Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Jeremy Lin - Devin Harris - Jabari Parker - Harry Giles - Aaron Baynes

 

No może bunkrów nie ma, ale wyższości nad Rabbami i Jacksonami ligi nad wyraz widoczna ;)

 

MKG drugi mecz z rzędu nie podnosi się z ławki, będąc zdrowy. Już pierwsza taka absencja była niespotykaniem dotąd w Hornets przypadkiem -> https://www.charlotteobserver.com/sports/nba/charlotte-hornets/article227025244.html

 

Zmiana otoczenia tutaj musi nastąpić latem, bo Kaminsky zaczyna wyglądać jak upgrade w stosunku do Niego. A Borrego postawił na Nim krzyżyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli Minnesota w składzie z 1 graczem z top20, 2 graczami z top50, Winslowem, Noelem i cała masa młodziaków odgrywających w swoich rl teamach większa role niż ławka co najmniej 1 zespołu który umieściłeś w 1 tierze nie mieści się w top 15 naszej ligi bo przeszła rewolucje kadrowa, ale Boston w którym z poprzedniego sezonu zostało z 5 graczy(nie sprawdzałem, kto wie czy nie mniej nawet) był mocno pokrzywdzony przeze mnie bo dostał bilans 19-8 - ok, ma to sens ;)

 

Otto Porter, od pierwszego meczu robi rzeź w Bulls ale rozumiem, ze wkomponowanie się go w lineupy Minnesoty zajmą mu o wiele więcej czasu ?

 

To nie roto Eld, a pod względem fitu to Celtics wyglądają przy s5 Minnesoty jak Tabaluga przy Drogonie, wiec nie staraj się być kontrowersyjny na sile bo skoro kwartet Jones Buddy Blake Davis starcza na tier1, to nie ma żadnego uzasadnienia dla którego czwórka Lillard Winslow Tatum Porter nie miałaby się załapać choćby do 2 tieru

 

 

Doczytałeś moje zarzuty?

 

Nie

 

Więc raz jeszcze.

 

Jakich masz ofensywnych wysokich poza Okaforem który produkuje boxscore, który to znów nie przekłada się na dobro drużyny. Żadnego.

 

Porter niby PF? Yyy, nie - w pewnych ustawieniach może, ale jego naturalnym środowiskiem jest niskie skrzydło.

 

A o ławce to mi się nawet pisać nie chce.

 

Porównujesz Boston z zeszłego sezonu na który nie miałem kompletnie NAJMNIEJSZEGO wpływu, że mój poprzednik tak to zrobił, do siebie, gdzie zrobiłeś rewolucje w minutach na T3. Słabiutkie. 

 

Poza tym stosując ten argument, zastosuj go też do Bucks - liderów konferencji wschodniej. Ilu im zostało graczy z poprzedniego sezonu?

 

Słaba Twa odpowiedź Qcinku. Rewolucja w T3 nie zadziała na niekorzyść Bostonu bo nie ruszyłem nikogo z podstawowej dziesiątki swojej rotacji. A nawet dwunastki. 

 

Dalej odniesienie do roto. Jesteś wstanie przytoczyć choć jeden mój post z T2 i z T3 gdzie ( sorry Alonzo-nothing personal ) gdzie bawiłem się w Orlando-dalej nope. 

 

Dalej.

 

Odniosłem się do tieru Flubera, gdzie jednym z głównym składników naszej oceny jest zmiana składu, rewolucje i zgranie. Skoro inni to stosują, ja to stosuje, wobec mnie to stosowano, to dlaczego ja nie mogę stosować do Twojej Soty? Dla mnie to T2,5.

 

Nie mniej żebyś nie miał wątpliwości, to w nowy sezon jak byś wszedł z takim składem to jakieś T2,5 dla Ciebie by dla Ciebie zagraniem poniżej pasa. Innymi słowy, jak się zgrają Twoi, będzie to T2.

 

Dodam więcej. Za rewolucje kadrową miałem też tam Spurs wrzucić, ale jednak Aminu i przede wszystkim Brogdon pozyskani nadal ich w tym utrzymują.

