Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Bardziej to bym chciał przeczytać, dlaczego Bucks, a nie Knicks

Zaraz edytuje. W Bucks ma ok 30 min/m, role ballhandlera i shootera, gra u boku najlepszego gracza NBA, ma szansę na bycie 3 opcją po Greku i Haywardz'ie, więc szanse że zostanie wymieniony w trakcie sezonu są znikome.        

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ozzy110 napisał:

Drodzy

@january @shevcu @karpik @człowiek...morza @MarcusCamby @fluber @RonnieArtestics

Dodane zostały oferty LBSa. Prosiłbym o aktualizacje głosów o te oferty

1. L. Williams vet/min
2. A. Simmons vet/min
3. S. Ojeleye vet/min
4. J. Johnson vet/min
5. A. Igoudala vet min
6. L. Kennard vet/min
7.  S. Brown vet/min

Simonsa (bo chyba o Anfernee chodzi) wciąż nie ma w szblonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, fluber napisał:

Zmieniłem głos na kennarda. Te 30 kilka minut w s5 nowego Jorku mnie przekonało. 

eee ale w Bucks to on też będzie miał 30 min, legitna 3 opcja po Greku i Haywardzie. Więc to nie argument za Knicks! Sory, musisz zmienić jeszcze raz :)  

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, evitacre napisał:

eee ale w Bucks to on też będzie miał 30 min, legitna 3 opcja po Greku i Haywardzie. Więc to nie argument za Knicks! Sory, musisz zmienić jeszcze raz :)  

30 kilka to jednak więcej niż 30 + rola drugiego ballhandlera w składzie. U Ciebie 30 minut i rola 3 ballhandlera w składzie. Poza tym jak słusznie zauważył @ozzy110 dobrze mu w niebieskim. Powinieneś podbić swoją argumentację w takim razie. Większa rola, większe minuty, ładniejsze koszulki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, evitacre napisał:

eee ale w Bucks to on też będzie miał 30 min, legitna 3 opcja po Greku i Haywardzie. Więc to nie argument za Knicks! Sory, musisz zmienić jeszcze raz :)  

czyli przed kim gra? hieldem czy currym? 

a nie sorra, przed obojgiem.

dobre

widze sezon na puste obietnice zaczety. pytanie ktore pelikany sie zlapia or za rok zapomna

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Szulim napisał:

A on nie jest RFA, więc ta oferta jest nieważna?

On jest moim RFA. 
czekałem  na prawidłowa ofertę aby moc i tak wyrównać. No nic 

trzeba będzie mu złożyć od spurs w 5 turze 

Proszę rzućcie okiem i podpowiedzcie jaka będzie prawidłowa bo planowałem wyrównać i nie rozpatrywałem extension 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

On jest moim RFA. 
czekałem  na prawidłowa ofertę aby moc i tak wyrównać. No nic 

trzeba będzie mu złożyć od spurs w 5 turze 

Proszę rzućcie okiem i podpowiedzcie jaka będzie prawidłowa bo planowałem wyrównać i nie rozpatrywałem extension 

 

On ma już od Ciebie zaoferowany niecałę 1,9 miliona na rocznej umowie na przyszły sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, fluber napisał:

Powinieneś podbić swoją argumentację w takim razie. Większa rola, większe minuty, ładniejsze koszulki?

Nie no przed Giannis'a i Hayward'a nie wskoczy. Hield to scorer więc Kennard jako ballhanlder może być 2/3 opcja (zależy jak Giannisa chcesz potraktować, w real Bucks masz 3x goscie z 5> asyst, tutaj byłoby podobnie). 

 

43 minuty temu, człowiek...morza napisał:

zyli przed kim gra? hieldem czy currym? 

a nie sorra, przed obojgiem.

dobre

widze sezon na puste obietnice zaczety. pytanie ktore pelikany sie zlapia or za rok zapomna

Czemu mu grać przed nimi, nie może być 6th man'em i grywać po 30min i być de facto 3 opcja ? 

