Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

mielismy tu dyskusje ze gracze nie biorą długoterminowych minimów bez opcji bo tyle mogą dostać w Europie od ręki. Musimy mieć ja znowu? 

Widzę że wypłacenie graczowi kasy i danie mu możliwości podpisania umowy gdzie indziej i zarobienia dodatkowej kasy jest gorsze niż wymienianie go w połowie sezonu i wysyłanie na drugi koniec usa bo już się natrenowal na kozackich treningach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Przecież to co piszesz to jest bzdura, po covid leci kasa w dół grubo w eurolidze, zresztą sam Landale tam zarabiał 250k euro rocznie.

Chcesz się bawić w przypominanie tego ilu kto graczy oddał? Przecież Hornets tu w żadnym wypadku nie błyszczą.

#320 Hornets - Mavericks
CHA out: Zhaire Smith +Shabazz Muhammad

#326 Hornets - Portland TrailBlazers:

CHA out: Dennis Schroeder

#344 Hornets - Bucks

CHA out: Jarred Vanderbilt

 

#345 Hornets - Rockets

CHA out: Goran Dragić

 

#346 Hornets - Mavericks

CHA out: Miles Plumlee, prawa do: Jordan Poole, 2nd Cha 2021

 

#347 Hornets - Cavaliers

CHA out: Joakim Noah, prawa do Romeo Langforda, 2nd Pho 2020, 2nd Den 2024

 

#351 Hornets - Thunder

 

CHA out: Og Annunoby, prawa do Jalena Lecque

#355 Magic - Thunder - Hornets

CHA out: Taj Gibson, 2nd Cha 25, 2nd Cha 26

#364 Hornets - Magic 

CHA out: Taurean Prince

#372 Hornets - Timberwolves 

CHA out: Ch. Randle

#375 Hornets - Cavaliers

CHA out: 1st Cha 2020, Avery Bradley, 2nd Cha 23, 2nd Hou 21

#465 Timberwolves - Raptors - Celtics - Hornets - Clippers - Kings

CHA out: D. Howard
CHA in: $1 cash

#502 Hornets - Timberwolves

Cha out: Jordan Mclaughlin

 

 

CHA out: JJ redick za cap space + 2nd CHA 28

CHA out: Nemanja Bjelica, Domantas Sabonis

CHA out: DJ Augustin

Cha out: Tyler Bey

Cha out: Edmond Sumner

Lol:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

No bo piszesz jakbyś graczy nie wymieniał. A wymieniasz jak każdy i tych za minimum też:)

I próbujesz alonzować z kulturą organizacji tutaj w argumentacji :) 

Nie wymieniam graczy jak każdy. 

Odkad zbudowałem skład dwa lata temu do wymuszenia wymiany przez Radę pod groźba bankructwa oddałem przez dwa lata dwóch graczy. Howarda żeby zdobył pierścień i McLaughlina ( tu mój błąd, bo przez błędy w warunkowaniach miałem 16 graczy i jednego musiałem zwolnić). W tym czasie oddałeś więcej graczy na minimalnych umowach niż ja w ogóle. 

Nie zrobiłem żadnej wymiany w trakcie sezonu, rotuje składem tylko w offseason. 

14 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Przestańcie się kurde kłócić piec stron o jakiegoś parobka który pewnienie znajdzie się nawet w rotacji u zadnego z was. 

To nie jest parobek tylko bardzo dobry zawodnik. 

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

 

Ogólnie są rzeczy, za które "karam"

-oddawanie bez powodu superstarów (Harden, Lillard, Curry)
-wzięcie u gracza umowy (White, Dillon Brooks) zamiast puszczenie go na RFA
-próba robienia w ciula młodych superstarów na extension (Mitchell, Young, Doncić)

 

Są za które nagradzam:

-nieustanna walka o wynik.

Sign and trade Butlera za mccolluma, Extension 56/4 Russella, próba Extension 90/5 ingrama, oddanie najlepszych zdrowych zawodników za cap space. Dzięki za pomoc! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Przestańcie się kurde kłócić piec stron 

Ja przepraszam, że się wtrącam ale wylewa Ci się z uszu hipokryzja, a ja tu kisnę ze śmiechu. Aż w Twej intencji zdrowia psychicznego zapalę sobie za chwilę cygaretkę kokosową handelsgold.

giphy.gif?cid=ecf05e476ow23udgmwwekdfjfe

 

Mnie grillujesz od dwóch tygodni za transfer który upadł przez Ciebie bo odszedłeś z GM Pacers 2 Sierpnia i GA upadło każąc szukać innego partera, a teraz próbujesz uspokajać innych. O ja prdl 🤣.

