Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, karpik napisał:

A ten, który wysłałem Ci nie działa?

Mi się to wyświetla jako cytat, a nie link.

1 minutę temu, karpik napisał:

A to faktycznie, nie patrzyłem na to w ten sposób. Podobno w CBA jest jasno napisane co to jest podjęcie opcji, a co to jest przedłużenie kontraktu, ale dokładnie nie sprawdzałem.

No nie sprawdzałeś, ale swoje zdanie hejterskie określiłeś.

Ja zaryzykuję, że jestem pewien, że nie ma tam żadnych słów typu "przedłużenie" czy podjęcie opcji, bo jest pewnie napisane po angielsku.

 

Teraz, człowiek...morza napisał:

jestes zenujacy @mac

cóż, masz prawo do swojej opinii i jak się poczułeś lepiej to spoko.

Na Dannego Greena już nie mam szans, skład jest spoko i tyle, nawet jeśli chcecie coś pisać o poprzednich spoko.

Ja się pytam gdzie cokolwiek teraz obiecuję?

Przy okazji pamiętam też chyba, żę co do KCP były głosy że u nas nie będzie grać, jednak z PO grał po nawet 30min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, fluber napisał:

Nie, nie wyglądałoby inaczej. Nie pozwolono mi przeprowadzić wymiany w kształcie, który miałem dogadany, bo nie dałoby się go przeprowadzić w pierwotnym deadline na bankructwo. I gdyby Cię potraktowano tak jak mnie, to też nie mógłbys zrobić innej wymiany z Noelem.

Skoro zrobiliście deal już podczas FA to znaczy że przykładowo BMF nie mógł wcześniej, u mnie też chodziło o cap space drugiej strony - dlatego w pierwszym dniu FA deal z Noelem już by przechodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

Mi się to wyświetla jako cytat, a nie link.

To se zobacz, co jest w prawy górnym rogu każdego cytatu.

2 minuty temu, mac napisał:

No nie sprawdzałeś, ale swoje zdanie hejterskie określiłeś.

Ja zaryzykuję, że jestem pewien, że nie ma tam żadnych słów typu "przedłużenie" czy podjęcie opcji, bo jest pewnie napisane po angielsku.

Mam znajomego tłumacza przysięgłego, chyba nie ma innej opcji, żeby wyjaśnić tę zawiłość. Będę informował, jak tylko się czegoś dowiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Skoro zrobiliście deal już podczas FA to znaczy że przykładowo BMF nie mógł wcześniej, u mnie też chodziło o cap space drugiej strony - dlatego w pierwszym dniu FA deal z Noelem już by przechodził.

Ustaliliśmy deal z BMF, który przechodził dopiero podczas FA, ale on nie doszedł do skutku i trzeba go było zmienić tak, żeby mógł przejść przed FA ( chociaż został przeprowadzony w trakcie FA to mógł być taki sam deal przeprowadzony przed FA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, karpik napisał:

To se zobacz, co jest w prawy górnym rogu każdego cytatu.

Dzięki, nie znałem tej opcji.

Tak czy siak jak widzę, napisał to po podpisaniu kkontraktu.

5 godzin temu, karpik napisał:

Mam znajomego tłumacza przysięgłego, chyba nie ma innej opcji, żeby wyjaśnić tę zawiłość. Będę informował, jak tylko się czegoś dowiem!

Na szczęście żyję w kraju, gdzie też super hiper sędziowie, ultra doktoraci prawa, orzekają sobie raz że coś jest niezgodne z konstytuajcą, a inni że jest nie zgodne.

Jeśli to Twój kolega, to dla mnie będzie raczej klarowne że potwierdzi co chcesz jak go poprosisz.

Więc z mojej strony to niczego nie wyjaśni.

Natomiast zgadzam się że jest różnica. Natomiast FA się nie skończyło. Zatem nadal momgę mu proponwac kontrakt.

Czy w jakiś sposób mogę mu to teraz wynagrodzić?

Np prosić WSZYSTKICH żeby odrzucili u mnie opcję Dannego Greena i opcje u KCP a ja mu zaproponuję kontrakt jaki dostałby beze mnie + 0.5?

czyli jak dobrze widzę, dam mu 11/2 czyli 5.5?

Albo teraz dorzucić możecie ten props przed Dannym Greenem?

Czyli 11/1 PO dla KCP proszę dopisać.

Czy to sprawdzi, że przestaniecie się czepiać, czy wtedy jakieś inne obietnice do innych graczy znajdziecie?

Chciałem wyczyścić konto co do tych obietnic, nadal czekam na cytaty gdzie w tych FA coś komu obiecaliśmy i też nie dostałem.

 

Stad serio, jak ugodowo mogę to rozwiązać teraz, nie mając machiny w czasie i prosząc qcina żeby wtedy albo żeby wyedytował posta, elgo go usunał już po wygranej KCP (więć to coś notabene nie miało wpływu na Jego decyzje)

 

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, fluber napisał:

Ustaliliśmy deal z BMF, który przechodził dopiero podczas FA, ale on nie doszedł do skutku i trzeba go było zmienić tak, żeby mógł przejść przed FA ( chociaż został przeprowadzony w trakcie FA to mógł być taki sam deal przeprowadzony przed FA)

Tam jeszcze Redick leci do Jazz a oni przecież nie mieli już cap space w starym sezonie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Tam jeszcze Redick leci do Jazz a oni przecież nie mieli już cap space w starym sezonie..

