Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżbyś nagle zaczął doceniać obronę Heat? ;)

Cały czas nie był podwajany, ale faktycznie takie sytuacje miały miejsce. Tylko, że nie jest to niczym nadzwyczajnym w Miami i Russellowi i innym wcześniej to jakoś aż tak nie przeszkadzało, bo zawsze wstrzeliwał się ktoś inny, a dziś Dinwiddie i LeVert fatalnie w ataku (są jeszcze zardzewiali po powrocie po urazach).

 

Olynyk za to jest w formie - tu Jasiowi trzeba to uczciwie oddać. Do tego miałem dziś przyjemność kibicować Favorsowi, bo Gobert, którego bardzo lubię, zagrał tragicznie. To zdanie jest o tyle istotne, że jak piszę o ofensywie moich Orlando, to słyszę że z contenderami to nic nie daje, bo nie mam Goberta. 

 

Tam Olynyk to kasztan.

 

Co tam u wielkiego DJJa lepiej powiedz  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że ja mam wybitne opcje do gry dwójkowej z Favorsem co nie ;) ?

Napiszmy zresztą wprost : w tej 1/3-1/4 3 trymestru Favors jest jakieś 3 półki nad Gobertem.

Fenomenalny po obu stronach parkietu. 

 

Idę na 27-0.

 

wincyj propagandu Jasiu, wincyj!

 

To zawsze daje Ci spodziewane sukcesy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Wy się wszyscy powinniście wstydzić za poprzednie głosowania i teraz dokładać mi w ramach rekompensaty dodatkowe W.

Tylko jak idę na 27-0, to nie będzie do czego dokładać :D

 

Bez Hassana się przyjemniej ich ogląda ;-) MIAŁEM RACJĘ CO DO OLYNYKA I SIĘ G* ZNACIE :D

 

Przecież oglądałem mecz, był po dobrym starcie cały czas już podwajany, miał masę "potential ast", tylko Nets zasysają ogólnie ostattnio strasznie niestety, szkoda zeszło z nich powietrze okropnie.

No wstydzę się.

 

Za dużo o 3W Ci dałem.

 

Wybacz. Skompensujemy to odpowiednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z LeBronem i Ingramem bez Playoffów to nasi Lakers robią exit w 1 rundzie :P

Strasznie podoba mi się to co się dzieje u nas na Zachodzie. W obliczu rozbiórki Portland i mimo kontuzji Walla, Pelicans ida na trzeci seed. Lakersi nie mogą być pewni HCA bo Houston się budzi. Walka na dole tez piekna będzie.

 

Nie wiem jak Wy, ale dla mnie Pels to faworyt do SWCF jeśli utrzymają trzeci seed. W starciu Houston vs Lakers to mimo wszystko jednak Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojo drogo

 

czy deal Eryko po PG13 z Fultzem jako main assetem można już uznać za najwiekszy gwałt eva?

 

pamiętam jak się Jasiek ciskal jak usłyszał, że tam Fultz też idzie ;)

 

Rany. Patrzę na tą wymianę i nie dowierzam jaki raban wtedy podnieśli Jasiek i człowiek morza. Oni chcieli wetować tą wymianę...

 

W tej sytuacji rodzi się w mojej głowie pytanie czy RonnieArtestics wygrał jakąś wymianę?

 

Pewnie tą w której oddał Fultza za Conleya zrzucając jeszcze Batuma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

swojo drogo

 

czy deal Eryko po PG13 z Fultzem jako main assetem można już uznać za najwiekszy gwałt eva?

 

pamiętam jak się Jasiek ciskal jak usłyszał, że tam Fultz też idzie ;)

Pod jakim względem?

 

To mógł byc być lipny deal gdyby PG nie został w Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie podoba mi się to co się dzieje u nas na Zachodzie. W obliczu rozbiórki Portland i mimo kontuzji Walla, Pelicans ida na trzeci seed. Lakersi nie mogą być pewni HCA bo Houston się budzi. Walka na dole tez piekna będzie.

 

Z taką grą lakers spokojnie skończą na 4 miejscu moim zdaniem. Nawet powinni byc niedaleko za pels jak utrzymaja forme. Pels maja jednak za latwy terminarz zeby stracic podium. Davis, griffin i hield to wciaz kozacki zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Wy się wszyscy powinniście wstydzić za poprzednie głosowania i teraz dokładać mi w ramach rekompensaty dodatkowe W.

Tylko jak idę na 27-0, to nie będzie do czego dokładać :grin:

Bez Hassana się przyjemniej ich ogląda ;-) MIAŁEM RACJĘ CO DO OLYNYKA I SIĘ G* ZNACIE :grin:

 

Przecież oglądałem mecz, był po dobrym starcie cały czas już podwajany, miał masę "potential ast", tylko Nets zasysają ogólnie ostattnio strasznie niestety, szkoda zeszło z nich powietrze okropnie.

 

Olynyk dopiero teraz złapał formę, zatem nie szarżuj Jasiu ;)

 

A odnośnie Russela - to Nets właściwie od samego początku nie byli w meczu, a Russell w 23min. jakie grał był minus 13, więc Heat się nie nabronili go za dużo i te Twoje podwojenia nie miały aż tak istotnego znaczenia. ;)

 

Jedynie Kurucs w Nets zrobił na mnie dobre wrażenie.

