Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Wojnar Adrianowski napisał:

moje zrodla mowia, iz ball i isaac byli przedmiotem wielu rozmow transferowych

XD słabe te źródła. Lonzo był przedmiotem rozmów w trakcie sezonu - po nie było ani jednej i tylko kwestia przedłużenia. Isaaca odrzuciłem chyba milion propozycji i jedyna która była wariantem było snt z clippers - co było trochę panic move i z perspektywy czasu zła decyzja, co Brave o tyle może potwierdzić, że ponowienie opcji snt w kolejnej rundzie FA nie wchodziło w grę, bo chciałem pozostawić Isaaca już niezależnie od oferty.

Ten argumentów jest invalid ;) 

Teraz, RonnieArtestics napisał:

No ale taka prawda, to Qcin dzień po paradzie mistrzowskiej postanowil Wyrzucić dwóch graczy z s5 Bookera i aytona za jakąś  otyłą gwiazdeczkę z fajnym nazwiskiem. 
 

mac to zawetował, widzę ze on zaczal składać oferty, dal extension williamsowi, planuje chyba extension dla aytona oraz PG13, a Qcin siedzi trochę w cieniu, wiec może czasy gdzie każdy zawodnik Minnesoty musi mieć spakowane walizki w razie czego się wreszcie kończą ? 

tu się zgodzę - wydaje mi się że @mac zaczyna nowy rozdział z Sotą i oby tak dalej. Kibicuje, bo znam go dłużej niż Qcina, szanuję mega jako GMa i wiem że będzie potrafił i rozsądnie prowadzić zespół i patrzeć na przyszłość Soty z innej perspektywy. 

Kibicuję tej zmianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ktoś przybliży o co chodzi w sytuacji z Hardenem? 

Dzień po ogłoszeniu mistrzostwa czy tam otwarciu okienka dla finalistów pojawił się deal Devin Booker i Ayton za Hardena, ale to mac oficjalnie jest gm-en chyba i to on nie zaakceptował. 

z mojego źródła a jest to prywatna rozmowa, nie wiem czy powinienem ujawniać wlasciwie, ale mac był chyba zniesmaczony tym pomysłem i to

on to zawetował.

Nie wiem czy mac się nie obrazi ze to mowie, ale mowie to żeby podkreślić ze nie wierze żeby mnie okłamał w prywatnej rozmowie, bo po co miałby to robić?

 

abstrahujac od sytuacji, odpuszczenie Conleya traktuje jako brak możliwości utrzymania go w przyszłych latach( wchodzi duża umowa aytona zaraz) a mac dał uczciwe extension rob willowi i z tego co wiem negocjuje z aytonem i PG13 wiec chyba jakaś stabilizacja jest tam planowana !

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no to slabo znacie mechanizm ich wspolpracy

 

a skąd wiesz czy się nie zmieniło? 

to by było w stylu Maca żeby nie zgodzić się na ten dziwny trejd. Jak dla mnie jeśli to prawda, to ma u mnie duży szacun i oby nadal szedł w tym kierunku jaki ostatnio obrał.

A ty @człowiek...morza porozmawiaj sobie z @Wojnar Adrianowski bo chyba wam się jakieś źródła pogorszyły :D 

Nie mówiąc o tym że przyganiał kocioł garnkowi, BIG3 nieruszalne, a tu cyk - Irving za Simmonsa ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, RonnieArtestics napisał:

zawetowanie transferu po hardena i extension dla williamsa to Chyba jego sprawka??)

Jak mógł zawetować coś czego "nigdy" nie było ?!? 😜 Zostałem zje***y jak zasugerowałem że takie rozmowy miały miejsce i że mogłoby to teoretycznie mieć wpływ na decyzje innych zawodników co do chęci grania w tym klubie ... teraz domagam się przeprosin w gazecie! 😜 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Szulim napisał:

a skąd wiesz czy się nie zmieniło? 

to by było w stylu Maca żeby nie zgodzić się na ten dziwny trejd. Jak dla mnie jeśli to prawda, to ma u mnie duży szacun i oby nadal szedł w tym kierunku jaki ostatnio obrał.