Proszę tutaj nie mieszać Uta do tych dziwnych wyjaśnień 

Cap space zrobiłem przed rozpoczęciem FA - deale były ułożone, ba z @człowiek...morza moglismy odpalić deal bez multi i bez @fluber i NYK nie miało by tych insynuacji, natomiast porozumiałem się z innymi i postanowiliśmy rozszerzyć deal na multi aby również włączyć w to CHA.

Fluber nie wyszedł na tym lepiej, no ale cóż. 

Poza tym - z tego co pamiętam to Rada była pytana i przeze mnie, i przez BMF o pewne kwestie i przez nieporozumienie, zmiany dat w NBA i całym zamieszaniu wokół gdzieś nastąpił problem.

Przesłaliśmy całość konstrukcji do Rady przed rozpoczęciem FA i wtedy wyszło że jest przeszkoda - więc wszyscy poddaliśmy się ocenie Rady i jej głosowaniu, które jak Eld pisał skończyło się na 3:1 dla przesunięcia terminu. 

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Panowie naprawdę nie rozumiem tych głosów na Jocka Landale do Hornets.

Nie ma ani jednego argumentu by wybrał ta ofertę. 

Odbijal się co roku od ligi nie dostając żadnej umowy. W RL dostał najbardziej bieda możliwa umowę- minimum 1+1 niegwarantowana w 2 sezonie.

W karierze swojej zarobił mając już 25 lat ledwie kilkaset tysięcy dolarów. I ma teraz zrezygnować z gwarantowanych niemal 2 mln dolarów od Lakers.

Ma isc do jednej z najsłabszych ekip ligi zamiast do najsilniejszej. Ale w tych slabiutkich Hornets przy ich ilości wysokich ma takie szansę na grę jaj w Lakers - znikome. Czyli ma grzać ławę w Hornets zamiast trenować i się rozwijać przy Bronie i Kurze.

To jest totalna abstrakcja, nie ma żadnego powodu by tu oddać głos na Hornets. Jedyny jaki widzę to 'a bo jest ryzyko że niedobrzy Lakers przystealuja to nie głosujmy na nich.

Ale Wy macie głosować wcielając się w gracza, a nie jako GM swojego klubu.

hornets pewnie odpadna z walki o PO w trakcie sezonu wiec szansa na gre z czasem calkiem spora.

przestan okradac mlodych zawodnikow do c***a

do tego wiecej sie nauczy od wysokich w hornets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

fluber pisał że Hornets nie będą tankować;)

Lamarcus Aldridge w 1 dzień nauczy go więcej niż Hassan czy Ibaka przez całe życie więc proszę przestać pisać bzdury!

zapomnialem o tym aldridgeu,

tak czy siak w hornets ma szanse na granie a u ciebie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

 

Przecież u mnie jedna kontuzja podatnych na to Claxtona/Theisa i zostaje z 2 wysokimi w tym bardzo stary Aldridge xd.

Tak jak pisałem- u mnie droga do minut może być prostsza;)

nie, bo jak zdarzy sie kontuzja to bedziesz szukac nowego wzmocnienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

 

Przecież u mnie jedna kontuzja podatnych na to Claxtona/Theisa i zostaje z 2 wysokimi w tym bardzo stary Aldridge xd.

Tak jak pisałem- u mnie droga do minut może być prostsza;)

Chcesz się licytować na to czy theis i claxton zagrają mniej meczów niż ibaka i cody zeller? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Słucham?

Chyba trochę przeginasz i nie życzę sobie takich tekstów w swoją stronę.

To przestań tłumaczyć ciągle kwadraturę koła.

Problem z datami sam stworzyłeś i mam w głębokim poszanowaniu te infantylne tłumaczenia.

Przeszedłbym nad tym do porządku dziennego ale nie życzę sobie ( to nie do Ciebie jbc) atakowania mnie za rzeczy które zrobiłem za to że sam pilnowałem terminu hard capu i mam przez to konsekwrncje podczas gdy inni tego nie robili i jeszcze jestem przez takiego GMa za to atakowany.

@Szulim

ja do Ciebie naturalnie nie mam żadnych pretensji o nic, ale żeby zrobić cap space to inni też musieli mieć miejsce na te kontrakty które oddałeś .

I najistotniejdze - skoro wszystko można było zrobić przed startem FA to czemu to nie zostało zrobione? - to pytanie retoryczne jbc :)

Fakty są takie że nie zostało.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Czemu beka? Napierdalal u mnie grube minuty i poduczyl się gwiazdach.

Plus Ty o Dozierze, a patrz tez na tych co nie wypalilo i teraz mnie blogoslawia za dłuższy deal - Mulder, Richards i Morgan.

Taka to jest loteria, że raz na 4 razy wypali.

jprdl porownujesz doziera ktory byl mvp euroligi, sprawdzonym grajkiem do typow ktorzy rzeczywiscie byli lteria.

gosc tera sie bedzie kisil 2 lata na c***owym kontrakcie, zamiast tera zarobic 20-40x wiecej 

ektstra deal, 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.