

3 minuty temu, airmax napisał:

No właśnie widzę 😛

Naprawdę sądzisz, ze Kirk będzie go to guyem w moim zespole w którymkolwiek momencie? xd

myślę, że Kirk w All-Time to totalny leszcz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, eF. napisał:

mów co chcesz, ale to nic nie zmienia...bo talent mam elegancko ogarnięty (DPOY obrona, McHale, Mutombo, Payton, Jordan, Ariza)

Mutombo Jordan Payton McHale, zajebiście, nic tylko zamurować pomalowane i czekac na morze cegieł i tak będzie multum iso grane

10 minut temu, eF. napisał:

myślę, że Kirk w All-Time to totalny leszcz 

na 5-7 minut ma fajne skille, które nie szkodzą a zdecydowanie mogą pomóc 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.