Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

15-10 to wciąż pace na ~50W, raczej nie tak źle jak na fakt, że Towns opuścił większość spotkań. Może powinno być 16-9 (pace na 53W), ale tak działa średnia, że właśnie będą tego okolice na koniec głosowania (na razie 15,5 z tego co widzę). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Gobert to niekwestionowana jedynka.

Dyskusja tyczyła kto jest numer dwa w Jazz.

a dobra, za szybko scroll leciał, to bym się wtedy zgodził 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fluber napisał:

Powiem Wam ze nie jarze czemu magic dostaja po 15 wygranych, zwlaszcza od @karpik i @january . 

Generalnie o sile magic swiadczy 3 allstarow ( choc w tym roku bylo ich tylko dwoch w asg) czyli lowry, mitchell i towns.

I ta trojka w 2t opuscila lacznie... mniej meczow niz w 1t ( lowry 11 plus towns 5 w 1t razem 16; mitchell 1 plus towns 13 w 2t razem 14)

Poza townsem w magic praktycznie nikt nie opuszcza zadnych meczow

I nagle z 21 i 20 wygranych jakie daliscie w 1t, dajecie 15 ( to jest potezny spadek). To przeciez gdyby towns opuscil caly trymestr to byscie zgodnie z logika musieli dac 9-10 wygranych.

Albo w 1t daliscie za duzo albo teraz za malo.

Sam jestem w szoku.. Bilans od Lamy mnie nie zdziwił, Karpik przeważnie daje mi niskie, ale propozycja od Jaśka podłamuje.. 

KATa nie było w połowie trymestru a nie przez cały.Mam graczy przecież, którzy pod jego nieobecność w 13 meczach potrafią wejść w buty czołowych opcji - Mitchell i Lowry, a do tego mamy najlepszy trymestr w karierze Oubre.Gordon się minimalnie ofensywnie poprawił. U nas najwyraźniej impact All Starów Mitchella i Lowrego się nie przekłada.. w sumie jak zawsze :) 

4 godziny temu, january napisał:

Powiedzmy, że potraktowałem tymi 10W...

Absencje to nie wszystko, dużo się z formą zmieniło - od gwiazd (mieli KAT np kosmiczny start sezonu) przez rolesów z s5, po rezerwowych. Ja też plusowałem Magic mocno w 1T za zgranie vs rywale.

Ale może mnie Alonzo na 16-9 naciągnie jeszcze, zwłaszcza że mam kandydata do -1W :) 

No z formą się zmieniło to, że mam lepszy atak i słabszą obronę. Do tego poprawienie obrony pod koszem młodymi u nas też paradoksalnie zadziałało na minus. Na minus też działa to, że mam głębię składu i u mnie rl starterzy graja w garbage time, gdzie niektóre teamy muszą się gimnastykować, żeby w ogóle ławkę skleić.. 

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

 

A w Magic to chyba po za Lowry i Joseph ( on był nad wyraz fatalny w pierwszym trymestrze ) same spadki.

Miło, że ktoś dostrzega świetny trymest Cory Josepha :) 

ale ile razy jeszcze muszę napisać, że Oubre właśnie gra najlepszy trymestr w swojej karierze, żeby to również zostało docenione? 

Jeszcze Grant Williams sporo mi w team defence łata.

4 godziny temu, fluber napisał:

No jak dla mnie to lowry mial najwiekszy udzial w 20-5 rl raptors w 2t gdzie co chwile ktos pauzowal i byl w lepszej formie niz w 1t.

Mitchell troszke w dol ale wciaz to 2 najlepszy gracz najlepszego zespolu w 2t zachodu w rl nba.

Towns rzeczywiscie slabiej ale i tak miedzy 21-7 a 15-10 jest duuuuza roznica. 

Wiec gdyby towns nie gral do konca trymestru to z prostej matematyki wynika ze bys musial dac 11-14.

Czyli wychodzi Ci ze bez townsa magic sa na poziomie pistons...

Im stabilniejszy i zdrowszy mam skład, tym słabszy sie okazuje. :) 

4 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Na przestrzeni całego sezonu może, chociaż chyba Bojan.

Na przestrzeni tylko tego trymestru, lepszy od Niego był nie tylko Gobert, Bojan, ale nawet Ingles.

Duuuży spadek Mitchella.

Natomiast Lowry był genialny, to fakt.

A zastanawiałeś się może Drogi Marcusie, czemu te barany z NBA wybrały Mitchella do ASG, a nie Bojana? 🤔

Ponoć też rewolucji w matematyce nadal nie było i 24,3 nadal jest większe od 21, ale w BeGM jak widać wszystko jest możliwe :) 

No i trzeba by jeszcze Snyderowi to powiedzieć, bo tam w Jazz mogą nadal żyć w tej błogiej nieświadomości.. 

