Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

CAMP offer. Czyli totalne nic. Typ nigdy nie dostał oferty gwarantowanej umowy.

https://airalamo.com/posts/san-antonio-spurs-jock-landale-steal-free-agency/2

Cytat

Jock Landale is the steal of free agency

 

1 minutę temu, january napisał:

CAMP offer. Czyli totalne nic. Typ nigdy nie dostał oferty gwarantowanej umowy.

Nom. Landale postanowił wyrobić sobie markę w Europie i teraz jako gwiazda międzynarodowej koszykówki i brązowy medalista olimpijski mógł sobie wybierać gdzie zacznie swoją karierę w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Teraz z fonu pisze, ale podrzuce wieczorem link, który wprost pisze że nawet rok temu nie mogę dostać gwarantowanej oferty kontraktu.

 

Cytat

The 25-year old has his sights on the 2021 Tokyo Olympics and the NBA but has chosen to have a season at home

Cytat

"The decision was easy in the end," Landale said. "Melbourne is one of the safest places to be during this pandemic

Landale podpisał kontrakt w Australii kilka tygodni przed startem sezonu z powodów wymienionych wyżej, znowu kłamiesz.

https://www.smh.com.au/sport/basketball/big-local-signing-jock-landale-joins-melbourne-united-20201210-p56mcu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Hamuj słownictwo, Tu już 3 razy w tej dyskusji napisałeś coś błędnie i po mojej uwadze to poprawiales. Ale nie pisałem 'znowu fluber klamiesz'

Znajdę link, który czytalem to podrzucę.

Pojawiały się takie informacje wcześniej z jakiegoś litewskiego źródła, ale okazały się nieprawdziwe. Gdzieś nawet czytałem, że ze względu na rodzinę i pandemię chciał być blisko domu. 

Tak czy inaczej po tym jak go nie wybrano w drafcie odmówił campów w 2018 i wolał robić karierę w Europie, w ubiegłym roku nie starał się o angaż w NBA. Jest międzynarodową gwiazdą i na pewno woli elastycznie decydować o swojej przyszłości, niż brać niewolniczy kontrakt, żeby jako biały rookie z Australii mieć zajebiste treningi z Jimmym Butlerem.

10 minut temu, january napisał:

 Ale nie pisałem 'znowu fluber klamiesz'

 

Ja wiem, że nigdy byś sobie na coś takiego nie pozwolił w stosunku do mnie;)

 

W dniu 14.08.2018 o 23:31, january napisał:

 

Pieprzysz głupoty

 

Pier*olisz głupoty.

 

Jak zwykle kłamiesz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

To przestań tłumaczyć ciągle kwadraturę koła.

I właśnie między innymi z takich powodów przegrałeś 0:4 głosowanie o powrót na Rady, gdzie głównie mnie obwiniałeś, że Cię z Januarym wyrzuciliśmy co było jawną kpiną. 

W dalszą dyskusję się nie będę mieszał, bo to nie moja sprawa i proszę mnie w nią nie mieszać. Wszystko co przechodziło przez Radę jak tam byłem - było głosowane. Jak to do Ciebie nie dociera to sorry, ale to już nie mój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

I właśnie między innymi z takich powodów przegrałeś 0:4 głosowanie o powrót na Rady, gdzie głównie mnie obwiniałeś, że Cię z Januarym wyrzuciliśmy co było jawną kpiną. 

W dalszą dyskusję się nie będę mieszał, bo to nie moja sprawa i proszę mnie w nią nie mieszać. Wszystko co przechodziło przez Radę jak tam byłem - było głosowane. Jak to do Ciebie nie dociera to sorry, ale to już nie mój problem.

Oooo - jakieś głosowanie było?

A czy ktoś zadał mi pytanie, czy chcę wracać? 

Wyje$&łeś mnie - to wyje%#łeś - 

Z całym Szacunkiem do Rady - ale już samo głosowanie po tym jak zostałem potraktowany mi ubliża. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Oooo - jakieś głosowanie było?

A czy ktoś zadał mi pytanie, czy chcę wracać? 

Wyje$&łeś mnie - to wyje%#łeś - 

Z całym Szacunkiem do Rady - ale już samo głosowanie po tym jak zostałem potraktowany mi ubliża. 

Tak. Było głosowanie z mojego wniosku bo cenię pewne Twoje cechy które dla Rady są/były pożyteczne. 

Nie wiem ile razy to będę musiał jeszcze napisać, ale niebezpiecznie zbliżasz się do poziomu GM Pacers z trzymaniem się własnej, błędnej interpretacji - ale spróbuję raz jeszcze - z Rady odszedłeś sam. Tak samo jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota chce przeprosić za brak oficjalnego złożenia hijnej propozycji KCP DO TEJ pory.

Z uwagi na to:

1. FA się jeszcze nie skończyło  a KCP jeszcze niczego nie podpisał.

2. Nikt sobie nie robi nic z tego, ze wiszą zle oferty Denver i oddają głos, co moim zdaniem powinno być unieważnieniem całej rundy i jej ponowieniem.

3. Tym, że mimo bycia oszukanym jako klub przez ligę na 2runde w tym roku, nikt sobie z tego nie robi.

 

Wnoszę o dopisanie już w tej rundzie (a jak nie to złożę w następnej i tak, skoro w tej można było oficjalnie 😃 patrz punkt 2) składać oferty zawodnikom wybranym i dwóch głównych znawców przepisów oddało nawet sobie w takiej sytuacji głosy).

Składam ofertę KCP:

8/1+1PO która jest dużo hojniejszą ofertą od tej, którą miał od minny gdyby podjął opcję gracza. - co ważne propozycja ta jest od niczego niezależna

Przepraszam zawodnika, że ni zrobiono tego w poprzednich rundach, ale sam może zobaczyć, że wynikało to raczej z innych względów niż to, że uważamy że na taki kontrakt nie zasługuje.

 

Podkreślam, że ta "obietnica" o której mowa była PO decyzji KCP o dołączeniu do Minny, więc nie miała związku na Jego decyzją. Mimo to, skoro powoduje to tyle kontrowersji zależy nam na zaproponowaniu OFICJALNIE tego kontraktu lepszego.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Minnesota chce przeprosić za brak oficjalnego złożenia hijnej propozycji KCP DO TEJ pory.

Z uwagi na to:

1. FA się jeszcze nie skończyło  a KCP jeszcze niczego nie podpisał.

2. Nikt sobie nie robi nic z tego, ze wiszą zle oferty Denver i oddają głos, co moim zdaniem powinno być unieważnieniem całej rundy i jej ponowieniem.

3. Tym, że mimo bycia oszukanym jako klub przez ligę na 2runde w tym roku, nikt sobie z tego nie robi.

 

Wnoszę o dopisanie już w tej rundzie (a jak nie to złożę w następnej i tak, skoro w tej można było oficjalnie 😃 patrz punkt 2) składać oferty zawodnikom wybranym i dwóch głównych znawców przepisów oddało nawet sobie w takiej sytuacji głosy).

Składam ofertę KCP:

8/1+1PO która jest dużo hojniejszą ofertą od tej, którą miał od minny gdyby podjął opcję gracza.

Przepraszam zawodnika, że ni zrobiono tego w poprzednich rundach, ale sam może zobaczyć, że wynikało to raczej z innych względów niż to, że uważamy że na taki kontrakt nie zasługuje.

 

@ozzy110 co mówi o tym regulamin? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.