Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo Monte to nie jest typ gracza na box score ale i tak w S5 poprawił te wskaźniki o

2,5PPG/1APG/1,4RPG i nawet udział rzutów za trzy to +1,3 oddanych i +0,6 trafionych więcej. 
 

niby próbka niewielka ale podniósł produkcje a ze nie robił 25PPG to oczywista sprawa. 
 

pisze co widziałem na boisku gdzie jego wyeksponowana rola startera mu na pewno nie zaś zaszkodziła. 

4 minuty temu, Lucas napisał:

Ja oprócz odczuć z eye testu (a Denver na pewno więcej od Ciebie oglądam) podałem też twarde dane, które na rzecz Monte Morrisa w S5 są niestety dla Monte i dla Ciebie niekorzystne, a Ty próbujesz zrobić z tego okresu atut, i tak, to jest manipulacja.

Jako startera go oglądałem z przyjemnością. 

To ze więcej oglądasz to argument? To mam odbić piłkę do was o LMA? 

Spurs jest nudne na dziś wiec nawet mi trudno ogkadac i od was nie wymagam 100% uwagi na ten zły dziś zespół 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucas napisał:

Jaka wypowiedź? Lillarda widziałem, tej nie. 

@LBS, zrozumiałem co Ignazz napisał, różnica była odczuwalna, bo Monte to inny gracz niż Murray. Dużo gorszy scorer przede wszystkim, a różnica była mniej odczuwalna, bo Jokic grał agresywniej, a nie Monte zastąpił Jamala. 

Powtórzę ... przykład trudniejszego zastępstwa w Denver pokazuje ze Monte mógł u mnie zastąpić Brogdona. Który na czas leczenia urazu grał  z ławki do czasu pełnego powrotu do zdrowia. 
 

Wiggins ogólnie potrzebuje niańki i takim w obronie dla niego jest Monte. Potrzebuje tez rozciągania obrony pod jego wjazdy stad z ławki mimo dobrej formy strzeleckiej grał razem Bertans. Rodzi to problemy w obronie co oczywiste ale dam to w opisie. 

Brogdon miał uraz. Na szczęście jako GM mam obok Murraya jeszcze Monte który może go zastąpić zamiast dziury w składzie. Wiec pisze ze może spokojnie te 10 spotkań grać s5. Nie rozumiem gdzie tu powód do kary i minusa. Wychodzi na to ze lepiej jakbym przyzydzil miał Koszarka i napisał tylko ze się bardzo gracz stara bo to jedyny Polak w nba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

To ze więcej oglądasz to argument? To mam odbić piłkę do was o LMA? 

czekam aż wykażesz, że LMA to w tym sezonie świetny obrońca, zwłaszcza jak obok gra tak wybitny obrońca jak Collins

bo oto pieję od początku sezonu a Ty sobie wkręciłeś, że ja się jakoś jego ofensywy czepiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, polishllama69 napisał:

czekam aż wykażesz, że LMA to w tym sezonie świetny obrońca, zwłaszcza jak obok gra tak wybitny obrońca jak Collins

Nie można tego wykazać. Ale z łatwością można wykazać ze jest lepszym obrońca niż o nim piszesz.  Mimo wszystko od paru lat skład spurs się nie zmienił w strefie podkoszowej i to dalej po odejściu Duncana LMA pełni role lidera w tej strefie. I w ataku i w obronie. Spurs ogólnie nie maja 3&D i to kłopot. Poeltl który miał być świetnym przyszłościowym centrem niestety nie rozwija się jak bym chciał. Wiec od 3 lat spurs bazują na LMA. Twoja niechęć do niego jest dla mnie fana spurs niezrozumiała. A zespół ma tyle kłopotów od złych rotacji po minuty dla niebronuavych niskich ze postawa LMA to ostatni kłopot jaki widzę. Byłby Marcus Morris lub inny OG ( w wymianie za Zleonarda) spurs byliby spurs. 

Mimo kłopotów z Forbesami tej ligi. Tymczasem w dyskusji o zastępstwie Brogdona dalej wcinasz temat obrony LMA. Jest ona lepsza niż piszesz po prostu i gorsza niż bym chciał aby była. 

Ale gość odciążony w ataku Brogdonem czy Collinsem a nawet Wigginsem miałby więcej płuc na D. W rl spurs nie ma tego komfortu bo gra w ciężkim zestawieniu nie pod siebie gdzie pierwsza linia Forbes DDR mijana jest jeszcze zanim zabrzmi gwizdek sędziego. 