Ogólnie to zaczynam mieć wrażenie, że jakby u mnie grali LeBron, Leonard i Harden, to też by pewnie byli minusowi. :) 

Jakie mi dacie bilanse, to dacie. Skoro wyrażanie zdziwienia z powodu oceny przez Was mojego teamu to ponoć żebranie o wyższy bilans, to my tam w Orlando po skandalu z Celtics w playoffs tradycyjnie zaciśniemy zęby i gramy swoje. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w końcu masz gorszą obronę czy młodzi ją poprawili ? ponadto bez jaj, Pelle i Silva to nie są powody do polepszania bilansu, bo to jakbym ja pisał, że Charlie brown zagrał dobry trymestr w Hawks

56 minut temu, Alonzo napisał:

A zastanawiałeś się może Drogi Marcusie, czemu te barany z NBA wybrały Mitchella do ASG, a nie Bojana? 🤔

co ma ASG do rzeczy ? tam są zdecydowanie inne składowe i forma nie ma nic ważnego do rzeczy, chociaż ten rok o dziwo mocny

57 minut temu, Alonzo napisał:

Ogólnie to zaczynam mieć wrażenie, że jakby u mnie grali LeBron, Leonard i Harden, to też by pewnie byli minusowi. :) 

należę do dziwnych ludzi i u mnie szukanie litości powoduje chęć kary a nie pomocy, ponadto bez jaj, wypada fundament gry w ataku i głowna gwiazda zespołu (no chyba, że tak nie jest, wtedy poproszę deklarację) i jeszcze ma być za to nagroda ? poza tym czy bilans 0.600 to jest jakaś kara czy o c*** chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, polishllama69 napisał:

to w końcu masz gorszą obronę czy młodzi ją poprawili ? ponadto bez jaj, Pelle i Silva to nie są powody do polepszania bilansu, bo to jakbym ja pisał, że Charlie brown zagrał dobry trymestr w Hawks

co ma ASG do rzeczy ? tam są zdecydowanie inne składowe i forma nie ma nic ważnego do rzeczy, chociaż ten rok o dziwo mocny

należę do dziwnych ludzi i u mnie szukanie litości powoduje chęć kary a nie pomocy, ponadto bez jaj, wypada fundament gry w ataku i głowna gwiazda zespołu (no chyba, że tak nie jest, wtedy poproszę deklarację) i jeszcze ma być za to nagroda ? poza tym czy bilans 0.600 to jest jakaś kara czy o c*** chodzi ?

Williams, Silva i Pelle ogólnie są plusowi w obronie pomimo stats tych dwóch ostatnich, ponieważ grają sporo meczy też na pojedynczych minutach w garbage time, gdzie wynik już jest nieistotny. Cała trójka mi bardzo pasuje pod kątem budowania mojej drużyny i sygnalizuję, że ich ogrywam. Mała próbka, ale już sporo po nich widać - mogą mi grać przy KATie, czy teraz Cody Zellerze, gdzie fajnie bronią.

No jeżeli Lowry i Mitchel lzostali obiektywnie wybrani do ASG, gdzie przecież Lowry stracił chyba 11 meczy w 1T przecież, to chyba pokazuje ich wartość rzeczywista na boisku. Lowry ciągnął przeciez Raptors pomimo kontuzji Siakama, czy Gasola.. a u nas wypada mi KAT i robicie mi z teamu drugi Titanic.. Mitchell miał świtną pierwszą część trymestru, gdzie nie grał mi KAT, jego kryzys przypada na okres w którym KAT grał a tu mam liczone - nieobecność KATa i kryzys Mitchella.. Znów wszystko na minus.. 

..ale ja przecież nie chcę żadnej litości tylko uczciwej oceny mojej drużyny. :) .. tak jak pisałem wyżej.. jaki dostanę bilans będzie ok, już mi się nie chce pisać po raz enty tego samego ciągle.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał:

Ehe.

Na razie masz chyba 16-9 (średnia 15,6) i to byłby świetny bilans dla Magic, tylko ~2W gorszy niż w pierwszym trymestrze. 

Mi wychodzi proponowany wstępnie 17-8 lub taka dolna granica to właśnie 16-9. Liczyłem początkowo na docenienie głębi składu i może 18-7 i bardzo się cieszę, że @fluber to u mnie docenia, ale najwyraźniej dla części GMów takie rzeczy jak głębia i stabilizacja nie są tu aż tak istotne.

