Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś tam uzasadnienie do moich głosów:

  • Lakers top jak dla mnie nadal. LBJ mi tutaj wyjaśnia wszystko.
  • Pistons = Ja Morant 😍
  • Wizards - z tak grającym Hardenem w przez pół trymestru to i tak powinni poniżej Celtics być
  • Knicks - jednak ten piepszony robot mnie przekonuje
  • Rockets chętnie bym podniósł ale opisu nie znaju
  • Spurs - czekam na opis i też może być jakaś edycja
  • Jazz - Lama piękne wyczucie. Nie można tego nie docenić. 
  • Mavs - gdyby nie ten Issac :(
  • Clippers - bo im lubię zabierać W najbardziej jak mi się coś nie zgadza
  • Wolves - sorry ale trio Lillard-Booker-Tatum to rozpierdol w tym trymestrze. Tu się też zastanawiam nad edycją ale w górę
  • Pels - zaskakująco dobrze. Solidne granie.
  • Nuggets - jak się Biodro zepnie tutaj też dam w górę
  • Hornets - idź totka obstaw
  • Hawks - pech
  • Pacers - na żyletki o PO

No i Thunder. Pisanie opisu z ostrą gorączką to nie jest dobry pomysł. Tamten proponowany bilans co jest w opisie zmieniał nie będę, ale realnie to ja 12-13, 13-12 powinno jakoś być a nie to co przywaliłem. Jak tak kochacie tego Marca to w 7 meczach był. Życiowe formy niektórych typów. 

Jak ktoś ma zastrzeżenia - pisać. Ktoś mnie może przekonać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

No ja dziś jeszcze jestem w stanie przeczytać co naskrobiecie, a poza tym istnieje max 5% szans, że będę miał dostęp do lapka przed deadline na głosowanie później. 

Po co rada ustaliła termin zazębiający się opisów i głosowań? Wg mnie to był słaby pomysł. 

Ty nie będziesz miał czasu pod koniec głosowania a ja nie miałem/nie mam czasu na początku/środku opisów. 

11 minut temu, fluber napisał:

Najprościej jak potrafię...

Jeżeli chciałeś, żeby głosujący brali pod uwagę Twój opis, to minął.

Jeżeli wrzucasz opis tylko po to, żeby nie dostać kary od Rady za jego brak, to jeszcze nie.

Nie zżymaj się tak. Masz czas, albo nie masz. Masz wyznaczony termin to dopasowujesz sobie czas do tego. 

Przykro mi, ale nie będę poświęcał czasu rodzinnego jak wiem, że termin jest taki a nie inny i się w nim wyrobię. Jeżeli ktoś traktuje opis tylko jak nie dostanie kary to chyba nie powinien w to grać, bo to nie dla niego. 

Ale jeżeli ktoś pisze, że ma wywalone na te opisy, które zostaną wstawione pod koniec wyznaczonego, regulaminowego terminu, zapewne z powodu braku czasu, bo sam musi zagłosować wcześniej, bo później nie będzie miał czasu i za brak opisu odejmuje wygrane, to nie jest to w porządku. 

Pomysł z zakładką jest wg mnie nie do kontynuowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tecu napisał:

Po co rada ustaliła termin zazębiający się opisów i głosowań? Wg mnie to był słaby pomysł. 

Ty nie będziesz miał czasu pod koniec głosowania a ja nie miałem/nie mam czasu na początku/środku opisów. 

Wybacz @Tecu. Nie będę tego kolejny raz tłumaczył.

I nie ważne, czy terminy się zgrają, zazębią, czy zrobimy jednodniowe odstępy między nimi to zawsze się znajdzie ktoś, komu coś nie będzie pasowało. Przecież nawet jak by deadline nie pokrywał się z głosami to January i tak nie może przeczytać i tak. Ale za to możesz liczyć na zmianę głosów u innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Wybacz @Tecu. Nie będę tego kolejny raz tłumaczył.

I nie ważne, czy terminy się zgrają, zazębią, czy zrobimy jednodniowe odstępy między nimi to zawsze się znajdzie ktoś, komu coś nie będzie pasowało. Przecież nawet jak by deadline nie pokrywał się z głosami to January i tak nie może przeczytać i tak. Ale za to możesz liczyć na zmianę głosów u innych.

Wybaczam 😀

Wyraziłem swoją opinię. Terminy są po coś. Jeżeli termin byłby przykładowo do jutra a głosowanie od pojutrza to każdy mógłby wyciągnąć wnioski z opisów czy braku i zagłosować. A tak robi się mętlik i traktowanie terminów jakby ich nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MarcusCamby napisał:

Skasować obowiązkowe opisy.

