Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Alonzo napisał:

 

No właśnie kultura organizacji - żebyś wiedział..

Jak ja rok temu schodziłem z hard capu nie udawałem głupiego jak Ty i C_M że nie wiem kiedy bo jakoś wyszukiwanie postów gdzie przypierd#lasz innym nie sprawia Ci problemu.. a takiej oczywistości jak termin zejścia z hard capu 10 razy lepsza ode mnie organizacja jaka są wg Ciebie Hornets - nie potrafiłeś znaleźć.. no co za przypadek 🙃

Miałem propozycję zejścia z 20mln$ Noela praktycznie za free (możliwe że jakiś jeden niski kontrakt bym przejmował), ale dopiero podczas I tury FA } - ale zrobiłem to przepisowo i dlatego mam w dead money Exuma, musiałem schodzić z drobnych kontraktów oddając m.in. McGrudera z 1st pickiem i nie mogę teraz tak beztrosko chojrakować jak Ty.. 

Ja po prostu zapytałem w Radzie, dostałem błędna informacje, ale jak wyszło że termin był wcześniej zgodziłem się na to żeby ten deal wyglądał tak jak powinien wyglądać przed deadlinem co kosztowało mnie 2 dodatkowe picki. Pisałem też @Eld że jestem gotowy na to żeby ogłosić mnie bankrutem, ale Eld nie chciał się na to zgodzić. Byłem gotowy ponieść wszystkie konsekwencje i nic na tym wszystkim nie zyskałem. 

Nie napisałem że jestem 10 razy lepsza organizacja ale że 10 razy lepiej dbam o graczy.

Ja sabonisowi oferowalem 2 plus po żeby wcześniej mógł wejść na rynek, Ty skomlaled o piąty rok bez po townsa i Mitchella na czym są kilkanaście milionów w plecy. 

Ja nie oferuje umów wolontariatu w 4 rundzie żeby blokować graczy przed możliwościa podpisania umowy gdzie indziej. 

Masz w składzie gościa który zrobił all rookie teams i płacisz mu 6 tysięcy dolarów pensji miesięcznie drugi sezon z rzędu i nawet mu nie zaoferujesz normalnej umowy i jednoczesnie czepiasz się mnie że 20 milionów dla Graysona Allena to niesprawiedliwe potraktowanie gracza bo zarobi w tym sezonie tylko 25 razy więcej niż quickley a powinien 50 razy więcej a w sumie ma zagwarantowane tylko 300 razy wiecej i jest pokrzywdzony. 

Masz czelność pisać tutaj że nie wymienisz Silvy bo jest nie na sprzedaż, za chwilę go wymienić, potem na fa zaproponować mu umowę za zero gwarantowanych pieniędzy a na koniec czepiać się głosujących że Cię krzywdzą bo nie chcą tego klepnąć. 

 

23 godziny temu, cvbe napisał:

No za młody nie jest, ale swoje w NBA też zarobił, więc mógłby zaryzykować - tak naprawdę za 2 lata wystarczyłoby mu złapać minimum (estimated 2,8 na 23/24) i już dostałby tyle samo co od Kings za 3 lata :)

W tym 3 sezonie będzie miał 36/37 lat i 16 sezonów w nogach. Znasz jego historię medyczną. Mam poważne wątpliwości co do jego obecności w NBA wtedy. Kings dają mu najwięcej gwarantowanej kasy. Jak będzie chciał isć gdzies po pierścień to najwyżej zrobi jakiś buyout, choć za 2 lata to on prawie na pewno będzie w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czułem, że broniąc się schowadz się za Eldem.. Z Eldem w Radzie było jak z Korwinem - coś chlapnął nie konsultując tego z nikim i poszło jako prawo.

Z Quickleyem jak byś czytał ze zrozumieniem, a nie czepiał się wybiórczo tego co Tobie do teorii pasuje to nie pisałbyś takich głupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

 

Ilość graczy Magic z poprzedniego sezonu w tegorocznym rosterze - 12

Ilość graczy Hornets z poprzedniego sezonu w tegorocznym rosterze - 6 + będzie 7my za QO Graham

Ilość graczy wybranych przez Hornets w drafcie w składzie drużyny? - 0

Ilość graczy wybranych przez Magic w drafcie w składzie drużyny? - 5 (chociaż w sumie to 6 bo jest cały czas Hagans, a będzie zamiast niego Bolmaro).

.. ale zrobiłeś 10 razy więcej dla Hornets niz ja dla Magic - widzisz - napiszesz g.. i dostajesz za to lajki i extension Allena, a ja mam problem nawet z podpisaniem w IV rundzie jakichś no nameów - bo może ktoś da im podobną szansę na niegwarantowany kontrakt w V rundzie FA 🙃

Fajna manipulacja, która związana jest z tym, że ja robię wymiany tylko w offseason, a Ty majtasz graczami na prawo i lewo w każdym okienku transferowym. Sezon zaczęło u Ciebie 8 graczy z poprzedniego sezonu, u mnie tak jak napisałeś. Warren i Kennard odrzucili przedłużenia umów, Redick zakończył karierę. Do wymiany pozostałych graczy na umowach zmusiła mnie Rada groźbą bankructwa. Uratowałem z tego składu tyle ile się dało.