A ty @człowiek...morza porozmawiaj sobie z @Wojnar Adrianowski bo chyba wam się jakieś źródła pogorszyły :D 

Nie mówiąc o tym że przyganiał kocioł garnkowi, BIG3 nieruszalne, a tu cyk - Irving za Simmonsa ;) 

ciekaw jestem czy sota wyrowna brunsona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, człowiek...morza napisał:

To ciekawe co sie zmienilo przez rok xd to powyzsze to twoj glos rok temu hehe

choc przyznaje, nawet wierze w to co napisales. po prostu podswaidomsoc czyni cuda ergo zla wola wobec mnie plynie ci w krwi i jest punktem wyjscia

Być może masz rację ale, że jestem o rok starszym 1/29 Melo rok temu nie chciałem opcji, teraz bym ją chciał bo się La La Anthony ze mną rozwodzi i wiesz jak jest - zaraz każdy grosz się może liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie wykluczyles braku obiektywizmu, de fact przyznales sie do winy.

fajnie sie tu bawimy.

 

czy to nie zasluguje na kare droga Rado?

@karpik @january @ozzy110 i reszta (nie wiem kto jest)?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Wg mnie Danny Green easy powinien trafic do

minnesoty. Bardzo podobał mi się post z argumentacja maca.

jesli Green jest gold-diggerem to powinien wybierać miedzy Heat Lakers a Wolves wlasciwie.

A) wolves dali mu spoko guaranteed kasę, oraz spoko flexibility, taka wypośrodkowana oferta, 

B ) wolves jest z tych trzech drużyn nim wyraźnie najbardziej Zainteresowane przynajmniej takie sprawiali wrazenie podczas interview z greenem

 

C) Green nawet jesli pomyślałby ze mac podczas interview skłamał co do tego ze green jest jednym z jego ulubionych graczy, mógłby to sprawdzić gdzieś pośród zawodników, mac tak często mówił o nim w superlatywach, że na pewno któryś ze znajomych greena coś słyszał. 
 

fajnie ze mac chce zbudować skład złożony z graczy których ewidentnie lubi. Ewidentnie przejął tez chyba na siebie ostatnimi czasy decyzje i do niego bardziej należą stery co do przyszłości Minnesoty ( zawetowanie transferu po hardena i extension dla williamsa to Chyba jego sprawka??) więc może Qcin i jego strategie przerzucania kartofli odchodzą trochę w cień i w Minnesocie bedzie nieco bardziej stabilnie ? 

 

Lol, nigdy w życiu bym niw przypuszczał, ze taki debilny argument pod tytułem „lubie go” może wpłynąć na kogokolwiek decyzje. Begm jednak uczy, ze nie ma co wierzyć w ludzi xd 

Green ma już pierścień, po c*** ma walczyć o kolejny? Nie wpływanie to na jego legscy. 
 

Green w Real NBA wziął dwuletni gwarantowany syty kontrakt, to chyba jasno pokazuje czego chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Minnesota nawet nie złożyła Greenowi tyle hajsu ile mogła, więc to pi****lenie jak to go kochają to jak zwykle ma zerowe odzwierciedlenie w faktach, ale niektórzy lykaja wszystko;)

Bez kitu XDDD 

To ja mogę sobie napisa, ze zrobimy tatuaże razem sobie z Greenem w imię naszej dozgonnej przyjaźni, a potem najebani będziemy przewracać śmietniki, jak to są k**** argumenty dla kogoś xdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MMM2121 napisał:

Lol, nigdy w życiu bym niw przypuszczał, ze taki debilny argument pod tytułem „lubie go” może wpłynąć na kogokolwiek decyzje. Begm jednak uczy, ze nie ma co wierzyć w ludzi xd 

Green ma już pierścień, po c*** ma walczyć o kolejny? Nie wpływanie to na jego legscy. 
 

Green w Real NBA wziął dwuletni gwarantowany syty kontrakt, to chyba jasno pokazuje czego chce. 

