Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę smutnie zniechęcacie do dyskusji.

Nie napisałem ani jednego obraźliwego postu.

Wszystkie były merytoryczne (...)

 

Jasiu,

Tu nie chodzi o rzeczy obraźliwe, ale o absurdy, jakie piszesz.

 

Podmień DLO i Mitchella rosterami w głowie ;-)

Jazz by z Russellem zaczęli zamiatać ligę :tongue:

Po meczu Mitchella, który w samej 4qw. miał 2x więcej pkt. niż Russell w swoje 23 min. (a grał tak mało, bo nie dawał impactu, jakiej byś propagandy nie stosował).

 

 

Idę na 27-0.

a tego powyżej nawet nie ma sensu komentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Przyznasz mi chociaż rację dotyczącą rzutów 3pt vs catch and shoot jak chodzi o spacing? 

Oczywiście, że nie przyznam, bo to by znaczyło, że gracz z piłką nie ma żadnego znaczenia dla spacingu. Czyli np. nie ma znaczenia dla spacingu, czy na parkiecie jest Ben Simmons, czy James Harden. A to jest absurd. Przykro mi, że masz tylu ceglarzy w drużynie, pogódź się z tym, a nie rób z nich nie wiadomo jakich shooterów, którymi nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyj się temu co mają w składzie i jak grają gracze Pelicans. W życiu nie zasługują na 1T.

 

Anthony Davis, Blake Griffin, Buddy Hield

 

Tyus Jones, Jeremy Lin, Derrick Jones, Harry Giles, Jabari Parker, Aaron Baynes

 

Faktycznie. Nie mam podjazdu do pierwszego tieru.

 

Kończę, bo to walka w wiatrakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelicans mają zdrowego AD, Griffina i Hielda, oczywiście, że zasługują na pierwszy tier.

oczywiście pierwszy tier w rs, bo wobec nomenklatury MC gracze nie grający w rl PO mają o wiele niższą wartość niż grający w nich Ivica Zubac na przykład ;)

 

ale to drugi czy trzeci tier wtedy?

 

;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale serio Camby, Jabari?

 

Coś tam w Wizards gra jako sixth man, więc w porównaniu do Beasleya upgrade. W porównaniu do MKG...to już trudniejsza sprawa. MKG lepiej fitował, dawał dobrą defensywę, miał świetny pierwszy trymestr. Ale z drugiej strony boxscore miał gorszy, a głównie on działa na wyobraźnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Grał mało bo był blowout, dość wyraźnie pokazałem Ci, co było problemem Nets, a według Ciebie Russell powinien oddawać złe rzuty, zamiast podawać na open3 kolegom. Nie wiem co mam tu napisać - skoro Twoja interpretacja jest po prostu mylna i wciąż ją ciągniesz.

No Mitchell zagrał świetny mecz. I co w związku z tym? Na przestrzeni właściwie dowolnego czasu w tym sezonie są jak chodzi o poziom podobni, a chyba nie chcesz mi wmówić, że "support" Mitchella nie jest lepszy od wsparcia Russella i ten mistrz pickandroll w Jazz by nie wymiatał?

Ogólnie dowcipne z tym 27-0, nikt nigdy nie dostał (i nie dostanie) takiego bilansu, a wciąż traktowane jest to jako wpis na serio. 

Wystarczy jedno zdanie, że Mitchell jest graczem lepszym od Russella i wtedy nawet nie musisz dodawać, że koloryzujesz, zeby mieć lepszy bilans. :smile:

 

U Russella mamy 2 miesiące dobrej czy tam bardzo dobrej gry na słabym wschodzie w jego 4 sezonie w NBA, gdzie w poprzednim sezonie nikt go specjalnie nawet nie brał na poważnie, jako gracza do top 100. Możliwe, że to CY w jego wykonaniu - pokaże przyszłość.

 

Natomiast Mitchell do ligi wszedł z kopa, jak ostatnio mało kto i jako rookie poprowadził Jazz w żałobie po Haywardzie do II rundy playoffs ogrywając Thunder, a teraz udowadnia, że jest Gwiazdą. 

