Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

A Jasiek z człowiekiem morza robili wszystko, by zawetować ten trade. Sam Jasiek zresztą jechał wtedy z akcją, że walka o PG jest bez sensu, bo PG na 100% trafi do Lakers. Jak się to potoczyło wszyscy wiemy.

To że January się często myli to nic nowego, wystarczy przejrzeć na przykład temat San Antonio z tego roku :>

 

(nie żeby był ktokolwiek kto ma zawsze rację, ale warto czasami przyznać się do błędu)

 

 

Pojawił się temat Hassana też, no więc w 2019 roku

 

12,8 punktów na mecz,skuteczność ts% 0,595

 

11,5 zbiórki na mecz 3,6 ORB

 

Usg 22 nie za specjalnie dużo

 

Dalej dobra defensywa

 

Trochę nie rozumiem jak można z tego Hassana robić cały czas chłopca do bicia, jasne że zarabia za dużo ale to dalej dobry gracz i w takich Hornets w real NBA byłby wartościowym wsparciem w walce o play-offy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Między innymi to :

https://nypost.com/2019/03/03/nets-havent-adjusted-to-foes-focusing-on-dangelo-russell/?utm_source=twitter_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

 

nie wiem o co Ci dalej chodzi, skoro DLO był podwajany, a dawali dupy jego teammates.

WTF? Co miał zrobić, grać 1v2 jak idiota?

I Russell w tym trymestrze w clutch akurat rządzi, więc też dziwne teksty.

 

Podmień DLO i Mitchella rosterami w głowie ;-)

Jazz by z Russellem zaczęli zamiatać ligę :tongue:

Zdobył 10pkt. w 23 min.

Kropka.

 

 

Rozumiem, że porażki sobie trzeba jakoś tłumaczyć, ale Russel zwyczajnie zagrał słabo. Nie potrafił stanąć na wysokości zadania jako lider - bywa ;)

Zresztą to już jego drugi słaby mecz przeciwko Heat w tym sezonie - wcześniej miał 12pkt. A w tym wygranym 20pk. ale forsował trójki 2/8.  Ogólnie słabo mu idzie w tym sezonie przeciwko Heat.

Podmień DLO i Mitchella Jordana rosterami w głowie ;-)

Jazz Bulls (jeszcze bardziej) by z Russellem zaczęli zamiatać ligę :tongue:

Poprawione  :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że January się często myli to nic nowego, wystarczy przejrzeć na przykład temat San Antonio z tego roku :>

 

(nie żeby był ktokolwiek kto ma zawsze rację, ale warto czasami przyznać się do błędu)

 

 

Pojawił się temat Hassana też, no więc w 2019 roku

 

12,8 punktów na mecz,skuteczność ts% 0,595

 

11,5 zbiórki na mecz 3,6 ORB

 

Usg 22 nie za specjalnie dużo

 

Dalej dobra defensywa

 

Trochę nie rozumiem jak można z tego Hassana robić cały czas chłopca do bicia, jasne że zarabia za dużo ale to dalej dobry gracz i w takich Hornets w real NBA byłby wartościowym wsparciem w walce o play-offy.

Bardzo chętnie oddałbym Hassana do Hornets za Cody Zellera :)

Lubię, Hassana, ale wg mnie on mentalnie nie pasuje do Heat. Liczyłem na to, jak podpisywał, że stanie się kimś na miarę współczesnego Mourninga - był niedoceniany, musiał grać w Libanie i G-League, jednak problemem jest jego głowa, a nie warunki fizyczne, które ma fenomenalne. Przypszczam, że za 10-12mln$ będzie miał wzięcie, ale przy obecnych restrykcjach salary ciężko go ot tak wymienić z jego kontraktem, a Heat szrotu na długich kontraktach też nie chcieli brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis gra, więc jak to sobie wyobrażasz? Że będziesz podawał statystyki z jakiegoś innego okresu zamiast obecnych?

 

Gra limitowane minuty, bez pasji, energii i chęci wygrywania, właśni kibice na Niego buczą. Pels chcą go posadzić na ławkę, a liga straszny sankcjami.

