Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fluber napisał:

O, Jasiek przy jocku dojebał jeszcze argument o większych minutach niż w Hornets, grubo:) 

Chociaż może tam gdzie bys go w pierwszym możliwym okienku byś przehandlowal miałby większe minuty niż u mnie. 

Jock Landale w Hornets to dla mnie no brainer, sam nawet January napisał przy Dannym Greenie, że 2letnie kontrakty > 3 letnie kontrakty, więc tu problem rozwiązany.

Ogólnie chyba w większości przypadkow tu zawsze było że 1+1PO to lepsze opcje, zwłaszcza przy małych kontraktach.

Pasuje do Ciebie notabene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

O, Jasiek przy jocku dojebał jeszcze argument o większych minutach niż w Hornets, grubo:) 

Chociaż może tam gdzie bys go w pierwszym możliwym okienku byś przehandlowal miałby większe minuty niż u mnie. 

O minuty będzie rywalizował na boisku z Krutwigiem, Silvą - tak więc łatwo nie będzie.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Doczytałem. Trudno.. - choć w sumie to i tak niewiele zmienia. 

Cieszę się, że mi się udało.

Jak macie pytania na temat zmian w beGM jakie nastąpiły w ostatnim roku, a na które miałem realny wpływ służę pomocą. Zdaję sobie sprawę że nie wszystko może być zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Przecież to Ty wymyśliłeś tą grę.. 🙃

W rl podpisują 2way lub Exhibit 10 contract - ale my mamy uproszczone przepisy

Czekam na gwarantowane umowy dla tych graczy od Ciebie..

Kończę, bo rozmawiam ze ścianą.. 

wg Twojej logiki - Batum, Bazemore, Monk, Hill, czy Gay też nie powinni z Lakers podpisywać, (zresztą Batum miał wyższe propozycje kontraktów) tylko spaść do IV tury FA. 

Niepotrzebnie traciłem czas na dyskusję z Toba. 

Cameron Krutwig pozdrawia i nie może się doczekać gwarantowanego kontraktu od Lakers:

 

 

@karpik

Extension wchodzi za rok - wtedy Gordon już będzie po 8 sezonach, ale chyba faktycznie w momencie podpisania musi być co najmniej 8 - przepis niekorzystny dla gracza, ale w sumie i tak go nie zamierzam wymieniać, więc złożę po prostu bez NTC w V turze jak @january będzie podpisywał Camerona Krutwiga i Chrisa Silve. 

Doczytałem. Trudno.. - choć w sumie to i tak niewiele zmienia. 

Arvydas czy to ty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ozzy110 napisał:

Arvydas czy to ty :D

:D 

Wyscoutowałem go szukajać steala na słynny #57 pick :P - już wtedy wiedziałem, że zaproponuję mu kontrakt na preseason ;) i nie ma to znaczenia, że nawet w Summer League mu nie dali szansy. Boję sie trochę, że jak go teraz nie podpiszę, to mi go @january podbierze w V turze FA :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

Ciekawsze jest to, że rundę temu fluber tworzył argumentację jak to dodatkowy gwarantowany rok dla Aldamy jest kluczowy, a teraz robi dokładnie odwrotną w sprawię Landale.

Po pierwsze Aldama jest 6 lat młodszy od Landale'a, nie został wybrany w drafcie i jest to zwykły no name.

Landale w tym czasie zdobywał z Australią medale na mistrzowskich imprezach jako starter, grał w Żalgirisie i Partizanie , został MVP finałów ligi australijskiej i jest w prime.

Naprawdę dawanie mu 3-letniego minimum jest niesmaczne.

21 minut temu, january napisał:

No a jak to u Ciebie będzie, bo obiecałeś brak handlu już Ibace, Hassanowi, Zellerowi, Aldamie i teraz jeszcze szukasz miejsca dla Landale? :) 

Mnie bardziej chodzi o Twoje argumenty z minutami czy kolegam iz drużyny. Mulder, Richards, Marshall, Hutchison, Brown, Jerome Robinson, Morgan. Liczba ludzi na minimalnych umowach, która została przez Ciebie wypieprzona jest tak imponująca, że dziwie się, że jeszcze wrzucasz jakieś argumenty o minutach. 

Jesteś kontenderem, ściągasz weteranów, ale liczenie na rabaty od debiutantów na handel to już jest gruba przesada z Twojej strony

Ludzie widzą jak Hornets traktują graczy i widzą jak traktujesz ich Ty, co zrobiłeś z Ingramem, co zrobiłeś z Russellem, co zrobiłeś z Gasolem. Jak napisał mac, Hornets to no brainer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

No a jak to u Ciebie będzie, bo obiecałeś brak handlu już Ibace, Hassanowi, Zellerowi, Aldamie i teraz jeszcze szukasz miejsca dla Landale? :) 

Ja tylko delikatnie przypominam, że wszelakie obietnice są zabronione w regulaminie - punkt 5.33c.

Coś o tym wiem.