Zanim zaczniesz mi zarzucać puste obietnice może wylistować te których nie dotrzymałem ? Bo czytałem to samo jak pisałem że Hayward dostanie 100/4 i Seth 30/3 i jakoś ciężko się doczepić żebym tutaj słowa nie dotrzymał. Drumm miał obietnice i grywał tyle ile miał grywać. Więc może fakty a potem pierdololo :) Bo już przy głosowaniu za 3trymestr się zacząłeś spinać że coś skorygowałem liczbę Towich winów a dopiero później sprawdziłeś że de facto przed korektą dałem Ci jeden z najlepszych bilansów. Więc chill.  

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, evitacre napisał:

Czemu mu grać przed nimi, nie może być 6th man'em i grywać po 30min i być de facto 3 opcja ? 

ok, to ja pozostane na stanowisku, ze nie bedzie 3 opcja i nie bedzie przed currym i hieldem. 

zręcznie ubierasz słówka, tyle.

26 minut temu, evitacre napisał:

Drumm miał obietnice i grywał tyle ile miał grywać. Więc może fakty a potem pierdololo :) Bo już przy głosowaniu za 3trymestr się zacząłeś spinać że coś skorygowałem liczbę Towich winów a dopiero później sprawdziłeś że de facto przed korektą dałem Ci jeden z najlepszych bilansów. Więc chill.  

no swoja droga fajne przyklady ten drummond czy forbes, ktorzy grali u Ciebie na minimum w zeszlym sezonie.

Jaka maja.z tego korzysc? dalej graja za psie pieniadze

40 minut temu, evitacre napisał:

 Bo już przy głosowaniu za 3trymestr się zacząłeś spinać że coś skorygowałem liczbę Towich winów a dopiero później sprawdziłeś że de facto przed korektą dałem Ci jeden z najlepszych bilansów. Więc chill.  

pretensje do Elda, ktory prowadzil dezinformacje i swoje grzechy przerzucał na Ciebie. fajnych masz kolegow xd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, człowiek...morza napisał:

ok, to ja pozostane na stanowisku, ze nie bedzie 3 opcja i nie bedzie przed currym i hieldem. 

zręcznie ubierasz słówka, tyle.

Ja pozostanę przy stanowisku że ponieważ oprócz scoringu ma ballhandling to może być legitną 3 opcja.

 

19 minut temu, człowiek...morza napisał:

no swoja droga fajne przyklady ten drummond czy forbes, ktorzy grali u Ciebie na minimum w zeszlym sezonie.

Jaka maja.z tego korzysc? dalej graja za psie pieniadze

No fajne. Drummowi dałem obietnice i się z niej wywiązałem (a to negowałeś). Forbes'a podpisywał mój poprzednik więc jeśli nie dotrzymałem jakiejś obietnicy to akurat dlatego że nie doczytałem że takowa była dana.

Co ma do tego ile dostali kasy na rynku ? Obietnice dotyczą  czasu gry albo roli. A tu się wszystko zgadza. Real Lakers też dali Drummowi obietnice, grywał sporo (prze co Gasol się wkurzył), a że na rynku nie było pieniędzy to dalej gra za minimum. Na to jako GM nie mam wpływu. Ja im nie obiecuje że z nimi podpisze za jakieś góry $$$ tylko że będą minuty.  

Więc podsumowując wychodzi że ja swoich obietnic dotrzymałem (jeśli ktoś zwraca na to uwagę), NYK mogą to o sobie powiedzieć i argumentować ? 

  

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, karpik napisał:

A to faktycznie, nie patrzyłem na to w ten sposób. Podobno w CBA jest jasno napisane co to jest podjęcie opcji, a co to jest przedłużenie kontraktu, ale dokładnie nie sprawdzałem.

Zerknąłem w CBA i ja nie widzę możliwości "przedłużenie kontraktu" w sytuacji w której gracz zrezygnował z opcji i został wolnym agentem. Może tylko podpisać nowy kontrakt coś jak cp3 w suns np).

A w CBA też jest chyba napisane (dla mnie to jednak nie tak jasno więc jak ktoś mi potwierdzi to dzięki) co to nowy kontrakt, a co to przedłużenie kontraktu.

Stąd moja wypowiedź, którą w taki szyderczy spośób skomentowałeś:

Plus wedlug mnie, mial opcje przedluzenia za godziwe pieniadze wybierajac OPCJE GRACZA.