Jeszcze odnośnie @MarcusCamby że Bojan super w rl Jazz. Tak, Bojan gra super - ja tego nie kwestionuję, ale jak może Bojan przy Mitchellu, to czemu nie Oubre? Mi się tu zwyczajnie nic nie przekłada na plus.. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Jeszcze odnośnie @MarcusCamby że Bojan super w rl Jazz. Tak, Bojan gra super - ja tego nie kwestionuję, ale jak może Bojan przy Mitchellu, to czemu nie Oubre? Mi się tu zwyczajnie nic nie przekłada na plus.. :) 

Bojan to zdecydowanie lepszy strzelec i lepszy obrońca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Alonzo napisał:

Mi wychodzi proponowany wstępnie 17-8

Czyli za każdym razem jak nie damy Ci proponowanego przez Ciebie bilansu, to będziemy musieli czytać/prowadzić tyrady o ,,sprawiedliwych ocenach'', ,,niedocenianiu czegoś tam''" i tak dalej? 18-7 to byłby taki sam bilans jak w 1. trymestrze...

Ty masz głębię na obwodzie, ale nie pod koszem, a to jest kluczowe pod nieobecność Townsa.

Na razie masz 1W mniej niż dajesz sobie, czyli w normie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości sprawdziłem kalendarz Magic, bo może coś ciekawego tam jest, a tam 2x wyjazd do Hornets, 2x potyczki z Bucks, mecz z Philly, wyjazd do Waszyngtonu, 3 mecze z Heat, wyjazd do Knicks (jako 3in4 i b2b po Cs), wyjazd do Lakers, wyjazd do Phoenix

normalnie nie interesują mnie kalendarze, bo nie są zrobione dla całej ligi, ale u Ciebie on nie brzmi jak pozytyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, polishllama69 napisał:

Bojan to zdecydowanie lepszy strzelec i lepszy obrońca

Bojan ma w tym trymestrze 20,9pkt. 3,5zb. 2 as. 3,1x3 na 39,5% z nim Jazz są baaaaaardzo na plusie w ofensywie +11 i -1,7pkt. w obronie.

3 minuty temu, BMF napisał:

Czyli za każdym razem jak nie damy Ci proponowanego przez Ciebie bilansu, to będziemy musieli czytać/prowadzić tyrady o ,,sprawiedliwych ocenach'', ,,niedocenianiu czegoś tam''" i tak dalej? 18-7 to byłby taki sam bilans jak w 1. trymestrze...

Ty masz głębię na obwodzie, ale nie pod koszem, a to jest kluczowe pod nieobecność Townsa.

Na razie masz 1W mniej niż dajesz sobie, czyli w normie. 

ale trochę to jednak upraszczasz.Moja tyrada dotyczyła - odnośnie bilansu 15-10 z opcją na 14-11 ponoć. 

abstrahując już od porównania z innymi teamami ze Wschodu, ktore miały swoje problemy.

Równiez cieszy mnie docenienie przez Ciebie mojej głębi na obwodzie, gdzie Jospehowi musiałem zmniejszyć minuty do 18, a Nunnowi do 19 oraz przesunąć McGrudera tylko na sf. Obwód i atak mam rewelacyjny, Problemem jest interpretacja moich skrzydłowych i podkoszowych. 

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

z ciekawości sprawdziłem kalendarz Magic, bo może coś ciekawego tam jest, a tam 2x wyjazd do Hornets, 2x potyczki z Bucks, mecz z Philly, wyjazd do Waszyngtonu, 3 mecze z Heat, wyjazd do Knicks (jako 3in4 i b2b po Cs), wyjazd do Lakers, wyjazd do Phoenix

normalnie nie interesują mnie kalendarze, bo nie są zrobione dla całej ligi, ale u Ciebie on nie brzmi jak pozytyw

tak, znam swój kalendarz :) 

Pisałem o nim jakiś czas temu rozpisując pierwsze 12 meczy bez KATa. Przykładowo wygrywam na wyjeździe z Bucks bez Kemby i możliwe że Antka (z Orlando chyba nie grał ,ale tam jest inna kolejność meczy z punktu widzenia Bux), a przegrywam u siebie. Na Twoich też trafiam, jak miałes pełny skład akurat w tym trymestrze i jestem po meczu z Heat - i tu sobie dałem 1-1 w tym dwumeczu. Z Wizards przykładowo też. Mecz z Lakers to powrót KATa więc tu bym optymistycznie do niego podszedł, bo tam pod koszem wiadomo jak było w 2T. Wyjazd do Suns przegrałem. ja to sobie wszystko racjonalnie wyliczyłem ,bo analizowałem te mecze. Dlatego 15-10 to bardzo niekorzystna interpretacja gry moich. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, BMF napisał:

Ehe.