 

Jedyne statystyki jakie są warte podania to te przed trade request. Bo takie założenia były tej gry, którą sam wymyśliłeś. Czy ty sam nie widzisz, że wystawiasz się na odstrzał idąc w tak brudną grę, wypaczając własne zasady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanujmy się z tym Davisem. U nas jest inaczej, bo przecież nie składał trade request, a Pels są na całkiem innym poziomie niż ci prawdziwi. To tak jakby Januaremu nie liczyć w ogóle do rosteru w Playoffach LeBrona i Ingrama, bo tam nie weszli, a Ingram w życiu w nich nie grał :> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra limitowane minuty, bez pasji, energii i chęci wygrywania, właśni kibice na Niego buczą. Pels chcą go posadzić na ławkę, a liga straszny sankcjami.

 

Jedyne statystyki jakie są warte podania to te przed trade request. Bo takie założenia były tej gry, którą sam wymyśliłeś. Czy ty sam nie widzisz, że wystawiasz się na odstrzał idąc w tak brudną grę, wypaczając własne zasady?

Przecież Davis wcale nie gra źle po tym trade request, poza tym, że od czasu do czasu dostaje shutdown i gra bardzo małe minuty, to w tych minutach nadal jest świetny. 

 

W 3 trymestrze PER 36 robi 28 punktów na 57% FG, 13 zbiórek, 4 asysty, 1,5 przechwytu i ponad 3 bloki na mecz. Do tego jest bardzo plusowy w +/-. Tak dla porównania w 3 trymestrze 12 drużyna Zachodu jest +3,3, gdy Davis jest na parkiecie, a 6 drużyna Wschodu jest minus 6,7, gdy Russell jest na parkiecie. Davis to jest nadal poziom TOP 3 ligi easy. Przecież u Marcusa nie będzie grał po 20 minut na mecz jak w RL Pelicans, więc nie wiem, na czym polega problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ehh fluber, Ty i ten Twój pomysł z Rondo-LJ...

Bron nawet bronić zaczął, ale z tymi kasztanami co mają z Ingramem za support się po prostu nie da ;)

 

LBJ i Ingram, gdyby byli tak dobrzy jak myślisz, to nie oglądaliby teraz pleców Sacramento Kings, niezależnie od tego, jak zły support by mieli.

 

A u Ciebie fajnie, że Russell, Favors i Olynyk grają fajnie w RL NBA, ale dalej żaden z nich nie jest żadną z Twoich pierwszych trzech opcji ( bo ja nie traktuję poważnie tekstu, że Olynyk nagle wchodzi jako startujący PF w miejsce LeBrona, bo tak) a u Ciebie nie mają prawa grać tak jak w RL NBA, bo masz Ingrama, Butlera i LeBrona. 

 

Przeciętny team w NBA oddaje 88 rzutów PER 48

 

Russell, Favors i Olynyk w RL NBA w 3T oddają ich PER 48 łącznie 68. Jakby mieli grać tak jak w RL NBA, to gdzie będą rzuty Ingrama, Butlera i Jamesa? Fajnie, że rolesi złapali formę, ale ich wpływ na bilans jest znacznie mniejszy niż dyspozycja liderów. A Twoi liderzy są 2-6 w tym trymestrze i rolesi podciągną znacznie ten bilans, ale nie do 27-0. Przy tym terminarzu ( Twoim najtrudniejszym do tej pory) i takiej formie liderów, to raczej 20-7, a nie 27-0 to Twój sufit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo. + naprawdę nie pamiętasz jak wielkim problemem dla Ciebie było nie uznawanie rest oraz zwiększanie mpg z nawet np 20 na 28? Bo to znów podwójne standardy ;-) Ja pamiętam ;>

 

Naprawde prognozowanie statystyk davisa w 36 minut na podstawie 20 minut jego gry to to samo co prognozowanie 36 minut gry olynyka na podstawie 15 minut jego gry? To sa dwie rozne sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zobaczymy jak się trymestr potoczy, na ten moment grą swoich chyba nie bez powodu jestem zachwycony, jak dotąd widzę dosłownie jeden minus (rzut za 3 Butlera) do ideału.