David Robinson to nie jest przecież 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo ciekawy fakt jest taki, że ustawienie Dejounte Gay LMA w tym trymestrze robi ORTG 105.5 i net rtg -2.7, gdzie przecież jeszcze z nimi zdecydowaną większość czasu grał świetny DeRozan

7 minut temu, ignazz napisał:

Nie można tego wykazać. Ale z łatwością można wykazać ze jest lepszym obrońca niż o nim piszesz.

to wykaż to, skoro nie jest to takim problemem, zresztą co mnie obchodzi, że Spurs to ofiary i nie umieją działać na rynku, oceniamy efekt i tutaj LMA nie wyrabia a sam Jakob jakoś w tych rezerwowych line-upach potrafi trzymać fajną defensywkę. Co do Collinsa on wymaga elitarnego kreatora obok a Ty masz tylko average (żaden nie jest z nich lepszy od Huertera a o Youngu lepiej nie mówić a to od nich dostaje 60% asystowanych piłek, on sam kreuje zaledwie 25% swoich punktów, w tym dominującą część stanowią putbacki) i w obronie też nie zrobił takiego postępu jak próbujesz wmówić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego akcentujesz D LMA a o niebronuacym DDR piszesz ze jest świetny?

1 godzinę temu, polishllama69 napisał:

dodatkowo ciekawy fakt jest taki, że ustawienie Dejounte Gay LMA w tym trymestrze robi ORTG 105.5 i net rtg -2.7, gdzie przecież jeszcze z nimi zdecydowaną większość czasu grał świetny DeRozan

to wykaż to, skoro nie jest to takim problemem, zresztą co mnie obchodzi, że Spurs to ofiary i nie umieją działać na rynku, oceniamy efekt i tutaj LMA nie wyrabia a sam Jakob jakoś w tych rezerwowych line-upach potrafi trzymać fajną defensywkę. Co do Collinsa on wymaga elitarnego kreatora obok a Ty masz tylko average (żaden nie jest z nich lepszy od Huertera a o Youngu lepiej nie mówić a to od nich dostaje 60% asystowanych piłek, on sam kreuje zaledwie 25% swoich punktów, w tym dominującą część stanowią putbacki) i w obronie też nie zrobił takiego postępu jak próbujesz wmówić

 

Myśle ze Brogdon jest w stanie rozrzucać piłki niezgorzej. Trae ma świetny sezon ale mnie to 29PPG zastanawia w kontekście rozegrania i dzielenia się piłka z innymi. Prawda jest natomiast ze jego brak totalnie podciął Hawks. Collins tez z marszu słabszy był. Tylko ze jeden rabin powie ze to dobrze ze gracz tak dominuje a inny ze złe. 

Nie umniejszam Trae w takim sezonie tylko się zastanawiam dlaczego mimo to Hawks nie grają nic. Collins tez ma lepszy sezon i wbrew lamie w D się poprawił. Doszedł Hunter. Jest Huerter a gra leży i kwiczy. 

Hawks nie rozumiem nic a nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Phoenix Suns dementują, ze San Antonio Spurs są w tym sezonie dla nich jakimkolwiek zagrożeniem. Sam Generalny Manager klubu z Arizony w opublikowanej publicznie liście plusów i minusów zwraca uwagę na fakt, ze większość drużyn, które tam wymienił otrzymuje "plusy", więc otrzymanie noty ujemnej świadczy tylko źle o managerach Spurs oraz Thunder.

Miała być ocena graczy i fitu a nie ocena wpisów GM. Śmierdzi na kilometr wybiórczym traktowaniem niektórych osób w tej grze a nie jest to przedmiotem naszej rozrywki. Nie wiem czy by się lepiej tobie grało w beGM gdyby cześć oceniających robiła odnośniki np do twoich wpisów o polityce. Myślałem ze jesteśmy ponad to. 
a twój wpis jest średnio autentyczny. 
oddales lidera Bookera który ma obecnie świetny sezon i powinno mieć to wpływ mimo wszystko na zgranie jak i na nastroje klubowe.  Kibice by marudzili strasznie a to nie buduje zespołu. 
twoje dementowanie akurat nic nie znaczy. 
JJJ czy BB to świetni gracze ale czy ten skład w sile to aż taka przepaść nad suns z Alem Didi i świetnym rookie?

I przepraszam ze wpis tu poszedł bo cytowałem z tel. 

Co to za moda z ta lista plusów minusów. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Dlaczego akcentujesz D LMA a o niebronuacym DDR piszesz ze jest świetny?

Pewnie, dlatego, że DDR w obronie zawsze był bardzo słaby, za to pod względem ofensywy gra doskonały trymestr.

Natomiast LMA ostatnie dwa sezony grał ciche DPOY ( moim zdaniem ), a teraz nie jest nawet w średniej ligowej.