 

I nie ma sensu się tu Jasiu bawić w gimnastykę słowną, ponieważ dobra forma Russella zaskoczyła również Ciebie, co wyraźnie napisałeś, że Russell nie jest żadna pierwszą opcją opisując 1T. No offens, gdyż jako zawodowy historyk jestem pod szczerym wrażeniem Twojej goebbelsowizny :smile:

 

a odnośnie 27-0 akurat przy Twojej opinii żonglera faktami, to nie jest dobry pomysł pisanie takich sucharów ;)

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście pierwszy tier w rs, bo wobec nomenklatury MC gracze nie grający w rl PO mają o wiele niższą wartość niż grający w nich Ivica Zubac na przykład ;)

 

ale to drugi czy trzeci tier wtedy?

 

;)

 

Wyjaśniałem to ostatnio na przykładzie Mike Conley - Lillard.

 

A nie, że każdy gracz z rotacji PO jest lepszy od tego z poza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelicans mają zdrowego AD, Griffina i Hielda, oczywiście, że zasługują na pierwszy tier. 

Pelicans mimo problemów Davisa i posiadania połowy rozgrywającego w 2T mają 7 bilans w lidze, a na ten moment cały skład jest zdrowy ( poza Wallem oczywiście), więc same głosy właściwie decydują o tym, że to jest 1T.

 

Lakers na najłatwiejszym terminarzu w lidze mają 12 bilans po dwóch trymestrach, więc ja i tak ich trochę na siłę wrzuciłem do tego 1T, bo chciałem, żeby były po 4 zespoły z każdej konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zacytować lub wyjaśnić jeszcze raz?

 

 

Lepiej się w PO spalić jak Lillard czy DeRozan niż w ogóle tam nie zagrać. Po prostu załóżmy, że Lillard i Mike Conley to w tym momencie ten sam poziom. Lillard daje dupy, a Conley w ogóle nie gra. To ja i tak stawiam w tej rywalizacji minimalnie plus po stronie Damiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

T1: Warriors, Nuggets, Pelicans, Lakers,  Bucks, Knicks, Celtics, 76ers

T2: Spurs, Magic, Rockets, Wizards, Heat, Timberwolves

T3: Jazz, Thunder, Cavaliers, Pacers, Bulls, Hawks, 

T4: Suns, Raptors, Mavericks, Blazers, Grizzlies, Hornets, Clippers, Pistons, Kings, Nets

 

 

Tak się jeszcze odniosę do tierów Flubera które mi się bardzo podobają, ale z lekką zmianą.

 

Robię specjalnie dla siebie T1,5, T2,5 i T3,5.

 

T1,5 - Orlando bo im brakuje od bycia w T1 ogrania młodych i takiego Mitchella noc w noc jaki dzisiaj był. Bardzo, ale to bardzo chciał bym dać Heat ale nie ma Oladipo.

 

W T2,5 daję tylko Wolves bo to świeżutka drużyna, bez znaczących wysokich, gdzie w zasadzie jest Lillard, Tatum, i dopiero co powracający Porter i tyle. No może jeszcze Winslow i świetny w D Noel. Za to ławki nie ma żadnej.

 

W T3,5 - Suns za wypowiedź Lucasa o tankowaniu i ściągnięciu Horforda. I spokojnie dał bym T3, jak by JJJ się nie połamał. Lądują też tutaj Maverick bo Trae <3. Raptors też są tutaj oczywistością, jak nie nawet T3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sobie żartujesz? James i Russell rzucają po 45% wide open, chcesz ich odpuszczać z piłką za linią 3pt? Zwłaszcza Russella? Co to za porównania do Simmonsa?

Nikt ich nie bedzie odpuszczal. Tak jak w rl nba beda rzucac i pudlowac. O tym pusze a nie o odpuszczaniu. Nikt lebrona nie zostawia niekrytego na 3 metry i to wcale nie z powodu jego trojki.

W T3,5 - Suns za wypowiedź Lucasa o tankowaniu i ściągnięciu Horforda. I spokojnie dał bym T3, jak by JJJ się nie połamał. Lądują też tutaj Maverick bo Trae <3. Raptors też są tutaj oczywistością, jak nie nawet T3.

To jeszcze hawks powinni tu byc jak zrobiles dodatkowy tier

Co pokazuje jak źle głosowaliście.

