Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, ignazz napisał:

Wiem ale chciałbym mu mimo wszystko zaoferować godne warunki rozwoju i lepsza stabilizację. Liczyłem ze wpadnie dobra oferta a ja wyrownam. Stad pytanie co mam robić. Czy mogę mu rzucić 16/4 zamiast minimum które miał od Denver. Oczywisvie z PO aby nie było larum 

Ale ty wiesz, że to minimum denver jest nielegalne i na ten moment Simons ma na stole tylko QO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Eld napisał:

Ja tylko dodam, co potwierdzi @MMM2121, że poprzez PM jestem otwarty na rzeczowe argumenty jeśli chodzi o zmianę głosów. Jeśli tylko czas pozwoli, chętnie przysiądę nad dyskusją. 

A według mnie nie powinniśmy stosować takich zabiegów jak przekonywanie kogoś na zmianę głosu poprzez PM. Chcesz zdobyć głosy to rób to jawnie i argumentuj, dyskutuj w odpowiednim temacie beGM!

1 godzinę temu, january napisał:

Minnesota nawet nie złożyła Greenowi tyle hajsu ile mogła, więc to pi****lenie jak to go kochają to jak zwykle ma zerowe odzwierciedlenie w faktach, ale niektórzy lykaja wszystko;)

Akurat nie Ty powinieneś im wytykać takie kwestie, bo z tego co karpik pisał to sam Batumowi nie dałeś tyle ile mogłeś. 

Tak więc, jesteście siebie warci w tym przypadku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, cvbe napisał:

 

@Szulim mogłeś chociaż raz dla niepoznaki dać Bucks na drugim miejscu, a nie za każdym razem na pierwszym :)

no ale gdzie? :D 

de facto to miałem tylko zastanowienie się nad Mcgee bo twoja oferta jest hojna i tu jeszcze może zmiana nastąpić, choć kontynuacja przygody z Bux też nie jest złą opcją

no i Brown - kasa, czy potencjał zespołu - to też jeszcze do zastanowienia,

Ale reszta? No to raczej nie zastanawiałem się bardzo mocno ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Szulim napisał:

no ale gdzie? :D 

de facto to miałem tylko zastanowienie się nad Mcgee bo twoja oferta jest hojna i tu jeszcze może zmiana nastąpić, choć kontynuacja przygody z Bux też nie jest złą opcją

a w czym oferta bucks jest lepsza od wizards?

sympatie ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, co do głosowania na Arize, Dwighta i McGee. Proszę wytłumaczcie mi jak to jest, że w real NBA drużyna z Durantem i Hardenem dobierała sobie dowolnie każdego wolnego agenta jakiego chciała, a mój zespół przy równej ofercie za wyżej wymienionych przegrywa takie głosowanie ? 

Przecież takie coś nie ma przełożenia w rzeczywistości, bo w preferencjach zawodników jednak wzorujemy się na real NBA. Serio, odechciewa się czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sylvinho. napisał:

Kurde, co do głosowania na Arize, Dwighta i McGee. Proszę wytłumaczcie mi jak to jest, że w real NBA drużyna z Durantem i Hardenem dobierała sobie dowolnie każdego wolnego agenta jakiego chciała, a mój zespół przy równej ofercie za wyżej wymienionych przegrywa takie głosowanie ? 

Przecież takie coś nie ma przełożenia w rzeczywistości, bo w preferencjach zawodników jednak wzorujemy się na real NBA. Serio, odechciewa się czegoś takiego.

no tam ariza chyba byl w bucks w zeszlym sezonie, wiec moze byc to jeszcze jakis argument, ale co do reszty zabawne ogolnie.

wizards zapewniaja jakies szanse na mistrzostwo (dziura w skladzie, ale przy lekkich uzupelnieniach sytuacja zmienia sie diametralnie), podczas gdy bucks zadnych

w wizards dziura na centrze, podczas gdy w bucks kleber no i giannis, przy ktorym prawdziwi c jak mcgee czy howard nie maja racji bytu

+ co za ring chaserzy w realu przysli na minimum do giannisa?

thanasis antetokumpo jedynie xd

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Braveheart22 napisał:

A według mnie nie powinniśmy stosować takich zabiegów jak przekonywanie kogoś na zmianę głosu poprzez PM. Chcesz zdobyć głosy to rób to jawnie i argumentuj, dyskutuj w odpowiednim temacie beGM!

Mhm, człowiek się tutaj produkuje, to często ma zero odzewu, a pm-ka jest bardziej personalna i przynajmniej ktoś się chwile faktycznie zastanowi. 

Plus to technika podpatrzona od najlepszych xd 

Koniec końców wiele wątków tutaj tez się gubi przez jakieś soki z ananasów czy inne kłótnie totalnie z dupy xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

a podobno nie podejmujesz juz decyzji, jak usilnie starali sie przekonac koledyz @RonnieArtestics i @Szulim

Z tego co mi wiadomo to od dawna planował extension dla R. Williamsa, a wiem, bo interesowałem się mocno tym graczem i nie udało się go sprowadzić do Clippers. Śmiesznie się czytało ostatnie strony tego tematu xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.