Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie było to nic nikomu nie usunąłem z Waszej dyskusji w Media Room a przeniosłem to do tego tematu.

I w sumie bardziej mi to humor poprawiło jak obudziłem się i zajrzałem na forum. Raz dzięki postowi Lucasa o biednym Eldzie a dwa bo nawet PMka przyszła w tej sprawie aby wziąć coś na uspokojenie zanim do Media Room zajrzę :D.

 

9 godzin temu, ignazz napisał:

Miała być ocena graczy i fitu a nie ocena wpisów GM. Śmierdzi na kilometr wybiórczym traktowaniem niektórych osób w tej grze
 

Ale dlaczego akurat Ciebie mielibyśmy traktować wybiórczo? Za co?

Ja z miejsca widzę paru lepszych kandydatów do negatywnego wybiórczego traktowania ich teamów a jednak nikt nigdy nie zarzucił mi, że go głosami krzywdzę.

9 godzin temu, january napisał:

Trust me, Camby'emu to teraz powinno zależeć na strzelaniu sobie w stopy :)

Zakładam, że chodzi Ci o obronę picku?

9 godzin temu, Lucas napisał:

Eld to pewnie i tak usunie,

Not this time. Przeniesione.

 

8 godzin temu, january napisał:

 

@Eld Poprzenosiłbym posty, ale nie umiem jak coś.

Jak mi się będzie chciało, to Ci zrobię szybkie 4 printscreeny jak to robić. 

I na koniec @ignazz nie baw się we mnie z czasów beGM Celtics po tym co zaczęli grać post allstar brake w zeszłym RS. Nie idź tą drogą, bo zaczniesz żałować wcześniej niż Ci się zdaje.

Zrób opis jak piszą, popatrz jaką masz nadal przewagę na grupą pościgową po T1 i skończ płakać. 

Słaby, nie kiepski, masz ten trymestr. Brogdon, Bertans dalej nie chcę wymieniać, ale problemów swojej drużyny nie zakrzyczysz twierdzeniami, że traktujemy Cię wybiórczo. +.500 za T2 pewnie mieć nie będziesz, ale nie Ty pierwszy, nie ostatni. Pels nie tak po ryju przez kontuzje dostają. 

Ty nadal z całej tej grupy 7-11 moim zdaniem w ujęciu całego sezonu masz największe szanse na playoffs, bo pozostał jeszcze 29 meczowy trzeci trymestr. Oczywiście pisałem, że seria awansów do PO może zostać przerwana, bo jest na to szansa, ale czy gdzieś napisałem że na 100%? 

Na spokojnie Chłopie. Wprawdzie dupę Ci będę podgryzał ale nie ja pierwszy, nie ostatni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak napisze co chcialem, bo nie uwazam, zeby bylo to jakos nieuczciwe wobec @Regis, zwlaszcza ze jego zdrowy zespół > mój zdrowy zespół i sportowy potencjał na HCA Rockets maja wyższy. Po T1 dzieliła nas jednak raptem tylko 1 wygrana i o ile Denver nam obu juz odjechało to sadzilem, ze T3 rozstrzygnie, bo w tym trymestrzy przynajmniej wyrównam rywalizację z Houston.

Ja znów mam jeden z najbardziej zdrowy zespołów w lidze, a widzę ze kazdy oprócz @polishllama69na razie daje Rockets wyższy bilans. Takze tylko przypomne, ze w odroznieniu do T1 Beal opuscił 7 spotkań (w T1 0), a w 3 z tych meczów nie grał też Eric Gordon (łącznie 6 opuścił), Porzigins opuscił 12 meczów, a więc prawie pół trymestru, do tego absencje Browna (6) czy kluczowych rezerwowych (Teague ponad pół trymestru, Baynes 11 meczów)

Ja generalnie Rockets bardzo cenie, zwłaszcza tercet Beal-Brown-Bam, w T1 nawet chciałem dać im bilans wyższy niż sobie, ale jakos przy liczeniu musiałem sobie dac o 1W wiecej, zeby sie bilans zgadzał i wyszedl identyczny, potencjal kadrowy maja ode mnie wiekszy, ale no zdrowie ich w tym trymestrze raczej ciagnie w dół.

W T3 pewnie mi odskocza i skoncza z HCA, ale nie uwazam zeby po T2 mieli przewagę.