Lol, zastanów się sam czy ma już pierścień po co mu drugi to nie jest jednak bardziej debilny argument.. zwłaszcza ze mac wrzucił nawet w argumentacji jego wypowiedzi ze chce wygrywać.  Brawo.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Lol, zastanów się sam czy ma już pierścień po co mu drugi to nie jest jednak bardziej debilny argument.. 

z takiego argumentu korzystano wielokrotnie przy glosowaniu rubio za kings versus knicks 2 lata temu xd

nieocenieni @Qcin_69 i @january i jeden ze sztandarowych przykladow, ze begm to polityka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

Lol, zastanów się sam czy ma już pierścień po co mu drugi to nie jest jednak bardziej debilny argument.. 

Nie No głupszego rozumowania, to nie widziałem od dawien dawna tutaj, a różne fikołki są robione.

Gosc ma pierścień, dostałam gorsza ofertę(chociaż Gm mógł dać lepsza), mniej gwarantowanego hajsu, a pierścienia i tka nie zobaczy bo Lakers się przejdą po Minesocie doszczętnie. 
 

Ale jakiś typ napisał, ze go lubi dlatego dla ciebie easy do Minesoty, dla mnie debilne rozumowanie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

nie dosc ze mac wrzucil jego wypowiedzi ze chce wygrywac…

Green ma 3 czy 4 pierścienie w realu, a u nas chyba mniej z tego co pamietam ale oczywiście mmm wyjechał teraz z argumentem typu po co mu kolejny pierścień 😂😂😂 no nie trzymajcie mnie 

 

a k**** widziałeś jakiegoś zawodnika, który powiedział, ze chce przegrywać? Xdd

Trzymać to cię powinni faktycznie, tylko gdzie to nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Trzeba było nie sprzedawac curry i greena jak chciałeś drugiego greena, sorry ale jak ty myślisz ze on chciałby zostać w gsw po tym co przeczytałem w argumentacji maca ( greena wypowiedzi)  to lets agree to disagree then 

Ale Joe Inglesowi to nie przeszkadzało? 
Noel tez chętnie przyszedł? 
chyba wychodzi na to, ze graczom to nie przeszkadza? badzmy konsekwentni proszę. 
 

ale faktycznie, czuje ze już mnie prawie poniosło, wiec chciałbym faktycznie przyznać, ze każdy może mieć swój sposób widzenia. 
 

dobrego dzionka zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MMM2121 napisał:

Ale Joe Inglesowi to nie przeszkadzało? 
Noel tez chętnie przyszedł? 
chyba wychodzi na to, ze graczom to nie przeszkadza? badzmy konsekwentni proszę. 
 

ale faktycznie, czuje ze już mnie prawie poniosło, wiec chciałbym faktycznie przyznać, ze każdy może mieć swój sposób widzenia. 
 

dobrego dzionka zycze

To znaczy ze każdego zawodnika musisz teraz wygrywac ? Akurat o inglesie czy noelu nikt z konkurencji nie wrzucił mi artykułu z wypowiedziami zawodnika, który mówi ze nie widzi siebie w pozycji weterana dla rebuild teamu, żeby mnie przekonać na nie w Warriors. A tu mac zrobił coś od siebie i znalazł taką wypowiedź, więc plus dla niego bo mam jako jego agent informacje o jego preferencjach bez konieczności wyszukiwania tego samemu 😛

Dla mnie po prostu wybór jest tu miedzy lakers a Minnesota i uważam ze w Minnesocie ma szanse na większa role, bo lakers są tak napakowani na pozycjach 1-3 jak chyba nigdy nikt w historii NBA oraz begm.

 

Rzucili podobna ofertę co lakers finansowo, podczas interview pogłaskali ego greena, sam mac oznajmił mu ze jest jego wielkim fanem, a od znajomych greena poszło jeszcze info jakoby GM lakers w przeszłości głośno wyśmiewał jego umiejętności gry w ataku… ;]

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

On ma już od Ciebie zaoferowany niecałę 1,9 miliona na rocznej umowie na przyszły sezon.

Wiem ale chciałbym mu mimo wszystko zaoferować godne warunki rozwoju i lepsza stabilizację. Liczyłem ze wpadnie dobra oferta a ja wyrownam. Stad pytanie co mam robić. Czy mogę mu rzucić 16/4 zamiast minimum które miał od Denver. Oczywisvie z PO aby nie było larum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.