 

 

Niemniej dzisiejsze znów personalne i nieuzasadnione obraźliwe ataki na mnie, powodują mój całkowity out z beGM do opisów

Czy tylko ja mam deja vu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam deja vu? :smile:

 

Są dwa warianty:

 

- Albo Jasiek wytrzyma w tym postanowieniu na czym tylko zyska, schowa niczym PiS Macierewicza i Pawłowską do szafy i zgarnie satysfakcjonujący go bilans

- Albo tuż przed wyborami głosowaniem wyskoczy z jakimś Hitlerem niczym Korwin i znowu dostanie obuchem po głowie.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się jeszcze odniosę do tierów Flubera które mi się bardzo podobają, ale z lekką zmianą.

 

Robię specjalnie dla siebie T1,5, T2,5 i T3,5.

 

T1,5 - Orlando bo im brakuje od bycia w T1 ogrania młodych i takiego Mitchella noc w noc jaki dzisiaj był. Bardzo, ale to bardzo chciał bym dać Heat ale nie ma Oladipo.

 

W T2,5 daję tylko Wolves bo to świeżutka drużyna, bez znaczących wysokich, gdzie w zasadzie jest Lillard, Tatum, i dopiero co powracający Porter i tyle. No może jeszcze Winslow i świetny w D Noel. Za to ławki nie ma żadnej.

 

W T3,5 - Suns za wypowiedź Lucasa o tankowaniu i ściągnięciu Horforda. I spokojnie dał bym T3, jak by JJJ się nie połamał. Lądują też tutaj Maverick bo Trae <3. Raptors też są tutaj oczywistością, jak nie nawet T3.

 

Aha, czyli Minnesota w składzie z 1 graczem z top20, 2 graczami z top50, Winslowem, Noelem i cała masa młodziaków odgrywających w swoich rl teamach większa role niż ławka co najmniej 1 zespołu który umieściłeś w 1 tierze nie mieści się w top 15 naszej ligi bo przeszła rewolucje kadrowa, ale Boston w którym z poprzedniego sezonu zostało z 5 graczy(nie sprawdzałem, kto wie czy nie mniej nawet) był mocno pokrzywdzony przeze mnie bo dostał bilans 19-8 - ok, ma to sens ;)

 

Otto Porter, od pierwszego meczu robi rzeź w Bulls ale rozumiem, ze wkomponowanie się go w lineupy Minnesoty zajmą mu o wiele więcej czasu ?

 

To nie roto Eld, a pod względem fitu to Celtics wyglądają przy s5 Minnesoty jak Tabaluga przy Drogonie, wiec nie staraj się być kontrowersyjny na sile bo skoro kwartet Jones Buddy Blake Davis starcza na tier1, to nie ma żadnego uzasadnienia dla którego czwórka Lillard Winslow Tatum Porter nie miałaby się załapać choćby do 2 tieru

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Otto Porterem w TOP50 to bym się jeszcze nie rozpędzał...

 

Na te ławki to też bym się nie rozpędzał, bo paru młodzików minuty łapie u tankerów ;)


To nie roto Eld, a pod względem fitu to Celtics wyglądają przy s5 Minnesoty jak Tabaluga przy Drogonie, wiec nie staraj się być kontrowersyjny na sile bo skoro kwartet Jones Buddy Blake Davis starcza na tier1, to nie ma żadnego uzasadnienia dla którego czwórka Lillard Winslow Tatum Porter nie miałaby się załapać choćby do 2 tieru

 

A nawet już pomijając twoje czepianie się Pels, to Cs mają akurat zajebisty fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Otto Porterem w TOP50 to bym się jeszcze nie rozpędzał...

 

Na te ławki to też bym się nie rozpędzał, bo paru młodzików minuty łapie u tankerów ;)

 

Za ten trymestr myśle ze nie byłoby to kontrowersyjne (choć fakt ze wówczas Tatum by się najpewniej do tego top50 nie złapał ) - Jackson Melton Rabb Okafor Bell Felton- wszyscy dostają regularne minuty w swoich zespołach- fakt ze ta ławka postrachu nie powinna wzbudzać nadmiernego, ale w zeszłym trymestrze tak wyglądało moje s5, które było lepsze od 4 zespołów w lidze ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.