I jbc to naprawdę nie jest atak na Regisa personalny (tbh po nim sie takiej reakcji nie spodziewam, ale w tej grze juz duzo widziałem), ale po prostu mnie dosc zdziwilo, ze Rockets przy tych problemach zdrowotnych sa tak wysoko.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lucas napisał:

Jednak napisze co chcialem, bo nie uwazam, zeby bylo to jakos nieuczciwe wobec @Regis, zwlaszcza ze jego zdrowy zespół > mój zdrowy zespół i sportowy potencjał na HCA Rockets maja wyższy. Po T1 dzieliła nas jednak raptem tylko 1 wygrana i o ile Denver nam obu juz odjechało to sadzilem, ze T3 rozstrzygnie, bo w tym trymestrzy przynajmniej wyrównam rywalizację z Houston.

Ja znów mam jeden z najbardziej zdrowy zespołów w lidze, a widzę ze kazdy oprócz @polishllama69na razie daje Rockets wyższy bilans. Takze tylko przypomne, ze w odroznieniu do T1 Beal opuscił 7 spotkań (w T1 0), a w 3 z tych meczów nie grał też Eric Gordon (łącznie 6 opuścił), Porzigins opuscił 12 meczów, a więc prawie pół trymestru, do tego absencje Browna (6) czy kluczowych rezerwowych (Teague ponad pół trymestru, Baynes 11 meczów)

Ja generalnie Rockets bardzo cenie, zwłaszcza tercet Beal-Brown-Bam, w T1 nawet chciałem dać im bilans wyższy niż sobie, ale jakos przy liczeniu musiałem sobie dac o 1W wiecej, zeby sie bilans zgadzał i wyszedl identyczny, potencjal kadrowy maja ode mnie wiekszy, ale no zdrowie ich w tym trymestrze raczej ciagnie w dół.

W T3 pewnie mi odskocza i skoncza z HCA, ale nie uwazam zeby po T2 mieli przewagę.

I jbc to naprawdę nie jest atak na Regisa personalny (tbh po nim sie takiej reakcji nie spodziewam, ale w tej grze juz duzo widziałem), ale po prostu mnie dosc zdziwilo, ze Rockets przy tych problemach zdrowotnych sa tak wysoko.

Nie możesz krytykować mojego składu. Rezygnuję! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

@january srednia roznica liczby wygranych miedzy naszymi glosami wynosi mniej niz 1. Zgapiasz:)

jak na ironię Ty mi najniższy a ja Tobie najwyższy z głosujących XD

no i widać impact Theisa w głosy na Pacers XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

to chyba dobrze, że taka mała^.^

Akurat robiłem sam, nie ukrywam, że +-1W zmiany po opisach mogłyby się pojawić, ale opisów w większości nie ma :( 

Ode mnie możesz zgapić bilans Lakers jak coś :D :D 

Nie wyrobiłem się też niestety z krótkimi notkami o poszczególnych teamach, chciałem przede wszystkim po opisach ich dopiero cisnąć/propsować, ale opisów w większości nie ma :( 

Istnieje jakieś 5% szans, że w deadline głosowania będę miał dostęp do lapka, no ale... nie mam pewności, więc już wrzucam głosy, a opisów jak dotąd w większości nie ma :( 

10-15?

Tyle samo winów co w T1? Po pozyskaniu choćby KCP który gra najlepiej od lat, finalnym poprawieniu minut ( nie wiem czy widziałeś ), ściągnięciu Kantera który daje dobre minuty w Celtics, wywaleniu czterech skreślonych za chcąc nie chcąc 4 graczy dających jakieś minuty. Do tego rozwój SGA, mocna trójka całego zespołu i piękny OG grający w s5 HCA east team.

Podobnie chyba @karpik. Tylko 1W bonusu za to co powyżej?

Wiem, trzy mecze mniej w trymestrze ale chyba deczko słabo.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Akurat o Twoim teamie notkę już mam...

Thunder 10-15
Przede wszystkim doszło tu do negatywnej w trakcie sezonu mocnej rewolucji kadrowej - Kanter, Gasol, KCP, Bacon, Clark. Aż 5 nowych graczy w rotacji. Bardzo słaby trymestr Grahama (poniżej 50ts), mocno przywalił w ścianę w 2T. KCP w Lakers najlepszy jest zdecydowanie na pozycji PG-SG, na SF LAL mają problemy jak kryje lepszych graczy, bo jest wtedy undersized. Więc na obwodzie po kontuzji Powella łatają dziury niestety w całkiem sporym wymiarze Exum i Bacon. Koszmarnie wygląda rotacja wysokich pod względem kontuzji. Fulltime PF OG nie ma zbytnio tu zmiennika, a na C absencje Gasola i Kantera powodują jakieś okropne łatanie nie wiadomo kim. Spacing wcale z OG, SGA i Grahamem nie jest tu elitarny, trzech graczy below average za 3... Niewielka poprawa w stosunku do 1T tak naprawdę.