Jest jak najbardziej słuszna. Gdyż miał możliwość przedlużenia, tylko i wyłącznie wybierajac wpierw opcję gracz (która notabene nadl uważam, za godziwą i była najlepsza że wszystkich, ale też imo postąpił słusznie).

 

Podsumowująć tak jak ja rozumiem CBA(ale ofc się mogę myliśż):

WEDLE CBA W MOMENCIE W KTORYM ZAWODNIK JEST UFA (a takim się staje po rezygnacji z opcji gracza) REZYGNUJE Z JAKIEJKOLWIEK MOŻLIWOŚCI PRZEDŁUŻENIA KONTRAKTU.

 

Oczekują uznania, że Minnesota w żaden sposób źle nie potraktowała KCP.

 

//kontrat nadal będzie mu zaproponowany, lub nawet w tej proponuję dodanie go do głosowania w ramach rekompensaty za utracony nie z winy Minnesoty pick w tym roku.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał:

Oczekują uznania, że Minnesota w żaden sposób źle nie potraktowała KCP.

 

//kontrat nadal będzie mu zaproponowany, lub nawet w tej proponuję dodanie go do głosowania w ramach rekompensaty za utracony nie z winy Minnesoty pick w tym roku.

ja mysle, ze sytuacja z kcp dobitnie pokazuje, ze sota nie promuje zawodnikow.

w momencie podpisania z nim umowy spodziewano sie raczej cos w okolicach minimum 10 mln za sezon w lato. tymczasem dostal duzo mniej. w imie czego?

w imie bodajze 2 mln wiecej ktore dsotal wiecej wzgledem knicks czy bucks w lutym, czyli stracil gdzies pewnie ze 30 baniek na tym dealu

jalen brunson kolejny ktory odchodzac z heat byl szanowanym zawdnikiem, ktry mogl oczekiwac oferty na pozimie mid-level. co po przyjsciu do soty? 15 mln za 3 sezony. WTF

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2021 o 00:25, Qcin_69 napisał:

 

Udowodnimy Wam (tym którzy głosowali przeciwko) ze się myliliśmy, a KCP otrzyma latem propozycje przedłużenia kontraktu w Minneapolis za godziwe pieniądze.

KCP, witaj ponownie w Minneapolis! 
 

 

Czyli rozumiem @mac że twój współ-GM od samego początku okłamał nas wszystkich wiedząc że KCP nie będzie mógł dostać od Soty przedłużenia? 

Jak dla mnie ta deklaracja była jednoznaczna z opcją zaproponowania nowego kontraktu przez Sotę po sezonie - przez to również głosowałem za odrzuceniem opcji gracza na której miał zarobić 3,15 mln za kolejny sezon. 

Teraz KCP ma najwyższą ofertę na stole w wysokości 6,15 mln za sezon - czyli dwa razy więcej niż to co nazywasz godziwą i najlepszą wypłatą:

11 minut temu, mac napisał:

Plus wedlug mnie, mial opcje przedluzenia za godziwe pieniadze wybierajac OPCJE GRACZA.

Jest jak najbardziej słuszna. Gdyż miał możliwość przedlużenia, tylko i wyłącznie wybierajac wpierw opcję gracz (która notabene nadl uważam, za godziwą i była najlepsza że wszystkich, ale też imo postąpił słusznie).

Jak dla mnie to nadal jest niestety nie spełniona obietnica, niezależnie od tego czy Qcin z premedytacją skłamał, czy się pomylił mają na myśli nowy kontrakt. Ja rozumiem @mac że teraz chcesz dowieść że CBA mówi inaczej i extension się nie dało dać od was - ale nawet nie zaproponowaliście mu przez 4 rundy ani jednej oferty kontraktowej, a próba teraz dorzucenia oferty lub danie jej w kolejnej rundzie (co będzie wątpliwe bo raczej KCP już nie ma ochoty zostać u was) jest dla mnie próbą rekompensaty już po fakcie. 