-----------

A tak przy okazji - na wczoraj wieczór obiecałeś mi wyjaśnić o co chodzi i czego nie kumam. Dałem Ci kwadrans studenckiego spóźnienia który tylko dzięki mojej robo zamienił się w dobę, a dalej nie dowiedziałem się o co chodziło :D.

-----------

A co do zgłoszeń jakie wysyłaliście na mnie - nie tknąłem żadnego - dopisałem tylko komentarz dla innych moderatorów, że nie będę sędzią w swojej sprawie. Chyba brzmi ok?Co nie? Żaden nie dopatrzył się złamania zasad i regulaminu i zostały zamknięte. To tak tylko informacyjnie abyście wiedzieli, że sam siebie nie wrzuciłem pod wybielacz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Z ciekawości kto twoim zdaniem ma kulturę organizacji jeśli Hornets jej nie mają? 

Ja już prawdę powiedziawszy mam trochę dosyć tej mojej kultury organizacji. 

Kennard siedział w Hornets od rookie umowy i odrzucił 40 milionów. I każdy wiedział że nikt mu tyle nie da a i tak odrzucono te umowę. 

Kuźma miał odrzucony fiolwtowy rok i gorzej na tym wyszedłem niż teamy zamieszane w White'a czy teraz Brooksa. 

Minimalne umowy wygrywam tylko wtedy jak nikt inny nie złoży oferty. 

Za krzywe akcje jest tu zero konsekwencji ( tylko Ty jakoś to rozliczasz w głosowaniach). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, evitacre napisał:

Luke Kennard

W ustawieniach z Haywardem i Giannisem gra głównie jako shooter, w minutach bez jednego z nich jako drugi ballhandler. PO w drugim roku jak rozegra dobry sezon i będzie chciał przytulić troszkę $$$.

Bardziej to bym chciał przeczytać, dlaczego Bucks, a nie Knicks :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ja już prawdę powiedziawszy mam trochę dosyć tej mojej kultury organizacji. 

Kennard siedział w Hornets od rookie umowy i odrzucił 40 milionów. I każdy wiedział że nikt mu tyle nie da a i tak odrzucono te umowę. 

Kuźma miał odrzucony fiolwtowy rok i gorzej na tym wyszedłem niż teamy zamieszane w White'a czy teraz Brooksa. 

Minimalne umowy wygrywam tylko wtedy jak nikt inny nie złoży oferty. 

Za krzywe akcje jest tu zero konsekwencji ( tylko Ty jakoś to rozliczasz w głosowaniach). 

Właśnie sprawdzałem czy dałeś ofertę Kennradowi. Niestety nie, a szkoda bo po pierwszym zdaniu zmienił bym głos.

Się nie przejmuj. Ja za świadome niezłamanie regulaminu ( jak to brzmi :P ) dostałem bana na III turę i straciłem Rose'a przez to.

Welcome in beGM!

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Bardziej to bym chciał przeczytać, dlaczego Bucks, a nie Knicks :)

A ja na odwrót.

Simmons - mocno podejżany.

Kawhi - ACL.

Davis - podatny na kontuzje.

--------------------

Giannis - mistrz RL NBA bez jakiegoś superteamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eld napisał:

A ja na odwrót.

Simmons - mocno podejżany.

Kawhi - ACL.

Davis - podatny na kontuzje.

--------------------

Giannis - mistrz RL NBA bez jakiegoś superteamu.

CM coś tam wczoraj pisał, dlaczego akurat Knicks, a nie Pistons/Bucks powinni wygrać Kennarda. Liczyłem na coś podobnego ze strony Evitacre. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

CM coś tam wczoraj pisał, dlaczego akurat Knicks, a nie Pistons/Bucks powinni wygrać Kennarda. Liczyłem na coś podobnego ze strony Evitacre. 

Evit w tygodniu ma mało czasu. Stara się być dla beGM w tych dniach aktywny jak tylko może. Coś tam nadrobi wieczorami, ale jego pora przychodzi zawsze w weekendy.

Spokojnie - to nie Morawiecki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.