A jak tam Adebayo w ostatnim czasie się prezentuje ? :smile:

Masz centra na najbliższą dekadę :)

Obrona, atletyzm, dobre zrozumienie w team defens i mam nadzieję, że od przyszłego sezonu juz pierwsza piątka w Heat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie znam szczegółów tego dealu i nie mam pojęcia co się wtedy działo więc za jakiś skrót będę wdzięczny.

 

Fultz i first pick Rockets 2018

 

Taki zestaw poszedł za Paul George.

 

A Jasiek z człowiekiem morza robili wszystko, by zawetować ten trade. Sam Jasiek zresztą jechał wtedy z akcją, że walka o PG jest bez sensu, bo PG na 100% trafi do Lakers. Jak się to potoczyło wszyscy wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z taką grą lakers spokojnie skończą na 4 miejscu moim zdaniem. Nawet powinni byc niedaleko za pels jak utrzymaja forme. Pels maja jednak za latwy terminarz zeby stracic podium. Davis, griffin i hield to wciaz kozacki zestaw.

Nie lekceważyłbym jeszcze Rockets.

Rockets - Lakers wyglądają u nas na pierwszą możliwą parę na Zachodzie z miejsc 4-5.

 

Pels - Spurs na drugą z miejsc 3-6

 

A to daje Warriors  z kimś z pary Rockets- Lakers w II

 

 

Nuggets z Pels lub Spurs w drugiej parze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis nie mógł polecieć z formą, bo jest shutdownem. Przypomnę, że sam je wymyśliłeś, więc bądź łaskaw ich się trzymać.

 

A Pistons po prostu przestali wszystko grać na Blake, więc ma mniejsze statystyki, ale na lepszej efektywności.

 

Z Hieldem też bym nie przesadzał. Zdecydowanie więcej dostaje się na linie i ma za sobą kozacki mecz przeciwko Thunder.

 

Tak, więc tu w porónaniu do LeBrona i DARa jest bardzo dobra sytuacja. Butler też ciągle w cieniu, więc zostaje szukać szans na ratunek w oparciu o Favorsa i Olynyka, którzy się przecież u Ciebie dublują pozycjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos tych tierów - ja się zastanawiam czy Mavs nie mają szans na 2tier w tym trymestrze przypadkiem (3 przynajmniej to pewniak), naprawdę złapali ich graczy (Young, Young, Young) formę

2nd tier to raczej przesada, ale Mavs to nie tylko Young. Choćby Isaac wygląda ostatnio całkiem mocarnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo go łajzy blokowali w Heat, uposie jedne ;)

 

Część filmików jest niedostępna, ale coś słabo oglądałeś. Tak to wyglądało i jak można mieć tu pretensje do DLO?

https://stats.nba.com/events/?flag=1&GameID=0021800937&GameEventID=33&Season=2018-19&title=MISS%20Graham%2025%27%203PT%20Jump%20Shot&sct=plot

https://stats.nba.com/events/?flag=1&GameID=0021800937&GameEventID=40&Season=2018-19&title=MISS%20Allen%2024%27%203PT%20Jump%20Shot&sct=plot

https://stats.nba.com/events/?flag=1&GameID=0021800937&GameEventID=42&Season=2018-19&title=MISS%20Harris%2025%27%203PT%20Jump%20Shot&sct=plot

https://stats.nba.com/events/?flag=1&GameID=0021800937&GameEventID=81&Season=2018-19&title=MISS%20Crabbe%2025%27%203PT%20Jump%20Shot&sct=plot

https://stats.nba.com/events/?flag=1&GameID=0021800937&GameEventID=181&Season=2018-19&title=MISS%20Carroll%2025%27%203PT%20Jump%20Shot&sct=plot

https://stats.nba.com/events/?flag=1&GameID=0021800937&GameEventID=226&Season=2018-19&title=MISS%20Carroll%2026%27%203PT%20Jump%20Shot&sct=plot

https://stats.nba.com/events/?flag=1&GameID=0021800937&GameEventID=330&Season=2018-19&title=MISS%20Graham%2026%27%203PT%20Jump%20Shot&sct=plot

https://stats.nba.com/events/?flag=1&GameID=0021800937&GameEventID=342&Season=2018-19&title=MISS%20LeVert%2024%27%203PT%20Jump%20Shot&sct=plot

https://stats.nba.com/events/?flag=1&GameID=0021800937&GameEventID=351&Season=2018-19&title=MISS%20Harris%20%203PT%20Jump%20Shot&sct=plot

 

Bo nie byli.

Fajne filmiki, ale co mi chcesz powiedzieć? 

Że koledzy, których kreował Russell nie trafiali wide open?

Pisałem przecież wyżej o skuteczności dwóch najważniejszych obwodowych Nets.

 

No daj spokój Jasiu, taki zaje%#sty gracz top 15, czy ile tam jest poradziłby sobie przecież z Heat, którzy są na tym słabym Wschodzie i jeszcze moga nie awansować do playoffs.

 

Mitchellowi jakoś to nie przeszkodziło walnąć 19pkt. w samej tylko 4qw. i przywrócić Jazz z dalekiej podróży z Bucks. ;)

 

Inna sprawa, że osiągnąłeś swój cel, czyli porównanie fatycznych graczy z topu do Russella, co podprogowo u co poniektórych GMówmoże dać Tobie dodatkowe punkty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.