Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

A tymczasem w pacers wielka forma : Conley, Lamb, Randle graja super zawody ostatnio, Ilyasova gra znacznie lepszy trymestr. Jedynym kontuzjowanym jest Wilson Chandler, wiec dobrze ze Ersan zrobił step up w tym trymestrze bo go spokojnie zastapił. Oprócz tego Turner opuscil dwa mecze, dwa po powrocie zagral słabo ale już wraca do formy. Barton również gra coraz równiej w ataku, a ostatnio był chwalony w obronie przez kibiców Nuggets.

 

 

Po drugiej stronie barierki Warren opuscil wszystkie mecze w tym trymestrze, DeAndre opuscil 5 meczy, Dedmon opuści conajmniej dwa mecze, a Bazemore jest kompletnie bez formy. To nie bedzie chyba łatwy trymestr dla Cavs mimo lekkiego terminarza. Cała nadzieja w McCollumie który trzyma bardzo dobry poziom.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, którzy mówili, że Taj Gibson nie nadaje się do grania na centrze w NBA wrzucę highlighty z 3 spotkań z tego sezonu, w których Taj Gibson był startujący centrem Wolves ( bo w sumie były tylko 3 takie mecze). Niesamowitym zbiegiem okoliczności są to 3 mecze, w których zdobył w tym sezonie najwięcej punktów. Jako startujący center średnio 21 punktów i 8 zbiórek w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirotićowi super pomógł transfer do Bucks.

 

Od przyjścia 39% za 3 na 6,6 próbach, 11,8 ppg, plus/minus +5,3, TS 58%, eFG 55,7%.

 

Bojan Bogdanović jak by podciągnął FT to za T3 był by w klubie 50/40/90. No ale nie śmiem narzekać na trójkę na poziomie 42,4% i 22,5 ppg z ławki.

 

A o dyspozycji rzutowej Smarta już chyba można nazwać to regułą: 37% za 3 przy 4,5 próbach, TS 60%, eFG 56,5%.

 

No i na koniec - trójka Westbrooka za 11 gier w T3 - 35,3% przy 9,3 próbach. To jest chore bo w T2 miał 4,1 próby na mecz i 24,5% skuteczności. Ładna poprawa.

 

W sumie poza ewidentnym wzrostem formy, zaangażowania jedyna rysa to kontuzja ręki rzucającej Paula George'a ale z meczu na mecz jest co raz lepiej. Nie mniej nadal to główny kandydat do DPOTY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nijt nie mówił, że się nie nadaje na pewno tylko, że ostatnio na C w ogóle nie grał (co budziło wątpliwości) zresztą 3 mecze to żadna próbka

Jakie jest prawdopodobieństwo, że zupełnym przypadkiem jest iż grasz w sezonie 63 mecze na PF i 3 mecze na C i swoje 3 najlepsze mecze z tych 66 rozgrywasz wtedy, kiedy grasz na C

 

I w Twoim przypadku widzę ogromną niekonsekwencję, bo jeżeli wątpliwości budziło to, że Gibson nie gra w RL NBA na C ( a moim zdaniem lepiej się nadaje na tę pozycję niż na PF), więc nie powinien tam grać, to z kolei w przypadku Warrena nie powinieneś był oczekiwać, że będzie u mnie grał na SF, kiedy w RL NBA grał na PF.

 

Zresztą nieważne, bo to już kłopoty bogactwa mojego następcy, a nie moje. Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że miałem rację co do Taja na centrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem zwrocić uwagę, że wcale nie miałes racji co do Taja na centrze, ta liga widziała już nie takie cuda, choćby wspomnieć peany fanow Lakers nt. Tysona zaraz po przejęciu go

 

a Warrena na PF to chyba nie ja się akurat czepiałem, czepialem sie czegoś innego, ale chyba nie miałem racji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie unikniemy tych elementów roto bo otrzymanie minut poprzez kontuzje podstawowego centra jakim jest KAT poprawia produkcje Taja.

 

Ale nie ulega wątpliwości ze z roli na C gracz w tych 3 meczach się wywiązał należycie.

 

Do swoich spursowych mini opisów wkrótce powrócę bo zespół funkcjonuje coraz lepiej.

