Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

jprdl porownujesz doziera ktory byl mvp euroligi, sprawdzonym grajkiem do typow ktorzy rzeczywiscie byli lteria.

i podam prosty przyklad dlaczego powinnismy tak to intepretowac, a nie w ten sposob, ze u nas "nie ma doswiadczenia".

jak ci zagra w realu jakis z dupy ajebsity sezon "ginobli" w NBA, a u nas nie bo nikt tego nie przewidzial, to za rok nikt mu nie bedzie rzucal smiesznego minimum na 3 lata, tylko beda sie sypac w c*** lukratywne kontrakty, pomimo teog, ze dalej jest gosciem "bez dosiawczenia"

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

ja do Ciebie naturalnie nie mam żadnych pretensji o nic, ale żeby zrobić cap space to inni też musieli mieć miejsce na te kontrakty które oddałeś .

I najistotniejdze - skoro wszystko można było zrobić przed startem FA to czemu to nie zostało zrobione? - to pytanie retoryczne jbc :)

Fakty są takie że nie zostało.. 

I tak i nie :D no generalnie nie chce mi się raz jeszcze opisywać wszystkiego po kolei co nie zagrało - nie można było całości zrobić przed FA z kilku powodów - można było zrobić na 100% tylko część związaną z @człowiek...morza natomiast po złożeniu tego na Radę i poddaniu się pod ich ocenę i poczekaniu na głosowanie przesunęliśmy całość zgodnie z ich decyzją

jakby Rada (która nie jest i nie była wtedy w jednej osobie w postaci @Eld) zagłosowała negatywnie, byśmy pewnie robili inaczej. Udało się zrobić tak, żeby przeszło

Czy to zadowala innych? Pewnie nie, ale jakby ta gra polegała na zadowoleniu każdego to byśmy tu mieli kółko wzajemnej adoracji i na początku sezony wybierali komu się należy tytuł od razu XD

Ale wiadomo - dyskusja to świętość i nie ma w tym nic złego - szkoda tylko że idzie to w stronę narzekania (ja czegoś nie mogłem, a inni mogli, to ja poszkodowany bardziej, a trawa jest bardziej zielona u sąsiada i mnie to boli)

Było, minęło - czy jest po co to ponownie roztrząsać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, człowiek...morza napisał:

dlatego ten dozier to byla gruba beka i pokazujaca niestety debilne i zle myslenia tutejszych gm;ow

zenujace, debilne, pizdy i pewnie inne okreslenia by sie znalazly.

Nie mzesz sprobowac prowadzic dyskusji bez obrazania pozostalych uczestnikow rozmowy ?

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

dlatego ten dozier to byla gruba beka i pokazujaca niestety debilne i zle myslenia tutejszych gm;ow

Dozier to był rookie, który u nas podpisał chyba dopiero po 2-3 latach po tym jak został wybrany w drafcie.

Brałby długi kontrakt. My mieliśmy przrwagę wiedząc już że będzie w rotacji rl Nuggets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej nazwiemy szalencem badz bogiem managerki jaska, bo zaproponowal dinwiddiemu 30 mln czy iles tam za 3 lata gry, pomimo ze wczesniej wylecial z ligi i gral w chinach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

no i to jest wada gry, ale neistety musisz wziac jego gre z reala pod uwage, bo lepszego rozwiazania nie znajdziesz

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szulim napisał:

Czy to zadowala innych? Pewnie nie, ale jakby ta gra polega

Ale wiadomo - dyskusja to świętość i nie ma w tym nic złego - szkoda tylko że idzie to w stronę narzekania (ja czegoś nie mogłem, a inni mogli, to ja poszkodowany bardziej, a trawa jest bardziej zielona u sąsiada i mnie to boli)

Było, minęło - czy jest po co to ponownie roztrząsać?

 

Dlatego ja nie robiłem z tego problemu dopóki nie zostałem zaatakowany za konsekwencje czegoś na co jednemu pozwolono, a mnie nie. :)

ale jak ktoś jest nagradzany za to samo za co ja jestem gnojony, to chyba jest tu coś nie tak..

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no i to jest wada gry, ale neistety musisz wziac jego gre z reala pod uwage, bo lepszego rozwiazania nie znajdziesz

Słuszna uwaga - i dlatego tu jest już pole do interpretacji:

Jak założymy, że wiemy że Dozier będzie dobry to masz rację.

Jak przyjmiemy, że to rookie któremu wreszcie się udało przebić do NBA to wrźmie ten dłuższy kontrakt.

7 minut temu, january napisał:

Szkoda mi czasu na takie zrzedzenie jakie uprawiasz. Zacznij pisac posty gdzie przedstawiasz jakiekolwiek treści do których można się odnieść.