2 godziny temu, january napisał:

Trevor Ariza

Typ zaczynał poważną karierę w Lakers, ma tu chałupę i rodzinę, rok temu przy zawirowaniach w RL Blazers nawet trenował z Lakers. A w rodzinie ma jakieś problemy i chce być na miejscu. Dodatkowo za minimum w tym wieku to już ring-chaserowanie, a nie szukanie wyższej umowy za rok, więc Lakers znów są tu najlepszą opcją. Jakieś argumenty przeciw w ogóle są?

Są. Ludzie w tym wieku ( wiem coś o tym ) również cec***ą się ambicją. 

Czy Lakersom po III rundzie nie wystarczy tych ring cheaserów? Ile on będzie grał? 8 mpg? 

Co to za ring gdzie 3/4 diamentów będzie za siedzenie w dresie i kręcenie ręcznikiem? Przecież jak kiedyś przyjdzie czas, że będzie chciał go spieniężyć w Pawn Lombard to dostanie co najwyżej na tankowanie do pełna 'bo rola była mała'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

 

Hold your horses, bo jeszcze w Cavs oddawałeś Korvera czy Tysona Chandlera do tankerów. 

Myślę że inni debiutanci w pierwszym tygodniu gry nie takie rzeczy robili, ale miło że żeby znaleźć coś kompromitującego na mnie musisz się cofnąć jakieś 4 lata do tytulu i ta kompromitująca rzeczą jest wymiana Tysona Chandlera do Dallas :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

(...) ale miło że żeby znaleźć coś kompromitującego na mnie musisz się cofnąć jakieś 4 lata do tytulu i ta kompromitująca rzeczą jest wymiana Tysona Chandlera do Dallas :)

 

Wystarczy cofnąć się do tegorocznego dealu z Grizzlies gdzie pozyskujesz dopiero co podjęty fioletowy rok kontraktu Graysona Allena a nowy kontrakt dla gracza wchodzi dopiero od przyszłego sezonu.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Alonzo napisał:

Wystarczy cofnąć się do tegorocznego dealu z Grizzlies gdzie pozyskujesz dopiero co podjęty fioletowy rok kontraktu Graysona Allena a nowy kontrakt dla gracza wchodzi dopiero od przyszłego sezonu.

? No właśnie dlatego ze podejmuje ten fioletowy rok, to od razu oferuje graczowi Extension żeby nie był stratny i oferta ta jest przez niego niemal jednogłośnie zaakceptowana. Myślałem że to oczywiste ze to transakcja wiazana. W innym wypadku nie gwarantowalbym umowy Graysona na 5 lat do przodu. 

Widzę że zaraz będziesz skomlal że Cię zaczepiam jak znowu startujesz do mnie pierwszy. Nie ma problemu, zaraz policze ile towns i Mitchell będą w plecy na tym że nie wzięli player option ( jako niemal jedyni wśród gwiazd tutaj) biorąc pod uwagę prognozy SC po nowej umowie telewizyjnej. 

Bo w 4 turze kultura organizacji magic znowu wyszła na jaw przy oferowaniu graczom umów wolontariatu. Jak tam quickley na 2 wayu drugi rok? Zadowolony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, fluber napisał:

? No właśnie dlatego ze podejmuje ten fioletowy rok, to od razu oferuje graczowi Extension żeby nie był stratny i oferta ta jest przez niego niemal jednogłośnie zaakceptowana. Myślałem że to oczywiste ze to transakcja wiazana. W innym wypadku nie gwarantowalbym umowy Graysona na 5 lat do przodu. 

Widzę że zaraz będziesz skomlal że Cię zaczepiam jak znowu startujesz do mnie pierwszy. Nie ma problemu, zaraz policze ile towns i Mitchell będą w plecy na tym że nie wzięli player option ( jako niemal jedyni wśród gwiazd tutaj) biorąc pod uwagę prognozy SC po nowej umowie telewizyjnej. 

Bo w 4 turze kultura organizacji magic znowu wyszła na jaw przy oferowaniu graczom umów wolontariatu. Jak tam quickley na 2 wayu drugi rok? Zadowolony? 

Grayson to fajny gracz i po sezonie bez łaski dostałby tyle lub możliwe że więcej - zatem jest stratny chociażby już na tym aktualnym sezonie.

Jak robiłeś jakiś wiązany deal to powinieneś mu juz od tego sezonu dać podwyżkę - tym bardziej że sam najgłośniej krytykowałeś @tangiers za Brooksa.

Mitchell i KAT mają u mnie spore szanse na supermaxy - a jak to wygląda w 10 razy lepiej zarządzanych Hornets?

Nawet nie masz graczy z draftu, bo właśnie wywaliłeś Beya do innego teamu.

edit: a no i ci gracze, którzy odrzucają możliwość walki o kontrakt u mnie najwyraźniej są lepsi od Quickleya wg Ciebie - bo jednak planuję komus zagwarantować to 300k lub 550k w 1T podczas gdy 2way może tylko pomarzyć o takiej kwocie.. - znów wychodzi brak logiki lub hipokryzja..

