Skocz do zawartości

beGM - PowerRankingi ,,Mój jest lepszy od Twojego!"


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką zasadę, że w regularze nie piszę nic złego o innych zespołach. Widocznie masz jakiś powód by to pisać, nie wnikam.

Ja się martwię swoim zespołem, Tobie polecam martwić się swoim a jak przyjdzie do pojedynku to będziemy mogli sobie ponakladać. Życie to nie tylko cyferki.

 

Zdrowia życzę całej Twojej drużynie.

 

Ja również i Twojej życzę zdrowie, bo zawsze, ale to zawszę i wszędzie wolę przegrać po uczciwej i sprawiedliwej walce niż wygrać z mocno osłabionym przeciwnikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, i koniec? Nie będziecie się wyzywać? Rozejdziecie się z klasą? C'mon, tak nie wypada...

 

Z Tecu? 

 

giphy.gif?cid=3640f6095c82e4685977624449

 

Na linii Celtics-76ers w przeciwieństwie do real life panuje harmonia, przyjaźń i bardzo miła atmosfera rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bilans Okc, tj. Bostonu w tym trymestrze nie napawa optymizmem

 

4-7, w tym dwa zwycięstwa dopiero po dogrywkach.

 

Tu są prawdziwe problemy.

Nom. Straszne.

 

Tylko gdzie terminarz real OKC, a gdzie terminarz beGM Celtic. To są dwa różne światy.

 

Skończ już i albo bierz jakąś drużynę albo milcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom. Straszne.

 

Tylko gdzie terminarz real OKC, a gdzie terminarz beGM Celtic. To są dwa różne światy.

 

Skończ już i albo bierz jakąś drużynę albo milcz.

 

Toż to argumentacja na twoim poziomie.

 

Nie wiem skąd ten bulwers. 

Abstrahując od tego, że skoro tak skrupulatny jesteś w porównywaniu terminarzy, to szkoda, że nie byłeś taki w poprzednich trymestrach gdy OKC nabijało bilans i było beneficjentem kalendarza. 

 

Ps. I OKC i Boston 6 na 11 spotkań przeciw drużynom z PO. 

 

Czekają Cie takie sympatyczne wyjazdy, jak GSW, Bucks, Sixers.  

 

"Różne światy"

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to argumentacja na twoim poziomie.

 

Nie wiem skąd ten bulwers.

 

Abstrahując od tego, że skoro tak skrupulatny jesteś w porównywaniu terminarzy, to szkoda, że nie byłeś taki w poprzednich trymestrach gdy OKC nabijało bilans i było beneficjentem kalendarza.

 

Ps. I OKC i Boston 6 na 11 spotkań przeciw drużynom z PO.

 

Czekają Cie takie sympatyczne wyjazdy, jak GSW, Bucks, Sixers.

 

"Różne światy"

Różne światy i poziom to pokazałes Ty rezygnując z beGM.

 

I na tym dyskusja się zakończy.

 

Dodam tylko że nie wyobrażam sobie jak można opuścić taką drużynę w przed dzień najważniejszego jej testu. Na pewno musiała się wkraśc jakaś niepewność. A no i ja przytoczyłem fakty a Ty insynuacje. Z palca wyssane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"fakty"

 

 

taaa

A co z tego co napisałem faktem nie jest? Real OKC ma najcięższy terminarz w lidze co dość szczegołowo opisałem w temacie OKC. Boston jest gdzieś w środku gdzie mam 2x Lakers, GSW, Denver, Bucks, Houston. Niby 2x 76ers ale wiemy co się dzieje. A z druzyn słabszych 2x Clippers, 2x Kings, Hawks, Raptors, Bulls, Cavs, Pacers, Nets i 2x osłabione Wizzards.

 

Gdzie tu ten sam terminarz to ja nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tego co napisałem faktem nie jest? Real OKC ma najcięższy terminarz w lidze co dość szczegołowo opisałem w temacie OKC. Boston jest gdzieś w środku gdzie mam 2x Lakers, GSW, Denver, Bucks, Houston. Niby 2x 76ers ale wiemy co się dzieje. A z druzyn słabszych 2x Clippers, 2x Kings, Hawks, Raptors, Bulls, Cavs, Pacers, Nets i 2x osłabione Wizzards.

 

Gdzie tu ten sam terminarz to ja nie wiem.

 

a co ma piernik do wiatraka?

 

po c*** piszesz o tym co bedzie, skoro pisalismy o tym co bylo (czyli dotychczasowych spotkaniach w 3 trymestrze)?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma piernik do wiatraka?

 

po c*** piszesz o tym co bedzie, skoro pisalismy o tym co bylo (czyli dotychczasowych spotkaniach w 3 trymestrze)?

