Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fluber napisał:

Oni w tej chwili mają DeRozan - Ball - Love - Whiteside i średnio widzę, żeby za 2 lata NAW - Ball - Bridges - Washington było lepsze sportowo. 

Bulls nie muszą robić nic, żeby mieć miejsce na 2 maxy za 2 lata. Np. dla Balla i Bridgesa;)

Ja tu z kolei widzę zespół bardzo niekochanych graczy na forum, który kosztował 137mln na rok :) Bulls byliby bankrutem- wyciągnąć 2 prospektów za ten zestaw graczy w naszym uniwersum to jest duża rzecz, bo tu gracze na RC maja wartość x3 względem graczy na normalnych kontraktach dających nawet więcej :) taka specyfika gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

it's not my problem

nie mniej dobrym obrońcą już jest teraz, uniwersalny rim protector z trójką zawsze będzie w cenie :) 

Washington się wpierdolił w ścianę od jakiegoś miesiąca, ale może się odbije. Bo ostatnio to ani nie jest rim protectorem ani nie ma trójki

Teraz, Qcin_69 napisał:

 Bulls byliby bankrutem

A ta wymiana sprawi, że nie będą bankrutem?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tylko dla mnie jazz byli lepsi z hillem niz z lovem?

ogolnie mierny fit po defensywnej stronie do aytona.

bledsoe i hayward to troche malo w kreowaniu.

wiec tak naprawde po obu tronach jazz sie pogorszyli

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

To co powiesz o Bagleyu :) 

Sufit PJ Washingtona nie jest nawet tam gdzie podłoga Bagleya.

Fakt, nie opinia.

Teraz, człowiek...morza napisał:

czy tylko dla mnie jazz byli lepsi z hillem niz z lovem?

ogolnie mierny fit po defensywnej stronie do aytona.

bledsoe i hayward to troche malo w kreowaniu.

wiec tak naprawde po obu tronach jazz sie pogorszyli

G. Hill i kreowanie?

Sufit Ci wąski na łeb nie spadł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

G. Hill i kreowanie?

Sufit Ci wąski na łeb nie spadł?

jakiś tam bo jakiś, ale ballhanding jest.

bridges na kozle nie operuje, love i ayton tym bardziej.

taka że tak powiem archaiczna koszykowka sie zapowiada. jak na moje nieskuteczna aktualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love ostatni raz wyglądał jak koszykarz w styczniu 2018 przed złamaniem ręki (?), potem wyglądał w playoffach przez 3/4 czasu jak kompletne gówno, potem zmarnował sezon z powodu kontuzji stopy, a teraz gość wręcz lekko canceruje. Oczywiście w każdym momencie może się połamać na pół sezonu/zrobić sobie krzywdę w playoffach, w obronie musi mieć switc***ącego wszystko centra i łatającego dziury winga, do tego obecnie (tzn. odkąd zdziadział) Love nawet jak ma niższego winga na obie w obronie to średnio umie to wykorzystać. 

Może ma coś jeszcze w baku, ale tego nie wiemy, fakty są takie, że przez dwa ostatnie lata gość nie ogarniał w teamie, który zrobił finały (gdzie 2. najlepszym graczem był Jeff Green), a w realu nikt go nie chciał, bo jest przeciętny w słabiutkich Cavs, gdzie akurat bardzo łatwo byłoby mu się ,,wypromować'' pod względem statsów - gdyby mu zależało na wymianie gdzieś indziej.

Jak Bulls za niego dostali coś pozytywnego, to gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Washington się wpierdolił w ścianę od jakiegoś miesiąca, ale może się odbije. Bo ostatnio to ani nie jest rim protectorem ani nie ma trójki

On gra sporo z tym Grahamem, który zaliczył straszny drop, wiec co za tym idzie kto gra wiecej z nim to ma realny problem z tymi +- ktorymi tak bronisz Dzbanbrooka (popisal sie dzisiaj <3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love miał dość mocny początek sezonu i Cavs nawet nieźle grali. Thompson, Love, Clarkson tworzyło solidne trio i dało się ich oglądać, mimo tych cancerujących Sextonów i Garlandów.

Ale potem wkradła się irytacja, oddanie Clarksona i Love zaczął wyglądać słabo. Love nigdy nie zdradzał warunków na mentalnego lidera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

On gra sporo z tym Grahamem, który zaliczył straszny drop, wiec co za tym idzie kto gra wiecej z nim to ma realny problem z tymi +- ktorymi tak bronisz Dzbanbrooka 

Mimo wszystko. Najgłośniej tu krzyczysz o jakiejś propaganadzie, po czym nazywasz rim protectorem z trójką gościa, który broni obręczy na 62% i dzisiaj trafił pierwszą trójkę od miesiąca. No sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Love miał dość mocny początek sezonu i Cavs nawet nieźle grali. Thompson, Love, Clarkson tworzyło solidne trio i dało się ich oglądać, mimo tych cancerujących Sextonów i Garlandów.

Gdyby mu zależało, grałby dobrze i ktoś zgłosiłby się po niego w wymianie. Jak własnie Clarkson. A że mu się nie chce, to raczej potwierdzenie, że jest po drugiej stronie rzeki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Washington się wpierdolił w ścianę od jakiegoś miesiąca, ale może się odbije. Bo ostatnio to ani nie jest rim protectorem ani nie ma trójki

mam nadzieję, że jutro wrócimy do tematu :D 

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

bridges na kozle nie operuje

rzadko, ale operuje :) (~9% czasu jako primary playmaker)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

mam nadzieję, że jutro wrócimy do tematu :D 

Noż kurde wiem, że ta trójka jest, tylko jest w slumpie i potencjał na obronę obręczy też jest. Przecież nie twierdzę, że nie.

Bardziej się odnoszę do tego, że szukasz w wielu miejscach propagandy, a przecież tak naprawdę wiele rzeczy bardzo łatwo można pod nią podciągnąć.

Zwłaszcza, że bardzo często mamy w składach graczy, których lubimy i patrzymy na nich z tego powodu przez różowe okulary:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli mi się będzie chciało po sezonie zostać to tutaj w przyszłym sezonie mogą być niezłe inby, Jazz vs LAC o rl CAVS, Jazz vs NOLA o Bryanta (Marcus licze na to kreowanie Walla :D), Knicks vs Shanghai Shendong o Jevona Cartera, w sumie nie wiem co jeszcze, ale mam dwa picki w tym roku, wiec moze byc smiesznie

1 minutę temu, fluber napisał:

Noż kurde wiem, że ta trójka jest, tylko jest w slumpie i potencjał na obronę obręczy też jest. Przecież nie twierdzę, że nie.

chyba nie skumałeś ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Mimo wszystko. Najgłośniej tu krzyczysz o jakiejś propaganadzie, po czym nazywasz rim protectorem z trójką gościa, który broni obręczy na 62% i dzisiaj trafił pierwszą trójkę od miesiąca. No sorry.

3% gorzej od Embiida :D a jeśli owa o trójkach to i tak w tym trymestrze rzucał je lepiej od np. Milesa Bridgesa czy Devonte Grahama :D 

3 minuty temu, fluber napisał:

Chyba ani trochę:/

image.png.49a6fe0b7755fb75ff9565cd45a96d6a.png

;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.