Ogólnie biorąc pod uwagę, że pierwszy trymestr uratował Ci doskonały Brogdon i życiowa strzelecka forma Bertansa, a teraz obaj obniżyli loty i jeszcze stracili po prawie pół trymestru to ja nie wiem czego się spodziewałeś. Jeszcze pamiętajmy, że Wiggins też pierwszy trymestr miał dużo lepszy.

Chwytasz się rozpaczliwych narracji o Monte Morrisie, który grał tak dobrze, że nikt nie pamiętał o kontuzji Jamala Murraya. Ja mogę odbić, że jak Brogdon wypadł, to Aaron Holiday grał rewelacyjnie jako starter.

Ty masz sporo kontuzji, ja mam 10 gości gotowych do gry. Piątka oparta o Mempis Grizzlies, którzy mieli czołowy bilans tego trymestru. Nie mam tu się czego wstydzić.

I chciałem wszystkim GMom ligi zwrócić uwagę. Siła Grizzlies to gra na dwie piątki. Najczęściej grający zawodnik to Dillon Brooks i to jest dopiero 67 miejsce w lidze. Moi Pels grają to samo, mega zaangażowanie, ogromna intensywność i gra na dwie równe solidne piątki.

Oczywiście nie spodziewam się bym miał taki bilans jak Grizzlies czyli 17W, ale zacznijmy szanować Pels.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie dostawałem głosów za to ciche DPOTY. 
A teraz poprzednie sezonu maja dłużyć zmianie narracji i wybiórczym ocena graczy? 
muzerny w D DDR jest dalej mizerny 

bardzo dobry ( choć jesteś nieliczny który docenuam ) LMA jest słabszy ale nadal dużo lepszy niż DDR. 
i to ma ten drugi być krytykowany? Nie rozumiem tak pokręconej logiki. 
zdrowie.... średnia ligowa. A bywały czasy gdzie miałem gorzej. 
 

Nie mam składu jak Ty ze zbudowałeś zespół na 2x 35.000.000 SS których kontuzje są mega ciosem. 
 

mam zespół oparty na 7-8 graczach istotnych w rotacji gdzie akurat LMA był wyjątkowo zdrowy wiec Brogdon czy Bertans na ławce nie można porównać do kontuzji Blake Walla czy tych jeszcze większych graczy.

I nie chwytam się kurczowo tylko solidny rezerwowy który pokazał przydatność w s5 po prostu wszedł na 10 spotkań. Ty takiego na ławce nie masz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak z tymi dwoma kontraktami Pels mają więcej graczy do gry niż Spurs to nie wiem o kim to ma świadczyć. 

W tych swoich desperackich ruchach postanowiłeś też napisać o zgraniu w moim zespole, a ja jako jeden z nielicznych (zakładam że dużo takich osób nie było) nie dokonałem na razie nawet jednej wymiany w trakcie sezonu, więc tak jak radziłem Ci już latem przy sprawie Butlera, w twoim wypadku lepiej milczeć niż pisać o swoim zespole, czy zespolach innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Aaron rzeczywiście bardzo fajnie zastępował. Wiec akurat przyznaje. Masz. Tylko nierówny gość. Dużo słabszy niż Monte w D ( co jest przede wszystkim zaleta MM ) i te jego 38% FG z czasów s5 mocno podejrzane. 

Teraz, Lucas napisał:

No i jak z tymi dwoma kontraktami Pels mają więcej graczy do gry niż Spurs to nie wiem o kim to ma świadczyć. 

W tych swoich desperackich ruchach postanowiłeś też napisać o zgraniu w moim zespole, a ja jako jeden z nielicznych (zakładam że dużo takich osób nie było) nie dokonałem na razie nawet jednej wymiany w trakcie sezonu, więc tak jak radziłem Ci już latem przy sprawie Butlera, w twoim wypadku lepiej milczeć niż pisać o swoim zespole, czy zespolach innych. 

Nie sadze aby było więcej graczy do gry. Jak Tobie to wyszło?

Dlatego. Jeżeli na forum z różnych powodów premiowani maja być ci co nic nie piszą to bez sensu gra. A tendencje ze można wygrać bilans nie wstawiając opisu i nie prowadząc dyskusji wiem. 

Moim zdaniem powinnismy być powyżej tych uprzedzeń. Dyskusje dyskusjami. A bilans i ocena zespołów to inna sprawa. Niestety nie każdy potrafi to oddzielić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty napisałeś o 7-8 graczach, Camby że ma dwie piątki. 

Btw z tej tabelki co wrzucałem przed opisami to nie wiedziałem, że Brogdon mecze opuszczał, więc te Pels = Spurs nie jest jakoś dziwne. 