 

1. Jak oglądając Pana poniżej można być zachwyconym?

 

lebron-james-crying1.jpg

 

 

2. Czy ktoś jeszcze podziela zachwyt Januarego? Udało mi się wczoraj obejżeć DARa w jednej kwarcie i to jakaś miernota była. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tym terminarzem spokojnie, bo tam pewne ekipy już niemal na pewno będą w innych tierach 

No to ja wiem, że po tym jak po 2 trymestrach miałeś najłatwiejszy terminarz w całej lidze, tak to wszystko poukładasz, że Pelicans, którzy mają o 3 wygrane więcej od Ciebie będą w niższym tierze i pewnie będą mieć trudniejszy terminarz od Ciebie, jak odpowiednio długo nad tym popracujesz. Masz 10 meczów z TOP 7 ligi w 3 trymestrze co prawda, ale znając Twoją kreatywność, to na pewno jakoś się da to pozmieniać.

 

 

 a już porównywanie do tego rl Lakers z 3 trymestru z ich spacingiem

Przecież ja Ci wyliczałem statsy za cały 2 trymestr i miałeś spacing gorszy niż Lakers z RL NBA. Fajnie, że po 7 meczach Ingram jest 9/18 za 3, ale oddawanie jednej trójki na 15 minut, to nie spacing.

 

A poza tym Ingramem to pozostali czterej Twoi starterzy rzucają w 3T w komplecie za 3 poniżej średniej ligowej.

 

Co nie jest niczym dziwnym, skoro w poprzednim trymestrze robili to samo. Jaki spacing? 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no DAR nie jest tak dobry, jak pisze January, ale nie jest też tak zły, żeby pisać o nim miernota. Spory postep zrobił i warto to docenić, ale w BeGM warto wziąć pod uwagę pewien sceptycyzm przy tym co wypisuje o nim January po całym forum, bo ma go w grze + jest fanboyem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek tworzy istną fikcje. Zespół z Davisem, Hieldem i Griffinem to nie jest dla Niego pierwszy tier. Już zaczyna kombinować, bo mam terminarz za łatwy. Tworzy nagle teorie, że jego zespół na poziomie najlepszych mimo że Nets i Lakers dołują z wynikami.

 

Podawanie statystyk Davisa za ten okres jest bezsensu, bo mamy zupełnie inne realia.

 

O kontuzjach można by rozmawiać, tylko jak to się ma do casusu Tyreke Evansa z poprzedniego sezonu?

 

Jasiek to najbardziej obrzydliwa postać tej gry. Jara się każdym przeciętnym występem, pisząc te swoje kocpołuchy tutaj, na ogólnym i jeszcze szukając popleczników na PW.

 

Olynyk zagra co piąty dobry mecz, ale Jasiek zawsze o tym napisze i wydaje się to regułą. Typowe propagandowe działanie. W międzyczasie nic nie napisze o Gilesie, który z miesiąca na miesiąc wygląda coraz lepiej, ale 10-11 gracza z rotacji mi wypomni i co gorsza niektórzy to powtarzają za Nim.

 

Oczywiście Lakers ze zdrowym LeBronem mogą mnie przeskoczyć, zwłaszcza z mojej perspektywy gdzie nie patrzę na terminarz, ale Jasiek po prostu "nędznie wygrywa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moim zdaniem przesuwanie Pels w tier2 pokazuje pewną desperację GM-a Lakers.

 

Zresztą uż. January sam sobie taką aktywnością szkodzi, bo myślę, ze coraz mniej osób kupuje jego wpisy, w których zachwyca się kolejnymi graczami Lakers. Za to za styl w jakim pisze o tych wszystkich Huerterach może jeszcze "dostać po dupie", bo jak taki Favors faktycznie wszedł poziom wyżej to część GM-ów może tego nie kupić, bo ... napisał to january, który zawsze przesadnie chwali swój zespół.

 

Pisanie o 27-0 parę razy też chyba na nikim wrażenia pozytywnego nie zrobiło, prędzej jest męczące. 