@Eld ankieta

Do obowiazkowego opisu wliczaja sie: depth chart, 3 wybrane staty, mocne i slabe strony, terminarz i proponowany bilans. 30 minut roboty. I bardzo pomaga.

To co w wiekszosci wrzucamy jako opis to duzo duzo duzo duzo wiecej niz to co jest obowiazkowe. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem co raz bardziej anty-opisowiec. Przecież dla takiego @BMF to kompletnie bez sensu. Co zmieni czy da opis? Dacie mu 4W czy 5W? Dostał klub w takim stanie, że ja się mocno dziwię, że chce mu się go prowadzić a tu go zmuszamy jeszcze by opisywał całuśne p'n'r Sextona z Zizicem. Na samą myśl mnie mdli jak ja bym miał to robić.  

Opisy powinny być dobrowolne. Jak komuś zależy na wyniku, nie ważne że chce ostro szorować dno, czy walczyć o HCA to znajdzie czas na to, postara się i tyle. Opis będzie. Ale dla paru GMów jest to totalny bezsens, strata czasu i niejednokrotnie zmuszanie do robienia czegoś, co i tak sytuacji nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, fluber napisał:

Do obowiazkowego opisu wliczaja sie: depth chart, 3 wybrane staty, mocne i slabe strony, terminarz i proponowany bilans. 30 minut roboty. I bardzo pomaga.

Tak tylko przypomnę, cytując. Bez jaj. 30 minut to i tak tutaj zawyżona liczba, skoro i tak komuś nie zależy na wynikach i wystarczy wypisać kogo się ma na jakiej pozycji i wymyślić na szybko jakiś plus i minus - spędzacie na forum w większości całe dnie a wypisać to to max 10 minut. Rozumiem, że ktoś nie walczy o wynik i nie wymagam też jakichś wielkich opisów i zestawień statów, adv statów, opisów taktyki i graczy - napiszcie depth chart i dwa dodatkowe zdania i macie opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Skasować obowiązkowe opisy.

@Eld ankieta

Opisy powinny być obowiązkowe.

1 godzinę temu, Eld napisał:

Też jestem co raz bardziej anty-opisowiec. Przecież dla takiego @BMF to kompletnie bez sensu. Co zmieni czy da opis? Dacie mu 4W czy 5W? Dostał klub w takim stanie, że ja się mocno dziwię, że chce mu się go prowadzić a tu go zmuszamy jeszcze by opisywał całuśne p'n'r Sextona z Zizicem. Na samą myśl mnie mdli jak ja bym miał to robić.  

Opisy powinny być dobrowolne. Jak komuś zależy na wyniku, nie ważne że chce ostro szorować dno, czy walczyć o HCA to znajdzie czas na to, postara się i tyle. Opis będzie. Ale dla paru GMów jest to totalny bezsens, strata czasu i niejednokrotnie zmuszanie do robienia czegoś, co i tak sytuacji nie zmieni.

Dzięki opisom możemy poznać wizję gry naszych GMów, a jak wiemy są wśród nas tacy, którzy uaktywniają się praktycznie tylko wtedy kiedy są opisy i głosowania. 

 

25 minut temu, ignazz napisał:

dodatkowo koledzy zapominają o intensywności RS na 82 grach gdzie trzeba mieć te 15 nazwisk aby nie zajechać zespołu  

I to jest u nas bardzo przykre.. bardzo wąsie składy + żongluje się graczami, ale mało kto patrzy na teamy z tej strony.. grunt, żeby się Advanced stats zgadzały..  :( 

ja będę ucinał za wąskie rotacje i doceniał teamy z głębią składu w 2T, zresztą planuje sobie opisać pokrótce teamy w łikend. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Ogólnie jak w 1T miało być to ułatwienie dla spóźnialskich, nie wyszło, był to błąd.

Btw, to czas na opisy zaczął się tydzień temu, więc w starym systemie dziś byłby deadline, więc jak coś nie mam sobie nic do zarzucenia, że późniejszych opisów nie będę na 95% w stanie uwzględnić.

Podanie stats swych graczy z danego okresu musi być obowiązkowe. To nie jest tak dużo roboty (załóżmy 20 minut?), ale ja mam to robić dla 29 teamów to już jest blisko 10h roboty, not cool. Opis na 30-40 min 3 razy w sezonie nie powinien być problemem, zwłaszcza w kontekście tego, że można go zaczynać już przed otwarciem terminu głosowań,

To jak Ci ktoś nie da opisu/statów to mu utniesz W a dasz temu co staty podał. Easy as fuck.

