Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, january napisał:

Podanie stats swych graczy z danego okresu musi być obowiązkowe. To nie jest tak dużo roboty (załóżmy 20 minut?), ale ja mam to robić dla 29 teamów to już jest blisko 10h roboty, not cool. Opis na 30-40 min 3 razy w sezonie nie powinien być problemem, zwłaszcza w kontekście tego, że można go zaczynać już przed otwarciem terminu głosowań,

Znaczy, że ty wierzysz na słowo tym podanym statystykom?

Ja i tak sprawdzam każdy team, to tam c*** mi te wasze opisy :D

15 minut temu, fluber napisał:

Noż kurde, Jasiek przez 5 lat typuje, że 2 pick draftu będzie dobry i jak po 5 latach się okazuje, że miał rację, to dostaje łatkę eksperta

Ktoś uważa Jaśka za eksperta w jakiejkolwiek innej dziedzinie niż propaganda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie gra się o PO (a zakładam,że o takich drużynach mówimy) to gra zajmuje obowiązkowo rocznie z 5h... A zresztą róbta co chceta, ale to beznadziejny pomysł i zaraz będzie tu dziesięć kungfubestii :)

Btw, a propos statów to pomyślałem, że można by założyć naszą ligę w fantasy yahoo. Oczywiście wyniki tam nie miałyby żadnego znaczenia,ale sprawdzanie statów w danej drużynie  (teraz też adv bo są) byłoby dużo prostsze. Gorzej tylko z podziałem na trymestry, ale może i to by się dało ogarnąć. Ręcznie wklepać składy i mamy wszystko w jednym miejscu. Jest apka,więc można i z telefonu na szybko sprawdzić jak ktoś się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Tam żeby stworzyć ligę musisz jakieś śmieszne pieniądze zapłacić, 15zl czy coś 

Przeżyję, ale to by musieli wszyscy (powiedzmy,że prawie wszyscy) zatwierdzić, bo nawet 15 zł nie lubię wyrzucać w błoto :P

Póki co mi nie kazali nic płacić, może żeby rozesłać zaposzenia trzeba płacić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eld napisał:

Z całym szacunkiem, ale nie interesuje mnie wizja np Clippersów i oni sami chcą aby tak było bo wysoki pick draftu. Interesuje mnie np wizja @LONGER01 czy Twoja czy @tangiers i rozczarowany był bym przy ich stanie osobowym jak by się opis nie pojawił na tyle, że tuż przed zamknięciem głosów bym im W uciął. 

Jestem od pierwszego dnia w beGM i jeszcze nie zdarzyło mi się nie dać opisu/zagłosować. Będzie na pewno w weekend 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Zdzisław Ptak napisał:

Rudy Gobert bardzo blisko Oklahomy, gracz ma być wabikiem dla Anthonyego Davisa podczas letniej agentury

 

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

ja to tam raczej widze, ze gobert robi out za rok z oklahomy :P

 

3 minuty temu, cvbe napisał:

Co Wy tym Rudym tak rzucacie? Dajcie go mi, ja się nim zaopiekuję a i fit piękny.

Spokojnie. To, że strony rozmawiają nie oznacza że Rudy Gobert już tu jest. Ba, więcej z moich informacji wynika że dogra sezon do końca w Kings.

Opt out Goberta? A jak mi Davis jednak zapuka w to offseason wiedząc że Rudy tu jest?

Combo Gobert-Davis i nie zmuszam Anthonego do gry na piątce a gra obok najlepszej piątki w lidze. A przy ilości pozyskanych assetów na tym by się nie skończyło.

52 minuty temu, january napisał:

Knicks podobno zamierzają wku*wić już ostatecznie Davisa 

A co w tym najlepsze, że nie dość że stracą Davisa to jeszcze klubowi z którym on podpisze @człowiek...morza dopłaci $ 200.000. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LONGER01 napisał:

Jestem od pierwszego dnia w beGM i jeszcze nie zdarzyło mi się nie dać opisu/zagłosować. Będzie na pewno w weekend 🙂

kiedy można oczekiwać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Eld napisał:

 

 

Spokojnie. To, że strony rozmawiają nie oznacza że Rudy Gobert już tu jest. Ba, więcej z moich informacji wynika że dogra sezon do końca w Kings.

Opt out Goberta? A jak mi Davis jednak zapuka w to offseason wiedząc że Rudy tu jest?

Combo Gobert-Davis i nie zmuszam Anthonego do gry na piątce a gra obok najlepszej piątki w lidze. A przy ilości pozyskanych assetów na tym by się nie skończyło.

