Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ignazz napisał:

Sam mam zespół stabilny i bez zmian dotychczas a Ty jednak wymieniłeś istotnego gracza dla kultury suns 

miało to miejsce w lato i co to zmienia ?

6 minut temu, ignazz napisał:

7-8 równych ale to nie znaczy ze Gay Len Bradley czy Reddish nie stanowią wartościowych zmienników. 

poza Gayem tutaj nic nie ma sensownego

7 minut temu, ignazz napisał:

To ma do tego ze obserwujemy zespoły nba i się nie da gdy L4 ma dwóch najważniejszych graczy i to SS stworzyć mocnego zespołu.  Inaczej jak wypada Dipo w Indianie a inaczej jak Klay i Curry w Golden. Poszedłeś budowa zespołu Golden na pełnym ryzyku brania dwóch gwiazd. Realna nba a nie gdybanie GM z beGM nam pokazuje jak to się kończy. 

ma graczy w formie i ma cholernie długą jak na możliwości rotację

Holiday Brooks Miles DJJ Jonas + z ławeczki Tyus White (to akurat nie plus) Burcks (bardzo plus) Melli Bamba i w Cs coś pogrywał Green z 2way

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

To ma do tego ze obserwujemy zespoły nba i się nie da gdy L4 ma dwóch najważniejszych graczy i to SS stworzyć mocnego zespołu.  Inaczej jak wypada Dipo w Indianie a inaczej jak Klay i Curry w Golden. Poszedłeś budowa zespołu Golden na pełnym ryzyku brania dwóch gwiazd. Realna nba a nie gdybanie GM z beGM nam pokazuje jak to się kończy. 

A ten dalej swoje:

c*** z tym kogo mam w rosterze. Dajcie mi mało W, bo w razie jakby ktoś zapomniał - Wall i Griffin są kontuzjowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Zapytaj Golden. 

Odp na ostatnie pytanie. Nie ma opcji aby wykręcić zespół z takiego randomowego nieszczęścia kontuzji. Nie przy takim zero jedynkowym układzie gwiazdy reszta 

RL Toronto Raptors ? :D 

nosz k****, nawet przykłąd GSW uczy, że takie bolki po prostu grają i dwa razy dzień konia i już 2W jest a no Raptorki czy nawet Pacers topiękny przykład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można składy porównać gdy moi nie grali. Jednak na ponad polowe spotkań mimo wszystko Bertāns i Brogdon wrócili i wtedy to porównanie jest już miej trafione. A wy traktujecie jakbym ich nie miał. Co lepsze Bertāns to był niegroźny uraz i nie musiał w sumie pauzować. Ale dyskutować o zakładce injury nie zamierzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Zapytaj Golden. 

Odp na ostatnie pytanie. Nie ma opcji aby wykręcić zespół z takiego randomowego nieszczęścia kontuzji. Nie przy takim zero jedynkowym układzie gwiazdy reszta 

Moi Pels pokazują, że można, a ty zamykasz oczy na fakty i twierdzisz, że nie widzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ale jak to? Mój Coby niedoceniony? :(

raczej słabiutki jest, ale ja tam Bulls za bardzo nie oglądam (nie da się) i ciężko mu łączyć minuty w twoim składzie, bo on z Brooksem grać za bardzo nie może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Moi Pels pokazują, że można, a ty zamykasz oczy na fakty i twierdzisz, że nie widzisz.

Begm pels?To gra wirtualna wiec twoi nic nie pokazują tylko tak piszesz. 

1 minutę temu, january napisał:

Taki tip ignazz, najpierw zrób opis własnego teamu.

Bo podajesz bardzo dużo o nim informacji, ale w wielu postach i trochę skacząc z kwiatka na kwiatek, a jednocześnie dochodzi polemika o innych ekipach z porównywaniem, to kiepsko działa tak obiektywnie.

Wiem, że tam poszła zaczepka jakieś 2-3 strony temu do Spurs, od której się zaczęło ale lepiej najpierw spokojniej machnąć opis, zwłaszcza że absencje i mocna obsuwa formy kilku graczy (jednocześnie też jakieś plusy z lepszą formą, trójkami LMA i powrotem Collinsa) sprawiają, że najpierw do dyskusji o SAS potrzebny jest opis.

Nie ma co ukrywać, że wstępny odbiór jest z SAS idącymi pod względem bilansu mocno w dół, Twoim zadaniem jest pokazanie, iż ten spadek jest jak najmniejszy.

Ale: opis. (niekoniecznie prozą na wiele stron :P)

Dlatego dziwne to ze atak został uruchomiony przed moim opisem. Jest to nienaturalne a prowadzą go Pels suns i jazz ekipy z tych okolic. 
sam nie wiem czemu wspomniani gm zaczęli dyskusje na która zgoda ze bez sensu ze odpisałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Można składy porównać gdy moi nie grali. Jednak na ponad polowe spotkań mimo wszystko Bertāns i Brogdon wrócili i wtedy to porównanie jest już miej trafione. A wy traktujecie jakbym ich nie miał. Co lepsze Bertāns to był niegroźny uraz i nie musiał w sumie pauzować. Ale dyskutować o zakładce injury nie zamierzam. 

nie chciej tego aby ktoś pokazał, że Brogdon i Bertans nie grali w tych samych meczach :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

To Booker w suns czy minny?

w Minny, ale w sezonie u Suns jest stabilizacja a Ty zarzucasz im w sumie nie wiem co a o swoich coś mało napisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktoś w lato wymienia największy talent który dodatkowo gra rewelacyjnie w innym miejscu to uwierz ze ma. Przerabiałem to w realu w spurs Leonard Toronto. 
kibice marudzą cały sezon a gm powinien się jednak zastanowić czy wszystko jest ok. Przyszłość klubu odeszła która była tu od rookie season. To ważne wydarzenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Jezeli ktoś w lato wymienia największy talent który dodatkowo gra rewelacyjnie w innym miejscu to uwierz ze ma. Przerabiałem to w realu w spurs Leonard Toronto. 
kibice marudzą cały sezon a gm powinien się jednak zastanowić czy wszystko jest ok. Przyszłość klubu odeszła która była tu od rookie season. To ważne wydarzenie. 

czy Harris gra aż tak źle, no i Book to nie był tam chyba największy talent

no i szkoda, że tam jakiś Bev nie przyszedł w lato zamiast nawet spenceiro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

czy Harris gra aż tak źle, no i Book to nie był tam chyba największy talent

Na tle Bookera? Chyba żartujesz. JJJ co drugi trening brzęczy pod nosem ze z tym ALlStarem to by mu się grało ))))

Jakby taki ruch zrobił Jasiek czy Człowiek już by było pisane o trade request

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Jezeli ktoś w lato wymienia największy talent który dodatkowo gra rewelacyjnie w innym miejscu to uwierz ze ma. Przerabiałem to w realu w spurs Leonard Toronto. 
kibice marudzą cały sezon a gm powinien się jednak zastanowić czy wszystko jest ok. Przyszłość klubu odeszła która była tu od rookie season. To ważne wydarzenie. 

Jak reagują twoi kibice po oddaniu Jamala Murraya?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.