Napisałem to Fluber z d.. zaatakował coś co mi nawet do głowy nie przyszło i dostał za to jeszcze 6 lajków.

Wytłumaczyłem Tobie jak krowie na rowie czemu i dlaczego w tej kolejności kontrakty niegwarantowane to nawet je cytując się do nich nie odniosłeś.

Robię tak jak w rl - dobijam do 20 by walczyli o ostatni slot na campach to wymyślasz jakieś głupoty nagle o propozycjach dla nich w V turze FA której w ogóle mogłoby nie być.

Lepszy od Caleba jest Cody Martin, który w ogóle nie dostał w tej turze propozycji kontraktu.

Wszystko Tobie wyjaśniłem we wczorajszej dyskusji. 

Zrobiła się jakaś dziwna moda na odrzucanie - klasyczny pies ogtodnika, a później usłyszę znów to kretyńskie tłumaczenie że koleś który próbował się przebić/utrzymać w NBA miał ch&#jowego managera.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

 

Robię tak jak w rl - dobijam do 20 by walczyli o ostatni slot na campach to wymyślasz jakieś głupoty nagle o propozycjach dla nich w V turze FA

 

Kontrakty całkowicie niegwarantowane mają dla graczy sens tylko w ostatniej turze. Knicks mają 6 miejsc w składzie i potrzebują ileś rookie minimów podpisać i dlaczego gracze mieliby sobie blokować możliwość podpisania tam i brać u Ciebie wolontariat zanim nadejdzie 5 tura? W ostatniej turze wszyscy by to klepnęli. Nie wiem, czemu wyskoczyłeś z tym rundę wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Jak przyjmiemy, że to rookie któremu wreszcie się udało przebić do NBA to wrźmie ten dłuższy kontrakt.

 

z racji tego, ze nie wystepuje w realnym swiecie nba takie zjawisko jak dawanie z dupy nieogranym, pozadraftowym rookie 3-letnich badz dluzszych w pelni gwarantowanych minimalnych kontrktow, takie opcjie powinny byc z marszu odrzucane 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Moje ryzyko. 

Dalej nikt nie podał (bo nie ma) ćwierci argumentu czemu Landale ma tu wybrać Hornets over Lakers.

A głosy na Charlotte idą...:(

Landale idzie do Hornets bo widzi co z podpisanymi za minimum graczami robi GM Lakers, a co robi GM Hornets. 

Cały czas robisz z gościa no name'a, a sam wrzucałem, że kilka klubów chciało go podpisać a wybrał ten którego kulturę organizacji ocenił najwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, fluber napisał:

Kontrakty całkowicie niegwarantowane mają dla graczy sens tylko w ostatniej turze. Knicks mają 6 miejsc w składzie i potrzebują ileś rookie minimów podpisać i dlaczego gracze mieliby sobie blokować możliwość podpisania tam i brać u Ciebie wolontariat zanim nadejdzie 5 tura? W ostatniej turze wszyscy by to klepnęli. Nie wiem, czemu wyskoczyłeś z tym rundę wcześniej.

Nunna 2 lata temu możliwe że już w 3 a najpóźniej w 4 turze FA podpisywałem na niegwarantowanym kontrakcie.

Widzę, że po prostu w tym roku niektórzy mają z tym problem nagle.

Niegwarantowane są od 4 tury - więc składam bo preseason zaczyna się już jakoś w przyszłym tyg.

Tworzycie problem z d.. jak to w BeGM..

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

dozier nie byl ryzykiem, tylko szwindlem

to samo dinwiddie swego czasu

Mi Jasiek nie pozwolił Doziera na 2way w bańce podpisać.. :(

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Ale Ty nie rozumiesz, że nawet jakby Lakers oddali Landale *(czego nie planują) to nie ma gorszego klubu pod katem sytuacji do którego mógłby trafić niż Hornets. Więc to nie jest żaden argument. No gorzej niż w Hornets mu nie będzie nigdzie.

Panowie. Widzicie kto ma najlepszą rotację podkoszową w NBA? Drżyjcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

no widze @january bawi sie w @Alonzo

zara haslem tfu gasol jakze szanowany przez organizacji wjedzie

Nom, przedstawia Landale'a jak gościa który od lat błagał o angaż w NBA tylko nikt go nie chciał, gdy w rzeczywistości:

Cytat

Undrafted rookie Jock Landale turned down a training camp offer from the Charlotte Hornets to instead play overseas.
According to ESPN, Jock Landale had training camp offers from the at least three NBA teams including the Charlotte Hornets, the Utah Jazz, and the Milwaukee Bucks. Instead of joining an NBA team, he decided to go with a more secure route and sign with Serbian Club Partizan.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.