Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jak reagują twoi kibice po oddaniu Jamala Murraya?

ale punch ❤️ 

4 minuty temu, ignazz napisał:

Na tle Bookera? Chyba żartujesz. JJJ co drugi trening brzęczy pod nosem ze z tym ALlStarem to by mu się grało ))))

no LMA z Jamalem tezby fajnie grał i chya tez z Sapem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Eld to pewnie i tak usunie, ale przypomina że mamy T2. Jeśli w T1 ktoś obcinał za zgranie to rozumiem, ale jeśli nie zrobiłem między T1 i T2 wymiany to te zgranie idzie w górę, więc nie odwracaj kota ogonem. 

Hipokryzję z Jamalem już pomine. 

Serio ciągniesz ta durna dyskusje w tak poważnym tonie? Dopisz minus za Jamala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Obecnie wszyscy zadowoleni ze nie ma gracza ponad 100,000,000 

a niektórzy to sobie 2 posiadają. 

oceniamy salary czy realny poziom graczy, bo ogólnie to Ty zaraz bedziesz w dead money 8 baniek przez 3 lata :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Jamal nie pasuje tak jak Brogdon do zespołu. Moim zdaniem Malcolm powinien grać od dawna w rl spurs. 

jakby się nie płaciło tyle dead money to możnaby coś czarować a tak to dupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Piszesz o rl spurs?

Ten klub akurat nie miał tego dużo. 

jak się płaci Gayowi 29/2 czy Carrollowi 21/3 a dodatkowo 5 baniek Paua to nie ma hajsu, obrotny GM coś by tutaj wyczarował gdyby była potrzeba, ja liczę na wyczarowanie tutaj AG00, bo ten półdystans tutaj pasuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

@ignazz robisz sobie niedźwiedzią przysługę, serio. Bo te ataki na inne teamy teraz są obiektywnie słabe i niefortunne (ripostą o Jamalu dostałeś między oczy).

Skup się teraz na opisie własnego teamu, dobrze Ci radzę. Tam skup się na swoich Spurs i ich zaletach, naprawdę miejsca 7-11 na zachodzie w tym trymestrze bez opisów są blisko.

No z tym, że w przypadku takiej narracji i stylu rozmów lepiej się nie odzywac też już sugerowałem. Zresztą pisałem to już Ignazzowi przy FA. 

Jak miałbym wskazać dwóch managerów którzy swoimi wypowiedziami najbardziej sobie szkodzą to na pewno Ignazz i chyba Alonzo. 

Po przeciwnej stronie Fluber. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz boje się ze pójdzie przedłużenie DDR i jedyne zera jakie zobaczysz to te z kontraktu DDR a Aaron to będzie imię bankiera gdzie spurs będą wrzucali hajs. Oczywiście swoje dostanie Forbes i wtedy White odejdzie. Plus ktoś przebije kwotowanie za Poeltlem i spurs nie wyrównają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Zaraz boje się ze pójdzie przedłużenie DDR i jedyne zera jakie zobaczysz to te z kontraktu DDR a Aaron to będzie imię bankiera gdzie spurs będą wrzucali hajs. Oczywiście swoje dostanie Forbes i wtedy White odejdzie. Plus ktoś przebije kwotowanie za Poeltlem i spurs nie wyrównają. 

piękne zaoranie tej wizji. no i dziwię się, że tego forbesa uznajesz za taki problem SAS, zwlaszcza kiedy LMA tak słabo broni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lucas napisał:

No z tym, że w przypadku takiej narracji i stylu rozmów lepiej się nie odzywac też już sugerowałem. Zresztą pisałem to już Ignazzowi przy FA. 

Ano wydaje mi się, że inny GM dostałby Butlera, bo Spurs na Niego zasługiwali za swoją pracę.

Szkoda mojej tytanicznej pracy wtedy wykonanej i finalnie najgorszej decyzji w historii BeGM jakim jest Butler zostający z LeBronem w Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

W pojedynkę tak naprawdę zapewniłeś mi  Butlera chcąc go przecież za wszelką cenę go z LAL wyrwać, grubsza ironia :) 

Z pójścia do Heat też bym się nie cieszył. Tangiers by zdobyć Doncica oddawał rodowe srebra za bezcen i Alonzo tutaj punktując GMa Heat ma sporo racji.

Heat musieli swoje odpokutować jako kultura organizacji. Tak jak Raptors, Blazers czy Rockets.

A Spurs byli właśnie jak Heat. Non-stop walka o PO, nawet po odejściu Kawhi Leonarda i pożegnania Tim Duncana. Gwiazdy to sobie cenią.

Po za tym wciąż nie znalazłem przykładu, gdzie superstar idzie do sophmore czy rookiego po wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

A tego, że Lakers za niego płacili jak za złoto i dołożyli mu rok później Brona to już nagle nie cenią:) ?

Ale chciał Butler być samcem alfa organizacji, a nie pomocnikiem.

Gracz w starym stylu, bardziej niż sukces, cenił sobie fakt, że ma własny team. Lakers nie jest jego. Tam gdzie jest LeBron dookoła jest też duży cień na całą resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Z powodów wstrząsająco złych wyników sportowych oraz fatalnego bilansu w 2T włodarze klubu San Antonio Spurs postanowili rozstać się z wieloletnim GM tego klubu. Brak wizji oraz coraz gorszy skład zespołu jak i fatalne wyniki finansowe sprawiły ze była to czysta decyzja biznesowa. Pomógł w tym również fakt podeszłego wieku GM.
 

GM życzymy powodzenia na emeryturze, który przejmie w pełni narastające zaległości obowiązków rodzinnych. 
 

w okresie przejściowym realizować będzie wzorcowo wszystkie obowiązki -  oczywiście na czas wypowiedzenia. 
 

Równocześnie klub prosi radę o wystąpienie na łamach  forum głównego o wpis rekrutacyjny co umożliwi płynność zarządzania klubem. 
decyzja Zarządu jest nieodwołalna i strony podpisały stosowne porozumienie. 
 

kwestie finansowe nie zostaną podane do publicznej wiadomości. 
 

spurs 

Nie pierdol Ignazz :D 

jak masz odejść to po 15w dealu, bo musisz być częścią największej wymiany z najbardziej skrywanym talentem ligi w roli głównej :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.