Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Kat gra zajebisty trymestr, szkoda ze w realu się do PO nie zalapie bo ciężko bedzie Ci Alonzo go tak zareklamowac, żeby pozostali docenili i dali mu dobre noty w I rundzie.

 

Ale jak OKC zrobi jakiś dramat w I rundzie w realu i trafisz na Elda w I rundzie, to nie jesteś bez szans, tylko kim zatrzymasz PG13 ?

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kat gra zajebisty trymestr, szkoda ze w realu się do PO nie zalapie bo ciężko bedzie Ci Alonzo go tak zareklamowac, żeby pozostali docenili i dali mu dobre noty w I rundzie.

 

Ale jak OKC zrobi jakiś dramat w I rundzie w realu i trafisz na Elda w I rundzie, to nie jesteś bez szans, tylko kim zatrzymasz PG13 ?

 

No Orlando z połówki bez HCA to dla każdego z top4 będzie problem. Ja póki co na 3 seedzie jestem 0,02% za drugą Phillą bez Embiida i RoCo, z tragicznym Rondo, z Joshem Richardsonsonem vel. trójka na 28,6% oraz z "odpuście mnie na 7,24" Simmonsem.

 

Na szczęście Russell odnalazł rzut.

 

9 meczów

34,1% za 3

Delikatnie lepsze FT

TS 56,2%

eFG 53,3%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrook ma dalej 66.7%FT, więc jakoś bym się nie przywiązywał. 

 

Ale jak OKC zrobi jakiś dramat w I rundzie w realu i trafisz na Elda w I rundzie, to nie jesteś bez szans, tylko kim zatrzymasz PG13 ?

Zależy na kogo OKC trafi w tej I rundzie, jak trafią na Blazers z 5-6 seeda, to raczej będą faworytami, jak trafią na zdrowe Houston to nie mają dużych szans, jak trafią na Jazz bez HCA, to będzie im bardzo ciężko.

 

Jak Alonzo trafi na Sixers, to nie ma większych szans na wyrównaną serię biorąc pod uwagę, co z Townsem z reguły robi Embiid, a to chyba najbardziej prawdopodobny scenariusz w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zależy na kogo OKC trafi w tej I rundzie, jak trafią na Blazers z 5-6 seeda, to raczej będą faworytami, jak trafią na zdrowe Houston to nie mają dużych szans, jak trafią na Jazz bez HCA, to będzie im bardzo ciężko.

 

 

Z Portland OKC lubi grać jak piszesz. Z Utah też jakoś jestem dziwnie spokojny. Aby trafić na Houston to obie drużyny musiały by skończyć na 4/5 lub 3/6. Ten drugi wariant to albo Houston się znów osuwa, a my się bronimy przed naciskiem Blazers, albo Houston tak zostaje jak jest dzisiaj a my spadamy za Portland i Jazz. 

 

W sumie jak to napisałem to sobie uświadomiłem jak każdy wariant jest w c*** prawdopodobny.

 

Jak Alonzo trafi na Sixers, to nie ma większych szans na wyrównaną serię biorąc pod uwagę, co z Townsem z reguły robi Embiid, a to chyba najbardziej prawdopodobny scenariusz w tym momencie.

 

Ja to jestem wielce daleki od wyrokowania kto skończy z trójki Knicks/76ers/Celtics na 4 seed. Knicks też mają wesoło. Rubio w pierwszej piątce jak gra można poczytać w temacie Utah Jazz, Leonard na 10 możliwych meczów nie grał już w 4, Kyrie już dwa odpuścił, Morris zjechał, brak backup C i świeżutki w systemie PJ Tucker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż.. nie będę ukrywał, że bardzo cenne były wskazówki Qcina i jego bardzo szczegółowy opis taktyki w serii z Łorjorz. ;)

 

Minnesota z KATem cały czas jest jeszcze w grze o playoffs, choć szanse są faktycznie mizerne, ale na real Wschodzie nie byliby bez szans. Parę pomysłów odnośnie gry KATem mam, ale dużo będzie zależało od przeciwnika i jego dyspozycji. Embiid faktycznie jest problemem dla KATa na ten moment, ale już reszta składu taka extra nie jest w tym sezonie. I właśnie tu upatrywałbym swoich szans. Na Embiida zawsze mogę też rzucić kogoś z dwójki - Zeller/Lopez. Zobaczymy, czy faktycznie przyjdzie nam grać z Philly.

 

Odnośnie naszych Celtics, KAT akurat powinien być atutem, a Georgea pewnie będziemy próbowali kryć Gordonem, ewentualnie Udonis podpowiada mi jakieś podwojenia Oubre, czy McGruderem, ale do playoffs jeszcze trochę czasu, zatem zobaczymy co przyniesie przyszłość.

 

Ciężko też powiedzieć na kogo ostatecznie Magic trafią, ponieważ o ile o awans do pierwszej czwórki nie mam już co marzyć, to Heat i Wizards mają łatwiejsze kalendarze w 3T i po tym jak nie potrafiłem wykorzystać banalnego terminarza w 2T, wcale nie mam pewności zajęcia tego 5 seedu. 

 

Z pewnością cieszy głębia składu i dobra dyspozycja praktycznie wszystkich graczy, w tym nowych Ellingtona i Lopeza. Dwie młode gwiazdy KATa i Mitchella udało się nieco obudować kilkoma weteranami i o ile o atak się raczej nie boję, to problemem faktycznie może być obrona w kłopotliwych matchupach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj Alojz hlsy z dzisiaj ;]

 

żarty na bok, ale to był elimination game dla Soty i ich lider się wyfaulował, to jeszcze nie teraz o czym większość wiedziała, nie da się oprzeć contendera czy nawet kandydata na niego na takim graczu niestety

 

choć go lubię, bo dał mi dziś zarobic ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj Alojz hlsy z dzisiaj ;]

 

żarty na bok, ale to był elimination game dla Soty i ich lider się wyfaulował, to jeszcze nie teraz o czym większość wiedziała, nie da się oprzeć contendera czy nawet kandydata na niego na takim graczu niestety

 

choć go lubię, bo dał mi dziś zarobic ;)

 

Oddalają się playoffy dla Soty, oddalają.. 

Choć 24pkt 3x3, 2as. 2bl. to marzenie wielu centrów, natomiast 4zb. to chyba najmniej w tym sezonie. Po fantastycznym meczu często kolejny jest dużo słabszy. Gibson został wyrzucony z boiska, KAT miał problemy z faulami i jedynym graczem pod koszem był Georgiu Dieng, który grałtylko 7min. 

Nasze beGMowe Orlando ma dla niego lepsze wsparcie pod koszem dla KATa.

Tu sztab Orlando będzie odpowiednio pracował nad grą KATa w zależności od przeciwnika w I rundzie.

 

Odnośnie samych playoffs - zaczekajmy do końca sezonu. Jak Mitchell wprowadzi Jazz do Finału Konferencji, to mi to zneutralizuje problem KATa bez playoffs. No i Lowry w Toronto  - tu tez zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAT jest jednym z dwóch liderów przyszłości, dodatkowo latem podpisujemy z nim maxa. Warto też spojrzeć na niego przez pryzmat tego, co mógłby grać w naszych Magic, gdzie są i odpowiedni weterani i drugi współlider w jego wieku i lepsze wsparcie pod koszem - Zeller i Lopez. 

To, że w takim teamie byłby lepiej oceniany, to wiadomo, pytanie tylko o ile. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.