Na razie masz chyba 16-9 (średnia 15,6) i to byłby świetny bilans dla Magic, tylko ~2W gorszy niż w pierwszym trymestrze. 

Na srednich to sie wyrowna, nie twierdze ze 15-10 to dramat, twierdze ze roznica miedzy magic z t2 i t1 to nie jest roznica miedzy 15-10 a 21-7:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takie analogie nie mają większego sensu, ale okej, widzę Twój punkt.

15 minut temu, Alonzo napisał:

Moja tyrada dotyczyła - odnośnie bilansu 15-10 z opcją na 14-11 ponoć. 

Jak za punkt wyjścia przyjmiemy ,,zasługujesz na 16-9'' (to jest 18-10 przy 28 meczach, wciąż bardzo dobry bilans), to te 15-10 to nie jest jakiś daleko idący odchył. 

Zwłaszcza, że karpik ma rację, dla mnie też Twój frontcourt jest bardzo nieprzekonywujący, pod nieobecność Townsa, masz Zellera (gość na 20 minut), Pelle'a (baaaaaardzo surowy gracz ogólnie) i Williamsa, który pewnie w ogóle nie gra jako C. Silva będzie Twoim backupem w połowie meczów? Do tego Gordon, który mocno slumpuje rzutowo - i Oubre z Princem, którzy zdecydowanie nie są dobrymi obrońcami. 

Pod nieobecność Townsa nawet nie możesz wystawić na 4-5 graczy z dobrym spacingiem (Williams ma niby 41% za 3, ale przy niewielkim usage), chyba, że pójdziesz w smallball, ale wtedy jeszcze bardziej straci Twoja obrona. 

Masz wielu jednowymiarowych graczy (przeciętny w obronie Towns, słaby w ataku Gordon, słaby w obronie Oubre i Prince), więc jak wypada Ci jeden puzzel (Towns albo Gordon), to zaczyna to wyglądać średnio. 

Te 16-9 to jest max IMHO, dałem tyle, bo Mitchell wcale nie jest taki przeciętny (po prostu miał kilka żenujących meczów, które musiały się wbić w pamięć, a ludzie pamiętają końcówkę trymestru, a nie jego początek), a do tego regularnie oglądam Raptors i Lowry jest znakomity. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, BMF napisał:

Zwłaszcza, że karpik ma rację, dla mnie też Twój frontcourt jest bardzo nieprzekonywujący, pod nieobecność Townsa, masz Zellera (gość na 20 minut), Pelle'a (baaaaaardzo surowy gracz ogólnie) i Williamsa, który pewnie w ogóle nie gra jako C. Silva będzie Twoim backupem w połowie meczów? Do tego Gordon, który mocno slumpuje rzutowo - i Oubre z Princem, którzy zdecydowanie nie są dobrymi obrońcami. 

Pod nieobecność Townsa nawet nie możesz wystawić na 4-5 graczy z dobrym spacingiem (Williams ma niby 41% za 3, ale przy niewielkim usage), chyba, że pójdziesz w smallball, ale wtedy jeszcze bardziej straci Twoja obrona. 

no właśnie mnie też to kłuje w oczy, że jak nawet nie 5-0 to 4-1 z dunker spot się nie da skleić, Grant zagrał fajny mecz na C z LAC, ale no bez jaj, on każdy mecz gdzie pojawią się kilogramy nie ugra tego, bo to gwarantowany wpierdziel w okolicach kosza. No i z tych guardów (Lowry, Nunn, Joseph, Mitchell) to raczej żodyn nie pogra na SF, no chyba że się samobójcą, chcoiaż może jakoś tego nie czuję, bo szkoda tego value ugułem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Eld napisał:

Podobnie chyba @karpik. Tylko 1W bonusu za to co powyżej?

Ta Twoja rotacja pod koszem to jest totalna żałość plus spore zmiany w składzie. 

8 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Najmniej W dla Pels jak zawsze od @karpik trudno już nazwać przypadkiem :(

W poprzednim trymestrze dałem Ci 11W podczas gdy dostałeś średnią 10,79W. Jakaś magia matematyki musiała się stać skoro zawsze daje Ci najmniej. 

8 godzin temu, fluber napisał:

Powiem Wam ze nie jarze czemu magic dostaja po 15 wygranych, zwlaszcza od @karpik i @january

Zdrowi Magic przy tym terminarzu mogli dostać ode mnie 18, może w porywach 19W. Jak pisałem wyżej - pół trymestru bez KATa i słabe zastępstwo za niego to -3 do bilansu. U mnie tabela jest bardzo spłaszczona na wschodzie i do drugiej drużyny Magic stracili 2W, a do trzeciej 1W. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.