 

I teraz do Ciebie. Po pierwsze, postaraj się o coś nowego. Ani ze mnie roto-man, ani nie było żadnej rewolucji ( odnoszenie się do Bostonu z zeszłego sezonu jest słabiutkie bo Bucks, Houston, Lakers i pewnie jeszcze parę innych teamów zrobiło też rewolucję sezon vs sezon ) a Camby Ci już wyjaśnił jak fituje Boston. Ale nie o tym. Napisz mi w czym jesteś lepszy od Magic, Heat, Spurs, Rockets, Wizards, albo przynajmniej - w czym im dorównujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tacy jesteście właśnie

 

z jednej strony sami mówicie, że Jasiek sam sobie szkodzi tym cukrowaniem (już nie mówiąc o tym, że sracie się o ewidentne prowo typu 27-0) i zamiast mu pozwolić pisać sobie co chce albo chociaż nie obrażać go w postach kontrujących, to znowu słoma z butów

 

internet to zło

 

plujecie na rękę, która Was stworzyła, klasa

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany. Patrzę na tą wymianę i nie dowierzam jaki raban wtedy podnieśli Jasiek i człowiek morza. Oni chcieli wetować tą wymianę...

 

W tej sytuacji rodzi się w mojej głowie pytanie czy RonnieArtestics wygrał jakąś wymianę?

 

Pewnie tą w której oddał Fultza za Conleya zrzucając jeszcze Batuma ;)

Deali z tankerami typu zach randolph za ilyasove tez nie wygrałem czy co ? ;D

 

 

Ogolnie z PG13 wychodzi ze dostałem Conleya + Theisa + 1st lal 20 + Alize Johnson + jakiś 2nd + coś tam jeszcze pewnie, + spuściłem Batuma kontrakt... nie chce mi się teraz śledzić historii całej ale chyba not bad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System, jak system - Magic mają 2,5 rozsądnego zawodnika w ataku, z czego to 1,5 to DJ Augustin i Terrence Ross, gdy akurat ma swój dzień. DJ Augustin gra serio dobrze, ale, hm, to tylko DJ Augustin, below average starter PG. Słabe otoczenie dla wysokiego, który musi w ataku robić wszystko żeby jako-tako to wyglądało.

 

Dlatego Vucević jest w tym roku tak dobry, bo znaleźć wysokiego który daje bardzo dobry passing, rzuca za 3 na ~40%, może kreować ofensywę, a do tego wrzuci te 21ppg na ~58%TS przez 30 minut, świetnie zbiera i rozsądnie broni - to nie tylko w skali obecnej ligi ciężka sprawa.

 

Chociaż wiadomo, passing i shooting się nie liczy, hehe, sorry, zapomniałem.

 

Ja jednak mam wątpliwości, bo on zaczął rzucać ~8% lepiej za 3 i serio gra zajebiście, a mówimy o 28-latku w CY. Ale regres po CY dotyczy raczej grajków pokroju George'a Hilla, a nie typków którzy weszli na poziom legit allstara.

 

#NienabioręsięnaVucevica

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jak Raptors albo Kings nie trafią na rynku to jakieś 80/3 na luzie dostanie. W prawdziwej lidze może skończyć się maxem.

 

Ja na miejscu Chłopaków nie ładował bym się w to, tylko próbował jakiś chory, jednoroczny kontrakt. No ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo niewinne wydarzenie z pozoru błahe.

 

Cortney Lee wrócił w Dallas na 20 minut gry

 

Jeżeli w Dallas się rozegra po kontuzji to mimo ze to teraz marginalny gracz dla naszych Bucks to kolejny zawodnik do rotacji którego w tym sezonie po prostu nie było.

 

Zobaczymy co ma tam w baku

U nas na pewnym poziomie to będą detale

Z innej beczki.

 

Fatalne derby Los Angeles mogą sprawić ze zaraz lbj może zacząć rehabilitacje bo za moment mogą lakers stracić matematyczne szanse na PO i papa bron może poświecić ( mimo gonienia cyfr) mecze dla zdrowia i przedłużenia kariery

 

Co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.