A co w tym najlepsze, że nie dość że stracą Davisa to jeszcze klubowi z którym on podpisze @człowiek...morza dopłaci $ 200.000. 

 

Eld wyjaśnij mi gdzie Ci napisałem ze on jest na blocku. Uderzasz do mnie ze na bank u mnie nie przedłuży przez klimat, potem z ciekawości pytam co taki pewien jesteś ze go dostaniesz - twierdzisz ze dajesz super pakę, ogólnie nie dla mnie bo była średnia..

 

Gobert dostaje ode mnie super maxa i odejdzie z Kings jak go przegram w głosowaniu. A jak chcesz go pozyskać to rób sobie miejsce w salary ii nie rozsiewają plotek ze kluby negocjują bo na razie coś sobie rzuciłeś, ja dla śmiechu ci odpisuje bo mam w tym inny cel. Myslalem ze więcej insider newsow wyrwę i wtedy miałbym na złotej tacy info kogo do siebie mam przekonać i już. A ty twierdzisz ze kluby są dograne. Nie są i teraz to możesz odkręcać sobie co chcesz ale Goberta to u siebie z FA możesz tylko pozyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, shevcu napisał:

Eld wyjaśnij mi gdzie Ci napisałem ze on jest na blocku. Uderzasz do mnie ze na bank u mnie nie przedłuży przez klimat, potem z ciekawości pytam co taki pewien jesteś ze go dostaniesz - twierdzisz ze dajesz super pakę, ogólnie nie dla mnie bo była średnia..

 

Gobert dostaje ode mnie super maxa i odejdzie z Kings jak go przegram w głosowaniu. A jak chcesz go pozyskać to rób sobie miejsce w salary ii nie rozsiewają plotek ze kluby negocjują bo na razie coś sobie rzuciłeś, ja dla śmiechu ci odpisuje bo mam w tym inny cel. Myslalem ze więcej insider newsow wyrwę i wtedy miałbym na złotej tacy info kogo do siebie mam przekonać i już. A ty twierdzisz ze kluby są dograne. Nie są i teraz to możesz odkręcać sobie co chcesz ale Goberta to u siebie z FA możesz tylko pozyskać.

czyli jak zwykle ten kmiot @Zdzisław Ptak ma c***owe informacje. Najpierw Howard, teraz Gobert.

Uczeń pozostanie tylko uczniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Chemistry

Z Irvingiem jako cancerem u mnie odpadali w I rundzie z kim by nie grali. 

przecież to jest równie bzdurna teza jak to, że:

Cytat

Magic z Mitchellem mają większe szanse na awans do ECF

bo Donovanowi w końcówkach odpierdala i na pewno spierdoli im clutch games waląc 20 cegieł pod rząd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

54 minuty temu, shevcu napisał:

Eld wyjaśnij mi gdzie Ci napisałem ze on jest na blocku. Uderzasz do mnie ze na bank u mnie nie przedłuży przez klimat, potem z ciekawości pytam co taki pewien jesteś ze go dostaniesz - twierdzisz ze dajesz super pakę, ogólnie nie dla mnie bo była średnia..

Nie będę rozmawiał z kimś kto rozmowy transferowe kończy tekstem "Dobra ja miałem dobra beczkę słuchając tych propozycji ".

Gratuluję sposobu spędzania czasu przeznaczonego na beGM. Teraz mnie nie dziwi dlaczego Kings wyglądają tak jak wyglądają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

 

Paradoksalnie u mnie wypad Kyriego z Knicks bardzo wzmacnia tą drużynę na playoffs. 

No o ile mogły być problemy z tzw. "atmosferą" i tym, czy Davis chciałby być takim Lovem/Boshem w Knicks, to sportowo na pewno tracą. 

Kontuzja Irvinga i świetna gra Rl Raptors bardzo mocno uderzają w to jak dobrzy są Knicks ( w sensie widać teraz, że Rl Raptors bez Leonarda to team na 55 wygranych easy, a BeGM Knicks bez Irvinga i Leonarda są gorsi niż Pelicans z ostatniego sezonu Davisa tam).

Być może CM coś jeszcze na te play-offs wymyśli, ale na ten moment, to ja go nie widzę wygrywającego z nikim z tym składem.

I generalnie to bardzo niebezpiecznie stawiać taką tezę, że są lepsi bez Irvinga, bo co potem powiesz w play-offs jak na nich trafisz?:)

1) że Knicks są lepsi i nie ma o czym gadać?

2) czy że Twoi Magic byli w play-offs lepsi niż Knicks w pełnym składzie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.