Sorry, ale nie kupuję tego tłumaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ja mysle, ze sytuacja z kcp dobitnie pokazuje, ze sota nie promuje zawodnikow.

w momencie podpisania z nim umowy spodziewano sie raczej cos w okolicach minimum 10 mln za sezon w lato. tymczasem dostal duzo mniej. w imie czego?

w imie bodajze 2 mln wiecej ktore dsotal wiecej wzgledem knicks czy bucks w lutym, czyli stracil gdzies pewnie ze 30 baniek na tym dealu

jalen brunson kolejny ktory odchodzac z heat byl szanowanym zawdnikiem, ktry mogl oczekiwac oferty na pozimie mid-level. co po przyjsciu do soty? 15 mln za 3 sezony. WTF

Zupełnie mnie nie dziwi, że nie przyjmiesz (L) i nie przeprosisz, czy uznasz ze z KCP nie zlego nie bylo zrobione, tylko zmienisz temat zaczynając nowy hate, tym razem już jedna oparty na dodatkowe warunki, które interpretować można mniej ściśle.

Z tego co pamiętam, w Socie miał najwyższą opcje gracza i zdobyty tytuł i to była jedna różnica w stosunku do innych ofert (LAL,MIN,NYK,Magic). Popraw mnie, jeśli się mylę

 

Natomiast kolejny już tego tyou post, gdzie w negatywnie oceniasz gmow minnesota, czy tez taki bardziej jednoznaczy i bezposredni do mnie:

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ja mysle, ze sytuacja z kcp dobitnie pokazuje, ze sota nie promuje zawodnikow.

w momencie podpisania z nim umowy spodziewano sie raczej cos w okolicach minimum 10 mln za sezon w lato. tymczasem dostal duzo mniej. w imie czego?

w imie bodajze 2 mln

Dobitnie pokazuje jak cenisz swoj klub ty jako gm, skoro w momencie odejscie proponowałeś, a wręcz prosiłeś mnie, bym to ja przejął ten klub.

Nie zdziwiłbym się, jeśliby się okazało, że jesteś stałym gościem imprez urodzinowym dziennikarza Roberta Mazurka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zabawne w sumie, ze KCP juz pewnie jest 1032350245402 zlamana obietnica Minnesoty przez co z 3/4 juz sie nie pamieta heh

a ludzie dalej glosuja na sote via reggie jackson 🤷‍♂️

 

politycy maja wieksza wiarygodnosc. smutne, a jednoczesnie jestem pelen podziwu, ze udalo sie ich przescignac

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

Czyli rozumiem @mac że twój współ-GM od samego początku okłamał nas wszystkich wiedząc że KCP nie będzie mógł dostać od Soty przedłużenia? 

Jak dla mnie ta deklaracja była jednoznaczna z opcją zaproponowania nowego kontraktu przez Sotę po sezonie - przez to również głosowałem za odrzuceniem opcji gracza na której miał zarobić 3,15 mln za kolejny sezon. 

Teraz KCP ma najwyższą ofertę na stole w wysokości 6,15 mln za sezon - czyli dwa razy więcej niż to co nazywasz godziwą i najlepszą wypłatą:

Jak dla mnie to nadal jest niestety nie spełniona obietnica, niezależnie od tego czy Qcin z premedytacją skłamał, czy się pomylił mają na myśli nowy kontrakt. Ja rozumiem @mac że teraz chcesz dowieść że CBA mówi inaczej i extension się nie dało dać od was - ale nawet nie zaproponowaliście mu przez 4 rundy ani jednej oferty kontraktowej, a próba teraz dorzucenia oferty lub danie jej w kolejnej rundzie (co będzie wątpliwe bo raczej KCP już nie ma ochoty zostać u was) jest dla mnie próbą rekompensaty już po fakcie.

Jedyne co tym postem zrobiłeś u mnie pozytywnego, że minął mi niesmak w stosunku do wczorajszego argumentu z językiem angielski.

Bo właśnie to jest hiperbolizacja tego co Ty tu robisz.

Dostosowałem się do tego co napisał karpik, doczytałem cba, z którego wynika wprost że qcin nic złego nie napisał, a ty już coś nowego wymyślasz na siłę.

Bo przyznanie się do błedu to jak by korona spadła.

I dlatego też gardzę prawem jak mało czym, bo zawsze można takie sobie rzeczy pisać wedle jedynie słusznego własnego światopoglądu.

Tak więc:

2 minuty temu, Szulim napisał:

Sorry

Nie przyjmuję, a Twój post I took personally.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.