A teraz idę czytać Wiedźmina, mniej odrealnione niż Twoje posty Ignazz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

LMA jest słabszy ale nadal dużo lepszy niż DDR. 

Jesteś stary sam z tą tezą.

A co ma Wall i Griffin do tego. Zawsze jak ktoś sięga po te dwa nazwiska, to znak, że nie ma nic ciekawego do powiedzenia.

Atakuj D. Brooksa, Valanciunasa, Derricka Jones, Tyus Jonesa. Graczy z mojej rotacji, którzy są dostępni, a nie wymieniasz rekonwalescentów, którzy są na oucie. I twoje szczęście, bo gdyby chociaż jeden był zdrowy i w formie, to byłbym bankerem do PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam zespół stabilny i bez zmian dotychczas a Ty jednak wymieniłeś istotnego gracza dla kultury suns 

Teraz, Lucas napisał:

Ty napisałeś o 7-8 graczach, Camby że ma dwie piątki. 

Btw z tej tabelki co wrzucałem przed opisami to nie wiedziałem, że Brogdon mecze opuszczał, więc te Pels = Spurs nie jest jakoś dziwne. 

A teraz idę czytać Wiedźmina, mniej odrealnione niż Twoje posty Ignazz. 

7-8 równych ale to nie znaczy ze Gay Len Bradley czy Reddish nie stanowią wartościowych zmienników. 

Nigdzie nie pisałem ze mam tylko 7-8. Tylko ze ich strata jest mnuej bolesna niż inny typ zespołu oparty na 3+10

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jesteś stary sam z tą tezą.

A co ma Wall i Griffin do tego. Zawsze jak ktoś sięga po te dwa nazwiska, to znak, że nie ma nic ciekawego do powiedzenia.

Atakuj D. Brooksa, Valanciunasa, Derricka Jones, Tyus Jonesa. Graczy z mojej rotacji, którzy są dostępni, a nie wymieniasz rekonwalescentów, którzy są na oucie. I twoje szczęście, bo gdyby chociaż jeden był zdrowy i w formie, to byłbym bankerem do PO.

To ma do tego ze obserwujemy zespoły nba i się nie da gdy L4 ma dwóch najważniejszych graczy i to SS stworzyć mocnego zespołu.  Inaczej jak wypada Dipo w Indianie a inaczej jak Klay i Curry w Golden. Poszedłeś budowa zespołu Golden na pełnym ryzyku brania dwóch gwiazd. Realna nba a nie gdybanie GM z beGM nam pokazuje jak to się kończy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ignazz napisał:

Dlaczego akcentujesz D LMA a o niebronuacym DDR piszesz ze jest świetny?

bo DDR gra świetne O i to nie tylko scoring, ale też playmaking, które i rl Spurs i begm Spurs brakuje

a co do defensywy rzuciło mi się w oko

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Natomiast LMA ostatnie dwa sezony grał ciche DPOY ( moim zdaniem ), a teraz nie jest nawet w średniej ligowej.

 

32 minuty temu, ignazz napisał:

Nie umniejszam Trae w takim sezonie tylko się zastanawiam dlaczego mimo to Hawks nie grają nic. Collins tez ma lepszy sezon i wbrew lamie w D się poprawił. Doszedł Hunter. Jest Huerter a gra leży i kwiczy. 

Hawks nie rozumiem nic a nic. 

może dlatego, że tam ławki nie ma i mieszanie line-upów to jakby lambo zamienić na malucha, coś w tym jest, ale nie każdy nazywa się Hinkie... . Co do Trae na piłce, to on też gra świentie bez piłki i to jego gravity sprawia, że Collins ma miejsce uruchomić się na deskach i PnR, Brogdon to po prostu przeciętny kreator i też mało gra w T2, 

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

I chciałem wszystkim GMom ligi zwrócić uwagę. Siła Grizzlies to gra na dwie piątki. Najczęściej grający zawodnik to Dillon Brooks i to jest dopiero 67 miejsce w lidze. Moi Pels grają to samo, mega zaangażowanie, ogromna intensywność i gra na dwie równe solidne piątki.

Oczywiście nie spodziewam się bym miał taki bilans jak Grizzlies czyli 17W, ale zacznijmy szanować Pels.

a porównać to z Utah i jaką intensywność mogą narzucić

11 minut temu, ignazz napisał:

muzerny w D DDR jest dalej mizerny 

nom jest spoko obrońca Gay, ale chłop kastruje atak i jakoś gra z ławki za k**** Lylesem

12 minut temu, ignazz napisał:

Nie mam składu jak Ty ze zbudowałeś zespół na 2x 35.000.000 SS których kontuzje są mega ciosem. 

co ma piernik do wiatraka ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.