2 godziny temu, Alonzo napisał:

 

Dzięki opisom możemy poznać wizję gry naszych GMów, a jak wiemy są wśród nas tacy, którzy uaktywniają się praktycznie tylko wtedy kiedy są opisy i głosowania. 

Z całym szacunkiem, ale nie interesuje mnie wizja np Clippersów i oni sami chcą aby tak było bo wysoki pick draftu. Interesuje mnie np wizja @LONGER01 czy Twoja czy @tangiers i rozczarowany był bym przy ich stanie osobowym jak by się opis nie pojawił na tyle, że tuż przed zamknięciem głosów bym im W uciął. 

January, Alonzo - załóżmy ( nie życzę ) ale powtarza Wam się sytuacja z GSW. @january Ty sam ich w prediction przed sezonem w RL dawałeś chyba na 1-2 seed, a w beGM minimum II runda i jak się kończy dla nich sezon? Mocny kandydat do loterii. I o czym @MMM2121 ma pisać? Że ma połamane pół składu, a drugie pół to nawet nie wie skąd ma? I teraz Was dopada coś takiego. January wypada CI LBJ bo druga pachwina, DLO bo kostka, Ingram bo drugi skrzep, Butler bo kolano i co? Z miłą chęcią siadasz i opisujesz jak to gorszy Lopez i Bruce Brown co prosto na kosz biec nie potrafi robią Ci trymestr na 4-21? I ja z równie miłą chęcią mam to czytać? Nie. Z chęcią przeczytałem co napisałeś w swoim opisie, dałem temu odpowiedni wydźwięk. Ale jak masz sezon stracony a tu Ci jeszcze karzą coś pisać, co w żaden sposób Twojej sytuacji nie zmieni. Powiedzcie mi po co jak masz sezon stracony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Z moimi kozakami na rezerwie easy tu playoffs jeszcze bym ogarnął :) 

W sraniu na odległość chyba ;).

12 minut temu, january napisał:

xd, Rok wcześniej dawałem w typerze jakimś w PO Nets mistrzostwo, także tego :D 

Ale tu chyba akurat trafiłeś zajebiście dla mnie z przykładem jak z typera na 1-2 seed stać się bottom 3 ligi. 

13 minut temu, january napisał:

A ogólnie nie rozumiesz o co chodzi. Obowiązkowe musi być przytoczenie stats z danego okresu i depth minutowy. To jest nie wiem, 20 min roboty dla GMa, a ja dzięki temu nie muszę 10h poświęcać, bardzo, ale to bardzo nużących z takim klikaniem.

Reszta (plusy i minusy, opis ogólnie, proponowany terminarz, wszystko co chce GM przedstawić) to fajna sprawa, ale czy będzie to własny interes GMa jak coś.

Ja Cię właśnie doskonale rozumiem, bo Ty jesteś yeabny szczególista, chcesz wiedzieć co w każdym zakątku beGM piszczy i pewnie z RL NBA też tak jest że znasz 450 typa na pamięć i w sumie nie dziwię Ci się. Sam to zresztą udowadniasz bo nikt nie był by na tyle pojebany aby wymyślić beGM ( potraktuj to jako komplement ). Rozumiem, że może Ci też zależeć nie wiem jak to dobrze nazwać - na tym aby zachował się real RPG a sama gra nie rozpełzła jak inne virtual league?

Natomiast staram się też zrozumieć tych, co mają i tak sezon z głowy i dlaczego miał bym ich do czegoś zmuszać jeszcze? Opisywać Ziziców tej ligii? 

A te 10h to i tak poświęcisz na klikanie. Innych rzeczy niż statsy 450 typa, ale usg%, ts%, efg%, ortg, ppp i choy wie jeszcze czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Eld napisał:

 

  • Hornets - idź totka obstaw

Noż kurde, Jasiek przez 5 lat typuje, że 2 pick draftu będzie dobry i jak po 5 latach się okazuje, że miał rację, to dostaje łatkę eksperta, ja tutaj wyciągam Hornets z kosmicznie głębokiej dupy, wyciągam ludzi, o których nikt nie pomyślał, że będą dobrzy, 9/10 decyzji okazuje się sukcesem i wniosek z tego taki, że mam obstawić totka, bo to przecież szczęście. 

Zero szacunku do moich umiejętności:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.