Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Eld napisał:

 

Nie będę rozmawiał z kimś kto rozmowy transferowe kończy tekstem "Dobra ja miałem dobra beczkę słuchając tych propozycji ".

Gratuluję sposobu spędzania czasu przeznaczonego na beGM. Teraz mnie nie dziwi dlaczego Kings wyglądają tak jak wyglądają. 

Super komentarz. Napisałem gdzieś ze coś akceptuje lub czy w ogóle jestem zainteresowany czymkolwiek? Nie :) dlatego nim puścisz coś w eter to lepiej coś dogadaj. Na razie Kings lepiej wyglądają niż okc i to ty dałeś dyla z Bostonu wiec zapraszam do rywalizacji o Goberta na fa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Z tym zaoraniem Bulls to serio? Oni mają 1 pick w 1 rundzie draftu w najbliższych 3 sezonach...

mówiłem, że będę miał dobrego 6th mana :D 

poza tym popatrz na to tak, że te 20 baniek oszczędności nie wzięło sie z czapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM Pelicans patrząc jak Brooklyn Nets mimo 69 milionów dead money ida po play-offy żywił nadzieję na to samo, lecz inni GM chcą mu zabrać tę pomarańczę

Niestety dyletanci nie poznali się na sile wielkich Pels.

A Alec Burks już wygrywa mecze nie dla słabych Warriors, ale dla mocnych Sixers.

4 minuty temu, fluber napisał:

Z tym zaoraniem Bulls to serio? Oni mają 1 pick w 1 rundzie draftu w najbliższych 3 sezonach...

Jako właściciel ich first picka zacieram ręce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

A Alec Burks już wygrywa mecze nie dla słabych Warriors, ale dla mocnych Sixers.

Ty się lepiej pochwal co gra mój ulubienic od momentu ustalenia extension :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Wrócimy do tego tematu już po głosowaniu drugiego trymestru :)

pewnie, ze tak bo te 3 mecze należą do Elda, chyba że go gdzieś wywalił już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

Ja tam nie wiem co tu sie wyprawia, ale znow niezly team jest zaorany w trakcie sezonu, a nie latem, choc nie jest to az tak dobry zespol jak zeszloroczni Blazers.

No ja też nie do końca rozumiem. Zobaczymy jakie picki pójdą do Bulls w wyniku tej wymiany, ale ci którzy mają unprotected picki Bulls 20 i 22 powinni być zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra przebudowa Bulls, pick Cambyego za 3 lata będzie wart niewiele więcej niż 2rundowy także nie wiem czemu zacierane są tam raczki :) 

NWA-Ball-Bridges-PJ Washington fajny core na przyszłość, plus miejsce na 2 maksy latem 21 :) Dobra robota Kucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ashigaru myślę nie narzeka 

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

NWA-Ball-Bridges-PJ Washington fajny core na przyszłość, plus miejsce na 2 maksy latem 21

i Marcus też w to umoczony 😮 co ta spółdzielnia robi z ludźmi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Bardzo dobra przebudowa Bulls, pick Cambyego za 3 lata będzie wart niewiele więcej niż 2rundowy także nie wiem czemu zacierane są tam raczki :) 

NWA-Ball-Bridges-PJ Washington fajny core na przyszłość, plus miejsce na 2 maksy latem 21 :) Dobra robota Kucia

Pick w TOP10, a może nawet TOP5 tak to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

Bardzo dobra przebudowa Bulls, pick Cambyego za 3 lata będzie wart niewiele więcej niż 2rundowy także nie wiem czemu zacierane są tam raczki :) NWA-Ball-Bridges-PJ Washington fajny core na przyszłość, plus miejsce na 2 maksy latem 21 :) Dobra robota Kucia

Oni w tej chwili mają DeRozan - Ball - Love - Whiteside i średnio widzę, żeby za 2 lata NAW - Ball - Bridges - Washington było lepsze sportowo. 

Bulls nie muszą robić nic, żeby mieć miejsce na 2 maxy za 2 lata. Np. dla Balla i Bridgesa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lucas napisał:

Ja tam nie wiem co tu sie wyprawia, ale znow niezly team jest zaorany w trakcie sezonu, a nie latem, choc nie jest to az tak dobry zespol jak zeszloroczni Blazers.

Love to przeciętniak w tym momencie, dla mnie posiadanie go w rosterze to jest zaoranie teamu, ale wiadomo, że leci na reputacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

PJ Washington się skończył, zanim się zaczął.

it's not my problem

nie mniej dobrym obrońcą już jest teraz, uniwersalny rim protector z trójką zawsze będzie w cenie :) 

a Brooks się nawet nei zaczął :D 

3 minuty temu, BMF napisał:

Love to przeciętniak w tym momencie, dla mnie posiadanie go w rosterze to jest zaoranie teamu, ale wiadomo, że leci na reputacji.

zależy w jakiej roli i otoczeniu, jako ~2/1 strzelba otoczona dobrymi obrońcami powinien się jednak sprawdzić, ale to nie w CAVS, a przynajmniej tych pod JB - k**** tego się nie spodziewałem dogadując ten deal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.