 

Dalej nie wiem jak oceniać sytuacje w lakers z którymi chętnie powalczyłbym w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problemy bogactwa hehe, dobre, dobre..

 

 

Problemy bogactwa bo do 8 podstawiwych graczy rotacji która w 1t zrobiła 16 wygranych dołączyło 3 solidnych graczy: darren collison, danuel house oraz dewayne dedmon. Kazdy z nich moglby byc niezlym uzupelnieniem s5 kontendera.

 

Cvbe ma inna taktyke niz ja mialem i nie przypomina co chwile kolejnych wspanialych wystepow ( a tych swietnych wystepow jest duzo nie dlatego ze cavs maja jakis zestaw gwiazd tylko maja mnostwo solidnych zawodnikow z ktorych kazdy co pewien czas odpala wiec prawue co noc zbieraja sie z tego znakomite wystepy).

 

Problemy bogactwa bo gracze co chwile pokazuja nowe umiejetnosci. A to gibson robi demolke jako center, a to dedmon staje sie startujacym pf-em w hawks i dobrze sobie w tej roli radzi, a to rozier pokazuje sie jako sg, a to mccollum gra duze minuty na sf.

 

Problemy bogactwa. Osman prowadzi dzis cavs do wygranej z raptors robiac 19-7-7. Rozier rzuca 26 punktow clippersom. A to przeciez tylko rezerwowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem w pacers wielka forma : Conley, Lamb, Randle graja super zawody ostatnio, Ilyasova gra znacznie lepszy trymestr. Jedynym kontuzjowanym jest Wilson Chandler, wiec dobrze ze Ersan zrobił step up w tym trymestrze bo go spokojnie zastapił. Oprócz tego Turner opuscil dwa mecze, dwa po powrocie zagral słabo ale już wraca do formy. Barton również gra coraz równiej w ataku, a ostatnio był chwalony w obronie przez kibiców Nuggets.

 

 

Po drugiej stronie barierki Warren opuscil wszystkie mecze w tym trymestrze, DeAndre opuscil 5 meczy, Dedmon opuści conajmniej dwa mecze, a Bazemore jest kompletnie bez formy. To nie bedzie chyba łatwy trymestr dla Cavs mimo lekkiego terminarza. Cała nadzieja w McCollumie który trzyma bardzo dobry poziom.

 

Bardzo żałuję, że nie mam aż tyle czasu żeby codziennie pisać peany pochwalne dla moich graczy jednak od czasu do czasu na pewno sie włączę a poza tym liczę że inni GMowie w boxscore'ach zauważają dobrą formę moich graczy :) 

 

A więc tak:

DeAndre Jordan wrócił po kilkumeczowej przerwie (powiedzmy, że kontuzji choć ciężko w to wierzyć w Knicks) i od razu pozamiatał dwa mecze (17p/14z & 14p/15z) i dopiero w ostatnim meczu przeciwko small-ball Wolves zagrał gorsze zawody (czemu? Gigantyczna w tym zasługa mojego Taja Gibsona na centrze.)

McCollum jest genialny i tego nawet nie ma co omawiać. 26 punktów w 14 rzutach z gry. Wow.

Nie bardzo wiem gdzie brak formy Bazemore'a - w ostatnich meczach: 10,18,12,5,13 pts. Dodatkowo bardzo dobra obrona i pokazuje wciąż że u mnie jako n-ta opcja z ławki będzie bardzo przydatny.

O Gibsonie Fluber już napomknął - bez KAT'a, na centrze jest fenomenalny, z KAT'em wiadomo - ma mniejsze minuty i mniejszą rolę ale jako że w beGM Cavs nie mają takich graczy jak KAT, rola Gibsona będzie większa a co za tym idzie cyferki będą bardziej zbliżone do tych bez KAT'a niż z nim (które też są bardzo solidne, nie licząc oczywiście fantastycznej obrony).

Warren - tu pewien dylemat. W moim odczuciu jest to klasyczny shutdown, jednak jako że to nie ode mnie będzie zależała ta interpretacja, ciężko mi tu coś napisać.

Collison - dużo ważniejszy element Indiany w ostatnim czasie niż Turner i Joseph razem wzięci. Złapał fantastyczną formę i o ile real Indiana gra ostatnio fatalnie o tyle jemu nie ma co zarzucić.