Kolejna fajna manipulacja związana z tym, że nie wybieram w drafcie praktycznie w ogóle. Ilość graczy wybranych przez Hornets w drafcie w składzie drużyny wynosi 1. Co jak na to, że liczba wyborów w drafcie, które realizowałem dla siebie wynosi również 1 wstydu mi nie przynosi. Ponadto daję kontrakty ludziom undrafted i taki House będzie zaczynał już chyba 5 sezon i od początku grał tylko dla mnie, Konchar od początku w NBA jest tylko u mnie i właśnie zaoferowałęm mu extension. Santi Aldama undrafted rookie dostał 3-letnią gwarantowaną umowę, a nie jakieś niegwarantowane śmieci. Ja dbam o graczy, Ty dbasz żeby kasa się zgadzała. Kosztem graczy.

6 minut temu, Alonzo napisał:

Tak czułem, że broniąc się schowadz się za Eldem.. Z Eldem w Radzie było jak z Korwinem - coś chlapnął nie konsultując tego z nikim i poszło jako prawo.

Ja nie mam się przed czym bronić. Chciałem ponieść pełne konsekwencje. Rada zadecydowała inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Alonzo napisał:

Tak czułem, że broniąc się schowadz się za Eldem.. Z Eldem w Radzie było jak z Korwinem - coś chlapnął nie konsultując tego z nikim i poszło jako prawo.

Poraz kolejny się mylisz. Było głosowanie. Skończyło się 3:1.

Nie podejmowałem samodzielnych decyzji w radzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Dla flubera jedne przepisy o terminie hard capu a dla mnie inne.. 

Aha

Data HC w Twoim przypadku znana była spory czas wcześniej. Data w przypadku Hornets i Knicks zaplątała się w całym zamieszaniu przesuwania dat, ogłaszania dat w ostatniej chwili przez RL NBA z powodu Covidu.

Naprawdę nie widzisz różnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Eld napisał:

Data HC w Twoim przypadku znana była spory czas wcześniej. Data w przypadku Hornets i Knicks zaplątała się w całym zamieszaniu przesuwania dat, ogłaszania dat w ostatniej chwili przez RL NBA z powodu Covidu.

Naprawdę nie widzisz różnicy?

Jakim zamieszaniu Eld?

Chyba w Twojej głowie.

Termin był oczywisty i nie rób tu z nikogo idioty.

Teraz ja muszę czytać jakieś idiotyzmy że zrobiłem wymagane ruchy kadrowe by dostosować się do regulaminu za co jestem krytykowany, a inni nie musieli..

Przecież moje poprzednie FA by wyglądało zupełnie inaczej gdybym został potraktowany tak jak Fluber i C_M..

I to jest takie pier#olenie tutaj wg tego co komu do teorii pasuje..

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Alonzo napisał:

Jakim zamieszaniu Eld?

Chyba w Twojej głowie.

Termin był oczywisty i nie rób tu z nikogo idioty.

Teraz ja muszę czytać jakieś idiotyzmy że zrobiłem wymagane ruchy kadrowe by dostosować się do regulaminu za co jestem krytykowany, a inni nie musieli..

Przecież moje poprzednie FA by wyglądało zupełnie inaczej gdybym został potraktowany tak jak Fluber i C_M..

Nie, nie wyglądałoby inaczej. Nie pozwolono mi przeprowadzić wymiany w kształcie, który miałem dogadany, bo nie dałoby się go przeprowadzić w pierwotnym deadline na bankructwo. I gdyby Cię potraktowano tak jak mnie, to też nie mógłbys zrobić innej wymiany z Noelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Nie, nie wyglądałoby inaczej. Nie pozwolono mi przeprowadzić wymiany w kształcie, który miałem dogadany, bo nie dałoby się go przeprowadzić w pierwotnym deadline na bankructwo. I gdyby Cię potraktowano tak jak mnie, to też nie mógłbys zrobić innej wymiany z Noelem.

Mi starczyłby wtedy pierwszy dzień FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ktoś zrobił porządek w temacie z Free Agency bez komentarze, nice.

Może ten topic zacznie mieć większe znaczneie, bo dotychczas chyba miał nie wielkie.

Widziałem, że sam January dwa razy chyba komentował, ale potem sam z siebie usunął, co też dobrze świadczy jako modzie.

Przy okazji jest tam więc dość łatwo zobaczyć post qcina odnośnie KCP:

Często tu padają jakieś zwroty, że niby został oszukany, a ja tu nie do końca widzę gdzie ?

Ten fragment o większej ilości kasy, co w sumie ja do teraz nie wiem czy to miało znaczenie czy nie ?

Chciałbym też wyjaśnić kwestie jakiś obietnic, bo z tego co widzę i tego, że Minny ich nie robi, lub też mamy inną definicję tego słowa.