Zaraz, zaraz. Sam piszesz że real OKC ma 4:7 i sugerujesz że beGM Boston też powinien mieć tak samo bo tam jest słabo. Zakrawa to o kpinę bo raz ja mam dodatkowo Smarta, Mirotica, Bogdanovića i Beva gdzie real OKC może tylko pomarzyć o takim wsparciu dla trio RW/PG/Adams a po drugie Boston w T3 rozegrał do tej pory 11 meczów: LAC, PHI, DET, MIL, CHI, TOR, POR, WIZ, HOU, GSW, SAC.

 

Chcesz pisać o meczach które były, proszę bardzo ale nie wiem co by się musiało stać aby beGM Celtics na takim starcie terminarza zrobił jak sugerujesz publiczności 4:7.

 

Zresztą, popisał byś jak już chcesz pisać w temacie o grze w którą nie grasz, też o innych drużynach a nie że wpadasz za kazdym razem kiedy ja cokolwiek napiszę o Knicks.

 

W sumie jak bym odszedł w stylu w jakim Ty odszedłeś to wstyd by mi było się odzywać. Zbudować niezłą drużynę i dać nogę, uznając w przede dzień wielkiego jej testu, że jesteś mistrz i że już nic nie musisz. Słaba była ta decyzje, a jeszcze słabsze jest się Twoje wtrącanie na tematy które Cię już nie dotyczą. Sądzisz, że ludzie Cię podziwiają za to co zrobiłeś? Podziwiali. Teraz to tylko pozostał po Twojej 'the decision' ogromny niesmak.

 

A jeśli dodamy do tego specyfikę naszej ( już nie Twojej ) gry, że mamy odwzorować NBA to ja umieram z ciekawości jak by się Irving i Leonard poczuli, kiedy ich wpierw ściągnąłeś, a później dałeś nogę? Odpowiem jak. Poczuli by się mega niepewnie i na pewno pojawiła by się w ich głowie myśl 'nic im już nie jestem winny'. No i w sumie nawet ta teza ma swoje potwierdzenie w formie Rubio czy Morrisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, popisał byś jak już chcesz pisać w temacie o grze w którą nie grasz, też o innych drużynach a nie że wpadasz za kazdym razem kiedy ja cokolwiek napiszę o Knicks.

 

W sumie jak bym odszedł w stylu w jakim Ty odszedłeś to wstyd by mi było się odzywać. Zbudować niezłą drużynę i dać nogę, uznając w przede dzień wielkiego jej testu, że jesteś mistrz i że już nic nie musisz. Słaba była ta decyzje, a jeszcze słabsze jest się Twoje wtrącanie na tematy które Cię już nie dotyczą. Sądzisz, że ludzie Cię podziwiają za to co zrobiłeś? Podziwiali. Teraz to tylko pozostał po Twojej 'the decision' ogromny niesmak.

 

A jeśli dodamy do tego specyfikę naszej ( już nie Twojej ) gry, że mamy odwzorować NBA to ja umieram z ciekawości jak by się Irving i Leonard poczuli, kiedy ich wpierw ściągnąłeś, a później dałeś nogę? Odpowiem jak. Poczuli by się mega niepewnie i na pewno pojawiła by się w ich głowie myśl 'nic im już nie jestem winny'. No i w sumie nawet ta teza ma swoje potwierdzenie w formie Rubio czy Morrisa.

 

Napisz jeszcze, że nie jestem prawdziwym polakiem. 

 

Ale miło mi, że tak cenisz moją osobę i uzależniasz od niej dyspozycję Kyriego, Leonarda i innych xd Niemniej skoro tak cenisz, to musisz mi zaufać - Knicks objął godny następca, a Kyrie i Leonard dostali dodatkowej motywacji. 

 

No i btw, chcesz mi jeszcze coś napisać, co mam zrobić? Bo rzucasz rozkazami/radami na lewo i prawo, aż mi się w głowie od tego zakręciło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze, że nie jestem prawdziwym polakiem.

 

Ale miło mi, że tak cenisz moją osobę i uzależniasz od niej dyspozycję Kyriego, Leonarda i innych xd Niemniej skoro tak cenisz, to musisz mi zaufać - Knicks objął godny następca, a Kyrie i Leonard dostali dodatkowej motywacji.

 

No i btw, chcesz mi jeszcze coś napisać, co mam zrobić? Bo rzucasz rozkazami/radami na lewo i prawo, aż mi się w głowie od tego zakręciło.