 

e: swoją drogą to dodałem Horforda, ale wyleciał JJJ. Jednak bardzo ładnie w Philly radzi sobie Mike Scott, Spencer wrócił i powinien wkrótce także odzyskać normalną dyspozycję :) 

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiście Lakers ze zdrowym LeBronem mogą mnie przeskoczyć, zwłaszcza z mojej perspektywy gdzie nie patrzę na terminarz, ale Jasiek po prostu "nędznie wygrywa"

Lakers mają 10 meczów z TOP 7 ligi. Niech zrobią nawet to 5-5, zakładając świetną formę i nawet niech w pozostałych meczach zrobią, a niech im będzie,  15-2, to daje bilans maksymalnie 20-7. masz 3 wygrane przewagi, potrzebujesz zrobić jakieś 17,5 wygranej w takiej sytuacji ( a moim zdaniem będziesz potrzebował mniej), gdzie Twój terminarz jest na poziomie trudności terminarza Cavaliers z 1 trymestru, gdzie na takim terminarzu Cavs zrobili 16 wygranych nie mając jeszcze w składzie Collisona, Housa i Dedmona. To jakim cudem Hield-Griffin i Davis nie zrobią 18 wygranych na takim terminarzu ( a pewnie zrobią 19-20)?

 

January już ogarnął, że w 2 rundzie będą czekać na niego Warriors, narobił w pampersa i będzie tak krzyczał pewnie do końca sezonu, musisz się uzbroić w cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers mają 10 meczów z TOP 7 ligi. Niech zrobią nawet to 5-5, zakładając świetną formę i nawet niech w pozostałych meczach zrobią, a niech im będzie,  15-2, to daje bilans maksymalnie 20-7. masz 3 wygrane przewagi, potrzebujesz zrobić jakieś 17,5 wygranej w takiej sytuacji ( a moim zdaniem będziesz potrzebował mniej), gdzie Twój terminarz jest na poziomie trudności terminarza Cavaliers z 1 trymestru, gdzie na takim terminarzu Cavs zrobili 16 wygranych nie mając jeszcze w składzie Collisona, Housa i Dedmona. To jakim cudem Hield-Griffin i Davis nie zrobią 18 wygranych na takim terminarzu ( a pewnie zrobią 19-20)?

 

January już ogarnął, że w 2 rundzie będą czekać na niego Warriors, narobił w pampersa i będzie tak krzyczał pewnie do końca sezonu, musisz się uzbroić w cierpliwość.

 

Też myślę, że Jasiek spanikował, bo wie, że w II rundzie czeka Warriors.

 

Mi wychodzi, że mógłby z impactem LeBrona wskoczyć nawet na poziom 21-22 zwycięstw, ale w tym momencie tego nie ma, więc te teksty 27-0 to desperacja, a potem zaczyna się jazda, że Davis to w sumie mało gra i zwiększenie mu minut z 20 do 36 w jego przypadku to jakieś zdziwko. To jest niepoważne.

 

Terminarza nie oceniam. Ale jeśli mam jakiś łatwy to mam raczej spore szanse. Ciekawe jaki terminarz ma Lakers, bo w sumie od początku zabawy zawsze mają prosty. Przez dwa trymestry słyszałem, że jest łatwy. Może czas wreszcie na ciężki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminarza nie oceniam. Ale jeśli mam jakiś łatwy to mam raczej spore szanse. Ciekawe jaki terminarz ma Lakers, bo w sumie od początku zabawy zawsze mają prosty. Przez dwa trymestry słyszałem, że jest łatwy. Może czas wreszcie na ciężki?

Polecam link z mojej stopki:)

 

Lakers mieli po 55 meczach najlatwiejszy terminarz w lidze

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś pisał takie posty jak przed chwilą to ludzie, by Ci pewnie tą przewagę trzech zwycięstw dali zakładając, że tak będzie wyglądać cały trymestr, ale ty wolisz wymyślać, że Davis gra mało i przeciętnie, ale że gra cokolwiek to nie podchodzi pod shutdown. To już jest zagrywka niesportowa i nijak nie można tego porównać z Butlerem.

 

A potem się dziwisz, że dyskusja jest na słabym poziomie.

 

Po za tym sprowadzenie wszystkiego do ofensywnych cyfr to też zaprzeczenie idei BeGM, a zwykłe typowe roto. Już wcześniej pisałeś, że twoi gracze to rzucają teraz co mecz 160 punktów. Chyba nie trzeba tłumaczyć, że tu musisz części w Nich usage zmniejszyć/sensownie rozłożyć czyli między więcej to co robiłem ja w pierwszym trymestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.