Więc jeśli w jakimś topicu coś ktoś z naszje dwójki napisał, żę tak odebraliście, to najlepiej mi prześlijcie taki post i to będę negował (np też czy było no napisane dla żartów nie jako oficjalne GM, a jako user NBA).

Ja w zasadzie dwie ostatnie tury się zaangażowałem w propsy i jak mogliście zauważyć po pytaniach, miałem ogormne braki i większośc czasu spędziłem na analizie jakie mogę dać maksymalne kontrakty graczowi w danej turze, a nie na extension.

Chcę dać w następnej turze extension dla Paula Geroge (ale nie dlatego że coś ktoś tam niby obiecał czy coś, tylko po prostu uważam że mu się to po prostu należy jak psu buda czy hajsiwo dla Pani minister). Co ciekawe, nawet w Jego wypadku chyba był news, gdzie LAC się tłumaczyć musiało z extension rumorem, że zrobiło research czy mu się taki kontrakt należy. Dziwna akcja i nie kojarzę jej w przypadku innych tego typu kontraktów, ale to własnie kolejny przykład dlaczego utożsamiam PGeorga jako symbol naszej tutejszej Minnesoty.

Absurdalny hejt.

Nawet w tej turze możemy zaobserwować, że mimo iż ashigaru wrzucił propsy usera z poprzedniej tury (co mi się od razu rzuciło np w oczy), pierwszy komentarz radnego odnosi się do rzekomo jakiegoś złego działania Minnesoty, bo nie zaproponowała nic graczowi co do którego ma RFA? No nie czaję serio co w tym złego. Ale też ofc ten post Ozziego mam andzieję był z przymrużeniem oka, stąd nie to że uważa, że coś złego, ale coś symbolizuje.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mac napisał:

Często tu padają jakieś zwroty, że niby został oszukany, a ja tu nie do końca widzę gdzie ?

Ja też nie mam pojęcia!

W dniu 24.04.2021 o 00:25, Qcin_69 napisał:

Udowodnimy Wam (tym którzy głosowali przeciwko) ze się myliliśmy, a KCP otrzyma latem propozycje przedłużenia kontraktu w Minneapolis za godziwe pieniądze.

KCP, witaj ponownie w Minneapolis! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, karpik napisał:

Ja też nie mam pojęcia!

A mozesz podac link do posta?

W jakich okolicznosciach?

Nadal odrzucil oferte od nas lepsza, od ktorej przyjal (gdyby nie jakies secyficzne przpeisy co do ktorych wiekszosc nawet nie ma pojecia, ale rozumie, ze Wam co je tworzycie daje to przewage).

Stad imo nie rozumiem zupelnie.

Plus wedlug mnie, mial opcje przedluzenia za godziwe pieniadze wybierajac OPCJE GRACZA. to kwestia definicji, a Ty sie chcesz czepiac bo to lubisz widocznie i tyle.

Nie ma tam zadnyc konkretow co do tego co to znaczy godziwe, czy to co rozumiemy przez przedluzenie kontraktu.

1 rok za 3.65 wedlug mnie pod to podchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Podziękuj Twojemu przyjacielowi z Florydy za założenie tematu z deklaracjami.

tera mac napisze, ze nie odpowiada za qcina i tak w kolo macieju xd

ogolnie sota powinna od dawna miec bana na fa i byc na samym koncu w kazdym glosowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

No ogólnie pomysł, że Wolves sobie mogą pisać i obiecywać co chcą, a to my mamy się upewnić czy akurat sobie nie robią jaj to chyba kolejny żarcik.

no to powiedz mi proszę, co ja komukolwiek teraz obiecuje, np w przypadku Dannego Greena?

Lub co obiecuje mu qcin ?

Lub co tu ktoś komu obiecuje.

JA jako user spytałem o kontrakt na najbliższe extension do PGeorga i nie jest to obietnica, a chęć uniknięcia kolejnego niby odrzucenia.

Alonzo to jeden z największych ekspertów tu i nawet on coś niby źle złożył.

LBS jest tu od początku i tez odrzucenie.

 

wiadomo kto na tym najwięcej zyskuje na takim podejściu.

Ja wierzę, że jak w przypadku pytań o Dannego Greena tu ktoś mi podpowie, że złożę zgodnie z regulaminem extension do PGeorga.

NIE JEST TO ŻADNA OBIETNICA CZEGOKOLWIEK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

A mozesz podac link do posta?

A ten, który wysłałem Ci nie działa?

2 minuty temu, mac napisał:

Plus wedlug mnie, mial opcje przedluzenia za godziwe pieniadze wybierajac OPCJE GRACZA. to kwestia definicji, a Ty sie chcesz czepiac bo to lubisz widocznie i tyle.

Nie ma tam zadnyc konkretow co do tego co to znaczy godziwe, czy to co rozumiemy przez przedluzenie kontraktu.

A to faktycznie, nie patrzyłem na to w ten sposób. Podobno w CBA jest jasno napisane co to jest podjęcie opcji, a co to jest przedłużenie kontraktu, ale dokładnie nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.