Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

ale był to fantastyczny mecz Kellego Olynyka - naprawdę - 25pkt.

 

Od kilku meczow olynyk gra naprawde dobrze i wlasciwie to dla samego wyniku lepiej byloby zeby gral zamiast lebrona. To co james dzis odwalal ( rzucenie pilki w tablice przy jej wyprowadzaniu???) To sie w glowie nie miesci. W boxscore niby dobrze ale na parkiecie to tragedia i zero obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku meczow olynyk gra naprawde dobrze i wlasciwie to dla samego wyniku lepiej byloby zeby gral zamiast lebrona. To co james dzis odwalal ( rzucenie pilki w tablice przy jej wyprowadzaniu???) To sie w glowie nie miesci. W boxscore niby dobrze ale na parkiecie to tragedia i zero obrony.

Olynyk ciężko pracuje na swoje bonusy 1mln za 1700min. i 0,4mln za awans do playoffs ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W złym momencie Eld chyba to ruszyłes.

 

Polecam mecz w nocy

Nie wiem. Nie oglądałem. Wróciłem coś po drugiej w nocy i włączyłem sobie heat-nets. Gra tych drugich mnie skutecznie uśpiła i nawet przełączyć nie zdążyłem.

 

George nie grał. No i może to i dobrze bo poza ramieniem które musi podleczyć to przyda mu się trochę odpoczynku.

Fajny ten Westbrook, taki nie za dobry

 

 

A Tobie przypomnieć jaki tramsfer chciałeś zrobić aby ściągnąć Westbrooka?

 

Na szczęście u mnie Westbrook ma o wiele lepsze otoczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Nie oglądałem. Wróciłem coś po drugiej w nocy i włączyłem sobie heat-nets. Gra tych drugich mnie skutecznie uśpiła i nawet przełączyć nie zdążyłem.

 

George nie grał. No i może to i dobrze bo poza ramieniem które musi podleczyć to przyda mu się trochę odpoczynku.

 

A Tobie przypomnieć jaki tramsfer chciałeś zrobić aby ściągnąć Westbrooka?

 

Na szczęście u mnie Westbrook ma o wiele lepsze otoczenie.

Jasne że ma lepsze otoczenie, ale to nie zmienia faktu że jest ceglarzem strasznym.

 

Teraz to po fakcie gdybybanie oczywiście, ale zastanawiam się czy za paczkę jaką dałeś za żółwia, nie dało rady wyciągnąć kogoś innego na podobnym poziomie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Nie oglądałem. Wróciłem coś po drugiej w nocy i włączyłem sobie heat-nets. Gra tych drugich mnie skutecznie uśpiła i nawet przełączyć nie zdążyłem.

 

George nie grał. No i może to i dobrze bo poza ramieniem które musi podleczyć to przyda mu się trochę odpoczynku.

 

A Tobie przypomnieć jaki tramsfer chciałeś zrobić aby ściągnąć Westbrooka?

 

Na szczęście u mnie Westbrook ma o wiele lepsze otoczenie.

 

Eld ja bym nigdy nie wziął do siebie Westbrooka :D to miało być tylko pośrednictwo ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld ja bym nigdy nie wziął do siebie Westbrooka :D to miało być tylko pośrednictwo ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pośrednictwo kosztem Tatuma.

 

Czyli należy domniemywać, że Lillard to też tylko na chwilę.

 

Mam nadzieję, że głosujący będą pamiętali takie przypadki. Ja na pewno.

Jasne że ma lepsze otoczenie, ale to nie zmienia faktu że jest ceglarzem strasznym.

 

Teraz to po fakcie gdybybanie oczywiście, ale zastanawiam się czy za paczkę jaką dałeś za żółwia, nie dało rady wyciągnąć kogoś innego na podobnym poziomie?

LBS 2. Rzucę coś, nie sprawdzę a później będzie mi łyso.

 

LBS wczoraj też chrzanił o RW i TS.

 

36%

57,4%

54,6%

 

Cyfry RW po allstar

 

Trójka

TS

eFG

 

A z ciekawości. Jak tam Twój Wiggins? Dobrze się rozwija? A Ballowi kupiłeś już normalne buty czy nadal w crocsach będzie grał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośrednictwo kosztem Tatuma.

 

Czyli należy domniemywać, że Lillard to też tylko na chwilę.

 

Mam nadzieję, że głosujący będą pamiętali takie przypadki. Ja na pewno.

 

LBS 2. Rzucę coś, nie sprawdzę a później będzie mi łyso.

 

LBS wczoraj też chrzanił o RW i TS.

 

36%

57,4%

54,6%

 

Cyfry RW po allstar

 

Trójka

TS

eFG

 

A z ciekawości. Jak tam Twój Wiggins? Dobrze się rozwija? A Ballowi kupiłeś już normalne buty czy nadal w crocsach będzie grał?

 

5 meczy RW zagrał po allstar. Nie za duża próbka :P

 

Ja RW doceniam ogólnie, na pewno daleko mi do hejtera ale on jako druga opcja na play-offs wydaje mi się dość cienki, bo swoje rzuty i tak musi oddać a że robi to na słabej efektywności to ten gwoźdz do trumny.

 

 

Wiggins fatalnie

 

U Lonzo liczę na więcej zdrowia. Ale plis jak już próbujesz być uszczypliwy postaraj się bardziej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLO też zjechał.

Za chwilę znowu trochę odbije bo nets grają najbliższe 3 mecze z tankerami, więc będzie pisane w każdym możliwym temacie jaki to jest super gracz i top ileś tam ligi.

 

Potem będzie 14 meczy z drużynami które mają pewne play-offs, lub walczą żeby tam być, DLO znowu zjedzie z formą i będzie płacz jaki to ma słaby team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę znowu trochę odbije bo nets grają najbliższe 3 mecze z tankerami, więc będzie pisane w każdym możliwym temacie jaki to jest super gracz i top ileś tam ligi.

 

Potem będzie 14 meczy z drużynami które mają pewne play-offs, lub walczą żeby tam być, DLO znowu zjedzie z formą i będzie płacz jaki to ma słaby team.

A na końcu dejcie mi 23-4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo jak oglądałeś mecz to mógłbyś dodać, iż Russell po dobrym początku, był już cały czas podwajany przez Heat ;)

Więc naturalnie oddawał piłkę. Powodzenia przy moim rosterze z podwajaniem DLO jak coś :smile:

 

Co do Olynyka - miło jakby ktoś przyznał mi teraz rację jak pisałem, że ma grać on, a Hassan zostać wywalony, bo przeszkadza,

Czyżbyś nagle zaczął doceniać obronę Heat? ;)

Cały czas nie był podwajany, ale faktycznie takie sytuacje miały miejsce. Tylko, że nie jest to niczym nadzwyczajnym w Miami i Russellowi i innym wcześniej to jakoś aż tak nie przeszkadzało, bo zawsze wstrzeliwał się ktoś inny, a dziś Dinwiddie i LeVert fatalnie w ataku (są jeszcze zardzewiali po powrocie po urazach).

 

Olynyk za to jest w formie - tu Jasiowi trzeba to uczciwie oddać. Do tego miałem dziś przyjemność kibicować Favorsowi, bo Gobert, którego bardzo lubię, zagrał tragicznie. To zdanie jest o tyle istotne, że jak piszę o ofensywie moich Orlando, to słyszę że z contenderami to nic nie daje, bo nie mam Goberta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.