Dam Ci jeszcze jedną radę. A może Cie uświadomie. Skoro tak bardzo na sercu leżą Ci NY Knicks to zdaj sobie sprawę, że Twoje odzywanie się więcej im szkodzi niż pomaga. Woodenowi w ten sposób nie pomagasz. Powinieneś zniknąć dla ich dobra, choć pewnie na to jest już za późno gdyż potencjalni nabywcy wspomnianych Leonarda i Irvinga na pewno użyją argumentu o porzuceniu ich przez GMa który ich ściągnął do pozyskania. Zapewni im stabilność w managmencie a to jest coś, co każdy zawodnik ceni ponad wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też mam dla Ciebie radę, a może raczej podsumowanie twojej działalności, bo tego, że to rada, niestety nie zajarzysz. 

 

Lepiej jest się nie odzywać i udawać się głupim niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.


A Ty jak ta mantra wracasz i wracasz i wracasz. Rozwiewasz, rozwiewasz, rozwiałeś. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby 2x 76ers ale wiemy co się dzieje.

Co się dzieje? Embiid z Tobą grał i w następnym pewnie też zagra. Simmons gra a Klay i Rich pokazali co myślą o Twoich komentarzach. Masz jakiś cel tych komentarzy, nie wnikam z kim chcesz grać, kogo jak rozstawić. My gramy swoje, cieszymy się grą skupiamy się na każdym kolejnym meczu a forma rywali nie rozprasza nas. Powodzenia i mam nadzieję, że spotkamy się w po w pełnych składach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też mam dla Ciebie radę, a może raczej podsumowanie twojej działalności, bo tego, że to rada, niestety nie zajarzysz.

 

Lepiej jest się nie odzywać i udawać się głupim niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

 

A Ty jak ta mantra wracasz i wracasz i wracasz. Rozwiewasz, rozwiewasz, rozwiałeś.

Masz jeden wielki problem i w jednym nie możesz się równac z nikim. Na szczęście.

 

Ubliżasz mi jak Ci się argumenty kończą, tekstami "nie zajarzysz", lub podobnymi których padło juz kilka. Nie życzę sobie takich odzywek a i moderatorzy tego działu powinni zareagować na takie coś, szczególnoe od kogoś kto w grze nie jest.

 

Dorośnij. A jak jesteś dorosły to przynajmniej naucz się kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje? Embiid z Tobą grał i w następnym pewnie też zagra. Simmons gra a Klay i Rich pokazali co myślą o Twoich komentarzach. Masz jakiś cel tych komentarzy, nie wnikam z kim chcesz grać, kogo jak rozstawić. My gramy swoje, cieszymy się grą skupiamy się na każdym kolejnym meczu a forma rywali nie rozprasza nas. Powodzenia i mam nadzieję, że spotkamy się w po w pełnych składach.

Aż tak szczególowo się nie zapoznawałem i masz rację. Wczoraj zresztą się odniosłem do Twoich problemów, że zdecydowanie wolę przegrać z Tobą w pełnym zdrowiu, niż wygrac korzystając z pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze, że nie jestem prawdziwym polakiem. 

 

Ale miło mi, że tak cenisz moją osobę i uzależniasz od niej dyspozycję Kyriego, Leonarda i innych xd Niemniej skoro tak cenisz, to musisz mi zaufać - Knicks objął godny następca, a Kyrie i Leonard dostali dodatkowej motywacji. 

 

No i btw, chcesz mi jeszcze coś napisać, co mam zrobić? Bo rzucasz rozkazami/radami na lewo i prawo, aż mi się w głowie od tego zakręciło. 

Ogólnie każdy u nas ma swoje zasady, którymi się kieruje w naszej grze. Oczywiście dołączenie Woodena jest dla beGM olbrzymim wzmocnieniem, ale spójrz na to tak: GM ściąga do drużyny Gwiazdy, buduje konkretną koncepcje gry, obiecuje rożne rzeczy graczom i.. w połowie sezonu odchodzi. Dla mnie zaburzenie porządku pracy takiej drużyny, która jest jednym z głównych kandydatów do mistrzostwa jest tu oczywiste. 

 

Powiem szczerze tak samo jak Eld, jak ja to widzę - dla mnie zaorałeś ten sezon Knicks odchodząc.

Leonard, Irving będą walczyli w playoffs o kontrakty, a nie o mistrzostwo dla Knicks.

 

Woodena latem czekają trudne negocjacje. Oczywiście GMem jest fantastycznym i ma spore szanse przekonać ich do siebie, natomiast szanse na ich pozostanie są mniejsze,niż przed Twoim niespodziewanym odejściem.

 

Z mojej perspektywy lojalność jest bardzo istotna wg moich kryteriów. 

 

Mam nadzieje, że wrócisz do gry prędzej niż później i obejmiesz jakąś drużynę na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.