I odpuść sobie to skamlenie o zniżki, bo u nas to kolejna głupota - chyba że uważasz, że przykładowo rl Heat tez skamlą u graczy o zniżki. Gracze czasami podpisują mniej korzystne dla siebie finansowo kontakty z różnych względów - chcą sie wypromować, czy mają większą szansę na minuty - tak jest chociażby z Calebem Martinem, który zdecydował się na 2way z rl Miami - u mnie ma spore szanse na załapanie się do składu, bo moge potrzebować głębi na sf - ale gracz beztrosko odrzuca.. 🙃

Chętnie bym go na 2way podpisał, ale mamy patologicznie zorganizowany wężyk i nie mam na to  u nas szans. 

 

W dniu 21.09.2021 o 07:03, fluber napisał:

A i tak w kontekście oszczędności, czy dbania o graczy zrobiłem 10 razy więcej niż Ty. 

Ilość graczy Magic z poprzedniego sezonu w tegorocznym rosterze - 12

Ilość graczy Hornets z poprzedniego sezonu w tegorocznym rosterze - 6 + będzie 7my za QO Graham

Ilość graczy wybranych przez Hornets w drafcie w składzie drużyny? - 0

Ilość graczy wybranych przez Magic w drafcie w składzie drużyny? - 5 (chociaż w sumie to 6 bo jest cały czas Hagans, a będzie zamiast niego Bolmaro).

.. ale zrobiłeś 10 razy więcej dla Hornets niz ja dla Magic - widzisz - napiszesz g.. i dostajesz za to lajki i extension Allena, a ja mam problem nawet z podpisaniem w IV rundzie jakichś no nameów - bo może ktoś da im podobną szansę na niegwarantowany kontrakt w V rundzie FA 🙃

 

 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Alonzo napisał:

Grayson to fajny gracz i po sezonie bez łaski dostałby tyle lub możliwe że więcej - zatem jest stratny chociażby już na tym aktualnym sezonie.

Jak robiłeś jakiś wiązany deal to powinieneś mu juz od tego sezonu dać podwyżkę - tym bardziej że sam najgłośniej krytykowałeś @tangiers za Brooksa.

Skoro jest na tym stratny to czemu jednogłośnie głosujący klepią to Extension a gm-owie piszą że to świetny deal dla Graysona? 

W dniu 11.09.2021 o 09:49, january napisał:

 

4. Większość ofert extensions oczywiście komiczna (ta z Aytonem chyba najbardziej), ale Grayson Allen przykładowo już może być zadowolony.

Np tu Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Skoro jest na tym stratny to czemu jednogłośnie głosujący klepią to Extension a gm-owie piszą że to świetny deal dla Graysona? 

Bo napisałeś słynne g.. i  GMowie klepnęli.. BMFa też nikt za to podjęcie naturalnie nie krytykował 🙃

Kontrakt dla Allena nie jest zły z punktu widzenia gracza patrząc na to, że taki Duncan bierze u nas MLE a sporo fajnych graczy będzie teraz podpisywało za minima (patrz chociażby sytuacje Twojego ex gracza Kennarda) - problem w tym, że ten kontrakt powinien wejść od teraz.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

 Jak tam quickley na 2 wayu drugi rok? Zadowolony? 

 

5 minut temu, fluber napisał:

1620633123_Alonzo(1).jpg.da8d36389ecdd65335538bfe77a87d13.jpg

No właśnie kultura organizacji - żebyś wiedział..

Jak ja rok temu schodziłem z hard capu nie udawałem głupiego jak Ty i C_M że nie wiem kiedy bo jakoś wyszukiwanie postów gdzie przypierd#lasz innym nie sprawia Ci problemu.. a takiej oczywistości jak termin zejścia z hard capu 10 razy lepsza ode mnie organizacja jaka są wg Ciebie Hornets - nie potrafiłeś znaleźć.. no co za przypadek 🙃

Miałem propozycję zejścia z 20mln$ Noela praktycznie za free (możliwe że jakiś jeden niski kontrakt bym przejmował), ale dopiero podczas I tury FA } - ale zrobiłem to przepisowo i dlatego mam w dead money Exuma, musiałem schodzić z drobnych kontraktów oddając m.in. McGrudera z 1st pickiem i nie mogę teraz tak beztrosko chojrakować jak Ty.. 

Siłą rzeczy nie było tez $$$ i wolnego slotu na Quickleya (choć gdybym wiedział, że mogę Sirvydisa na 2way a IQ normalny kontrakt, to zrobiłbym odwrotnie) - ale Sirvydisa stashowałem, więc myślałem że musze mu normalny kontrakt dać ( dopiero jak Karpik Windlera podpisał na 2way zrozumiałem, że mogłem tak z Litwinem zrobić). 

.. ale grunt że Hornets maja 10 razy lepszą kulturę od Magic 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.