Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Eld napisał:

Ja tylko dodam, co potwierdzi @MMM2121, że poprzez PM jestem otwarty na rzeczowe argumenty jeśli chodzi o zmianę głosów. Jeśli tylko czas pozwoli, chętnie przysiądę nad dyskusją. 

Tak to prawda. Na Noela zagłosowałeś z rozumem i godnością. Także, jeśli ktoś wierzy w swoje argumenty, myśle ze warto próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja daje tez rekojmie ze go nie wymienie w trakcie sezonu, bo knicks to przy tego typu graczach sie nie zdarzalo badz byly to bardzo znikome przypadki (nie przypominam sobie zebym tak postapil. trzymalem nawet niegrajacego tysona chandlera pomimo, ze deal by mi sie bardzo mocno przydal)

gm bucks niestety o sobie tego nie powie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no nikt go nie zna, mnie z kolei kazdy grajacy winien znac.

wiec tak, to moja przewaga

Ja i Szulim go znamy. To w zupełności wystarcza. A na pewno wystarcza jeśli zrobimy proste równanie: znajomość Evity > Znajomość Kalendarza.

Przegrywasz w trzech ruchach jak w szachach. Pionek, goniec, hetman. Dobranoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Idealne określenie do Twojej znajomości kalendarza FA. Mieć taki potencjał i tak to spi*****ić.

a moze lezalem w szpitalu? masz. ty godnosc. czlowieka smiac sie tak z drugiej osoby, nie znajac powodow absencji?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

a moze lezalem w szpitalu? masz. ty godnosc. czlowieka smiac sie tak z drugiej osoby, nie znajac powodow absencji?

Z tego co pisałeś, to siedziałeś w Bieszczadach. Sam bywałem. Wiem jak tam z zasięgiem, ale to nie usprawiedliwienie  bo zawsze swoje oferty można przekazać zaufanej osobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Z tego co pisałeś, to siedziałeś w Bieszczadach. Sam bywałem. Wiem jak tam z zasięgiem, ale to nie usprawiedliwienie  bo zawsze swoje oferty można przekazać zaufanej osobie. 

patrzac na twoje oferty wolalbym ich wgl nie skaldac xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Widzę naprawdę już grubsza desperacja z Twojej strony w poszukiwaniu czegokolwiek, skoro nie masz żadnego argumentu ;) Serio sam pokazujesz wszystkim wokół jak bardzo nie masz się czego chwycić w tej dyspucie;)

Ale by nie było to Ci przypomnę, że to co próbujesz wrzucać nie ma na nic wpływu;) 

Stary, wyszukales i wkleiles tu wszystkie moje wymiany jakie zrobiłem. To jest dopiero desperacja;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

 

Który dalej brzmi: Hornets nie mają żadnego argumentu w walce o Landale poza "hej głosujący, weźcie zróbcie w ciula Lakers" :D 

Sam wiesz ze to jest złodziejstwo co proponujesz landaleowi... 

Nawet piszesz ze głosy na hornets to robienie w ciula LAKERS a nie robienie w ciula landalea. Dlaczego? Bo doskonale wiesz ze Twoja oferta jest zajebista dla Lakers a nie dla gracza! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Już widzę jak Landale idzie do gm-a który publicznie nazwał boguta śmieciem:) 

No według Ciebie np Danny Green idzie do Lakers przed np Minny, mimo że to go dokładnie,  a nie Jego rodaka nazwał dwukrotnie spierdoliną.

Więc słaby argument z Twojej strony, skoro w innym przypadku go ignorujesz.

Swoją droga, czy ten Londae może chyba teraz odrzcić ofertę?

Bo chyba po tej walce obok niego, inni GMowie mu chętnine rzucą lepsze oferty? ma taką opcje?

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Braveheart22 napisał:

Tak szczerze. Po co Tobie Kennard? W sumie dobry pod wymianę po T1 ;)

Pod wymianę raczej nie, bo planuję podczas sezonu nie robić roszad.

A po co mi Luke? a nie wiem. Miałem jeszcze BAE to mówię wykorzystam.

W sumie byłoby spoko przytulić go w Detroit, ale nie ma spiny jak nie przyjdzie. Pionę na meczu zawsze przybiję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.