Dedmon - kluczowy element ostatnich zwycięstw Atlanty. Nie tylko jest ścianą nie do przejścia ale także nadal razi rzutem za 3. (4/6 w dwóch ostatnich meczach) Dodatkowo sporo minut spędza na PF, gdzie również radzi sobie bardzo dobrze. To na pewno zostanie zapamiętane przez GM'a Cavs :)

Rozier - wszyscy wiemy co potrafi Rozier kiedy da mu się większą swobodę niż to co oferują w tym sezonie C's. Ostatnie trzy mecze: 16,10,26 pts

Osman - dzisiaj 19/7/7 i co noc największe minuty w Cavs. Ktoś w nim coś jednak widzi i nic dziwnego bo na boisku jest wszędzie ;)

 

Jak widać beGM Cavs mają się dobrze i po raz kolejny utwierdzamy się w przekonaniu, że o ile nie ma u nas gwiazd formatu All-NBA Team, o tyle każdy z graczy wnosi do drużyny swoją próbkę niemałych umiejętności.

 

Co do Pacers - nie da się zaprzeczyć, że Conley jest genialny, jednak czy Randle będzie miał w Pacers tak samo wolną rękę jak w Pel's i będzie grał do kosza w głową w parkiecie? Tu jego produkcja na pewno spadnie. Lamb dzisiaj w nocy też bez fajerwerków (8 pkt) pomimo wskoczenia do s5 Hornets. Barton nadal gra w kratkę i przeplata występy 20-punktowe, 2-punktowymi, tu jednak nie ma co dobijać leżącego bo jego sezon jest bardzo zły.

Chandler już nie jest kontuzjowany a mimo wszystko nie podnosi się z ławki Clippers poza garbage dzisiaj w nocy. Ilyasova chyba wypadł z rotacji bo ostatnio też zaliczył DNP-CD, Theis też nie istnieje na ławce C's. Tak więc ławka beGM Pacers w real NBA po prostu nie gra. Tylko Joseph pojawia się na boisku ale o ile miał ostatnio jakieś przebłyski, o tyle w Cavs raczej byłby poza rotacją.

No i sprawa Turnera - po kontuzji, nie dość że zagrał tylko jeden dobry mecz, to jeszcze każdy center który wyjdzie naprzeciw niego gra świetne zawody. Ostatnie mecze: Drummond (26/16), undersized Powell (12/7, ale Turner tylko 13/5), KAT (42/17), Vucević (27/8), Robin Lopez (20/10), Brook Lopez (13/6, to ten jedyny dobry mecz), Embiid (33/12). No dramat, jako pierwsza linia defensywy Pacers, jest 3 trymestrze bardziej dziurawy niż sito :)

 

Póki co, pomimo być może mojej mniejszej aktywności niż Flubera nie obawiam się raczej o wynik Cavs w 3 trymestrze. Każdy świetnie wywiązuje się ze swoich zadań, natomiast w Pacers dostrzegam masę problemów, zwłaszcza na ławce rezerwowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propaganda straszna leci widzę. Wspominać o meczu Osmana i nie wspomnieć o dwóch poprzednich jest troszkę nie w porządku.

 

Daj jakiś dowód na to ze Warren to shutdown, bo z tego co widzę cały czas jest informacja ze ma wrocic do gry. On dwa tygodnie temu wspominałem nie był w stanie odbyć treningu normalnego, był ograniczony do”light shooting”. Weź poczytaj sobie raporty z fluberem zanim zaczniecie wciskać ludziom takie sugestie.

 

Bazemore to n-ty gracz z ławki powiadasz? Kim grasz w s5 w takim razie podczas nieobecności TJ? Osmanem? Twoja defensywa chyba dużo straci skoro Cedi to jeden z gorszych obrońców w lidze według wszystkich statystyk.

 

Fluber wymienił kogo dodałeś do składu ale zapomniał wymienić kogo oddales. Przypominam tez ze nadal nie wiemy jak mamy Oceniać tego house’a bo te 25 spotkań to trochę mała próbka, także dodaliście dwóch i pół graczy a nie trzech, a za Dedmona poleciał przecież Scott, nie dostałeś go za darmo..