To nie rewolucja bo ja tak naprawdę oddałem graczy nieaktywnych za 4 aktywnych. Potraktuj żesz to za 1W extra przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, january napisał:

to chyba dobrze, że taka mała^.^

Powiem Wam ze nie jarze czemu magic dostaja po 15 wygranych, zwlaszcza od @karpik i @january . 

Generalnie o sile magic swiadczy 3 allstarow ( choc w tym roku bylo ich tylko dwoch w asg) czyli lowry, mitchell i towns.

I ta trojka w 2t opuscila lacznie... mniej meczow niz w 1t ( lowry 11 plus towns 5 w 1t razem 16; mitchell 1 plus towns 13 w 2t razem 14)

Poza townsem w magic praktycznie nikt nie opuszcza zadnych meczow

I nagle z 21 i 20 wygranych jakie daliscie w 1t, dajecie 15 ( to jest potezny spadek). To przeciez gdyby towns opuscil caly trymestr to byscie zgodnie z logika musieli dac 9-10 wygranych.

Albo w 1t daliscie za duzo albo teraz za malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Powiem Wam ze nie jarze czemu magic dostaja po 15 wygranych, zwlaszcza od @karpik i @january . 

Generalnie o sile magic swiadczy 3 allstarow ( choc w tym roku bylo ich tylko dwoch w asg) czyli lowry, mitchell i towns.

I ta trojka w 2t opuscila lacznie... mniej meczow niz w 1t ( lowry 11 plus towns 5 w 1t razem 16; mitchell 1 plus towns 13 w 2t razem 14)

Poza townsem w magic praktycznie nikt nie opuszcza zadnych meczow

I nagle z 21 i 20 wygranych jakie daliscie w 1t, dajecie 15 ( to jest potezny spadek). To przeciez gdyby towns opuscil caly trymestr to byscie zgodnie z logika musieli dac 9-10 wygranych.

Albo w 1t daliscie za duzo albo teraz za malo.

Mnie tam bardziej interesuje przypadek Nuggets, zresztą LBS też go poruszał.

LBS dostał bilans 19-9, chociaż tam 3/4 kadry było pod formą.

Teraz ma eksplozje wielu swoich graczy i efektu tego w bilansach nie widać.

Ja mu dałem w pierwszym trymestrze tylko 16W i u mnie ma od czego iść w górę.

A w Magic to chyba po za Lowry i Joseph ( on był nad wyraz fatalny w pierwszym trymestrze ) same spadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

 

Absencje to nie wszystko, dużo się z formą zmieniło - od gwiazd (mieli KAT np kosmiczny start sezonu) przez rolesów z s5, po rezerwowych. Ja też plusowałem Magic mocno w 1T za zgranie vs rywale.

Ale może mnie Alonzo na 16-9 naciągnie jeszcze, zwłaszcza że mam kandydata do -1W :) 

No jak dla mnie to lowry mial najwiekszy udzial w 20-5 rl raptors w 2t gdzie co chwile ktos pauzowal i byl w lepszej formie niz w 1t.

Mitchell troszke w dol ale wciaz to 2 najlepszy gracz najlepszego zespolu w 2t zachodu w rl nba.

Towns rzeczywiscie slabiej ale i tak miedzy 21-7 a 15-10 jest duuuuza roznica. 

Wiec gdyby towns nie gral do konca trymestru to z prostej matematyki wynika ze bys musial dac 11-14.

Czyli wychodzi Ci ze bez townsa magic sa na poziomie pistons...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Mitchell troszke w dol ale wciaz to 2 najlepszy gracz najlepszego zespolu w 2t zachodu w rl nba.

Na przestrzeni całego sezonu może, chociaż chyba Bojan.

Na przestrzeni tylko tego trymestru, lepszy od Niego był nie tylko Gobert, Bojan, ale nawet Ingles.

Duuuży spadek Mitchella.

Natomiast Lowry był genialny, to fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nie rozumiem tej matematyki jak coś :P 

Przecież ja Lowryego proposowałem, ale tam jest wokół trochę kłód pod nogami...

Cieszę się, że ktoś broni, a nie atakuje Magic swoją drogą :) Cóż, brak opisu jak dotąd :( 

To ile dalbys magic gdyby towns nie opuscil zadnego meczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.