 

Na resztę odpowiem wieczorem bo pisze z pracy z telefonu. Zdradzę tez ze szykuje grubsze porównanie obu drużyn, bez opinii, suche fakty i statystyki, ale pojawi się to w odpowiednim momencie ( przed głosowaniem ).

 

 

Nie wiem tez jakie problemy w mojej ławce rezerwowych dostrzegasz. U mnie Theis ma stała rolę i miejsce w rotacji i dość łatwo ocenić jak sobie bedzie radził ( po meczach w Celtics w których dostaje minuty). Ilyasova wszedł na wyższy level w tym trymestrze. Langston galloway dostał zastrzyk świeżości po transferze do mnie i trafił 15/19 za trzy w ostatnich czterech spotkaniach w realu. W 6 z ost 9 powyżej 10 pkt.

Green również gra swoje, trafił 14 trójek w ostatnich 4 spotkaniach. Gdzie ty widzisz te problemy ?

 

Bardzo tendencyjne jest tez wypominanie słabszego

Meczu lamba, mimo tego słabszego meczu w ciągu ost dwóch tygodni robi 15,9/6,1/3,6/0,7/1,1blk. Zapomniałeś wspomnieć o tych dobrych meczach ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warren mial pauzowac 2 tygyodnie. Taka byla diagnoza.a pauzuje od stycznia. Suns wola ogrywac oubre, jacksona i bridgesa. Poza tym warren przeszkadzal w tanku.

 

Jordan wrocil do skladu knicks po tym jak udzielil wywiadu ze jest niezadowolony ze nie gra i knicks chyba bali sie wlepienia kary bo od razu wrocil.

 

House jest zdecydowanie najlepszym graczem najlepszej ekipy g league.

 

W t1 nie bylo scotta. Cavs pozbyli sie tylko graczy z 10+ miejsc w rotacji w gore. Duzo mocniejszy sklad niz w t1 plus latwiejszy terminarz a wtedy bylo 16 wygranych.

 

To juz predzej cavs dogonia lakers niz Ty cavs;)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warren mial pauzowac 2 tygyodnie. Taka byla diagnoza.a pauzuje od stycznia. Suns wola ogrywac oubre, jacksona i bridgesa. Poza tym warren przeszkadzal w tanku.

 

Jordan wrocil do skladu knicks po tym jak udzielil wywiadu ze jest niezadowolony ze nie gra i knicks chyba bali sie wlepienia kary bo od razu wrocil.

 

House jest zdecydowanie najlepszym graczem najlepszej ekipy g league.

 

W t1 nie bylo scotta. Cavs pozbyli sie tylko graczy z 10+ miejsc w rotacji w gore. Duzo mocniejszy sklad niz w t1 plus latwiejszy terminarz a wtedy bylo 16 wygranych.

 

To juz predzej cavs dogonia lakers niz Ty cavs;)

Mam podać sto innych przykładów gdy gracz pauzował dłużej niż miał pierwotnie? Poczytaj raporty mówiłem.

 

Gleauge a NBA.. to nadal gracz gleague ;) pół gracza NBA na to wychodzi ...

 

Te 16W w pierwszym trymestrze jest przyczyna dla której raczej nie dogonię Cavs. Sam byłeś zaskoczony tym wynikiem i dawałeś sobie mniej a teraz podajesz to jako argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Pacers odrobili "tylko 1,8" wina więcej w drugim trymestrze to wątpię, by odrobili 3 winy w trzecim. Niestety zabraknie drugiego game changera, by sprzedać to głosującym.

 

Musiałbyś liczyć, że np. BMF zacznie zachwycać się Lambem ( ostatnio MVP ważnego meczu z Wizards ), to kto wie, może nagle okażę się, że Lamb > Allen Iverson ;)

 

Dla mnie Pacers przeskoczą Cavs, ale różnica w pierwszym trymestrze była za duża, w drugim nadrobiłeś za mało i teraz nie masz na czym ugrać tej różnicy. Nikt nie wszedł poziom wyżej, więc pewnie znowu zakręcisz się w okolicach dwóch zwycięstw więcej.

 

Zwłaszcza, że świetnie wrócił po kontuzji Love, przypomina znowu o sobie wielki DeRozan, więc bardziej to Bulls będą kradli dodatkowe zwycięstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.